Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sonyphile topic

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: YvsMad »

Nekem a Sony Video8-as kamerám 6 éves és programkapcsoló hibás, magától kikapcsol menet közben. Az autósmagnómban (4 éves) is egy kapcsolósor érintkezési hibás, csak az egyik oldal szól gyakran. Ilyenkor 2x irányt kell váltani és a 3.-4. kísérletre helyreáll a sztereó. Az otthoni mélynyomónak zúg a trafója, impregnálási hibás. Volt egy tunerem, annak nem volt semmi hibája, igaz 4 éves korában eladtam, mert feleslegessé vált. Volt egy DVD-m is, jól működött, de elavult. Kazettát már rég nem vettem. Arra emlékszem, hogy a Japánban készültek jók voltak, a franciák jóval gyengébbek. Sony videókról az itteni hozzászólásokon kívül csak rosszat hallottam eddig. Az erősítők csak az igen magas árkategóriában jók, kérdés, hogy megérik-e az árukat. A tévéknél ugyanez a helyzet, ki kell fogni egy jó erős akciót, hogy megérje az árát. A DVD-k minőségileg jók, csak keveset tudnak.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Vendég

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szvsz a drága Sony cuccok nagyon jók. VIszont az olcsók, amik a kispénzű vásárlóknak készül, azok sz@rabbak, mint a konkurencia hasonló árú készülékei. Amikor vettem a Pana tévémet, sírva szaladtam el a Sonyk elől, olyan randa volt a képük. Most láttam egy Fq86-ot és le a kalappal előtte. Na de ez amikor vettem a tv-met 230-ért (Pana Ps11) 300e fölött volt. Az fx-es Sonyk meg
 
Erősítőből a Qs széria (DB) fincsi, de a DE az ultra gagyi. 3 ilyen kategóriájú erősítőm volt, de mind hamar eladásra került.
 
Ha valaki igényes Sony rendszert szeretne kiépíteni, annak méllyen a zsebébe kell nyúlnia.

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: ajsa »


vagy beszélj a biotech-esekkel, de nálunk inkább protéziseket csinálnak űrhajósokkal. komoly.
Ezt nem egészen értem, de mindegy.
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


Lehet hülyeséget kérdezek, de abból, amit rádiktálok, hogyan lesz word dokumentum? Magyarul le kell írnia valakinek?
ugyanúgy le kell írni, nem word-öt ad ki. max. a titkárnőnek mail-en átküldöd
vagy beszélj a biotech-esekkel, de nálunk inkább protéziseket csinálnak űrhajósokkal. komoly.
system

Avatar
derceto
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 04:52
Értékelés: 3

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: derceto »


Sony cuccok:
 
fejhallgató : a pontos típusára nem emlékszem, de még megvan. Van vagy 10 éves. Nagy, zárt, nagyon kényelmes, baromi jól szól. Egyszer kellett szervízelni, meg azóta már teljesen elfeslett a párna borítása. Azóta már nem csinálnak olyan jó füleseket.
 
hordozható kazettás cd-játszós rádió: hugomé volt, egy pár év után be****t az cd-része.
 
Trinitron 200sx 17"-es monitor: már vagy 8 éve megy szinte folyamatosan és még mindig jó képe van. Hihetetlen.
 
DVD lejátszók: ilyenem nem volt, de ismeretségi körben szinte mindenki csak szív vele
 
2x CD-ROM olvasó: vagy 10 éves, és még saját vezérlőkártyája van (nem EIDE-s). És működik. Lenyűgöző!
 
4 fejes video: egy haveromnak volt. Nem tudtuk úgy beállítani, hogy ne nyávogjon a hang tékás kazikkal. Bár ez lehet, hogy nem a video hibája.
 
Kazettás autorádió: 4 JBL hangszóval baromi jól szólt. Kár hogy feltörték a kocsit és ellopták

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: ajsa »


offha mono beszéd (vagy sztereoban vitatkoztok?) akkor miért nem beépített memóriás/memóriakártyás
diktafon? szám.gépre kötve lehetne archiválni.
és akkor sokkal többet elmondhatsz a xxxxxxx-ról
 
on
van ilyen sony is

Nem én döntöm el, milyet veszünk.
De volt róla szó, hogy valami ilyesmi lesz a későbbiekben... Ez pontosan hogyan archivál? Lehet hülyeséget kérdezek, de abból, amit rádiktálok, hogyan lesz word dokumentum? Magyarul le kell írnia valakinek?
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
b.org
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2005.02.24., csüt. 01:20
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: b.org »


Ami Sony nálunk:
 
