Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Logitech Harmony One Advance

Táp és jel elosztók, tápok, táp és jel kondícionálók, dobozolt transzformátorok, távok, MM és MC hangszedők, hangkarok, adapterek, lemezmosók, demagnetizálók, kábelbejárató eszközök, bemérő mikrofonok
Lezárt
Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »

Új gazdára talált...
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »

Jégen.
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »

Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


A meghirdetett áron elvihető szerdán éjfélig (a Fórum időbélyegzője a mérvadó).
Egy privátban tett megállapodás értelmében csütörtökön 0 órától jégen van.
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


Mivel több az Advance? Nekem sima One volt.
 
Szerencsére nemrég kérdezte tőlem ugyanezt valaki privátban, így idemásolom a választ:
Bevallom teljesen őszintén, hogy fogalmam nincs. Amikor összeállítottam a hirdetést, akkor az egyik képen látható típusszám alapján kerestem rá a pontos nevére...nem is találkoztam simával egy oldalon sem, pedig végignyálaztam az Logitech oldalait is. Lehet, hogy ez a "sima".
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Vendég

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mégegyszer, ha megbántottalak bocsánat, nem ez volt a szándékom, sikeres eladást kívánok!

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


Kedves Tippmix46!
 
Minek vettem? Pl. azért, hogy ne 4-5 távirányítót kelljen kerülgetnem. Nekem ez egy kényelmi eszköz, arra használom, amire tervezték. Az új tulajdonosa szerintem kifejezetten örül majd neki, hogy csak ennyire használtam. Nem tudom eldönteni, hogy érdekel a távirányító, vagy csak a hozzászólásaid számát szeretnéd növelni?
 
A hirdetés szövege így szólt: "én havonta 1x szoktam tölteni, de ez nyílván használatfüggő". Mi ebben a megtévesztő? Ráadásul a képeken is látszik, hogy 2 db aktivitás van beprogramozva, ami szintén utal rá, hogy nem a távirányító az életem. Ahogyan s8109csa Fórumtárs is írta, kifejezetten aktív használattal is min. 1-2 hetet megy töltés nélkül.
 
Amikor van szabadidőm, akkor sem egész nap a tv előtt ülök, hogy nyomogathassam a távirányítót.
Szerencsére ennél azért jobb elfoglaltságot is ki tudok találni
 
Üdv.: Emil
 
 
 
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Vendég

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Konkrétan ilyen használat mellett:
- minden nap (este), hétvégén pedig nagy ritkán napközben is: 1x bekapcsolom vele a tv-t, 1x kikapcsolom. TV2-t szoktuk nézni így nem váltogatjuk a csatornákat. Hangerőt szoktam változtatni a reklámok idejére;
- filmet hetente kb. 2-3x nézek, akkor az előzőn túlmenőleg 1x bekapcsolja az erősítőt, a tv-t (vagy hdmi kimenetre vált, ha már be volt kapcsolva), a média playert és 1x kikapcsol mindent (vagy visszavált tv-re, attól függően, hogy mint szeretnék). A hangerő mindig ugyanúgy van, filmnézés közben sem használom semmire
- nyáron nagy ritkán még a klímát is ezzel kapcsolom be."
 
Hát de ember! Ez nem táv használat!!! Ki-be kapcsolásra és néha ritkán hangerőre használni egy távot???!!! Most te viccelsz??? Atya ég gondolkodik.gif ...egyáltalán minek vetted?
Hát így lehet elmegy 1 hónapot
 
De nem ez az átlag használat, főleg nem a mániákus..persze a fentiekből adódóan nálad szerintem az átlag lehet egyenlő a mániákussal.
A hirdetésedben lévő állításod ezek alapján igenis megtévesztő, de nyilván a feniek miatt érthető.

Avatar
s8109csa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2014.02.16., vas. 12:14
Értékelés: 109

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: s8109csa »


Én üzleteltem már Emillel, nagyon korrekt volt, de személyesen nem ismerem.
 
Az én Harmony One-om 1, max 2 hetet megy egy töltéssel, legalábbis pirosat jelzett és töltöttem. Én viszont sokat nyomkodom. Üzemmódváltások, csatornaváltások, minden játszik.
Háttérvilágítása, képernyője van, ezek bizony fogyasztanak.
 
A lényeg: Ez egy jó készülék jó áron kínálva.
 
