Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Már ott van!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Elborult agyú autószerelőm,...
Tanulságos kis történet. Én a helyedben visszavinném a pancserhez és garanciában megcsináltatnám vele ismét, majd átvinném egy szakszervízbe és leellenőriztetném velük, hogy jó-e ez így.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Elborult agyú autószerelőm, vonóhorgot rakott fel, ez eddig még nem baj, de kell egy tartót felrakni hozzá, arra jön hátra keresztbe egy vascső amire van a horog felerősítve, még ez sem baj, ilyen autóknál így szokták.
DE ez az egész hóbelebanc a kipuffogó mögött van és természetesen a kipuffogó oldalán vitte ki a vezetékeket, ott vitte el a vascsövön, néztem is már, hogy ez így nem lesz jó, de elfeledkeztem róla, ma mentem egy kört Kaposvár-Szeged-Abony, na Szeged és Abony között égett szénné a kábel onnan se hátsó villágítás, se féklámpa se index, se az autón se az utánfutón...
Mindez vasárnap délután, otthonról 300km-re...
Természetessen a kis késes biztosítékot arrafelé nem ismerik, az ötödik kúton tudtam venni.
De hiába cseréltem persze újra kivágta, aztán Abonyban jutott eszembe ez kipuffogós dolog, kértem sziegetelőszalagot, szétfeszegettem az összeéget vezetéket, megcsináltam, haza is jött, a lakástól két kilóméterre adta fel újra, pedig már azt hittem az alföldön alszok és csak holnap jövök haza...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Majd megkérdezem a Szemzőt, hogy lehet-e menni ingyen...
(Az betonos egyáltalán?)
De a taszárin mejkkorát lehetne pörögni, nem is tudom mekkora kifutópályák vannak, de ha létező legnagyobb gépek le tudnak szállni, akkor valószínűleg elég lenne....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »

Újlaki repteret kibérelheted, ha erre vágysz!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Most látom, hogy Te is azt írtad, hogy hó mennyiség függő a dolog...
Egyébként a vezetők 30-40%-nak akkor sem adnék autót a kezébe, ha az abc összes betűjéből képzett 3betűs dolog bent vana kocsijában...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Bármivel el lehet akadni bárhol, nekem is bent van a vontatókötél, húzott már ki traktor...
Hiába a 4*4, stb, ha kopott nyárigumi van rajt....
A pickup-okkal az a baj, hogy nagyon könnyű a hátuljuk, ha túlságossan odalép neki az ember egy csúszós kanyarban simán megcsúszik....
De pl, ha bent van a 4*4, akkor nem lehet vele kézifékest csinálni...viszont ha csak az alap hátsókerék hajt, akkor lehet csúszkálni rendessen...
Igazán megnyithatnák a taszári repteret ilyen célra, úgysem használják semmire, csak pár birka legel rajta...(gazdag az ország, a második legnagyobb reptér birkalegelő...)
Olvastam már ilyen véleményeket, az abs-ről, hogy xy jobban tud fékezni abs nélkül, stb. hogy finom legyek baromság....
Azt mondom az esetek 95%-ban az abs az ügyesebb, persze ha nem McRae ül a volán mögött...
De a maradékban is irányítható marad az autó, nem csúszik fejetlenül össze-vissza...
Amit írsz az csak nagy hóban igaz, ha pár centis a hó, akkor már nem igaz, adott ugye egy 1-2 tonnás autó, teljessen eltömődött lammellájú gumikkal, nagy mozgási energiával, szerinted befolyásolja pár centi hó????
Ha meg akkora a hó, hogy lassítja a kocsit, akkor meg úgysem mész annyival, hoy ne tök indegy lenne, hogy van-e abs vagy nincs...
Meg utána úgysem tudsz továbbmenni majd előre....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


De a 4*4 rengeteget rátesz, aki nem próbálja ki az el sem hiszi, hogy milyen hatalmas különbség!
Valamelyik reggel egy 4*4-es miatt nem tudtam felmenni a Hegyi utcába az emelkedőn, mert a Totoya 4*4 keresztbe csúszkált és nem haladt összkerék hajtással, difizárban. (ez látszik a kerekek forgásán) Én a Matizommal meg alig tudtam ilyen lassan kullogni utánna!
A 4*4-es autókat is tudni kell vezetni, és azok is eltudnak veszni a nagy hóban!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


"Már miért lenne szarabb az abs a hóban?"
 
