Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »



sajnos az autóm menthetelen .roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?

Miért kellene leadni a rendszámot bárkinek? Te azt megvetted, fizettél érte, tehát a tied. Az autó forgalomból való kivonásához semmi köze a rendszámnak, csak papírmunka az egész.
Van itthon nekem is egy régebbi rendszámom, senkinek nem kellett, így megtartottam miután kivonattam a forgalomból a kocsimat.

Kell a kivonási procedúrához a hátsó (végleges kivonáshoz), a matrica levakarása miatt!
Aztán visszaadják, ott helyben!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


sajnos az autóm menthetelen .roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?

Miért kellene leadni a rendszámot bárkinek? Te azt megvetted, fizettél érte, tehát a tied. Az autó forgalomból való kivonásához semmi köze a rendszámnak, csak papírmunka az egész.
Van itthon nekem is egy régebbi rendszámom, senkinek nem kellett, így megtartottam miután kivonattam a forgalomból a kocsimat.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: GTomi »


sajnos az autóm menthetelen .
roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Kinéztem pár felnit a gépemre:
itt
Ezek közül a Maratea, Venezia, Amalfi és a Savona tetszik, kb. ebben a sorrendben. Mit szóltok hozzá?
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »

Sysco-nak az új Lexus IS itt

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nem baj, ha itt hirdetem meg a terepjárómat?
Egy kicsit szellős lett a hétvégén...
további képek


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: MoBBo »



o v e r p o w e r e d

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- pl. en ma be bp-re es vissza, vegig klimaval mentem...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »

Nekem azt írták a gépkönyve, hogy télen járatni kell a kenés miatt hetente pár percet! Hallotam viszont olyat is, hogy nem, automatikusan le is tiltja, nem indul el, de igazából ilyennel csak a munkahelyemen az új split klímánál találkoztam! (az igazság meg odaát van! )

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Felni ügyben volna egy kérdésem: Ha veszek alufelnit a kocsimra mennyi rá az esély hogy a következő autómra is jó lesz?
Hogyha figyelsz arra hogy a következő autódnak is ilyen legyen a lyukosztása és hasonló az ET mérete akkor biztos jó lesz
Előfordulhat esetleg ha márkán belül is maradsz, hogy egy újabb tipusnak teljesen más lesz a lyukosztása.
Pl. az én AUDImon még 4 csavar fogja a felnit az újabbakon A4-től felfelé már 5
De nem elég a csavarok számának egyezni a lyukak elhelyezkedése is fontos...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Ismerek olyan embert aki télen nem áll ki a kocsival, inkább jár busszal....Nem azért mer fél vezetni, hanem a kocsit védi, ez kb. olyan mint nem bekapcsolni a klímát, csak, hogy a kocsinak jó legyen....

Félreértettetek, nem azért nem használtam a klimát mert féltem a kocsit, hanem azért mert azt hittem hogy tilos, elromlik stb. De akkor ezután bekapcsolom ha ez nem veszélyes.
Felni ügyben volna egy kérdésem: Ha veszek alufelnit a kocsimra mennyi rá az esély hogy a következő autómra is jó lesz?
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ismerek olyan embert aki télen nem áll ki a kocsival, inkább jár busszal....
Nem azért mer fél vezetni, hanem a kocsit védi, ez kb. olyan mint nem bekapcsolni a klímát, csak, hogy a kocsinak jó legyen....
 
Szombaton elmentünk geocachelni, mentünk egy olyan 180km-es kört, visszafelé, otthontól 10 km-re elszakadt az ékszíj....
Nem tudom mit csináltunk volna mondjuk a zala torkolatánál, vagy a niklai temetőnél....
Megjön újra a tél, megjött a hólánc is hozzá, a terepjáró meg a garázsban

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


...Így már biztos, hogy a szűrő a hibás!
- szerinted milyen kapcsolatban van a pollenszuro es a belso parasodas? ,omdhatni semmilyen!
 
