Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Ezen repertoár után vezetett haza?
A hazautat egy sofőrszolgálatra bíztam.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Ilyen italsor után a ceglédi kanna is jól szól
Tegnap este azért megellenőriztem egy Kertész Erika ajándék cd-vel: még mindig nagyon jól szól ;-)
Igyekeztem a nyereményhez méltó étket, itkot és hangminőséget biztosítani. Erre fussa (de az üvegek belbecsét ajánlom másoknak is kipróbálni, otthon is ;-Q
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Ezen repertoár után vezetett haza?
Hát, sok mindenre gondoltunk aznap este, de ez meg se fordult a fejünkben. Nagyon óvatosak voltunk, vigyáztunk mindenre, a volumét is alig nyomtuk fel ;-)
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: nor »

Ilyen italsor után a ceglédi kanna is jól szól
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



 
 
És mivel este kávét már nem akartunk inni, mással cselekedtük ezt meg. A végére minden jól szólt
 

Ezen repertoár után vezetett haza?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Ternap meglátogatott Vinkler Úr, és személyesen átadta a tombola-nyereményt, melyet ezúton is köszönök Bélának.
Készítettem egy kompozíciót a fekete gyöngyszemekről annak, aki érti
 

 
És mivel este kávét már nem akartunk inni, mással cselekedtük ezt meg. A végére minden jól szólt
 

2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Hang rezgéseket rögzítenek a lemezeken, és a hang bizony kifejezhet érzelmet. Lelkesedés, düh, harag, szomorúság megjelennek az énekhangokban. És nagyon jó felvétel, nagyon jó rendszeren lejátszva szerintem visszaadja ezt.
 
A fájlból zenélés bármennyire is természetes a fiatal embereknek szerintem egy szegényesebb, a mai kor szétszórt, kapkodó világát tükröző módja a zenehallgatásnak. Ráadásul, ha valaki hozzájut egy fájlhoz semmit sem tud arról, hogy az a zeneszám legjobb, vagy épp valamelyik rosszabb minőségű változata. US fórumokon olvastam, hogy a kezdetben csak master szalagokról dolgozó, fájljaikat drágán áruló kiadók is sorra adnak ki dinamikátlan, lapos hangú fájlokat.

Jaj-jaj?!? Te aztán biztosan fogod tudni, a legjobb hangszer, legjobb előadás, legjobb énekes, legjobb, stúdiótechnika, legjobb sokszorosítás termékét kapod fizikai adathordozón! Ezt miből állapítod meg? A fájlformátum meg szerinted nem tartalmazhatja a fizikai adathordozó mellé pakolt adatokat, kisérőszövegeket. Ja, szerinted a fájlok azok mindig piszkosak. Ha már piszokról beszélünk, az LP mindig piszkosabb mint a egy fájltartalom.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Hang rezgéseket rögzítenek a lemezeken, és a hang bizony kifejezhet érzelmet. Lelkesedés, düh, harag, szomorúság megjelennek az énekhangokban. És nagyon jó felvétel, nagyon jó rendszeren lejátszva szerintem visszaadja ezt.
Nagy élmény lenne, ha mutatnál majd néhány példát olyan kereskedelmi forgalomban megjelent felvételekre, amiket közvetlenül CD-re rögzítettek és nem "fájlba" (bár én ezt a különbséget eleve nem tudom értelmezni). Illetve egy olyan PC-s lejátszó rendszerre is kíváncsi lennék, ami elfedi az énekes esetleges dühét, szomorúságát.
 
Erősen kétlem, hogy az adatállományok és a hordozók különbözőségében kellene keresni a lejátszási módok eltéréseit. Sokkal inkább a kijátszásnál, a D/A konverter felé küldött audio adatfolyam előállításánál van még mit javítani a számítógépeknél. Erre már vannak nagyon kecsegtető példák, de ne feledjük, a CD-nek több évtizedes előnye van. Biztos vagyok benne, hogy néhány év elteltével az audio PC-k produkciója határozottan el fog húzni a CD mellett. Más kérdés, hogy egyáltalán nem ez a szempont dönt a piaci trendek versenyében, sokkal inkább a praktikum és az univerzalitás.

Avatar
Patice
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 312
Csatlakozott: 2011.08.29., hétf. 12:31
Értékelés: 114

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Patice »



Hang rezgéseket rögzítenek a lemezeken, és a hang bizony kifejezhet érzelmet. Lelkesedés, düh, harag, szomorúság megjelennek az énekhangokban. És nagyon jó felvétel, nagyon jó rendszeren lejátszva szerintem visszaadja ezt.
 
A fájlból zenélés bármennyire is természetes a fiatal embereknek szerintem egy szegényesebb, a mai kor szétszórt, kapkodó világát tükröző módja a zenehallgatásnak. Ráadásul, ha valaki hozzájut egy fájlhoz semmit sem tud arról, hogy az a zeneszám legjobb, vagy épp valamelyik rosszabb minőségű változata. US fórumokon olvastam, hogy a kezdetben csak master szalagokról dolgozó, fájljaikat drágán áruló kiadók is sorra adnak ki dinamikátlan, lapos hangú fájlokat.

