Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Pár napja majdnem megvertek a pécsi Árkádban, jöttünk ki a parkolóból, mellettünk egy Fiat bravo 1.2 quatro blue led super sport edition, hátul fönt egy hatalmas spoiler, nagyon vigadtunk rajta, észre is vették, és nagyon morcossak voltak.
Ki akartam szálni, hogy szólok nekik, hogy fenthagyták a vasalódeszkát a kocsi tetején, de a többiek nem engedték....
Esküszöm, egyszer túl sok felesleges pénzem lesz veszek egy wartburgot, teszek bele valami hatalmas motort, aztán lehet alázni az ilyeneket....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Jó évet zárt a Renault
 
'A növekedés motorja tavaly is a Mégane sorozat volt, amely továbbra is Európa egyik legkelendőbb kompakt modellje. Változataiból több mint 702 ezer fogyott'
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
csrk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2004.09.08., szer. 10:30
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: csrk »


híres angol márka, A.M. ... addig lehet találgatni,
A.M. Hmm. Talán délelötti?

Aston Martin?
TV: Philips Video: Philips Erősítő: Denon AVR-1905 Front: Celestion F30 Center: Celestion F35 Surround: Celestion F10 DVD: Panasonic S27 Koax: Monitor Scart: Hama Home Theatre

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


híres angol márka, A.M. ... addig lehet találgatni,
A.M. Hmm. Talán délelötti?

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: arty »


Ez sem gynege!Eredeti mozgó Elvis baba!

én azt szeretem az ilyen autos boltokban, h a 12V-os fénycső kocsiba 30ezer, számtech boltban pedig 4000
 
(itt nemtom mennyi, nem néztem)
 
hamarosan lesz a kocsimról kép, addig elöljáróban annyit: híres angol márka, A.M. ... addig lehet találgatni, Tami nem játszik !!!!

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


Na akkor lila Suzuki helyett itt a mi kedvenc tipusunk, még rendszám nélkül (így legalább nem kellett feltenni a Photoshopot  )
Ezek a felnik igy nem mutatnak valami jol
 
Igy kell kineznie:
 

 

Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Na akkor lila Suzuki helyett itt a mi kedvenc tipusunk, még rendszám nélkül (így legalább nem kellett feltenni a Photoshopot )
Ja, Ford Focus. Jó kis kocsi az, nekem teljesen megfelel és nem is vágyom nagyobbra.
 
Nekem is ez van már 4 és fél éve (csak az enyém kombi), idén akarom lecserélni a Focus 2-re, az asszonynak meg beruházok egy Fiestába, ha az égiek is úgy akarják. Gondolom a márkakereskedők legalább 10% kedvezményt adnak, ha két kocsit vesz egyszerre az ember.

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na akkor lila Suzuki helyett itt a mi kedvenc tipusunk, még rendszám nélkül (így legalább nem kellett feltenni a Photoshopot )


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Nagyon leült ez a topic mindenki elrohant Elvist meg villágító dobokockát venni?

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ez sem gynege!
Eredeti mozgó Elvis baba!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Minden ami egy IGAZI vashoz kell:
A kedvenc oldalam! http://www.optx.hu/ ne sajnáljátok a lét, hogy viritson a vas!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


balagee: Saab?
Olyasmi.
 
Es akkor itt is az egyik kedvencem:
 
 
 
9-3 Aero 2.0T, 210Le

Ez egy vacak , a középkonzolon lévő tartóban csúszkál a mobiltelefon és megkarcolódik!
Szóval ilyet ne vegyetek!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


balagee: Saab?
Olyasmi.
 
Es akkor itt is az egyik kedvencem:
 

 
9-3 Aero 2.0T, 210Le
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »



Ebben a hónapban sikerült a szalonnal jó megállapodást kötnöm, lecseréltem egy újra, ami így nézz ki, de ez is Matiz!
sozs: mit szólsz, hogy "átkeresztelték" kedvenc márkádat?
gondolom a logókon kívül nem változott semmi, ugye?

Azért írtam, hogy ez is Matiz, mert ez már nem Daewoo, Hanem Chevrolett Matiz!
Felszereltség, kinézetre kicsit más, sok minden elhagytak, ami benne volt a Daewooba.
Bőveben a külömbségekről itt!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: close652 »


Ebben a hónapban sikerült a szalonnal jó megállapodást kötnöm, lecseréltem egy újra, ami így nézz ki, de ez is Matiz!
sozs: mit szólsz, hogy "átkeresztelték" kedvenc márkádat?
gondolom a logókon kívül nem változott semmi, ugye?
system

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


tenyleg dragabb a gazolaj, mint a benzin?
juj

o v e r p o w e r e d

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Remélem senki nem várt tőlem mást
Már 2éve nyúzzuk a Vasat, eddig a legnagyobb megelégedéssel


TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ilyen lesz:
 
Lexus IS 200 /Sajna csak használt de akkor is /


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ilyen volt:
Trabi 601 "predátor"
Mazda 323 1.5 GLS Szilveszter + szőke nő a volánnál=totálkár
 
Ilyen van:
Devó Lajos /Kár hogy nem választhatja meg az ember mit örököl.../


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Tankoltam a héten és megdöbbenve vettem észre, hogy a gázolaj 1Ft-tal drágább mint a benzin....
- szepjoreggelt!! pedig joparnapja!! {lehet megvan 1 hete is}
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


A renault totálárosra tört alattam, bár lehet, hogy mégis összerakták és azóta is fut.
A nissan-on ha jól emlékszem azóta is ez a rendszám van, szoktam látni a városban, de már rég nem a miénk.
(Pedig nagyon jó kis autó volt, 5.5l-es fogyasztással városban (1.7D) )
Tankoltam a héten és megdöbbenve vettem észre, hogy a gázolaj 1Ft-tal drágább mint a benzin....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- semmi para, csak a szemelyisegi jogok....
Na és a rendszámok??

- 8-10 evvel ezelotti rendszamok, szerintem nemsokra mennenek vele.
- engem pl. nemizgat a rendszam olvashatosaga.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Ebben a hónapban sikerült a szalonnal jó megállapodást kötnöm, lecseréltem egy újra, ami így nézz ki, de ez is Matiz!


Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Család első autója egy 1972-es Traban 601 volt, ami mellé '82 tájékán egy már 12 voltzossal társítottunk, mivela régi már kezdet tönkremenni. De ilyen a sors, édesapám összetörte ezt a fiatalabb autót, tehát futott tovább az öreg járgány! Késöbb egy 90-es évjáratut is vettünk, én használtam az öreget, anyuék az újat. Apám halála után az új garázsban állt, majd a régi teljes lepusztulása után 2000-ben megkaptam az újabbat.
2002-ben sajnos fejreáltam vele, de kellet az autó, így édesanyám segítségével vetük meg ezt a kicsikét a képen.
Sajnos a ház kapuja csak 165 cm széles, ezen nem lehet változtatni, így figyelembe kellet venni a szélességét is a kocsinak. A másik szempont, hogy rokon szerelő, és ők szervizelték az autót, tehát biztos jó kezekben volt, és olcsón!
Sajnos a GM átszervezte a régi Daewoo láncot, így ők kiestek a szerviz hállózatból!


Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”