Béke!
Processzor: Marantz AV7705, Végfok: ROTEL RMB-1585
Front: 2x Focal Aria 926, Center: Focal Aria CC-900, Surround: Focal Aria SR900, Subwoofer: Focal Sub 1000F
Lejátszók: Oppo UDP-203, Synology DS-213+ (NAS) + Hiface TWO  LP: Rotel RP-855 + Ortofon 2M Blue + fpalotas MM
TV: Philips 65PUS7363/12

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


Szia Tippmix46!
 
Egyáltalán nem bántasz meg a véleményeddel, leszámítva azt, hogy egy hazug ember vagyok és valótlan állításokkal próbálok meg terméket eladni...
Elég sok embertől vásároltam már a Fórumon és tőlem is sokan vásároltak az elmúlt évek alatt és mindenki azt kapta, amit a másik ígért neki. Milyen érdekem fűződne hozzá, hogy valótlant állítsak? Két perc alatt kiderülne...
 
Legutóbb 1-2 hete töltöttem (ha tudtam volna, hogy fontos, akkor felírtam volna a dátumot) és még messze van a lemerüléstől.
Konkrétan ilyen használat mellett:
- minden nap (este), hétvégén pedig nagy ritkán napközben is: 1x bekapcsolom vele a tv-t, 1x kikapcsolom. TV2-t szoktuk nézni így nem váltogatjuk a csatornákat. Hangerőt szoktam változtatni a reklámok idejére;
- filmet hetente kb. 2-3x nézek, akkor az előzőn túlmenőleg 1x bekapcsolja az erősítőt, a tv-t (vagy hdmi kimenetre vált, ha már be volt kapcsolva), a média playert és 1x kikapcsol mindent (vagy visszavált tv-re, attól függően, hogy mint szeretnék). A hangerő mindig ugyanúgy van, filmnézés közben sem használom semmire
- nyáron nagy ritkán még a klímát is ezzel kapcsolom be.
 
Új korában 2-3 havonta töltöttem (akármennyire is hihetetlen), ahhoz képest most 3-4 hetente.
Soha nem volt nemhogy napi de heti töltésen sem.
Utángyártott akkut én is 3.500Ft-ért láttam.
 
Üdv.: Emil
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
kokaikoko
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2011.08.12., pén. 16:27
Értékelés: 21
Tartózkodási hely: Szeged

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: kokaikoko »



Előre is elnézést a hozzászólásomért, nem megbántásnak írom, csak pontosításként:
 
egyrészt lehetetlen, hogy neked az aksija 1 hónapig bírja, ha hasznáod a távot...ha nem használod és áll a polcon, akkor talán, de egy teljesen normál használat mellett egy vadi új aksi se bír 2 hétnél többet, ezt fórumokon vissza lehet olvasni a tulajoktól (nekem is volt, szóval ebből is merítek tapasztalatot).
Ha valaki mániákusan szeret nyomogatni, ahogy írod, akkor tutti nem bírja egy hétig a vadi új aksi sem.
És te ugye használtan árulod...nagy kérdés milyen állapotú lehet az aksi, mert pár év után azért szépen megnő a szükséges töltés gyakoriság...majd elkezd púposodni, aztán kuka az aksi...volt olyan gyári aksim, ami 5 év után már napi töltésen volt sajnos, majd meguntam és vettem új aksit bele.
 
Másik pedig, hogy ugyan tölthető az aksija, de a hivatalos magyar gyári aksi 9000 Ft körül van:(
Ebay, Vatera stb. aksik olyan 3500 Ft-ba kerülnek, nyilván nem olyan minőségűek, mint  a gyári.

A gyári akksi az enyémben elég gyorsan felpúposodott, rendeltem egy utángyártottat Ebay-ről nagyjából 3500-ért. Használattól függően, hozzátéve hogy nem vagyok mániákus nyomkodó, de a teljes házimozit vezérli, sőt XBOX-ot, vásznat is, teljesen valós adat a 3 hét - 1 hónap töltési intervallum.
Nagyon szuper táv, mindenkinek csak ajánlani tudom
Sony HW65ES-Samsung QE55Q95T-HDI Dune Max Vision 4K-Philips BDP8000-Denon AVC X8500H-Infinity Renaissance 90-Infinity Kappa Video Center B-Infinity Reference 20-Paradigm PDR-12 V3-Audioquest Mocha-Nordost White Lightning-Nordost Flatline Gold-Portento Audio Reference, Musica-Logitech Harmony One

Vendég

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszönöm méltató szavaidat , én is így gondolom.
 