- mint ahogy korabban is irtak, a kulcso/belso keringeto valto lehet a hibas {beragadt belso keringetesben}
- trivialis de milyen allasban van a kulso/belso keringeto?
- probald meg leengedni 1-2 ujjnyira az ablakodat es nezd meg eltunik a para..
- amugy az Astra G-knel jellemzo, hogy csorog a viz az ablakok belso feluleterol a levegokeringetes boduletesen szar
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


..A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni...
- nyugodtan hasznalhatod!! sot ajanlott a teli idoszakban neha azert bekapcsolni!
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Hát nem tudom, szerintem nem igaz, nekem pl. ha benyomom a párátlanítót automatikussan bekapcsolja mindkét autó a klímát.
Nem érdekli, hogy hány fok van odakint.
Bár azt szivessen megrugdalnám aki a vectra menüjét, szellőzését tervezte, akkora sz*rt mind az még nem láttam... ahoz, hogy hová fújjon hat menűbe be kell lépni, nem is azt csinálja amit én akarok, a nissannál, igaz nincs olyan szép csili-vili kijelző de sokkal egyszerűbb és jobban működik az egész.
A Vectra pl. ha automatára van állítva akkor nem fúj a szélvédőre, ha meg a szélvédőre fúj, akkor meg nem automata a hőmérséklet szabályozás...
Ide-oda klikkelgetni utána meg kilépni az almenűből, menüből, idegesítő...
Ha már egyszer van akkor használom is, egy pillanat alatt kinyomja a párát az egész kocsiból.
Valamint ha ennyire betartod a leírást, akkor azzal mi van, hogy rendszeressen be kell kapcsolni, hogy menjen a kompresszor...
Nehogy már a én legyek a kocsiért...
Ha meg 4-5 év múlva tönkremegy az engem már nem érdekel...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Köszönöm a segítő hozzászólásokat. Azért gyanakszom a pollenszűrőre mert éjjel garázsba áll (szellőzik és induláskor nem párás) és amikor elindulok, elkezd párásodni és a helyzet az idő elteltével egyre rosszabb lesz.
A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni.
Megnézetem szerelővel de előszőr kicserélem a pollenszűrőt.

Így már biztos, hogy a szűrő a hibás!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Köszönöm a segítő hozzászólásokat.
Azért gyanakszom a pollenszűrőre mert éjjel garázsba áll (szellőzik és induláskor nem párás) és amikor elindulok, elkezd párásodni és a helyzet az idő elteltével egyre rosszabb lesz.
A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni.
Megnézetem szerelővel de előszőr kicserélem a pollenszűrőt.
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Vagy elromlott a külső-belső légkeringetés váltó.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


-Nagyon párásodik az autó. Oly mértékben hogy szinte folyik a víz az ablakokról? Mi lehet a hiba? Egyik ismerősőm szerint pollenszűrőt kéne cserélni.Na akkor lásuk, mi lehet a gond! Ilyen időben az ember akaratlanul is beviszi a különféle nedvességet akár hó, vagy víz formályában a cipővel, ezt a szőnyeg beissza, fűtés miatt elpárolog, és az üvegen csapódik ki.
Másik gond az lehet, hogy nem jön friss levegő be a kocsiba, csak a belső levegő kering, és ez a kilélegzett párás levegővel keveredve telítődik, és ez csapódik ki az ablakra.
A fűtés hatásfokának növelése céljából induláskor belső levegőkeringtetésre kell állítani a fűtést, amit ajánlatos a hűtővíz melegedése alatt külsőlevegő beszívásra állítani, így a külső levegő nem engedi telítődni a belső levegőt párával!
Ha ezen áll a szellőztető rendszered, kívűlről kellene bejönie a levegőnek, akkor valószínű nem jön friss levegő be, ilyenkor lehet a pollenszűrő a hibás, vagy a levegő nem távozik az utastérből!
Ha jól okoskodom klimás az autó, próbáld a klimával párátlanítani az autót!
Remélem hamar kiderül a gond, és nincs nagy baj, csak a szűrő a hibás, de mindent nézz-nézess meg!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Sziasztok! 
Két dolgot szeretnék kérdezni autós témában:
- Könnyűfém felnit szeretnék venni az autómra (Astra G). Aki tud pár jó linket ne kíméljen! Mivel most téli gumi-acélfelni párosítás van rajta, arra gondoltam hogy a nyári gumit már az uj felnivel rakatom fel. Érdemes-e most megvenni mert 1-2 hónap mulva (mikor szezonja lesz) biztos felmennek az árak, nem?
 
