Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Moderátor: hazimozi-studio

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


mi bejutottunk a gépházba és kérni sem kellett, illetve minden kérdésemre kaptam választ.( szokták is mondani néma gyereknek ,anyja veri ki a...) szóval nem is értem Ciscot, de mindegy hagyjuk..
 
gépház:
 

 
7db végfok van a rendszerben,4 csak a 4 sub-t hajtja.. nem semmi:
 

proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


a kép tökéletes volt, nem tudom te mit láttál, de egyszer sem láttunk semmi olyat amit te írsz! ott volt szinte végig Balázs is akit gondolom a hozzáértéséről ebben a témában nem kérdőjeleznél meg ,kérdezd őt ,hogy ő mit látott!
 
Amúgy a kép hibátlan volt, és az eddigi legjobb amit életemben láttam, zseniális ,egyszerűen szó nincs is rá.. 
 
pár telefonos szar kép, csak a méretek miatt rakom be ,hogy tudjátok behatárolni, minőséget kérlek ne nézzétek, ilyen sötétbe telefonnal jobbat nem tudtam:
 
front oldal: a vászon mögött a synthesis hangfalak:
 

 
vászon méret 21:9
 

 

 

 
Feri haverom odaállt  a kép elé ,hogy látni lehessen a méreteket.. 188 körüli ő magasságban:
 

 

proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Online
Avatar
lacy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2012.09.28., pén. 17:43
Értékelés: 696

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: lacy »



Hello!
 
Ez egy szép lejárató beírás egy hozzá nem értőhöz pont!.. persze ez is egy kritika és lehet belőle tanulni ,mondaná más..,de engem ez nagyon dühít most, és akkor is dühítene ha Ivánékhoz vagy bármelyik komolyabb céghez írtad volna be,meg is magyarázom miért! Ezek a cégek nem belőlünk élnek kis fórumosokból ,persze előfordulhat ,hogy páran vásároltunk már innen onnan de nem mi vagyunk a célközönség.. ők tökre jól elvannak nélkülünk ,hidd el, erre ők csak is kizárólag a mi kis kedvünkért ,pénzt,időt nem spórolva meginvitálnak minket,teljesen ingyen azért ,hogy több tízmilliós rendszereket hallhassunk ,láthassunk ,amit a büdös életbe nem láthatnánk .. erre jössz te és olyat írsz ,hogy van hova fejlődni stb.. ehhez azért nagy bátorság kell, vagy valóban süket és vak is vagy egyben vagy nagyon szar napod volt!  Szted milyen érzést kelt bennük, ha ilyeneket látnak viszont? Persze senkit sem kell agyon dicsérni ha nem úgy érezted ,hogy neked ez most jó volt, de nem láttam a leveledben ,hogy megköszönted volna.Igen csak nagy mértékű bunkóság ez sztem,már bocs!    cserébe a fikázás az megy. Több emberkével találkoztam,hogy most jöttek a kiállításról és hogy mennyire fos volt,nem volt kint szinte semmi és laptopokat meg fényképezőgépeket nézegettek...Végre valami komoly cuccot is hallhatnak és jöttek ide.. erre te meg megmondod a nagy tutit!  
 
Kicsit később írok egy kis szösszenetet (először lenyugodok picit  ) ,hogy harmad magammal ,mi hogy éltük meg a bemutatót!
 
Hozzá kell tegyem azt is ,hogy bár iszonyat jövés menés volt ,nekünk még is sikerült mindent megnézni, megtudni,megkérdezni, megtapogatni.. és nagy mosollyal távoztunk! 
Köszönet érte HMS!    

