Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Vazze! most nézem az hajnali 2 órakor lesz ma délutáni ismétlése...
Hát igen a piac...
Jól dolgozni meg csak jó szerszámokkal lehet.
Abban igazad van ha nem ismerős vagy magad csinálod, akkor a magyar munka gyakran elég gyenge...
Azért fejlődik az ország, egyre több a jó szerszám, pár éve még úgy kellett kikönyörögmöm egy kis munkát lézervágóval, most meg abból is van több meg vízvágóból is.
Most, hogy eu-sok vagyunk gondolkoztam hogy valami ilyesmivel lehetne-e foglalkozni, bár inkább autóra gondoltam.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Szerintem meg lehetne itt is csinálni azért.

A vízvágó nem tud a fejre tökéletesen merőlegesen vágni, kúpszerűen tágul a sugár. Én benne voltam ilyen motorépítős dologban, itthon rengeteg dolgot nem tudnak megcsinálni jól. Plusz nincs igazán akkora piac, amire érdemes sokmilliós befektetést alapítani.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Szerintem meg lehetne itt is csinálni azért.
Krómozni is nemrég krómoztattunk egy korábban krómozott valamit.
(Állítólag dísztárcsa, de csak valami karika volt szerintem...)
Amerikában viszont bementek a helyi motoros boltba és válogathattak a nyers tankok közül.
Mondjuk rengeteg dolgot nem ők csinálnak, hanem vesznek készen, tank, kerék, ülés, motor... Viszont az is igaz, hogy elém hiába raknának oda mindet akkor sem tudnék ilyen szép dolgokat csinálni....
Jópénzért itt is megcsinálnak bármit.
Azt a kereket nem értettem, hogy miért vitték el máshová, hiszen van vizvágójuk
Nyers kereket meg biztos lehet venni.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Az Amcsi motorokat én is szeretem.A múlt héten láttad azt a pókos motort, eddig ez volt a legszebb amit csináltak, az a tank nem volt semmi...

Hát igen... Mondjuk a Fekete Özvegy már ismétlés, sokszor láttam, de mindig végignézem. Régebben elég sok airbrush képet csináltam motorokra, annak idején a saját motoromat is én építettem, de amit ezek csinálnak, le a kalappal. Van anyagi háttér, van ötlet és van aki megcsinálja például az egyedi mart kerekeket. Próbálná ezt valaki itt Magyarországon Arra nem képesek, hogy valamit, ami egyszer már le volt krómozva, újrakrómozzanak.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Az Amcsi motorokat én is szeretem.
A múlt héten láttad azt a pókos motort, eddig ez volt a legszebb amit csináltak, az a tank nem volt semmi...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Mi a kedvenc autós műsorotok?

A Top Gear-t már vagy 10 éve láttam utoljára, mostanában a Discovery-n az Egyszer egy ilyet vezetni és az Amcsi motorok című sorozatokat nézem. Csak custom autók és motorok vannak bennük, de hozzám ezek állnal közelebb.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Mi a kedvenc autós műsorotok?

Én csak honi viszonylatban tudok nyilatkozni, de itt egyértelműen a Totalcar!
Sajnos egylőre most csak ismétlések mennek de a neten vannak új anyagok
Az autómánia unottsága nyomukba sem érhet

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
DaVD
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2003.03.14., pén. 17:59
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: DaVD »


Mi a kedvenc autós műsorotok?
Nekem per pillanat a Top Gear (BBC) jön be a legjobban, szemet gyönyörködtető képeivel és jellegzetes humorával, no de azért a Pimp My Ride-ot (MTV - nemsokára DVD-n!) is megnézem... csak tudnám mikor mennek ezek
azt szeretem még, amikor a DSF-en pályán nyomatják a BMW-ket és Ferrarikat, látványnak nem rossz, ilyen műsorok alatt szeretek enni...
 
Ha valakit érdekel, itt vannak egyébként a Top Gearben tesztelt verdák időeredményei:
http://www.topgear.com/content/misc/TV/lap_times/

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


MEGÉRKEZETT!!! LEXUS LF-A
500 ló 20 milláért mindez olyan ruhában hogy dögös spotos is lett de emellet megőrizte a márka eleganciáját, mindez a mai legjobb minőségben.
 
Reszkess: Porsche 911 Turbo , Ferrari F430 , Aston Martin DB9
 
Bővebben: http://www.vezess.hu/hir.php?idx=5685
 
...elmentem lottózni...

Azt hittem, märmint, h neked erkezett meg
 
az durva lenne nem ?
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


MEGÉRKEZETT!!!
LEXUS LF-A
500 ló 20 milláért mindez olyan ruhában hogy dögös spotos is lett de emellet megőrizte a márka eleganciáját, mindez a mai legjobb minőségben.
 
Reszkess: Porsche 911 Turbo , Ferrari F430 , Aston Martin DB9
 
Bővebben: http://www.vezess.hu/hir.php?idx=5685
 
...elmentem lottózni...


