Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Az alább említett Audi TT   szerintem mintapéldája annak hogy készítsünk marhajó formatervet az autó meg lehet akár rossz is, úgyis megveszik mert jól néz ki, csak éppen lerepülsz vele az útról olyan légáramlatokat kelt a gyönyörű kaszni...ha jól emléxem tucatjával törgelték őket...de majd SchJohny kijavít ha tévednék...Százszor inkább egy Honda S2000 egy Mazda RX-8 egy Nissan 350Z egy Lexus SC430

Köszi a bizalmat
Az hogy szeretem az AUDIkat sajna nem jelenti azt hogy mindet tudok róluk az utolsó részletig
de erről az útonmaradás gond témáról én is hallottam sajnos
Mintha vmi spojlerrel próbáltak volna rajta javítani.....
 
De majd a Nuvolari

Igen räraktak hätulra egy terelöt, meg az ESP javitottak. Talän meg a stabilizätorokon is...
 
Ha talälnak egy hibät akkor azt megprobäljäk orvosolni, ez minden cegre igaz. Különeb a TT az egy Bohocauto szerintem, ilyen nyälgepeknek valo. En se vennek. Akkor inkäbb S4-et, vagy S3. A TT-be is az 1.8T rakjäk, meg a VW 3.2 kis dölesszögü moträt. Amcsik imädjäk nekik csak az szämit häny köbcentis.
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Az alább említett Audi TT szerintem mintapéldája annak hogy készítsünk marhajó formatervet az autó meg lehet akár rossz is, úgyis megveszik mert jól néz ki, csak éppen lerepülsz vele az útról olyan légáramlatokat kelt a gyönyörű kaszni...ha jól emléxem tucatjával törgelték őket...de majd SchJohny kijavít ha tévednék...Százszor inkább egy Honda S2000 egy Mazda RX-8 egy Nissan 350Z egy Lexus SC430

Köszi a bizalmat
Az hogy szeretem az AUDIkat sajna nem jelenti azt hogy mindet tudok róluk az utolsó részletig
de erről az útonmaradás gond témáról én is hallottam sajnos
Mintha vmi spojlerrel próbáltak volna rajta javítani.....
 
De majd a Nuvolari

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


"Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm. " 
Legutolso szempont a toresteszt? Ez meglepo.
En nem szivesen ultetnem a csaladot-baratokat swift/matiz/twingo jellegu autoba....

Király a géped!
 
Nem speciál swift/matiz/twingo-ra gondoltam. Szerintem többet ér a jó futómű-fék-motor-gumik mint hogy mennyire törik az autó. Az előzőekkel elkerülheted a balesetet ha meg 120-al belecsapódsz valakibe ígyis-úgyis kampec...

Az alább említett Audi TT szerintem mintapéldája annak hogy készítsünk marhajó formatervet az autó meg lehet akár rossz is, úgyis megveszik mert jól néz ki, csak éppen lerepülsz vele az útról olyan légáramlatokat kelt a gyönyörű kaszni...ha jól emléxem tucatjával törgelték őket...de majd SchJohny kijavít ha tévednék...
Százszor inkább egy Honda S2000 egy Mazda RX-8 egy Nissan 350Z egy Lexus SC430

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ja a:
Király a géped!
pjotr-nak szólt

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


"Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm. " 
Legutolso szempont a toresteszt? Ez meglepo.
En nem szivesen ultetnem a csaladot-baratokat swift/matiz/twingo jellegu autoba....

Király a géped!
 
Nem speciál swift/matiz/twingo-ra gondoltam. Szerintem többet ér a jó futómű-fék-motor-gumik mint hogy mennyire törik az autó. Az előzőekkel elkerülheted a balesetet ha meg 120-al belecsapódsz valakibe ígyis-úgyis kampec...

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- Ez egy FSI

 
- Ez egy TDI

 
- Ez egy W12

T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Meg mégegyet a hátsó ülésre:
 
MTM bimoto


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Hát kaposvárinak kaposvári...
 