Nem tisztem megvédeni cisco-t, de !!
Azt a véleményemet, ami ezekről a nyílt napokról szól, már leírtam, igaz lehet nem mindenki fér hozzá a közösségi oldalakon
de röviden, a nyílt nap az nem = az AV trend izé hifi és házimozi show -on való résztvétellel.
Viszont elég visszás
Voltak érvek és ellenérvek, hogy ez mért jó vagy épp mért nem, ezzel nem is foglalkoznék most.
De én hiszek  cisconak, és több éves tapasztalatom is azt erősíti (de akár a tegnapi is de ezt más demo helyen szereztem) hogy ha már bemennek a népek egy ilyen demóra, akkor úgy 99%-ban azzal kezdődik a dolog, hogy az aki a bemutatót levezényli, pár szóban ismerteti az ehhez használt eszközöket, pontos típusmegjelöléssel, és némi műszaki információval, akár még arról is hogy az épp majd működni kezdő projektorban milyen a fényforrás vagy hogy hány üzemórát bír majd.
Lehet van akinek ez nem fontos, de a többség szerintem - még ha konkrét vásárlási szándék nélkül is érkezik- kíváncsi ezekre.
Ha meg a nyílt nap olyan kényszer szülte dolog, hogy ha már van ez a show dolog amin évek óta részt vesz a csapat de most idén valamiért nem óhajt (mindegy az ok) akkor vagy pont olyan hangulatban fogadjanak látogatókat a saját bemutató helyükön, mint ha ott lennének a szállodában vagy ne legyen nyílt nap.
Persze minden éremnek 2 oldala van, és bár a felajánlás gáláns, és szerintem korrekt, de mégsem esett szó arról a többi dologról (vendéglátás terén)
De mindentől függetlenül én szurkolok az összes ilyen vállalkozásnak, és szeretném, ha olyan jól menne a zembereknek, hogy minél több ilyen szép - jó mozikat építhessenek ki.
ja és még egy dolog kicsitt off
A tegnapi napon kinn voltunk az AV trend nevűn és az egyik szobácskában 6és 10e euróba kerülő hangfalakat hallgattunk.
Azt nagyjából azonnal láthatták az ottaniak, hogy nem mi leszünk a barátommal a potenciális vevők, amúgy az árakat nem kérdeztük maguktól mondtak el sok sok infót, de a lényeg, hogy minden kérdésre válaszoltak, mutattak demóztak beszélgettek, választhattunk zenét, műszaki infókkal is el voltunk látva pedig nem voltunk vevők  legalábbis anyagi értelemben maga a cucc az nagyon ott volt.
Szóval csak azt akarom ezzel érzékeltetni, hogy van ilyen és ezek a dolgok még pénzbe sem kerülnek, főleg ha úgyis ott vannak a helyszínen az emberek

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: cisco »



Hello!
 
Ez egy szép lejárató beírás egy hozzá nem értőhöz pont!.. persze ez is egy kritika és lehet belőle tanulni ,mondaná más..,de engem ez nagyon dühít most, és akkor is dühítene ha Ivánékhoz vagy bármelyik komolyabb céghez írtad volna be,meg is magyarázom miért! Ezek a cégek nem belőlünk élnek kis fórumosokból ,persze előfordulhat ,hogy páran vásároltunk már innen onnan de nem mi vagyunk a célközönség.. ők tökre jól elvannak nélkülünk ,hidd el, erre ők csak is kizárólag a mi kis kedvünkért ,pénzt,időt nem spórolva meginvitálnak minket,teljesen ingyen azért ,hogy több tízmilliós rendszereket hallhassunk ,láthassunk ,amit a büdös életbe nem láthatnánk .. erre jössz te és olyat írsz ,hogy van hova fejlődni stb.. ehhez azért nagy bátorság kell, vagy valóban süket és vak is vagy egyben vagy nagyon szar napod volt!  Szted milyen érzést kelt bennük, ha ilyeneket látnak viszont? Persze senkit sem kell agyon dicsérni ha nem úgy érezted ,hogy neked ez most jó volt, de nem láttam a leveledben ,hogy megköszönted volna.Igen csak nagy mértékű bunkóság ez sztem,már bocs!    cserébe a fikázás az megy. Több emberkével találkoztam,hogy most jöttek a kiállításról és hogy mennyire fos volt,nem volt kint szinte semmi és laptopokat meg fényképezőgépeket nézegettek...Végre valami komoly cuccot is hallhatnak és jöttek ide.. erre te meg megmondod a nagy tutit!  
 
Kicsit később írok egy kis szösszenetet (először lenyugodok picit  ) ,hogy harmad magammal ,mi hogy éltük meg a bemutatót!
 
