Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Polcsugárzók

Avatar
goodman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1170
Csatlakozott: 2010.05.13., csüt. 19:54
Értékelés: 494
Tartózkodási hely: Győr

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: goodman »


Nagyon sok helyen dicsérik a JPW Sonatat. Hozzám is került egy pár, de nálam más monitorokhoz képest nagyon mély hiányos. A közép és a magas tényleg rendben van de az alja aránytalanul kevés. És itt nem a szub-tartományra gondolok, hanem kb 200 hz -től lefele fél hangerővel játszanak a zenészek.  Próbáltam faltól távol, fal mellet sarokban, többféle erősítővel, de mindenhol élvezhetetlenül vékony. Lehetséges, hogy az én példányommal van valami, vagy ez ilyen?
 
Nekem is volt jó pár Sonatam, így elég jól ismerem a lelkivilágukat. Egyiknél sem tapasztaltam az általad említett mély hiányt. Nagyon sokféle felállásban hallgattam őket, soha nem voltak vérszegények. A Sonata zárt doboz. Ezért másak a mély hangjai mint egy reflex rendszerű hangsugárzónak, mint mennyiségben, mint minőségben. Az, hogy kinek melyik tetszik jobban az már erősen szubjektív. Nem lehet, hogy épp ezt a különbséget hallod? De ha annyira vékonynak észleled, akkor az lehet hiba is. Érdemes lenne átnézetni egy szakemberrel.

Avatar
Úttörő
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2016.09.01., csüt. 21:18
Értékelés: 31

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Úttörő »

Nagyon sok helyen dicsérik a JPW Sonatat. Hozzám is került egy pár, de nálam más monitorokhoz képest nagyon mély hiányos. A közép és a magas tényleg rendben van de az alja aránytalanul kevés. És itt nem a szub-tartományra gondolok, hanem kb 200 hz -től lefele fél hangerővel játszanak a zenészek.  Próbáltam faltól távol, fal mellet sarokban, többféle erősítővel, de mindenhol élvezhetetlenül vékony. Lehetséges, hogy az én példányommal van valami, vagy ez ilyen?

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: atis »


Van élet az igaz, de a főfaluhoz képest.....
Elviekben elrakattam egy Bowers 1200-ast. Jó lenne meg is hallgatni. De ugye az is Bp-en van. Jól össze kell szervezni, mert csak azért nem tudok felugrani.
De sztem jó lesz. Jó irány
 

Szerimtem Mission 732-est ill hasonlót találsz (nem ritka) de valszeg az említett B&W doboz is jó lehet és mellette pl a JPW Sonata is jó (40 körül mennek)!
 
Megnyugtatlak hogy Szegeden hatalmas élet van a falucskákhoz képest.


Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Elviekben a Bowers DM1200-as zárt, és egész pofás darab.
A fiamnak a képen látható dobozt adtam oda, meglepően jól szól egyébként az is, ahhoz képest, hogy milyen kis mütyürke...
Sajnos meghallgatni szegedi lévén kissé necces, mivel a legtöbb dobozka ugye nem itt van. Mondhatni, Szegeden szinte soha nincs semmi..... de ezt már megszoktam.
A Regákkal gondolom a régi angol dobozok passzolhatnak a legjobban.
Szerimtem Mission 732-est ill hasonlót találsz (nem ritka) de valszeg az említett B&W doboz is jó lehet és mellette pl a JPW Sonata is jó (40 körül mennek)! 
Megnyugtatlak hogy Szegeden hatalmas élet van a falucskákhoz képest.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: atis »



Nem tudom mennyire stabilak ezek a konzolok, de jó hogy minden irányba használható!
A B&W dobozok hangját (6xx sorozat magasát) nem kedvelem így ebbe nem szólnék bele.
Mindenképpen front refis vagy zárt dobozt keress.
Pl bizonyos Tannoy, az általad említett Mission ill. régebbi Canton (és társai) dobozokat hallgass meg.

Elviekben a Bowers DM1200-as zárt, és egész pofás darab.
A fiamnak a képen látható dobozt adtam oda, meglepően jól szól egyébként az is, ahhoz képest, hogy milyen kis mütyürke...
Sajnos meghallgatni szegedi lévén kissé necces, mivel a legtöbb dobozka ugye nem itt van. Mondhatni, Szegeden szinte soha nincs semmi..... de ezt már megszoktam.
A Regákkal gondolom a régi angol dobozok passzolhatnak a legjobban.
 


Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Doky »



Kissé gondban vagyok.
A hálószobában is szeretnék zenét hallgatni, de egyedüli lehetőségem a hangsugárzók elhelyezésére a fali konzol.
 