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Annyit elárulok, hogy kint van Toponáron...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Na rájöttél már, hogy honnan ismerős a kerítés? 
most megcsallak és pécsen megyek moziba...

Hát még nem jöttem rá, de mintha egyik haveroméknál lett volna ilyen a kerítés, és a szin is stimmel!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Egy tipikus Suzuki bár nem lila

Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Egy tipikus Suzuki bár nem lila


TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Ügyeljetek a képméretre. Max 700pixel széles legyen. Sajnos nem a motor méretezi át a képeket, hanem a modik
bocsi!
 
ha nem netről csatolok képet, akkor azt, hogy tudom átméretezni?

kep szerkesztö progival.....
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Ügyeljetek a képméretre. Max 700pixel széles legyen. Sajnos nem a motor méretezi át a képeket, hanem a modik
bocsi!
 
ha nem netről csatolok képet, akkor azt, hogy tudom átméretezni?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »

Ügyeljetek a képméretre. Max 700pixel széles legyen. Sajnos nem a motor méretezi át a képeket, hanem a modik

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Itt az en gepem. Igaz sajnos 105 Le, ha 200Le lenne gondom nem lenne. 
Szép!
Jól mutat neki ez a szín is
Jók ezek a négyes Golfok, az ötös annyira nem fogott meg.....
Amikor az AUDIt vettük sokat gondolkodtam a háromason is, de végül is nem találtunk olyan nagyon best buyt így maradt az "olimpiai karikás jármű"

Tnx,
 
különbe a szine az kegyetlen vältozatos. Ilyen gyöngyhäz metäl. A feny erejetöl függ a szine. Valamikor zöld, aztän kekes-zöld. Ugy vettem eszre ha nyäron egyesz nap süt a nap akkor reggel vilägosabb delutänra meg besötetül.
 
Persze attol is szämit, hogy milyen szögböl nezem. Szürke is tetszett volna csak abbol nyagyon sok fut..... Ezert maradt a gyöngyhözmetäl oceänzöld. hivatalosan. Igaza sötet szinekkel sok a macera, nem lehet tisztän tartani ...
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Itt az en gepem. Igaz sajnos 105 Le, ha 200Le lenne gondom nem lenne.
Szép!
Jól mutat neki ez a szín is
Jók ezek a négyes Golfok, az ötös annyira nem fogott meg.....
Amikor az AUDIt vettük sokat gondolkodtam a háromason is, de végül is nem találtunk olyan nagyon best buyt így maradt az "olimpiai karikás jármű"

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Itt az en gepem. Igaz sajnos 105 Le, ha 200Le lenne gondom nem lenne.
 
Remelem be tudtam normälisan illeszteni.

Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Na rájöttél már, hogy honnan ismerős a kerítés?
 
most megcsallak és pécsen megyek moziba...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: megyesa »

upsz ez egy kicsit nagy lett, légyszi valaki méretezze át! köszi
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: megyesa »


más szögből:

TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Én is rakok fel egy képet az autómról. Ez egy Ford Fiesta 1.1. 55 LE, de szerencsére ezt a kiskasztnit elég jól viszi. Nagyon megbízható, lassan két éve van nálam, de olaj cserén kívül másra nem igen költöttem. KOPP-KOPP-KOPP.

TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Khaosz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 13:10
Értékelés: 22
Tartózkodási hely: Győr

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Khaosz »


Az alább említett Audi TT   szerintem mintapéldája annak hogy készítsünk marhajó formatervet az autó meg lehet akár rossz is, úgyis megveszik mert jól néz ki, csak éppen lerepülsz vele az útról olyan légáramlatokat kelt a gyönyörű kaszni...ha jól emléxem tucatjával törgelték őket...de majd SchJohny kijavít ha tévednék...Százszor inkább egy Honda S2000 egy Mazda RX-8 egy Nissan 350Z egy Lexus SC430

Köszi a bizalmat
Az hogy szeretem az AUDIkat sajna nem jelenti azt hogy mindet tudok róluk az utolsó részletig
de erről az útonmaradás gond témáról én is hallottam sajnos
Mintha vmi spojlerrel próbáltak volna rajta javítani.....
 
De majd a Nuvolari

Igen räraktak hätulra egy terelöt, meg az ESP javitottak. Talän meg a stabilizätorokon is...
 
Ha talälnak egy hibät akkor azt megprobäljäk orvosolni, ez minden cegre igaz. Különeb a TT az egy Bohocauto szerintem, ilyen nyälgepeknek valo. En se vennek. Akkor inkäbb S4-et, vagy S3. A TT-be is az 1.8T rakjäk, meg a VW 3.2 kis dölesszögü moträt. Amcsik imädjäk nekik csak az szämit häny köbcentis.
Projektor: Sony VPL VW590ES Vászon:VnX Black Horizon BrightTV 126" Proci: Lexicon MC-10 Végfok: Rotel RMB-1585+Pronomic XA800 Font: Elac Vela FS 409 Center: Elac Vela CC401 Surround: Elac WS1665 Sub:2db XTZ SUB 1X12 Edge + 2DB DIY 15" Ultimax

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”