Hozzá kell tegyem azt is ,hogy bár iszonyat jövés menés volt ,nekünk még is sikerült mindent megnézni, megtudni,megkérdezni, megtapogatni.. és nagy mosollyal távoztunk! 
Köszönet érte HMS!    

 
Valóban elmentél a lényeg felett a pipától szerintem. Én azt mondtam, hogy a demó tartalma számomra csalódás volt (csak egy natív objektum alapú tartalom), illetve egy olyan dolgot emeltem ki amit neked is elvileg látnod kellett volna, én láttam (zöld törések a képen néha), ezzel azért nehéz vitatkozni, a 3. dolog meg egy privát vélemény volt (nem kell egyeérteni vele), a 4. meg a székek száma szintén elég tárgyilagos.
 
Ez az én véleményem, privát véleményem, nem lejárató, nem támadó, csak egy vélemény. Ezek közül egyik sem mondta, hogy a forgalmazott termékek gagyik. Egyszerűen csak leírtam az érzéseim. Én kérek elnézést!
 
A nyílt nap azért van, hogy meg lehessen tekinteni a termékeket, demó szobákat. Ezért hirdette meg a cég és így hirdette meg. Nem az mehetett, aki vásárolni akart.
 
Mindezt leszámítva, szerintem a cég tudja képviselni magát, ahogy megtette, kár hőbörögni.
 
ui. a hozzáértő részre nem reagálok...
ui2 a lehetőséget személyesen megköszöntem amikor távoztam, amikor érkeztem, akkor meg bemutatkoztam és köszöntem is...

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »



 
 
Röviden ennyi! Nincs ezekkel gond, ezek alapján lehet fejlődni...

Hello!
 
Ez egy szép lejárató beírás egy hozzá nem értőhöz pont!.. persze ez is egy kritika és lehet belőle tanulni ,mondaná más..,de engem ez nagyon dühít most, és akkor is dühítene ha Ivánékhoz vagy bármelyik komolyabb céghez írtad volna be,meg is magyarázom miért! Ezek a cégek nem belőlünk élnek kis fórumosokból ,persze előfordulhat ,hogy páran vásároltunk már innen onnan de nem mi vagyunk a célközönség.. ők tökre jól elvannak nélkülünk ,hidd el, erre ők csak is kizárólag a mi kis kedvünkért ,pénzt,időt nem spórolva meginvitálnak minket,teljesen ingyen azért ,hogy több tízmilliós rendszereket hallhassunk ,láthassunk ,amit a büdös életbe nem láthatnánk .. erre jössz te és olyat írsz ,hogy van hova fejlődni stb.. ehhez azért nagy bátorság kell, vagy valóban süket és vak is vagy egyben vagy nagyon szar napod volt!  Szted milyen érzést kelt bennük, ha ilyeneket látnak viszont? Persze senkit sem kell agyon dicsérni ha nem úgy érezted ,hogy neked ez most jó volt, de nem láttam a leveledben ,hogy megköszönted volna.Igen csak nagy mértékű bunkóság ez sztem,már bocs!    cserébe a fikázás az megy. Több emberkével találkoztam,hogy most jöttek a kiállításról és hogy mennyire fos volt,nem volt kint szinte semmi és laptopokat meg fényképezőgépeket nézegettek...Végre valami komoly cuccot is hallhatnak és jöttek ide.. erre te meg megmondod a nagy tutit!  
 
Kicsit később írok egy kis szösszenetet (először lenyugodok picit  ) ,hogy harmad magammal ,mi hogy éltük meg a bemutatót!
 
Hozzá kell tegyem azt is ,hogy bár iszonyat jövés menés volt ,nekünk még is sikerült mindent megnézni, megtudni,megkérdezni, megtapogatni.. és nagy mosollyal távoztunk! 
Köszönet érte HMS!    
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
HáziMozi Stúdió KFT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.11.21., csüt. 17:51
Értékelés: 4

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: HáziMozi Stúdió KFT »



Én is voltam tegnap a HM stúdióban!
 