VHS 1 : 5 éves
VHS 2 : 11 éves
TV 1 : 5 éves
TV 2 : 8 éves
TV 3 : 12-13 éves
Mini Hifi : 8 éves
Hordozható casette-corder : 8 éves
Kamkorder D8 : 5 éves
Autórádió : 5 éves
CD váltó : 5 éves
Walkman : 10 éves
Diktafon : 10-12 éves
Fejhallgató cordless 1 : 5 éves
Fejhallgató cordless 2 : 4 éves
Órás/ébresztős rádió : 7 éves
 
Bocsássátok meg, hogy ennyi mindennel dicsekedtem itt. A VHS 2 kivételével semminek semmi baja nem volt soha. Az ár... hmmm... megfizettetik a márkahűséget. De, mint lejjebb látjátok, már nem mindenben vagyok olyan hű.
 
(Majd elfelejtettem. Kazetta csakis TDK - VHS, hang és Hi8/D8 is.)
TV Hitachi 42PD4200 * CD Marantz CD 6000 OSE * AMP Marantz PM350 * AVR Marantz SR7300 * SP'S Dynaudio Audience 52, 62

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


Még az is lehet, hogy egy közepes kinai vagy taiwani üzemben gyártják mindkettőt névreszólóan...
amit legutoljára láttam, azon még a feliratozás is gagyi volt (nem neppernél, MM)
 
gondolom ez inkább a minőségibb típusokra vonatkozik.
system

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


Na azért ebben az esetben -nem zenehallgatásról lévén szó- ennek nem sok jelentősége van. Úgy értettem, mintha ezek jobban bírnák a mechanikai igénybevételt.Amúgy én Panasonic diktafonnal használom...

off
ha mono beszéd (vagy sztereoban vitatkoztok?) akkor miért nem beépített memóriás/memóriakártyás
diktafon? szám.gépre kötve lehetne archiválni.
és akkor sokkal többet elmondhatsz a xxxxxxx-ról
 
on
van ilyen sony is

system

Vendég

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Most, hogy így mondod... mi a munkahelyen sokat használunk magnókazettát, és a sok nyúzást, mintha a Sony bírná a legjobban...
a kazetta-guruk szerint Sony készülékhez a legjobb a Sony, egymáshoz optimalizálják őket,
többire a TDK a legjobb

Van egy sanda gyanúm, hogy ezek a szalagok olyan nagyon messze nem gyártódhatnak egymástól, sőt!
Még az is lehet, hogy egy közepes kinai vagy taiwani üzemben gyártják mindkettőt névreszólóan...

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: ajsa »


Most, hogy így mondod... mi a munkahelyen sokat használunk magnókazettát, és a sok nyúzást, mintha a Sony bírná a legjobban...
a kazetta-guruk szerint Sony készülékhez a legjobb a Sony, egymáshoz optimalizálják őket,
többire a TDK a legjobb

Na azért ebben az esetben -nem zenehallgatásról lévén szó- ennek nem sok jelentősége van. Úgy értettem, mintha ezek jobban bírnák a mechanikai igénybevételt.
Amúgy én Panasonic diktafonnal használom...
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


Most, hogy így mondod... mi a munkahelyen sokat használunk magnókazettát, és a sok nyúzást, mintha a Sony bírná a legjobban...
a kazetta-guruk szerint Sony készülékhez a legjobb a Sony, egymáshoz optimalizálják őket,
többire a TDK a legjobb
system

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »


A 955-ös DVD-hez meg azon az áron jutottam, mint amennyiért a 905-öst eladtam...

Ez OK, de ha jól tudom, a 955-ösben nincs semmi minőségjavító algoritmus.
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
ajsa
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1081
Csatlakozott: 2004.07.20., kedd 21:14
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: ajsa »


média: tdk-nál ált. rosszabbak, de nekem kazettával és vhs-sel nem volt bajom, főleg a régi 8-10 éves szalagokkal.

Most, hogy így mondod... mi a munkahelyen sokat használunk magnókazettát, és a sok nyúzást, mintha a Sony bírná a legjobban...
Sohasem lenn�k egy olyan klubnak a tagja, amelyik elfogadna engem tagj�nak.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


köszönet a beszámolókért.
kicsit provokatív volt a kérdésem, úgy éreztem más topicban és itt is van egy kis
negatív csordaszellem a Sony-kkal szemben
 
saját tapasztalat: vhs: nem volt gond soha (alábbi 2 gép, kb. 10 és 1.5 évesek)
kazettásmagnóknál a szalagsebességgel, mechanikával voltak már gondjaim.
TV: mint Lacy: 6 különféle gép a kiterjedt családban, 8-tól 2 évesek, mint hiba nélkül.
ja meg a minihifi is sokkal jobb volt mint hasonló áru márkatársai. szerintem.
 
média: tdk-nál ált. rosszabbak, de nekem kazettával és vhs-sel nem volt bajom, főleg a
régi 8-10 éves szalagokkal.
system

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Posza!Miért kellett a 840-est lecserélni 790-esre (jobban összerakottnak tűnik a 840-es, és talán vmivel erősebb is, de az tény, hogy a 790-essel én is nagyon meg vagyok elégedve)?
De ugyanezt mondhatnám a 905 upgrade 955-re is...