Valami ilyesmire gondoltam:
 
https://www.conrad.hu/hu/hangfal-fali-t ... 92991.html
 
Van tapasztalat a fali konzolon elhelyezett polcsugárzók terén valamelyikőtöknek?
 
Ráadásul fent lenne az ággyal szemben a helyük, tehát lefelé kellene sugározniuk, megdöntve őket.
 
Ez a konzol azért jó, mert a bal oldali sugárzót csak a bal oldali falra tudnám feltenni, oda pedig az ilyen kialakítású konzol lenne jó, ami mindenfelé fordítható.
 
Elektronikák a jelenleg itt a fórumon eladhatatlan Rega Planet és a Brio lennének. Ezekhez keresek majd valami jó kis polcsugárzót.
A Bowers and Wilkins dobozkáiból egy-kettő bejönne.
 
A fiamnak adtam egy Mission kis dobozt, az baromi jól szól, de azt nem kunyerálom vissza Tőle.
 
Mit ajánlanátok esetleg max. 40 ezres kereten belül polcsugárzónak a Regához?
Esetleg van-e valakinek valami eladó komplett konzolos dobozkája? Azért jó lenne, ha a későbbiekben is meg tudnám tartani, tehát pl. az említett Bowersek közül szimpatikus a DM1200-as első körben. A frekiátvitele egész jónak tűnik, nem baj, ha kissé mélyebbre megy, mint 65-70 HZ.
Nem tudom mennyire stabilak ezek a konzolok, de jó hogy minden irányba használható!A B&W dobozok hangját (6xx sorozat magasát) nem kedvelem így ebbe nem szólnék bele.
Mindenképpen front refis vagy zárt dobozt keress.
Pl bizonyos Tannoy, az általad említett Mission ill. régebbi Canton (és társai) dobozokat hallgass meg.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: atis »


Kissé gondban vagyok.
A hálószobában is szeretnék zenét hallgatni, de egyedüli lehetőségem a hangsugárzók elhelyezésére a fali konzol.
 
Valami ilyesmire gondoltam:
 
https://www.conrad.hu/hu/hangfal-fali-t ... 92991.html
 
Van tapasztalat a fali konzolon elhelyezett polcsugárzók terén valamelyikőtöknek?
 
Ráadásul fent lenne az ággyal szemben a helyük, tehát lefelé kellene sugározniuk, megdöntve őket.
 
Ez a konzol azért jó, mert a bal oldali sugárzót csak a bal oldali falra tudnám feltenni, oda pedig az ilyen kialakítású konzol lenne jó, ami mindenfelé fordítható.
 
Elektronikák a jelenleg itt a fórumon eladhatatlan Rega Planet és a Brio lennének. Ezekhez keresek majd valami jó kis polcsugárzót.
A Bowers and Wilkins dobozkáiból egy-kettő bejönne.
 
A fiamnak adtam egy Mission kis dobozt, az baromi jól szól, de azt nem kunyerálom vissza Tőle.
 
Mit ajánlanátok esetleg max. 40 ezres kereten belül polcsugárzónak a Regához?
Esetleg van-e valakinek valami eladó komplett konzolos dobozkája? Azért jó lenne, ha a későbbiekben is meg tudnám tartani, tehát pl. az említett Bowersek közül szimpatikus a DM1200-as első körben. A frekiátvitele egész jónak tűnik, nem baj, ha kissé mélyebbre megy, mint 65-70 HZ.
 
 
 

Avatar
Bartfay
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2010.01.09., szomb. 15:55
Értékelés: 90
Tartózkodási hely: Budspest
Kapcsolat:

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Bartfay »


Sziasztok,
 
Az Onykyo D-502A és D-202A hangsugárzókkal van valakinek tapasztalata?
 
köszi, Gábor

Avatar
Gabcsika
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.02.29., szer. 16:04
Értékelés: 1

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gabcsika »



A Royd Sintra amit hirdetek pont ezt közelséget szereti.
(ha érdekel privátban beszélhetünk róla)

 
Köszi, de ez már erősen túllő a kereten.
Dolgok amiket utálok:

1. fórumaláírások
2. irónia
3. listák

Avatar
Gabcsika
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.02.29., szer. 16:04
Értékelés: 1

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gabcsika »


Itt szemezgettem a fórumon az eladó dobozoknál. Tannoy Revo R1 pl elég szimpi. Castle Knight 1 is fincsinek tűnik. Vagy van egy Mission M32i is, bár ez már nagyobb mint ahogy lentebb írtam. Mindhárom hátsó lyukas. Újonnan lenne a Wharfi Diamond 220 mint opció, ez alsó nyílásos. Használtban az ~50k környékét céloznám meg. Újonnan a Wharfi egy húszassal több... de ugye új.
Igen, az első reflexes lenne a legjobb, de az meg elég ritka ebben az árkategóriában.
Dolgok amiket utálok:

1. fórumaláírások
2. irónia
3. listák

Sonny

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Sonny »


Melyik hangsugárzó lenne?
Sajnos meg kell(ene) hallgatni a leendő helyén.
Volt számtalan hangsugárzóm és nem a reflexnyílás helye számít.
 