Kicsit olyan érzésem volt, mint amikor beülök egy moziba és megnézek egy filmet...láttam egy filmet, de a moziról keveset tudtam meg... 
 
Nagyon kíváncsian látogattam el a céghez, de alapvetően nem sok információval távoztam. A cégről konkrétan nem tudtam meg semmit, azon kívül, hogy mozival foglalkoznak. Hogy ez pontosan mit takar azt homály fedi. Persze a weboldalon biztos fent van, de attól még lehetett volna egy kis összefoglaló.
 
Nekem a demo szoba is csalódás volt, hogy 3 szék van csak és az egész teljesen csupasz...a csapat fele kénytelen volt állni...ha már csak 3 fotel van, még 3 kemping szék elférhetett volna a nyílt napokra való tekintettel, főleg hogy pontosan lehetett tudni, hányan érkeznek...
 
Kicsit olyan érzésem volt, mint a nem szívesen látott vendég esetén. Gyere persze, itt a szoba, ülj le, nézd meg, ja van hangfal a plafonon is...érted...A vetítők típusát, vászon méretét úgy kellett megkérdezni...
 
Mindkét szoba atmos/x rendszerrel van kiépítve, de a demó 6-7 részletéből mindössze csak egy ilyen részlet volt. Azért van már Star Trek, Legends of tarzan, Conjuring 2, Mad Max, stb tartalom hozzá, illetve akár atmos demo lemez is...én kíváncsi lettem volna rá.
 
A legnagyobb baj, hogy amikor távoztam, nem olyan érzésem volt, hogy hűűű nekem ilyen kell és nem azért, mert az otthoni cucc olyan bitang, mert nagyon nem, egyszerűen nem lettem felcsigázva, nem volt demo!
 
Konkrét technikai vélemény:
- A pince szobában az első jelenet alatt (legends of jazz - Jane Monheit, John Pizzarelli duett) rengeteg zöld csík volt látható, vélhetően nem sikerült 100%-osan feldolgozni a jelet. A kis szobában uez a jelenet rendben volt. Vélhetően kábel gond.
- A nagy szobában annyi mély volt, mint egy AC/DC koncerten. A fele pont elég lenne szerintem. Abba a térbe az sok.
 
Röviden ennyi! Nincs ezekkel gond, ezek alapján lehet fejlődni...

 
Kedves Cisco!
 
Nagyon sajnáljuk, hogy csalódottan távoztál a bemutatónkról!
Ezúton szeretettel meghívlak Téged (és két barátodat)
egy teljesen privát, teljes filmes, nem csak 4x5 perces filmrészletből álló
Dolby Atmos - DTS:X bemutatóra az új nagy mozinkba.
A műsort illetve a látogatás időpontját Te választhatod ki és hozhattok saját Blu-ray-t is.
 
Baráti üdvözlettel,
 
Snell Sándor

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: cisco »


Én is voltam tegnap a HM stúdióban!
 
Kicsit olyan érzésem volt, mint amikor beülök egy moziba és megnézek egy filmet...láttam egy filmet, de a moziról keveset tudtam meg... 
 
Nagyon kíváncsian látogattam el a céghez, de alapvetően nem sok információval távoztam. A cégről konkrétan nem tudtam meg semmit, azon kívül, hogy mozival foglalkoznak. Hogy ez pontosan mit takar azt homály fedi. Persze a weboldalon biztos fent van, de attól még lehetett volna egy kis összefoglaló.
 
Nekem a demo szoba is csalódás volt, hogy 3 szék van csak és az egész teljesen csupasz...a csapat fele kénytelen volt állni...ha már csak 3 fotel van, még 3 kemping szék elférhetett volna a nyílt napokra való tekintettel, főleg hogy pontosan lehetett tudni, hányan érkeznek...
 
Kicsit olyan érzésem volt, mint a nem szívesen látott vendég esetén. Gyere persze, itt a szoba, ülj le, nézd meg, ja van hangfal a plafonon is...érted...A vetítők típusát, vászon méretét úgy kellett megkérdezni...
 