Egy CD-n is tulajdonképpen fájlok találhatóak. És CD-ből (LP-ből is) vannak jó és rossz kiadványok. Ugyan ez igaz a fájlokra is. Tényleg sok a "szemét" a felgyorsult világban. Akadnak MP3-ból felkonvertált anyagok is. De ez ellenőrizhető. Nagy felbontású felvételeknél is kideríthető, hogy csak egy "túlmintavételezett CD" vagy igazán nagy felbontású.
 
Egyik kedves barátom mutatta meg az igazán kiemelkedő rendszerén nekem anno, hogy milyen is lehet az elektronikusan tárolt zene megfelelő minőségű eszközökkel lejátszva.
Többször is jártam nála, tudtam követni, ahogyan fejlődik a rendszere.
Legutóbb a feleségem születésnapján engedte meg, hogy ő is meghallgathassa azt, amit referencia rendszernek tekintek.
1-2 szám után elbőgte magát a gyönyörtől, mert ahogyan ő fogalmazott "sejt szinten érintette meg érzelmileg" az ott hallott zene.
(Ha jól emlékszem Lumin T1 volt a forrás - a zene meg egy jó minőségű, CD felbontású, pár éves, elektronikus zene.)
 
Nagyon nem mindegy, hogy mivel, milyen programmal, milyen eszközökkel készül egy CD rippelés is pl.
Interneten általánosan elterjedt Standard az Exact Audio Copy használata, csak van ettől jobb algoritmus is egy CD merevlemezre helyezésének is.
Ezt is sokan vitatják. Én már nem.
 
Nem minden felvételt tartok meg én sem. Bár erős a gyűjtési/birtoklási vágy, igyekszem szelektálni.
 
Hogy meg tudjuk különböztetni a jó felvételt a rossztól?
Na ehhez el kell járni sokfelé hallgatózni, tapasztalni. Erre sokan nem fordítanak időt/energiát.
Pedig (szerintem) megéri.
 
A hfis közösségben pl. nagyon bírom, hogy a zenebarátok megtalálják a közös hangot és nem restek lehetőséget biztosítani mások számára hallgatózni.
 
Tanczinál meglátjuk mi sül ki a dologból.   

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: cables »



Furcsa is lenne, mert amennyire hiányos ismereteimből futja: a CD-re nem érzelmeket rögzítenek.
Tényleg nem akarnék akadémikus vitába bocsátkozni: de ez az LP kontra CD kontra számítógépes lejátszásról szóló vita nálam egy kicsit mindig kiveri a biztosítékot. Ne tegyünk már úgy, mintha nem hallottunk volna már mindannyian nagyon jó és nagyon rossz rendszereket mindhárom fajta forrásról szólni. És közben nyilván éreztünk ezt-azt. De hogy ennek a kettőnek úgy lenne köze egymáshoz köze, ahogyan állítjátok, az szerintem - na jó, nem butaság, de legalábbis - technológiai fetisizmus.

Hang rezgéseket rögzítenek a lemezeken, és a hang bizony kifejezhet érzelmet. Lelkesedés, düh, harag, szomorúság megjelennek az énekhangokban. És nagyon jó felvétel, nagyon jó rendszeren lejátszva szerintem visszaadja ezt.
 
A fájlból zenélés bármennyire is természetes a fiatal embereknek szerintem egy szegényesebb, a mai kor szétszórt, kapkodó világát tükröző módja a zenehallgatásnak. Ráadásul, ha valaki hozzájut egy fájlhoz semmit sem tud arról, hogy az a zeneszám legjobb, vagy épp valamelyik rosszabb minőségű változata. US fórumokon olvastam, hogy a kezdetben csak master szalagokról dolgozó, fájljaikat drágán áruló kiadók is sorra adnak ki dinamikátlan, lapos hangú fájlokat.

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: avl2 »



Furcsa is lenne, mert amennyire hiányos ismereteimből futja: a CD-re nem érzelmeket rögzítenek.
Tényleg nem akarnék akadémikus vitába bocsátkozni: de ez az LP kontra CD kontra számítógépes lejátszásról szóló vita nálam egy kicsit mindig kiveri a biztosítékot. Ne tegyünk már úgy, mintha nem hallottunk volna már mindannyian nagyon jó és nagyon rossz rendszereket mindhárom fajta forrásról szólni. És közben nyilván éreztünk ezt-azt. De hogy ennek a kettőnek úgy lenne köze egymáshoz köze, ahogyan állítjátok, az szerintem - na jó, nem butaság, de legalábbis - technológiai fetisizmus.

 
teljesen egyetertek. mindegyikböl van nagyon jo.  azert mert valaki meg nem hallott, az nem azt jelenti, hogy nincsen.  1-2-3-5-10 gyengebb produkcioju rendszer utan sem szabad a technologiat okolni. 
 
...mas területen is könnyen erezhet: 10 "szokvanyos" auto utan sem erdemes kijelenteni. ez a kanyar annyival nem vehetö be / ott mar nem tud megallni / stb.  vs. 911 turbo (izles szerint behelyettesithetö, lehet WRX STI is): siman :-)
 10 tablettas löre utan sem erdemes azt mondani: nincs jo bor.
...

