Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Húúúú.....ez nagyon szép! 
 
 
Akkor ezt nezd meg:)))) Tempo 25 Limited Signature Gold Edition
 
 

 
 

 
 

 
 






Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


A Limar forgalmazta. Azt hiszem, hogy jelenleg Mo-on senki. Nálam van egy Scorpio II. a Limartól meghallgatásra. Vadi új, azaz bemutató darab volt, de nem igazán ment tönkre benne. Úgy is mondhatnám, hogy bejáratták helyetted/helyettem. Ha érdekel, meg tudjuk beszélni a meghallgatását. Az ára 500e Ft. Rózsafa furnér, egyszerűen gyönyörű.
 
Koszi szepen a lehetoseget, de kulfoldon lakom es igy a meghallgatas sajnos nem aktualis. Scorpio II-est hallodtam mar nem is egyszer. Gondolom hallodtad mar a Scorpio 25 plus+ is, ami hangban jo kis oppgrade a sima II-es verziohoz kepest. Furcsa,hogy othon nincs olyan uzlet aki arulna oket. Norvegiaban nagyon nepszeruek es elimert hangfalak, es a kulfoldi teszteket olvasgatva szinte az egesz vilagon. De talan egyszer majd othon is fogjak forgalmazni az AP-t.))

Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: violin »



Tempo 25
 
 

 
Húúúú.....ez nagyon szép! 
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: Sólyom »



Van valaki rajtam kivul aki ismeri es hallodt Audio Physic hangfalat? Szivessen olvasnam masok tapasztalatat is. )) A Cardeas plus-t nem volt nehez nem szeretni. Csak ne lenne olyan draga mint amennyiert aruljak. Na majd egyszer hasznaltan racuppanok. )) 
 
Tud valaki hazai forgalmazorol aki arul AP hangfalakat?

A Limar forgalmazta. Azt hiszem, hogy jelenleg Mo-on senki. Nálam van egy Scorpio II. a Limartól meghallgatásra. Vadi új, azaz bemutató darab volt, de nem igazán ment tönkre benne. Úgy is mondhatnám, hogy bejáratták helyetted/helyettem. Ha érdekel, meg tudjuk beszélni a meghallgatását. Az ára 500e Ft. Rózsafa furnér, egyszerűen gyönyörű.
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Van valaki rajtam kivul aki ismeri es hallodt Audio Physic hangfalat? Szivessen olvasnam masok tapasztalatat is.)) A Cardeas plus-t nem volt nehez nem szeretni. Csak ne lenne olyan draga mint amennyiert aruljak. Na majd egyszer hasznaltan racuppanok.)) 
 
Tud valaki hazai forgalmazorol aki arul AP hangfalakat?

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Tempo 25
 

 
 

 

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Sitara 25 plus
 

 
 

 
 

 
 

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »



Én a Scorpio hangfalukat hallgatom, meghirdettem bizonyos okok miatt, de nem talált vevőre. Talán a Jóisten keze van benne, mert forrás (futómű) cserével olyan hangok jöttek ki belőle, valamint akkora tere lett,hogy annyi pénzért meg nem válnék tőle, mint amennyiért feltettem. Persze izlések és pofonok...
Egy kérdés, illetve kérés. A Scorpio II. hangfalcsatlakozóinál van egy kis átlátszó műanyag karika, ami segít befogni a csupasz végű kábeleket. Na ebből egy elgurult, és nem találom. Nincs ötleted, honnan lehetne ilyet rendelni.?
 
Csatolom a képet.
 
Előre is köszi.
DSC_1629.JPG

 
Probald meg felvenni a kapcsolatot az AP-vel. Talan ok tudnak segiteni vagy esetleg olyan magyar ceggel aki arul csatlakozokat,kabeleket stb. Sajnos nincs jobb otletem. De lehet bekukkant ide valaki, aki tud segiteni.))

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Audio Physic Sitara 40
 
 

 
 

 
 

 
 
 

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: Sólyom »

Megvan a karika!
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
dominique29
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2005.10.19., szer. 16:18
Értékelés: 233

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dominique29 »


Ma voltam az Oslo hifi centerben a Sitara 40 es Step 40 prezentacion, es talakoztam Stefan Dreischaf-val az Audio Physic-tol aki szemelyessen mutatta be a ket ujdonsagot. Nagyon kedves embert ismerhettem meg szemelyeben. )) Csinaltam egy kepet mobilrol ami persze nem lett a legjobb minoseg de azert itt a helye a topikban.
 