Azert mert hoban jobban lassulsz ha torloddik fel a ho a kerekek ele.
Ugyanez van kavicson, vagy homokban. Bar igaz ez ABS rendszer es ho mennyiseg fuggo. Az is lehet hogy baromsag
 
En ruhellem az ABS-t, mert olyan autokon nottem fel ahol meg kellett tanulni fekezni.
Meg ruhellem ahogy kerreg
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Tavaly 30.000 ember sérült meg Magyarországon autóbalesetben....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Már miért lenne szarabb az abs a hóban?
Sokkal hamarab megállsz, ha nem csúszik az autó hanem lassul.
gondold végig!
Mikor állsz meg gyorsabban ha gyalog mész és a lábadat a csúszós hóra szorítva csúszol lefelé a lejtőn vagy ha szépen lassítva a lépteidet állsz meg?
 
De a 4*4 rengeteget rátesz, aki nem próbálja ki az el sem hiszi, hogy milyen hatalmas különbség!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
csrk
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 46
Csatlakozott: 2004.09.08., szer. 10:30
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: csrk »


Autókat is megtámadhat a mobilvírus
 
Mobiltelefonokon terjedő vírus támadhatja meg a Lexus autókba épített fedélzeti számítógépek operációs rendszerét. A gyártó nem nyilatkozik az ügyben, a forgalmazók viszont azt állítják, hogy egyetlen olyan esetről sem tudnak, amikor vírus támadott volna Lexusra.
 
Ezek után nem is veszek Lexust
TV: Philips Video: Philips Erősítő: Denon AVR-1905 Front: Celestion F30 Center: Celestion F35 Surround: Celestion F10 DVD: Panasonic S27 Koax: Monitor Scart: Hama Home Theatre

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


TRavaly amikor volt ilyen jó kis hó kimentem egy parkolóban csúszkálni egy kicsit, először a pickuppal, utána meg Astrával, nem egészen úgy kellett volna veztni egy abs nélküli astrát mint egy 4*4-es terepjárót, egy fél óráig kalapálta gumis a felnit a móka után....Idén nem merek, pedig jó lenne kipróbálni, hogy egy minden 3 betüssel felszerelt kocsi hogyan reagálna a hóra.
Sajnos nagy teljesen üres placc nincs a közelben

Hat engem az ABS ilyen korulmenyek kozott (parkoloban drift) halalra tud idegesiteni.
Meg hat hoban eleve szarabb is az ABS.
 
Inkabb a 4x4 lehetett a jelentos differencia
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


/A kép kicsit nagyra sikerült!/
A Különvélemény Lexus-a és egy génmanipulált csupaszcsiga keveréke de tényleg nem csunya.

Avatar
DoKkAaB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.11.25., csüt. 15:35
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: DoKkAaB »


És ehhez mit szóltok?


Tv : Samsung CW-25M064N Erősítő : H/K 247 + H/K The Bridge iPod Docking Station DVD :: Samsung 1080p7 Front : JBL E80 Center : JBL EC25 Füles : Technics RP-F800 Player : iPod mini 6Gb Hangfalkábel : In-Akustik Mikado 2x4.0
Pc : Alaplap: Abit kd7-g, Processzor: Athlon Xp 2100+, Videókártya: MSI GeForce4 Ti4200, Hang: SB Live 5.1, Dvd író: Pioneer DVR-109, Winchester: 160Gb WD, 120Gb IBM, 80 Gb IBM, 40Gb Maxtor, Monitor: Samsung SyncMaster 757NF
Fényképezőgép : Panasonic DMC-FX9
Konzol : Xbox 360

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


TRavaly amikor volt ilyen jó kis hó kimentem egy parkolóban csúszkálni egy kicsit, először a pickuppal, utána meg Astrával, nem egészen úgy kellett volna veztni egy abs nélküli astrát mint egy 4*4-es terepjárót, egy fél óráig kalapálta gumis a felnit a móka után....
Idén nem merek, pedig jó lenne kipróbálni, hogy egy minden 3 betüssel felszerelt kocsi hogyan reagálna a hóra.
Sajnos nagy teljesen üres placc nincs a közelben

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Mivel a tegnap estit sem láttam, jó lett volna látni a mait...
 