Azt nem írom alá, hogy a 790-es gyengébb lenne, se minőségileg, se "erőre". Elég, ha a súlyát vesszük alapul: a 840-es 13,3Kg, a 790-es 14,5Kg. Ez még nem digitális erősítésű, mint pl. a DB-2000-S-master-pro, ami kétszer olyan drága, és csak 10Kg. A hangereje is sokkal egyenletesebben szabályozható, 0,5dB-enként, nem ugrik egyszerre akkorát. A korábbinak motoros hangerőszabályzója volt. Szerintem a hangja is kultúráltabb, a 840-es "magasai" nagyobb kivezérlésen csattogtak. És nem utolsó sorban 6.1-es az újabb erősítő.
 
A 955-ös DVD-hez meg azon az áron jutottam, mint amennyiért a 905-öst eladtam...

Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: YvsMad »

Én nem vagyok Sony hívő, sem ellenző. Mindig az adott készülékcsoport, évjárat és elérhető választék alapján választok. Amikor a Sony a számomra az elérhető legjobb vétel, akkor Sony-t veszek, ha más, akkor mást veszek. Számomra a Sony is ugyanolyan márkanév, mint az összes többi. Egy a sok közül. Semmivel sem emelkedik ki és nem is süllyed a nagy átlag alá.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Skipper
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1525
Csatlakozott: 2004.12.20., hétf. 21:14
Értékelés: 9

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Skipper »


Posza!
Miért kellett a 840-est lecserélni 790-esre (jobban összerakottnak tűnik a 840-es, és talán vmivel erősebb is, de az tény, hogy a 790-essel én is nagyon meg vagyok elégedve)?
De ugyanezt mondhatnám a 905 upgrade 955-re is...
Sztereó: Heed Audio Obelisk PRE+PX, Naim NAP250 DIY, SACD: SONY SCD-555ES, Hálózati: Pioneer N-70A (Hoer&Wege), Front: Etalon Supraton 5 (special edition), IC: Harmonic Technology Truth Link, Kimber Select 1010 és PBJ, Front: HydraSound Titan IV MK2, Tápszűrés: HiVox Alces 6
AVR: Marantz NR1609

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


Na akkor én is "hozzászólok", nekem milyen Sony-aim voltak idáig:
 
'98-ban kezdtem a sort egy RX-50-es minihifivel, ma az öcsém használja
'98-ban vettem egy MHC-FR1-es, 50+1 cd-s zenedobozt, ezt most az unokatestvéremé
szintén ebben ez évben, egy 25X5k-s 63cm-es tv is hazakerült
2000 dec.-ben az STR-DB 840-es receiver lett a házimozi erősítőm
'01 áprilisában, a DVP-NS335-ös DVD is meglett
ezt két éve májusban kicseréltem a DVP-NS 905-re(ez már SACD-t is lejátszott)
'03 októberében végre lecseréltem a 25X5K-s tv-t, a 32FQ-80-asra , a korábbit azóta anyám használja
ugyanekkor a 840-es erősítőt a 790-esre cseréltem(6.1, "kifinomultabb" hangzás)
Végül a 905-ös DVD-t idén a 955-re cseréltem.
Tervezem még az idén a SCD-790-es CD/SACD lejátszó vásárlását csak zenére.
 
Ez egy fajta fejlődéstörténet is , én tényleg márkahű vagyok. Talán azért, mert még nem csalódtam a Sony-ban idáig. Ja a hangfalaim nem Sony-k...
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: GTomi »


, Lgben is úgy tudom, sony optika van.
 
nekem van egy sony cd lejátszom, igaz, az öcsém használja, már 7. éve.
lassan 15 éves lesz.lekopogom gyorsan, semmi baja.
viszont, biztosan nem vennék sonyt - talán tévében .Drágának találom.
Igaz barátom 1millás tévéjéhez, még házhoz is mentek, hogy kicseréljék az elôlapot, (gondolom ez a tévé árának szólt) ahonnan a borítás elkezdett lejönni...
 
