A Fórum 2020-09-18-án pénteken frissítésre került.
Ha problémát láttok vagy hiányzik valami, kérjük jelezzétek!
Figyelem: a szabályzat 6.8.3.1 - es pontja alapján az adás vételi részen a "pü ment" és "válasz ment" jellegű hozzászólásokat törölni fogjuk, csakúgy mint a hely / posta adatok és ár nélkül feladott hirdetéseket.

CAV termékek

Moderátor: csandaz

Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 297
Kapcsolat:

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

CAV RC21E - retro mindenes Könnyen tanítható "keverőpult"
▪︎Projectiondesign/Projecta/Popcorn/Tag McLaren/Swans M6/Phonar/Synology ▪︎ Primare/Bayz/Ruark

dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1232

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

Nem rossz az a CAV A12...

phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 437

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Gratulálok!
A8M-hez képest milyen és mekkora a különbség zenében?
Erről írhatnál egy kicsit bővebben:)
Köszönöm!Már meg is lett a végleges helye a két "tesónak".
Nem sokat hallgattam a CAV 12-est,de nekem első benyomásra teljesen más a két karakter. A 12-es azonnal hozta a sztereókra jellemző részletesebb hangzást,dinamikusabbnak is éreztem,az énekhangok élethűbbek a hangszerek jobban tapinthatóak. A 8m kicsit laposabbnak tűnik a 12-hez képest,A8M-nek is rendben van a tere,dinamikája viszont a 12-es élettelibb.
De még sokat kell hallgatnom,hogy teljes véleményt formálhassak róluk.

"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Zolika69
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 67

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: Zolika69 »

Üdv Uraim!
Akkor csatlakoznék a CAV- osok táborába.
Együtt végre a két szépségem,szemet gyönyörködtető látvány a kettő együtt.
image.jpeg

Gratulálok!
A8M-hez képest milyen és mekkora a különbség zenében?
Erről írhatnál egy kicsit bővebben:)

phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég

CAV termékek

Gratulálok hozzá!
Köszönöm!
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég

CAV termékek

és nehéz

Igen,de nekem többek között a méretei is levettek a lábamról.

phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég

CAV termékek

és nehéz

füci
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 96

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: füci »

Üdv Uraim!
image.jpeg

Gratulálok hozzá!

AVX
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Értékelés: 3276

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: AVX »

Üdv Uraim!
image.jpeg

és nehéz

phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég

CAV termékek

Üdv Uraim!

mineburry
Isten Hozott! :)
Értékelés: 0

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: mineburry »

Megkaptam Köszönöm!
amp: cav a8m; fal: cav md II sur: cav mds10 cen: cav mdc10 source: pc

AVX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

CAV termékek

Kedves Mindenki!

Nagyon szeretett CAV A8m erősítőm gyengélkedik, esetleg nincs valakinek meg a tervrajza a vasról? Nagy szükség lenne rá....

Elküldtem mailben

AVX
Adminisztrátor
Adminisztrátor

CAV termékek

Kedves Mindenki!

Nagyon szeretett CAV A8m erősítőm gyengélkedik, esetleg nincs valakinek meg a tervrajza a vasról? Nagy szükség lenne rá....

Keress rá itt a topikban.
Szerintem annó beraktam.

mineburry
Értékelés: 0

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: mineburry »

Kedves Mindenki!

amp: cav a8m; fal: cav md II sur: cav mds10 cen: cav mdc10 source: pc

Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

CAV termékek

Én ilyet használok és bőven megéri az árát. Masszív egybe alu a középrész, az oldala finom tapintású műanyag.
Egy jobb kép:

Köszönöm thxfan!
Ez esetben intézkedem hogy mielőbb legyen egy példány a tulajdonomban. Ezt a képet megtaláltam én is, de egy pár jó szó mindig többet ér
▪︎Projectiondesign/Projecta/Popcorn/Tag McLaren/Swans M6/Phonar/Synology ▪︎ Primare/Bayz/Ruark

thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1093

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Használ valaki CAV RC21E tanítható távirányítót?