-Nagyon párásodik az autó. Oly mértékben hogy szinte folyik a víz az ablakokról? Mi lehet a hiba? Egyik ismerősőm szerint pollenszűrőt kéne cserélni.

Nézz szét itt.
Rengeteg gyártó és néhány demo oldal is....
A legjobbak a méregdrága króm amcsifelnik amiből 20"-nál kisebbek nem nagyon vannak
Az árak alakulását nem szoktam figyelni, lehet benne vmi hogy most nincs szezonja és talán olcsóbb, de mindig lehet jó akciókat kifogni szerintem....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Sziasztok!
 
Két dolgot szeretnék kérdezni autós témában:
- Könnyűfém felnit szeretnék venni az autómra (Astra G). Aki tud pár jó linket ne kíméljen! Mivel most téli gumi-acélfelni párosítás van rajta, arra gondoltam hogy a nyári gumit már az uj felnivel rakatom fel. Érdemes-e most megvenni mert 1-2 hónap mulva (mikor szezonja lesz) biztos felmennek az árak, nem?
 
-Nagyon párásodik az autó. Oly mértékben hogy szinte folyik a víz az ablakokról? Mi lehet a hiba? Egyik ismerősőm szerint pollenszűrőt kéne cserélni.
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Én tartom életben ezt a topicot...
Egy újabb történet:
Opel Vectra, még a vásárlás után nem sokkal bent voltam a kaposvári kereskedésben és megkérdeztem a szervízvezetőt, hogy mennyibe kerül egy érzékelő az ablakmosótartályba, mert jó lenne rátölteni a kocsira egy teljes fedélzeti számítógépet és úgy tudom csak az hiányzik a kocsiból és ha nincs bent hibát ír ki.
A srác erre közölte, hogy ilyenről ő még nem hallott, szerinte nem lehet de utánanéz.
Kis idő múlva megint arra jártam bementem, megkérdeztem azt mondta, hogy nem lehet, mert ki kéne cserélni az egész kijelzőt hozzá.
Vitatkoztam vele, hogy ez szerintem baromság, addig jutottunk, hogy na jó, majd rádugnak egy számítógépet és megnézik.
Nemrég bevittem kocsit mert nem melegíti a vizet, cseréltek is benne termosztátot (ami nem oldotta meg a problémát...) megnézték ezt is, nemrég szólt a srác, hogy egy kapcsolót kell beépíteni és rá tudják tenni a teljes fedélzeti számítógépet.....
Mindössze 7 hónapba telt, hogy kiederítse, hogy igazam van....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Hát igen, itt puskával kéne vadászni a megfelelő lakatost..

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Nem autó, hanem motor:

Hát ez az. Próbáld meg itt megcsinálni. Hidd el, tudom, mit beszélek, én építettem motort itthon - mondjuk az a gépmunkát kivéve teljesen SK volt.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nem autó, hanem motor:
Tegnap megint sikerült nézni az Amcsi Motorokat, a tűzoltós motort építették,
Így nem nehéz, szinte csak összecsavarozták, a srác rajzolt valami rossz skiccet, elküldte a tankgyártóknak, lengőkargyártóknak, kerékgyártóknak azok meg csináltak belőle egy szép dolgot.Ez nem is építés, csak összerakás...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”