Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Sysco-nak az új Lexus IS itt
Köszi!
A belsőn még pofozhattak volna de az elődnek sem ez volt az erőssége...királyság...

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Kinéztem pár felnit a gépemre:itt
Ezek közül a Maratea, Venezia, Amalfi és a Savona tetszik, kb. ebben a sorrendben. Mit szóltok hozzá?

G Astra ha jól emléxem ugye?
 
Egy ismerősöm is MIM Marateát akart a Fábiájára de egylőre lemondott rólam mondván hogy inkább használtat néz mert az olcsóbb.
 
Ezek közül nekem a Venezia nagyon Suzukis (már bocs nem akarok senkit megbántani de számomra olyan egyenfelni kinézete van és sztem a Suzuki gyári felnije hasonló) a másik 3al tkp nincs bajom,de nem is teccenek különösebben. Hogy kinek mi teccik teljesen egyén föggő.
MIM-ek közül nekem a Cortina és a Roma tecc legjobban....
 
Itt fel is próbálhatod a felniet a gépre minden méretben, sajnos lehet hogy nem mind vásárolható meg itthon, illetve nincs benne minden az adatbázisukban ami neked teccik.....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Az új Matiz:
 

 

 
Cikk katt ide!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


most arra gondolok, hogy jan 1.-töl csak úgy vonhatod ki az autódat a forgalomból, ha adsz hozzá "bontási" igazolást, azaz roncstelepröl papírt, hogy leadtad.
Ezt nem tudtam!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »



Kell a kivonási procedúrához a hátsó (végleges kivonáshoz), a matrica levakarása miatt! Aztán visszaadják, ott helyben!

2003 júliusában vonattam ki a forgalomból az előző kocsimat és senkit nem érdekelt a rendszám.

Én két kocsit is vontam ki, az egyiken matrica se volt, még is be kellet mutatnom!
Ezekszerint te szerencsés voltál !

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: GTomi »

most arra gondolok, hogy jan 1.-töl csak úgy vonhatod ki az autódat a forgalomból, ha adsz hozzá "bontási" igazolást, azaz roncstelepröl papírt, hogy leadtad.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »



sajnos az autóm menthetelen .roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?

Miért kellene leadni a rendszámot bárkinek? Te azt megvetted, fizettél érte, tehát a tied. Az autó forgalomból való kivonásához semmi köze a rendszámnak, csak papírmunka az egész.
Van itthon nekem is egy régebbi rendszámom, senkinek nem kellett, így megtartottam miután kivonattam a forgalomból a kocsimat.

Kell a kivonási procedúrához a hátsó (végleges kivonáshoz), a matrica levakarása miatt!
Aztán visszaadják, ott helyben!

2003 júliusában vonattam ki a forgalomból az előző kocsimat és senkit nem érdekelt a rendszám.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »



sajnos az autóm menthetelen .roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?

Miért kellene leadni a rendszámot bárkinek? Te azt megvetted, fizettél érte, tehát a tied. Az autó forgalomból való kivonásához semmi köze a rendszámnak, csak papírmunka az egész.
Van itthon nekem is egy régebbi rendszámom, senkinek nem kellett, így megtartottam miután kivonattam a forgalomból a kocsimat.

Kell a kivonási procedúrához a hátsó (végleges kivonáshoz), a matrica levakarása miatt!
Aztán visszaadják, ott helyben!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


sajnos az autóm menthetelen .roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?

Miért kellene leadni a rendszámot bárkinek? Te azt megvetted, fizettél érte, tehát a tied. Az autó forgalomból való kivonásához semmi köze a rendszámnak, csak papírmunka az egész.
Van itthon nekem is egy régebbi rendszámom, senkinek nem kellett, így megtartottam miután kivonattam a forgalomból a kocsimat.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: GTomi »


sajnos az autóm menthetelen .
roncstelepre kell vinni, különben igazolás nélkül, még a rendszámot sem lehet leadni.
tudtok ilyen címet ?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Kinéztem pár felnit a gépemre:
itt
Ezek közül a Maratea, Venezia, Amalfi és a Savona tetszik, kb. ebben a sorrendben. Mit szóltok hozzá?
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »

Sysco-nak az új Lexus IS itt

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Nem baj, ha itt hirdetem meg a terepjárómat?
Egy kicsit szellős lett a hétvégén...
további képek


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: MoBBo »



o v e r p o w e r e d

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- pl. en ma be bp-re es vissza, vegig klimaval mentem...
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »

Nekem azt írták a gépkönyve, hogy télen járatni kell a kenés miatt hetente pár percet! Hallotam viszont olyat is, hogy nem, automatikusan le is tiltja, nem indul el, de igazából ilyennel csak a munkahelyemen az új split klímánál találkoztam! (az igazság meg odaát van! )