Milyen tapasztalatok vannak vele? A kialakítása is érdekelne, hogy mennyire jó minőségű, műanyag vagy fémes hatású esetleg van-e olyan masszív mint az a8m távirányítója?
Mostanában sajnos nem hiszem hogy megyek szegedre
Mert egész jól néz ki a dolog de még egy normális nagyfelbontású képet sem találok róla.

Én ilyet használok és bőven megéri az árát. Masszív egybe alu a középrész, az oldala finom tapintású műanyag.
Egy jobb kép:

10.1 Auro3D
Erősítő:Denon AVR-X5200W+Behringer A500,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Runco RS-900,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

CAV termékek

Használ valaki CAV RC21E tanítható távirányítót?

Milyen tapasztalatok vannak vele? A kialakítása is érdekelne, hogy mennyire jó minőségű, műanyag vagy fémes hatású esetleg van-e olyan masszív mint az a8m távirányítója?
Mostanában sajnos nem hiszem hogy megyek szegedre
Mert egész jól néz ki a dolog de még egy normális nagyfelbontású képet sem találok róla.

füci
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

CAV termékek

Nekem sokat kellett vele játszani amíg kellemes lett a mély. ( Nekem sok volt, pedig elég nagy szoba de ugye minden szobás más és más ) Csináltattam is egy pár Sound Art L1-est ( bizonyos zenéket csak ezzel hallgatok ) hogy kompenzáljam . Mivel az L1 es egy szerintem nagyon kellemes hangú doboz igaz mély szegény és így felváltva használva szeretem őket. 5.1 ed van ? Hátterek milyenek ha megkérdezhetem és a center ( ha van )?
Én 50m2- en használom  a mély nem sok igaz a sub 1/4 hangerőn megy a center hátér Jamo  . A háttér marad a center megy hátra 6.1-re úgyhogy majd egy jó center kell,
de nem akkarom elhamarkodni . Egyébkén van 1Cerwin vegám is ,monitor nagyon jó de hozzá viszont kell a /sub , - de csak 1/2 hangerőn/ . Az egyik baráton monitor párt használ centernek és had ne mondjam nagyon jó , nem is tudom miér nem próbálják meg többen :

FaemaFun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 17

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: FaemaFun »

A képen igen jelen állásban 25cm-re van a faltól .A kép is csal ott 15cm-re volt ! A járólap és a talp között is van távolság és a talp hangfal között is / gyári tűkön áll / .
A tér nagy egyáltalán  nem sok mi több kellemesebb a mély és a közép hangok talán a közte lévő távolság miatt ! A film zenés részek sokkal jobbak, a film effektek nem sokat változtak ill. maradt ugyan olyan jók ! ............. Egy próbát mindenképp megér !!! 

Nekem sokat kellett vele játszani amíg kellemes lett a mély. ( Nekem sok volt, pedig elég nagy szoba de ugye minden szobás más és más ) Csináltattam is egy pár Sound Art L1-est ( bizonyos zenéket csak ezzel hallgatok ) hogy kompenzáljam . Mivel az L1 es egy szerintem nagyon kellemes hangú doboz igaz mély szegény és így felváltva használva szeretem őket. 5.1 ed van ? Hátterek milyenek ha megkérdezhetem és a center ( ha van )?

füci
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

CAV termékek

Eléggé rá van tolva a falra, valamint járólap is van. Nem sok ? Nekem elég messze vannak ehhez képest + diffuzor is van és így lett szerintem "optimális". 
A képen igen jelen állásban 25cm-re van a faltól .A kép is csal ott 15cm-re volt ! A járólap és a talp között is van távolság és a talp hangfal között is / gyári tűkön áll / .
A tér nagy egyáltalán  nem sok mi több kellemesebb a mély és a közép hangok talán a közte lévő távolság miatt ! A film zenés részek sokkal jobbak, a film effektek nem sokat változtak ill. maradt ugyan olyan jók ! ............. Egy próbát mindenképp megér !!! 