Egyébként angliában olyan gépek vannak a bontókban fillérekért, főként felújításra lehetne behozni, csak kinek kell egy olyan autó amin rossz oldalon van a kormány.....
 
D2 integrálét már építettünk, ahhoz nem kell sok pénz....
(Ha más vidékeken nem ismert a kifejezés, a dinyés cigányok járkálnak 1200-es zsigával, innen a dinnyéskettes...) a végén még egyedi festést is kapott, szép füstszínüt...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Vazze! most nézem az hajnali 2 órakor lesz ma délutáni ismétlése...

A ma délutáni pedig a tegnap esti ismétlése volt, úgyhogy nem maradtál le semmiről.
Egyébként a custom autó építésen már én is gondolkodtam Csak a pénz hiányzik hozzá .
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Vazze! most nézem az hajnali 2 órakor lesz ma délutáni ismétlése...
Hát igen a piac...
Jól dolgozni meg csak jó szerszámokkal lehet.
Abban igazad van ha nem ismerős vagy magad csinálod, akkor a magyar munka gyakran elég gyenge...
Azért fejlődik az ország, egyre több a jó szerszám, pár éve még úgy kellett kikönyörögmöm egy kis munkát lézervágóval, most meg abból is van több meg vízvágóból is.
Most, hogy eu-sok vagyunk gondolkoztam hogy valami ilyesmivel lehetne-e foglalkozni, bár inkább autóra gondoltam.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Szerintem meg lehetne itt is csinálni azért.

A vízvágó nem tud a fejre tökéletesen merőlegesen vágni, kúpszerűen tágul a sugár. Én benne voltam ilyen motorépítős dologban, itthon rengeteg dolgot nem tudnak megcsinálni jól. Plusz nincs igazán akkora piac, amire érdemes sokmilliós befektetést alapítani.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Szerintem meg lehetne itt is csinálni azért.
Krómozni is nemrég krómoztattunk egy korábban krómozott valamit.
(Állítólag dísztárcsa, de csak valami karika volt szerintem...)
Amerikában viszont bementek a helyi motoros boltba és válogathattak a nyers tankok közül.
Mondjuk rengeteg dolgot nem ők csinálnak, hanem vesznek készen, tank, kerék, ülés, motor... Viszont az is igaz, hogy elém hiába raknának oda mindet akkor sem tudnék ilyen szép dolgokat csinálni....
Jópénzért itt is megcsinálnak bármit.
Azt a kereket nem értettem, hogy miért vitték el máshová, hiszen van vizvágójuk
Nyers kereket meg biztos lehet venni.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Az Amcsi motorokat én is szeretem.A múlt héten láttad azt a pókos motort, eddig ez volt a legszebb amit csináltak, az a tank nem volt semmi...

Hát igen... Mondjuk a Fekete Özvegy már ismétlés, sokszor láttam, de mindig végignézem. Régebben elég sok airbrush képet csináltam motorokra, annak idején a saját motoromat is én építettem, de amit ezek csinálnak, le a kalappal. Van anyagi háttér, van ötlet és van aki megcsinálja például az egyedi mart kerekeket. Próbálná ezt valaki itt Magyarországon Arra nem képesek, hogy valamit, ami egyszer már le volt krómozva, újrakrómozzanak.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Az Amcsi motorokat én is szeretem.
A múlt héten láttad azt a pókos motort, eddig ez volt a legszebb amit csináltak, az a tank nem volt semmi...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Mi a kedvenc autós műsorotok?

A Top Gear-t már vagy 10 éve láttam utoljára, mostanában a Discovery-n az Egyszer egy ilyet vezetni és az Amcsi motorok című sorozatokat nézem. Csak custom autók és motorok vannak bennük, de hozzám ezek állnal közelebb.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Mi a kedvenc autós műsorotok?

Én csak honi viszonylatban tudok nyilatkozni, de itt egyértelműen a Totalcar!
Sajnos egylőre most csak ismétlések mennek de a neten vannak új anyagok
Az autómánia unottsága nyomukba sem érhet

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”