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Felni ügyben volna egy kérdésem: Ha veszek alufelnit a kocsimra mennyi rá az esély hogy a következő autómra is jó lesz?
Hogyha figyelsz arra hogy a következő autódnak is ilyen legyen a lyukosztása és hasonló az ET mérete akkor biztos jó lesz
Előfordulhat esetleg ha márkán belül is maradsz, hogy egy újabb tipusnak teljesen más lesz a lyukosztása.
Pl. az én AUDImon még 4 csavar fogja a felnit az újabbakon A4-től felfelé már 5
De nem elég a csavarok számának egyezni a lyukak elhelyezkedése is fontos...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Ismerek olyan embert aki télen nem áll ki a kocsival, inkább jár busszal....Nem azért mer fél vezetni, hanem a kocsit védi, ez kb. olyan mint nem bekapcsolni a klímát, csak, hogy a kocsinak jó legyen....

Félreértettetek, nem azért nem használtam a klimát mert féltem a kocsit, hanem azért mert azt hittem hogy tilos, elromlik stb. De akkor ezután bekapcsolom ha ez nem veszélyes.
Felni ügyben volna egy kérdésem: Ha veszek alufelnit a kocsimra mennyi rá az esély hogy a következő autómra is jó lesz?
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ismerek olyan embert aki télen nem áll ki a kocsival, inkább jár busszal....
Nem azért mer fél vezetni, hanem a kocsit védi, ez kb. olyan mint nem bekapcsolni a klímát, csak, hogy a kocsinak jó legyen....
 
Szombaton elmentünk geocachelni, mentünk egy olyan 180km-es kört, visszafelé, otthontól 10 km-re elszakadt az ékszíj....
Nem tudom mit csináltunk volna mondjuk a zala torkolatánál, vagy a niklai temetőnél....
Megjön újra a tél, megjött a hólánc is hozzá, a terepjáró meg a garázsban

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


...Így már biztos, hogy a szűrő a hibás!
- szerinted milyen kapcsolatban van a pollenszuro es a belso parasodas? ,omdhatni semmilyen!
 
- mint ahogy korabban is irtak, a kulcso/belso keringeto valto lehet a hibas {beragadt belso keringetesben}
- trivialis de milyen allasban van a kulso/belso keringeto?
- probald meg leengedni 1-2 ujjnyira az ablakodat es nezd meg eltunik a para..
- amugy az Astra G-knel jellemzo, hogy csorog a viz az ablakok belso feluleterol a levegokeringetes boduletesen szar
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


..A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni...
- nyugodtan hasznalhatod!! sot ajanlott a teli idoszakban neha azert bekapcsolni!
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Hát nem tudom, szerintem nem igaz, nekem pl. ha benyomom a párátlanítót automatikussan bekapcsolja mindkét autó a klímát.
Nem érdekli, hogy hány fok van odakint.
Bár azt szivessen megrugdalnám aki a vectra menüjét, szellőzését tervezte, akkora sz*rt mind az még nem láttam... ahoz, hogy hová fújjon hat menűbe be kell lépni, nem is azt csinálja amit én akarok, a nissannál, igaz nincs olyan szép csili-vili kijelző de sokkal egyszerűbb és jobban működik az egész.
A Vectra pl. ha automatára van állítva akkor nem fúj a szélvédőre, ha meg a szélvédőre fúj, akkor meg nem automata a hőmérséklet szabályozás...
Ide-oda klikkelgetni utána meg kilépni az almenűből, menüből, idegesítő...
Ha már egyszer van akkor használom is, egy pillanat alatt kinyomja a párát az egész kocsiból.
Valamint ha ennyire betartod a leírást, akkor azzal mi van, hogy rendszeressen be kell kapcsolni, hogy menjen a kompresszor...
Nehogy már a én legyek a kocsiért...
Ha meg 4-5 év múlva tönkremegy az engem már nem érdekel...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Köszönöm a segítő hozzászólásokat. Azért gyanakszom a pollenszűrőre mert éjjel garázsba áll (szellőzik és induláskor nem párás) és amikor elindulok, elkezd párásodni és a helyzet az idő elteltével egyre rosszabb lesz.
A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni.
Megnézetem szerelővel de előszőr kicserélem a pollenszűrőt.

Így már biztos, hogy a szűrő a hibás!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fredo »


Köszönöm a segítő hozzászólásokat.
Azért gyanakszom a pollenszűrőre mert éjjel garázsba áll (szellőzik és induláskor nem párás) és amikor elindulok, elkezd párásodni és a helyzet az idő elteltével egyre rosszabb lesz.
A klímát nem akarom bekapcsolni mert az van a leírásban hogy 3 fok (v. 5 nem emlékszem) alatt nem szabad működtetni.
Megnézetem szerelővel de előszőr kicserélem a pollenszűrőt.
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Vagy elromlott a külső-belső légkeringetés váltó.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”