 
A bolt is feltolt FB oldalára, így talán jobban láthatók:

 

"Az audiofília nem betegség, csupán egy olyan krónikus elégedetlenség tünete, mely a hangreprodukciós rendszerekről tévesen kialakított képzetekből fakad" (részlet a Meridian cég prospektusából)

Online
Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: petimre »


Kb. egy évtizede, mikor a hifi jobban megérintett, Egy Audio Physic Avanti I. volt a szívem vágya, de sehogy sem tudtam szerezni akkor elérhető áron, pedig már akkor sem volt fiatal darab.... mára apránként jobb hangsugárzóm van ettől azt gondolom, de a mai napig nagyon tetszik, s szívesen bírtokolnám...
 

Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: Sólyom »



Ma voltam az Oslo hifi centerben a Sitara 40 es Step 40 prezentacion, es talakoztam Stefan Dreischaf-val az Audio Physic-tol aki szemelyessen mutatta be a ket ujdonsagot. Nagyon kedves embert ismerhettem meg szemelyeben. )) Csinaltam egy kepet mobilrol ami persze nem lett a legjobb minoseg de azert itt a helye a topikban.
 
DSC_1322.JPG

Én a Scorpio hangfalukat hallgatom, meghirdettem bizonyos okok miatt, de nem talált vevőre. Talán a Jóisten keze van benne, mert forrás (futómű) cserével olyan hangok jöttek ki belőle, valamint akkora tere lett,hogy annyi pénzért meg nem válnék tőle, mint amennyiért feltettem. Persze izlések és pofonok...
Egy kérdés, illetve kérés. A Scorpio II. hangfalcsatlakozóinál van egy kis átlátszó műanyag karika, ami segít befogni a csupasz végű kábeleket. Na ebből egy elgurult, és nem találom. Nincs ötleted, honnan lehetne ilyet rendelni.?
 
Csatolom a képet.
 
Előre is köszi.

"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Ma voltam az Oslo hifi centerben a Sitara 40 es Step 40 prezentacion, es talakoztam Stefan Dreischaf-val az Audio Physic-tol aki szemelyessen mutatta be a ket ujdonsagot. Nagyon kedves embert ismerhettem meg szemelyeben. )) Csinaltam egy kepet mobilrol ami persze nem lett a legjobb minoseg de azert itt a helye a topikban.
 


Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »

Most aprilis 17,18 es 19-en nyilt nap lesz az Oslo hifi centerben ami Osloban talalhato. Az Audio Physic csinalt ket jubileums modelt ( Sitara 40, Step 40 ) a cegnek a 40 eves evfordulojuk alkalmabol, amit Stefan Dreischaf fog prezentalni szemelyessen az Audio Physictol. Csinalok kepeket,amit feltoltok ide. ))

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


En kertem a topik nyitast mert ugy gondolom az Audio Physic megerdemel egy sajat topikot. Minosegi hangfalakat gyart az alaptol a high end kategoriaig. 
 
Koszi szepen Fodesz:))))
 
 
A sajat oldalukon itt tudtok nezelodni:)
 
 
http://www.audiophysic.com/index_e.html

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: Sólyom »


Támogatom!
 
Mi az, amire a kedves Fórumtárs kíváncsi?
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Online
Avatar
Roberto11
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 652
Csatlakozott: 2013.02.16., szomb. 21:40
Értékelés: 293
Tartózkodási hely: Budapest

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: Roberto11 »

LG 65"C3,DUNE MAX VISION 4K,Arcam Avr 550,Focal CC1008Be,Focal SR30,Velodyne DD12,Neotech NES-3003II,Aq DB14/4,
Hdmi: Audioquest Mocha,Furutech HF-X-NCF,
Audioquest Wolf,Vibra-R, IsoACOUSTICS

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Audio Physic - No Loss Of Fine Detail

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Sziasztok!
 
Nyitottam egy Audio Physic topikot,egy kedves fórumtárs kérésére!
Hajrá!
 

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”