Vendég

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az érzelem még a cd-n is ritkán jön át.
Furcsa is lenne, mert amennyire hiányos ismereteimből futja: a CD-re nem érzelmeket rögzítenek.
Tényleg nem akarnék akadémikus vitába bocsátkozni: de ez az LP kontra CD kontra számítógépes lejátszásról szóló vita nálam egy kicsit mindig kiveri a biztosítékot. Ne tegyünk már úgy, mintha nem hallottunk volna már mindannyian nagyon jó és nagyon rossz rendszereket mindhárom fajta forrásról szólni. És közben nyilván éreztünk ezt-azt. De hogy ennek a kettőnek úgy lenne köze egymáshoz köze, ahogyan állítjátok, az szerintem - na jó, nem butaság, de legalábbis - technológiai fetisizmus.

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »


A CD-t?
nem a cd-t,hanem a cd lemezt!
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Ez igaz, ezért kell megfelelő módon tuningolni ;-)
A CD-t?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: tanczi »


Az érzelem még a cd-n is ritkán jön át.
Ez igaz, ezért kell megfelelő módon tuningolni ;-)
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Megvannak a Fonós találkozó tombola nyertesei!
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... ?p=1751566
 
Köszönjük a nyereményeket ATC-nek!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Mézga Aladár
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015.03.22., vas. 07:25
Értékelés: 102

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Mézga Aladár »


a zene lényege átjöjjön,az érzelem.
Arra gondolsz amikor pl. a feleség libabőrős lesz és képes elbőgni magát, amikor a kedvenc Bocelli albumot hallgatja?
Mindig, mindennél van jobb!

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: akvapark »

Döbbenet,hogy ez a téma még mindig előjön, az okoskodók sértődöttségével.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
hodyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2013.07.19., pén. 06:36
Értékelés: 307

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: hodyka »

Lumin M1+ Focal Onyx hangdoboz

„A zene lelket ad az univerzumnak, szárnyakat az elmének, menekülést a képzeletnek és életet mindennek”

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: AVX »


Én mindig LP lemeznek hívtam.
Most néztem csak meg mit jelent:
1,Langspielplatte
2,long-play lemez a hosszan játszó mikrobarázdás hanglemez angol neve, ill. a belőle alakult közhasználatú rövidítés

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: Thunder »



Azért remélem,itt senki sem gondolja,hogy a fórumon csak "szakik" vannak,például,én nem tartom magam annak,szóval szerintem az,hogy ez egy szakmai fórum...csak részben igaz.
Ettől még lehet minden az, ami valójában,de sajnos mi (emberek)ilyenek vagyunk,mindennek adunk extra neveket.

 
Ehhez csak csatlakozni tudok, eddig pl. fogalmam sem volt, hogy az LP-t nem bakelitből készítik. Igaz azt sem gondoltam, hogy abból. Egyszerűen nem foglalkoztam vele még, szakértője meg pláne nem vagyok a témának
Ettől még nem érzem magam kevesebbnek, butábbnak meg végképp nem.
Mea culpa, ha ezzel valakit megbántok, de nem vagyunk egyformák és az érdeklődési körünk sem azonos. És ez jól is van így
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »


Minden legyen az ami...
Azért remélem,itt senki sem gondolja,hogy a fórumon csak "szakik" vannak,például,én nem tartom magam annak,szóval szerintem az,hogy ez egy szakmai fórum...csak részben igaz.
Ettől még lehet minden az, ami valójában,de sajnos mi (emberek)ilyenek vagyunk,mindennek adunk extra neveket.
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: akvapark »


felőlem nevezhetjük bárminek. Mondd,minek nevezzem,mi tetszene?
Minden legyen az ami...
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
4you
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1871
Csatlakozott: 2011.11.06., vas. 12:05
Értékelés: 1140
Tartózkodási hely: Pomáz

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: 4you »



L. "fülelek" kérést, amihez én is csatlakozom. Elvégre ez egy "szakmaifórum."
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... tsz%C3%B3/

felőlem nevezhetjük bárminek. Mondd,minek nevezzem,mi tetszene?
Rendszer:
Hangsugárzó: Focal Jm Lab cobalt 806/Dynaudio DM 2/8
Erősitő: Heed Obelisk pro/Diy Hybrid amplifier.
Forrás: Philips 618 csöves tuningolt/Cary CDP1

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Vinkler-féle AVX Fonó találkozó csevegő.

Hozzászólás Szerző: akvapark »



Egyet értek veled Zsolti!
Az elmúlt években elég sok rendszert hallottam,és számomra egyértelmű,hogy a bakelit-hez,és cd hez képest a pc-s hang még nagyon gyerek cipőben jár.
Persze van az az összeg ,amiért már jó hangot kaphatunk,de mint mondtam,nincs ez még kiforrva,főleg,az,hogy a zene lényege átjöjjön,az érzelem.

L. "fülelek" kérést, amihez én is csatlakozom. Elvégre ez egy "szakmaifórum."
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... tsz%C3%B3/
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Válasz küldése

Vissza: “Készülék tesztek, találkozók”