Mindkét szoba atmos/x rendszerrel van kiépítve, de a demó 6-7 részletéből mindössze csak egy ilyen részlet volt. Azért van már Star Trek, Legends of tarzan, Conjuring 2, Mad Max, stb tartalom hozzá, illetve akár atmos demo lemez is...én kíváncsi lettem volna rá.
 
A legnagyobb baj, hogy amikor távoztam, nem olyan érzésem volt, hogy hűűű nekem ilyen kell és nem azért, mert az otthoni cucc olyan bitang, mert nagyon nem, egyszerűen nem lettem felcsigázva, nem volt demo!
 
Konkrét technikai vélemény:
- A pince szobában az első jelenet alatt (legends of jazz - Jane Monheit, John Pizzarelli duett) rengeteg zöld csík volt látható, vélhetően nem sikerült 100%-osan feldolgozni a jelet. A kis szobában uez a jelenet rendben volt. Vélhetően kábel gond.
- A nagy szobában annyi mély volt, mint egy AC/DC koncerten. A fele pont elég lenne szerintem. Abba a térbe az sok.
 
Röviden ennyi! Nincs ezekkel gond, ezek alapján lehet fejlődni...

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: AVX »



Sziasztok,
 
Tegnap volt lehetőségünk megnézni és meghallgatni a Házimozi Stúdió nagy termet .
 
Hát ezt senki ne hagyja ki!!!!
Köszönet az élményért.
 
Üdv

Mindig is ők voltak a legkomolyabb kiállítók.

Avatar
GGy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2009.02.10., kedd 11:36
Értékelés: 21

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: GGy »


Sziasztok,
 
Tegnap volt lehetőségünk megnézni és meghallgatni a Házimozi Stúdió nagy termet .
 
Hát ezt senki ne hagyja ki!!!!
Köszönet az élményért.
 
Üdv

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


A Grand Theater 100 %-osan üzemképes, már ma is kaptak ízelítőt látogatóink (köszi, hogy benéztetek! ), mindazonáltal a Sim2 Nero4 4K projektor még nem érkezett meg. A képmegjelenítést Superlumis 3-chipes, nagy fényerejű 3D DLP projektor végzi, 21:9 képarányú vetítéseket láthatnak érdeklődőink. A Nero 4 érkezéséről mindenkit tájékoztatni fogunk, addig is köszönjük a türelmet.


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


hmm. ez brutális lesz
 
Maradandó élmény lesz az biztos....-
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


JBL Synthesis házimozi rendszert helyeztünk el a Grand Theatre helyiségben, mely bemutató házunk legjobban kivitelezett szobája, megvalósítása egyúttal cégünk történelmében is mérföldkő lett. Aki tudni szeretné, hogy hogyan szól egy ilyen rendszer, előzetes időpontfoglalást követően meghallgathatja nálunk.
hmm. ez brutális lesz 
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


JBL Synthesis házimozi rendszert helyeztünk el a Grand Theatre helyiségben, mely bemutató házunk legjobban kivitelezett szobája, megvalósítása egyúttal cégünk történelmében is mérföldkő lett. Aki tudni szeretné, hogy hogyan szól egy ilyen rendszer, előzetes időpontfoglalást követően meghallgathatja nálunk.
 
 


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »

* A nyílt hétvége Péntektől Vasárnapig tart.

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves érdeklődők!
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2016.11.11-től 13-ig nyílt hétvégét tartunk bemutatótermünkben! Az esemény alkalmából megnyitjuk az egyik valaha épített legjobb "Grand Theater" moziszobánkat, hogy be tudjuk mutatni Nektek a házimozit egy merőben más perspektívából! JBL Synthesis hangrendszert fogtok hallani Dolby Atmos/DTS:X konfigurációban. Mindez egy Stewart 4 méter képátlójú, hangáteresztő házimozi vetítővászonra, 4K SIM2 projektor által vetített képnek nyújt támaszt.
 