FaemaFun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

CAV termékek

Sziasztok!
Mint valószínű többen tudjátok már négy éve használom a Cav md1-es hangfalat , -  kb egy éve találkoztam egy képpel a neten ,hogy a mély fordított állásban van elhelyezve . Azóta is piszkált a dolog ,de eddig nem próbáltam ki. ATC-nál Gergővel telf. beszélve felbátorodva, mivel neki sem volt tapasztalata de ő is javasolta ,hogy egy próbát megér . /Köszönöm neki a türelmes hozzáállását a sok kérdésemhez /!!!  Ennek a próbának is eljött az ideje - Nem akarok  elszállni de szembetűnő vagyis /hallva hallható/ a különbség - nálam !!!!?? Aki rendelkezik még ilyen hangfallal - talán neki is megér
egy próbát .    

Eléggé rá van tolva a falra, valamint járólap is van. Nem sok ? Nekem elég messze vannak ehhez képest + diffuzor is van és így lett szerintem "optimális". 

füci
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

CAV termékek

Sziasztok!
Mint valószínű többen tudjátok már négy éve használom a Cav md1-es hangfalat , -  kb egy éve találkoztam egy képpel a neten ,hogy a mély fordított állásban van elhelyezve . Azóta is piszkált a dolog ,de eddig nem próbáltam ki. ATC-nál Gergővel telf. beszélve felbátorodva, mivel neki sem volt tapasztalata de ő is javasolta ,hogy egy próbát megér . /Köszönöm neki a türelmes hozzáállását a sok kérdésemhez /!!!  Ennek a próbának is eljött az ideje - Nem akarok  elszállni de szembetűnő vagyis /hallva hallható/ a különbség - nálam !!!!?? Aki rendelkezik még ilyen hangfallal - talán neki is megér
egy próbát .    

Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Kapcsolat:

CAV termékek

Abszolút egyet értek. Film után, több óra normális zenélés után sem volt még meleg a borda rajta. Aki ezt tönkreteszi az mást is Persze nem extrém dolgokra gondolok.
Megerősítem! Max egy kicsit langyosodik, de hogy melegedjen?
Van ott akkora passzív hűtés, hogy melegedési problémája nem sok van.

FaemaFun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

CAV termékek

Szia,

Májusban lesz 5 éve, hogy Swans M3 frontokkal és Swans RM600C hangfalakkal használom az A8M erősítőmet. Mindhárom doboz 4 ohm-os, eddig semmi gond nem adódott ebből a párosításból, sőt... Hogy őszinte legyek, nekem eszembe sem jutott, hogy ohm-ok miatt aggódjak, vagy figyelembe vegyem hangfalvásárlásnál. 5 év alatt 1-2 házibuliba is biztosan belefutottak ezek a hangfalak, azt leszámítva, hogy egy idióta haverom a nagy "kapujéra" bemutatója közben lerúgta az egyik az állányáról semmi bajuk nem lett. 

Most lassan 1 órája hallgatok normális hangerőn zenét, megnéztem a hűtőbordákat de azok még csak nem is langyosak...

Hátul RM600R hangfalak vannak, azok 8 ohm-osak.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv.

Abszolút egyet értek. Film után, több óra normális zenélés után sem volt még meleg a borda rajta. Aki ezt tönkreteszi az mást is Persze nem extrém dolgokra gondolok.

albertka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 20

CAV termékek

Hozzászólás Szerző: albertka »

Szia,

Májusban lesz 5 éve, hogy Swans M3 frontokkal és Swans RM600C hangfalakkal használom az A8M erősítőmet. Mindhárom doboz 4 ohm-os, eddig semmi gond nem adódott ebből a párosításból, sőt... Hogy őszinte legyek, nekem eszembe sem jutott, hogy ohm-ok miatt aggódjak, vagy figyelembe vegyem hangfalvásárlásnál. 5 év alatt 1-2 házibuliba is biztosan belefutottak ezek a hangfalak, azt leszámítva, hogy egy idióta haverom a nagy "kapujéra" bemutatója közben lerúgta az egyik az állányáról semmi bajuk nem lett. 

Most lassan 1 órája hallgatok normális hangerőn zenét, megnéztem a hűtőbordákat de azok még csak nem is langyosak...

Hátul RM600R hangfalak vannak, azok 8 ohm-osak.

Remélem tudtam segíteni!

Üdv.

Válasz küldése

Vissza: “ATC-Trade Zrt.”