Ami még fontos lehet, hogy cserélhető az akkuja és a mai napig is beszerezhető hozzá új. Szerintem fölösleges kicserélni, mert jó erőnlétben van, de azért jó tudni.
Természetesen szívesen ellenőrzök bármilyen készülék kompatibilitást.

Előre is elnézést a hozzászólásomért, nem megbántásnak írom, csak pontosításként:
 
egyrészt lehetetlen, hogy neked az aksija 1 hónapig bírja, ha hasznáod a távot...ha nem használod és áll a polcon, akkor talán, de egy teljesen normál használat mellett egy vadi új aksi se bír 2 hétnél többet, ezt fórumokon vissza lehet olvasni a tulajoktól (nekem is volt, szóval ebből is merítek tapasztalatot).
Ha valaki mániákusan szeret nyomogatni, ahogy írod, akkor tutti nem bírja egy hétig a vadi új aksi sem.
És te ugye használtan árulod...nagy kérdés milyen állapotú lehet az aksi, mert pár év után azért szépen megnő a szükséges töltés gyakoriság...majd elkezd púposodni, aztán kuka az aksi...volt olyan gyári aksim, ami 5 év után már napi töltésen volt sajnos, majd meguntam és vettem új aksit bele.
 
Másik pedig, hogy ugyan tölthető az aksija, de a hivatalos magyar gyári aksi 9000 Ft körül van:(
Ebay, Vatera stb. aksik olyan 3500 Ft-ba kerülnek, nyilván nem olyan minőségűek, mint  a gyári.

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


Köszönöm méltató szavaidat , én is így gondolom.
 
Ami még fontos lehet, hogy cserélhető az akkuja és a mai napig is beszerezhető hozzá új. Szerintem fölösleges kicserélni, mert jó erőnlétben van, de azért jó tudni.
Természetesen szívesen ellenőrzök bármilyen készülék kompatibilitást.
Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
s8109csa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 163
Csatlakozott: 2014.02.16., vas. 12:14
Értékelés: 109

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: s8109csa »


Ez egy szuper cucc, nekem is ilyen van. Gond nélkül vezérli a rendszerem minden komponensét, a UPC HD-s set top boxot is, ami különleges távirányítót igényel.
És az ár is teljesen korrekt.
Processzor: Marantz AV7705, Végfok: ROTEL RMB-1585
Front: 2x Focal Aria 926, Center: Focal Aria CC-900, Surround: Focal Aria SR900, Subwoofer: Focal Sub 1000F
Lejátszók: Oppo UDP-203, Synology DS-213+ (NAS) + Hiface TWO  LP: Rotel RP-855 + Ortofon 2M Blue + fpalotas MM
TV: Philips 65PUS7363/12

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »

Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Avatar
Emil
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 397
Csatlakozott: 2012.04.15., vas. 01:22
Értékelés: 41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

Logitech Harmony One Advance

Hozzászólás Szerző: Emil »


Sziasztok!
 
Eladóvá vált a címben szereplő táv:- Típusszám: R-IY17- Újratölthető akkumulátor: én havonta 1x szoktam tölteni, de ez nyílván használatfüggő. Ha mániákusan szereted nyomogatni, csatornát váltogatni, akkor is max. 1-2 hetente elég tölteni.- Gyakorlatilag bármilyen mostani és jövőbeli készülékkel kompatibilis. Popcorn A410-et is simán kezeli, de pl.: a Samsung klíma sem akadály. Mivel szeretem az egyszerű dolgokat, ezért összesen 4 eszközt vezérelt (av erősítő, média player, tv, klíma). Korábban volt dvd, bd lejátszó, set top box, stb.- A kijelzőn fólia, szép állapot: lásd képeken.- Win 7-re is jó a szoftver- A gyári doboza, telepítő cd, számlája nincs meg. Az eredeti telepítő CD képet el tudom küldeni linkben, de a szoftver letölthető az alábbi linkről is...Link: http://support.logitech.com/product/har ... al-remoteA csomag tartalma:- Távirányító (akkumulátorral)- Töltőegység- USB-kábel- TápegységÁra: 23eFt, szállítással együtt (GLS futárral küldöm).
 
Érdeklődni  itt, a topicban! Nyíregyházán található. Természetesen kipróbálható személyesen is, ha valaki erre jár.
Mivel szerdán kapom kézhez az újat (benviper Fórumtárs szíves közreműködésével), ezért csütörtökön (04.16.) tudom leghamarabb feladni futárral.Saját képek:









Plinius, Micromega, Lavardin, NAIM, Dynaudio

Lezárt

Vissza: “Hifi és házimozi tartozékok, kiegészítők”