Péntektől szombatig, November 11-13 között tehát szívesen látunk mindenkit, otthoni mozizás iránt érdeklődőt, filmrajongót, vájtfülűt, akik egy nem hétköznapi élményt szeretnének! A Grand Theater mellett szerény metszetet mutatunk jelenlegi slágertermékeinkből is, lehet ismerkedni és kérdezősködni az  Arcam legújabb Dirac-képes, Dolby Atmos/DTS:X-kompatibilis eszközeivel ill. a Revel Concerta2 hangsugárzó szériával kapcsolatban (is). Látogatóink a nyílt hétvégén egyéni kedvezményes áron vásárolhatnak, erről bővebb információt az eseményen nyújtunk!
 
Bemutatótermünk Bp. belvárosától kocsival 15 percre található, látogatóinknak parkolóhelyet biztosítunk. A nyílt hétvégén való, természetesen díjmentes részvétel egyetlen feltétele az előzetes regisztráció, melyet telefonon vagy e-mailben lehet leadni. Így igyekszünk biztosítani, hogy érdeklődőink kényelmesen tölthessék nálunk idejüket, és az esetleges kérdéseket rohanás nélkül megválaszolhassuk. Kérjük tehát, hogy aki megtisztelne minket jelenlétünkkel, a fenti opciók valamelyikével jelezze részvételi szándékát. Minden további nyílt napokkal kapcsolatos kérdésre privát üzenetben vagy e-mailben örömmel válaszolunk!
 
ÜdvHázimozi Stúdió



Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Hali,
Gondolom egyetértesz, hogy ezt nem itt kellene folytatnunk, hanem levelezés formájában, köszi!
 
Üdv
Házimozi Stúdió
 

 
Minden hónapban a körlevélbe 5 cég akciós termékét beleraknánk.
Speciális, csak a fórumosok számára kitalált akció legyen. 28000 tagnak küldenénk el.
 

 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: AVX »


Minden hónapban a körlevélbe 5 cég akciós termékét beleraknánk.

Speciális, csak a fórumosok számára kitalált akció legyen. 28000 tagnak küldenénk el.


Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Ebben a videóban megmutatjuk, hogy milyen a szakszerű hangszigetelés. Ezzel a technológiával akár 60-65 dB csillapítás is elérhető, így referencia THX hangnyomásszinten is nézhetjük a filmet, a szomszédnak illetve a szobán kívül tartózkodó személyeknek mindez fel sem fog tűnni.
 
 



 
Bővebb házimozi szoba hangszigetelés és házimozi szoba építés infók ide kattintva 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Az Audio & Vision Online szerkesztői meglátogatták bemutatótermünket, és igen kedves beszámolót publikáltak a nálunk szerzett tapasztalatokról:
 
A teljes beszámoló cikk ide kattintva elolvasható!
 


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »




 

A házimozi beállítása sok időt és türelmet igénylő, bonyodalmas feladat tud lenni. Persze mint mindenre, erre is van megoldás...

Avagy miért olyan macerás munka egy házimozi beállítása?

Bővebben >>


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Minden nap tanul valamit az ember, nemde? ;-)
 
 
 
Üdv
Házimozi Stúdió


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Mindenkinek kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk!
 
Üdv
Házimozi Stúdió


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Jah, és gratulálok HMS! Nagyon szép lett, lesz! Mindenképp tervbe van , hogy ellátogassak ide....
 
Köszönjük, örömmel látjuk Önt.
 
Üdv
Házimozi Stúdió

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: upetat2 »

Jah, és gratulálok HMS! Nagyon szép lett, lesz! Mindenképp tervbe van , hogy ellátogassak ide....
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Avatar
upetat2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2007.01.24., szer. 16:50
Értékelés: 35

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: upetat2 »


Zozi09:-a vetített kép lehetne nagyobb..
 
Szerintem pont eltalálták a projihoz passzolo képméretet így ránézésre, mert ha nagyobbat vetítene nem lenne meg a cinema standard,ez egy demoszoba ezzel a vetítővel bemutatva !
Van nekik nagyobb is az tuti , csak az egy másik szoba ;-)
Projektor: 3chip DLP,Digital Projection Highlite 660 /
Lejátszó: Oppo93eu / Védelem,szűrő: Isotek Mirra,Isotek Solus,
Hdmi: Furutech,AudioQuest / Tápkábelek: Furutech,Audioquest

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi Stúdió”