Ha ennyire bele vagytok zúgva az audi motorba miért nem tesztek bele mindjárt kettőt?
Egyet hátra:


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Egyébként ismerős a kerítés, valahol már láttam ilyet, de hol? :smile47:
Mindjárt kiderül hogy szomszédok vagytok

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Persze, az a távirányító az alatta lévő plazma tv-hez...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Ilyen szépre lemostam a kocsimat!   Háttérben látszik a házimozim legújabb szerzeménye

Az írógép???
Egyébként ismerős a kerítés, valahol már láttam ilyet, de hol? :smile47:

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ilyen szépre lemostam a kocsimat!
Háttérben látszik a házimozim legújabb szerzeménye


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


"Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm. "
 
Legutolso szempont a toresteszt? Ez meglepo.
En nem szivesen ultetnem a csaladot-baratokat swift/matiz/twingo jellegu autoba....
 
Impreza nekem is nagyon szimpi. Vagy egy Lancer evo
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Persze ez mind ok, ezeken fellül meg a loerö igen is szämit. Minkatärsam mondta, hogy neki nem szämit aztän mentünk egy 200LE-s geppel es fülig ert a szäja. mondom most erzed igazän hogy elsz nem ?  
Amikor annyi erö van benne, hogy odalepsz es az üles hajlatäba belepaszirozza a hätso feledet. Az arcböröd megnyulik 10 cm, a venäidat szerszakitja az adrenalin, hät az kegyetlen jo.... (hozzäteszem nem vezetek durvän csak a gyorsuläst szertem). Meg amikor ugy tudsz elözni, hogy a mäsik csak pislog mit tudsz bevälalni, meg a nem kell räfutäsos elözes csinälnod, hanem kinezel aztän kiugrasz..
 
Emlexem mikor a V8 4.2 vittem vissza, elötte megmutattam haveroknak. A haverom ket hetig ki-be pakolt a szekrenyböl mert nem tert magähoz
 
Nah azzal leutazni 1100 Km-t sima ügy volt.

Hát mondom hogy nekem is fülig ért minden a 240LE /azét is erősebb :smile19:/ Imprezában végig kilincsel előre a szerpentinen jó is lenne hétvégente ha fenn tudnék tartani egy ilyet de meg se tudom venni. A mindennapokon meg baromira idegesítene hogy mennyit zabál hogy rámegyek egy kis buckára és kifejelem a tetőt hogy a turbó már megint ba*akszik hogy mennyibe lesz az új váltó mert ezzel nagyon durván bántam vagy az új lökhárító mert csaksikerült megkoccoltam a szalagkorlátot...egy ilyen autóval másképpen jár az ember mint mondjuk egy Yarissal /vagy pedig minek veszi/ és amortizálja rendesen hiába jó gépek... na jó gyűcsűk a pénztet...

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm. Sokkal fontosabb számomra
hogy soha ne hagyjon cserben
hogy jól érezzem magam benne
hogy a váltó és kormánymű minél precízebb legyen
hogy a futómű kényelmes legyen de ugyanakkor érezzem "mit csinál" az autó
hogy a motor ne egyen túl sokat de azért ne hagyjon cserben egy előzésnél vagy az a-pályán
magyarul az autó szolgáljon ki maximálisan és diszkréten a hétköznapokon ha értitek mire gondolok ha meg egyszer sok pénzem lesz lehet venni valami gépet az élményautózásra.


Persze ez mind ok, ezeken fellül meg a loerö igen is szämit. Minkatärsam mondta, hogy neki nem szämit aztän mentünk egy 200LE-s geppel es fülig ert a szäja. mondom most erzed igazän hogy elsz nem ?
 
Amikor annyi erö van benne, hogy odalepsz es az üles hajlatäba belepaszirozza a hätso feledet. Az arcböröd megnyulik 10 cm, a venäidat szerszakitja az adrenalin, hät az kegyetlen jo.... (hozzäteszem nem vezetek durvän csak a gyorsuläst szertem). Meg amikor ugy tudsz elözni, hogy a mäsik csak pislog mit tudsz bevälalni, meg a nem kell räfutäsos elözes csinälnod, hanem kinezel aztän kiugrasz..
 
Emlexem mikor a V8 4.2 vittem vissza, elötte megmutattam haveroknak. A haverom ket hetig ki-be pakolt a szekrenyböl mert nem tert magähoz
 
Nah azzal leutazni 1100 Km-t sima ügy volt.
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Előre bocsátom hogy autók terén sznob vagyok és elfogult a japán márkák iránt.../de legalább bevallom/
 
Látom itt megint mindenki arra megy hogy milyen jól néz ki, meg hány pacival bír a gép.
 
Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm.
Sokkal fontosabb számomra
hogy soha ne hagyjon cserben
hogy jól érezzem magam benne
hogy a váltó és kormánymű minél precízebb legyen
hogy a futómű kényelmes legyen de ugyanakkor érezzem "mit csinál" az autó
hogy a motor ne egyen túl sokat de azért ne hagyjon cserben egy előzésnél vagy az a-pályán
magyarul az autó szolgáljon ki maximálisan és diszkréten a hétköznapokon ha értitek mire gondolok ha meg egyszer sok pénzem lesz lehet venni valami gépet az élményautózásra.
 
 
/Az egyetlen olyan autó amiben nem hiányzott nekem több lóerő az édesanyám ezres !!! yarisa volt bármilyen meglepően hangzik is. Pedig a Bükk-be jártunk ki telente A4-es qvatróval, subaru imprezával és mégis! Abban egyszerűen nem is akarod nyomni a gázt a gondolataid messze járnak a vezetésre szinte nem is figyelsz. Persze biztos más lett volna a helyzet ha éppen rohanni kell valahová .../

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Anno mikor fösulis voltam a suzukiba nem engedtek be minket. A tanärunk szerint jobb is, mert ami ott folyik azt jobb ha mernök ember nem lätja.
 
Gondolom volt benne egy kis Barokkos tulzäs,
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- de az teny, hogy Audi-ba csak gyori osszeszerelesu motort raknak bele, lengyelt nem, a lengyel motor megy a konszern tobbi gepjarmuvebe; ha meg pontositani akarom, akkor a nagy kategorias VW-ekbe is gyori osszeszerelesu motorok kerulnek.
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »

Valamikor 98-2003 között én is sokat jártam a győri Audiba, mi csináltuk az összes image filmjüket, belső híradókat, stb. Láttam érdekes dolgokat.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


..viszont a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....
- egyetertunk! a lengyel motor szuksz
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....
Ebben egyetértünk
az "akarja" mellett sajnos sztem a "tudja" a nagyobb korlátozó tényező

Munkatärsam most vett egy A4 1.8T-t igaz a 150 Le-s vältozat. Azt mondta, hogy beült az A4-be es utänna nem volt kedve a Golfba visszaülni. Persze engem cukkolt de valahol igaza van. Pedig a Golf is jo auto (csak az enyembe is lehetne 1.8T motor).
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
richies
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 871
Csatlakozott: 2004.09.15., szer. 15:28
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: richies »


És még egy. 
Eddigi rekordom vele 1100km egy tankkal, (650km-nél mutatott fél tankot!!), ez valami 42l körüli gázolajjal volt.
 
Kár, hogy mióta megvettem, a gázolaj ára elég magasra szökött. Igazából nem szeretem én a dízelkedést, de vannak jó oldalai...
 
Következő autóra több esélyes van, pl. Seat Leon 1.8T, Opel Astra Coupe, ilyesmik

bátyámé ilyen, csak kék, s van
CD: Arcam Alpha 7SE, Amp: TEAC A-H500 Reference, Speakers: JPW Gold Monitors, IC: Chord Crimson, Hangfal Tyukbel: Csajniiiz Cobra... (varom, hogy levedeljen /emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" data-emoticon="" srcset="/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20" /> )

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....
Ebben egyetértünk
az "akarja" mellett sajnos sztem a "tudja" a nagyobb korlátozó tényező

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van
Hát azért egy AUDI mégiscsak más vagy a Seat is bár meg kell hagyni az Octaviák sem rosszak, főleg az új széria.....de ha vkit egyszer elér az AUDI rajongás akkor nagyon kevés Vas tudja tőle eltántorítani

Igazad lehet, viszont a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....
 
Most sokat autozok rossz föutakon, ahol a 105Le igen csak keves a kocsimba kellene meg egy 100Le, hogy izzadäs nelkül elözzek. Ha Autouton vagy Pälyän hasznälnäm akkor nem erdekelne annyira a tema......
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van  
mit csinaltal gyorben? vannak meg kapcsolataid?

Az uj V6-V8 fötengelyt gyärtottam (2.4; 2.7; 2.8; 3.0; 3.2; 4.0 liter).
 
Milyen kapcsolatokta gondolsz ?
 
Nekem a Leon Sport R jobban tetszik mint az RS Octavia ....
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”