Imci1972, mikor gyakori hozzászóló volt még, emlékeim szerint a sonyról- fôleg az utolsó pár évben kiadott, nem felsô kategóriás cuccairól, azt írta, a régi, jó megbízhatósága már a múlté.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Vendég

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lacy, cosmo: miért nem vennétek másból Sony-t? ez érdekel  
cosmo: az MD-vel meg vagy elégedve? sokan, pl. itt, nagyon szidták a Sonykat

Szóval:
Amikor a KV32 Tv-t megvettem, akkor a Thomson Hifi videóm nem akart együttműködni vele, és ezért lecseréltem egy akkori csúcs Sony videora. Ez szépen elvan a TV-vel, összehangolja magát vele, meg ki-be kapcs és miegymás, de sajna a képe lajátszáskor nem valami jó. Fekete csíkok vízszintesen szaladgálnak, még gyári műsoros kazettáknál is. Mondjuk a felvételben szerencsére nincs benne...
Autóban is volt (van) Sony, az ISO csatlakozók miatt viszonylag egyszerűen cserélhető, ezért kipróbáltam a Clarion helyén, hát szörnyű volt...
SAjna a Sony is elment egy kommerszebb irányba, a minőség rovására is, ugyan megmaradtak a High készülékek, de azok megfizethetetlenek, vagy ennyiért jobbakat is vélnék találni, lehet kevésbé multi gyártótól.

Avatar
Posza
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4869
Csatlakozott: 2004.09.23., csüt. 17:44
Értékelés: 265

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: Posza »


egy új hír:  Új Sony receiver széria
 


Ezek szerint megszűnne a QS széria?? (Vagy egyelőre nincs folytatás, mert ugye a QS jele DB.)

A "QS" széria még nem jelent meg, de biztos, hogy lesz. Ugyanis az alap, és a csúcs kategória között régóta ezek képviselik a közép(minőségi alkatrészeket tartalmazó) szintet.
Sony KD-65ZD9 4K HDR/3D smart tv, Sony UBP-X800M2 4K HDR/3D BD-játszó, Sony STR-DA 3400ES HD erősítő, Sony SCD-XB790QS SACD-játszó. Frontok: JBL TLX-8, center és hátterek: JBL TLX-2, a sub. pedig JBL DIGITAL 10.

Ha valamid nincs meg az életben, az csak azt jelenti, hogy nem vágytál rá elég erősen.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Lacy, cosmo: miért nem vennétek másból Sony-t? ez érdekel  
cosmo: az MD-vel meg vagy elégedve? sokan, pl. itt, nagyon szidták a Sonykat

Nálam az ok egyszerű meguntam és elegem lett abból, hogy állandóan tönkremegy a vagyonért vett videom. Saját tapasztalatom az, hogy a régebbi készülékeik jóval strapabíróbbak, mint a mostaniak. Pl. a 2 fejes videomra azt mondták a szervízben és a használatiban is leírják, hogy nem menjen hosszann időt egyhuzamban mert megolvadhat benne a műanyag! Ez az egyik ok, meg hallgattam elég sokat Sony erősítőket (házimozi, mostani szériák) És nem voltam megelégedve a hangjukkal.
 
AZ MD nálam kitűnően működik, bár mostanában nem használom már minden nap, de 2-3 naponként végighallgatok vele egy lemezt. Semmi problémám eddig nem volt vele, könnyen kezelhető és sok nagyon hasznos funkciója van. Másik fontos szempont, hogy van egy MD walkmanom is (csak lejátszó - MZ-E300) és ez az ingzsebemben is elfér, így nem kell a böhöm Discmant cipelni. Kicsi, egsszerű, sokáig bírja az elem és praktikus. Nekem nagyon bejött!
 
Összefoglalva én azt látom a Sonynál, hogy a felső kategóriában még mindig versenyben van, de az alsó kazegória minősége az utóbbi időben nagyon lecsökkent.

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: close652 »


Lacy, cosmo: miért nem vennétek másból Sony-t? ez érdekel
 
cosmo: az MD-vel meg vagy elégedve? sokan, pl. itt, nagyon szidták a Sonykat
system

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

SONYPHILE TOPIC

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Nekünk régen Funai videónk volt. Kibírt legalább 15 évet. Semmi más kazit nem gyűrt meg csak a SONY-t. Így a kazijait nem választanám soha. Mondjuk mostmár semmilyet VHS szalagot nem veszek.
 
A hm cuccal elégedett vagyok nem bántam meg.
 
Viszont digit fotógépet nem vennék SONY-t. Valahogy nem illik a névhez a fényképező.
 
Kár, hogy drága ez 4 betű.
Elkúrtuk

Válasz küldése

Vissza: “Hardver”