Persze írhatnám, hogy első reflexeset keress, de nem biztos, hogy a te szobádban ez igaz lenne.
Mennyit szánnál a dobozokra?

Avatar
Gabcsika
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2012.02.29., szer. 16:04
Értékelés: 1

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Gabcsika »

Sziasztok. Vennék egy polcsugárzót. Nem nagyot, max. 13 cm-es mélyközéppel. Az a baj, hogy csak igen közel tudnám a hátsó falhoz helyezni, kb. 10 centire. Egy hátsó reflexnyílású polcos hangfalnál ez mennyire rossz ötlet? Nagyon befolyásolná a hangot?
Dolgok amiket utálok:

1. fórumaláírások
2. irónia
3. listák

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Tul »


Ma érkezett meg hozzám egy pár Q-Acoustics 2010i. Azért írok ide, mert valakivel meg kell osszam, mennyire kellemes hangjuk van Volt már 2050 és 2050i hangsugárzó párom a márkától, amik szintén szuperek voltak. De ami nagyon durva, hogy ez a kis miniatűr dobozpár is olyan testesen, élettelin szól, hogy alig tudom elhinni. Mindig, mikor rájuk nézek, megnevettetnek, annyira picikék. Nem is sejtené az ember, milyen komoly hang jön ki belőlük. Végtelenül kellemes meglepetés
 


Avatar
elektrorudi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 718
Csatlakozott: 2010.02.15., hétf. 20:42
Értékelés: 150

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: elektrorudi »


Inkább kőzetgyapot lesz az...
A téma szempontjából teljesen lényegtelen, csak gondoltam...
Ha már szigeteltél üveggyapottal és/vagy kőzetgyapottal, akkor tudod mi a különbség:
- az üveggyapot viszonylag hosszú szálú, sárga színű, kevésbé törékeny anyag. ...hogy szúr mint a fene, az biztos.
- a kőzetgyapot szürke színű, szálas anyag, és iszonyúan töredezik. Az összetöredezett kőzetgyapot porként száll a levegőben, és ha a bőrre jut (elkerülhetetlen), akkor bozasztóan viszketsz tőle. Szerintem rettenetesen káros az egészségre! Egyáltalán, használják még? Nincs még betiltva, mint az azbeszt?  
Nem tartom valószínűnek, hogy egy hangsugárzóba kőzetgyapotot tennének...

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: cat7505 »


Inkább kőzetgyapot lesz az...
Azt én nem tudhatom, csak egy egyesszerű mérnők ember vagyok ))
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4223
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1575
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Voyager »


a doboz tele van sárga üveggyapottal
 
Inkább kőzetgyapot lesz az...

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: cat7505 »


Sziasztok!
 
Ezen "jószág" azonosításhoz kérném a segítségeteket.
Amit tudok róla:
magas: B&O alnico
mély-közép: Goodmans (O1N4A)
váltóban: Jensen kondik....előlap nem levehető,
a doboz tele van sárga üveggyapottal
nincs rajta adatlap, sem cégjelzés, és beépített a vezeték,
nem polcsugárzós a hangja


Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »


Sziasztok!
 
Segítségetek szeretném kérni. Ismerősöm megbízásából kérdezném,
 
hogy CONAN B1 hangsugárzónak mennyi lehet a piaci értéke.
 
Műszakilag tökéletes állapotban vannak, grillek épek,  egyik tetején van egy-két karc. 
 
A kép netes, de erről a tipusról lenne szó.
 

 
Tudom hogy nem nagy érték, de mégis mit lehet kérni értük?
 
Segítségetek előre is köszönöm! 

Avatar
fater80
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 363
Csatlakozott: 2009.06.04., csüt. 20:16
Értékelés: 7

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: fater80 »


uju rendelés kivácsian várom

Proji: INFOCUS IN3138Hda Vászon elitescenn 120". TV LCD: LG 42LK530 FullHD, BluRay: LG BD 550, Erösitö: Marantz SR 7011  CD1: Technics SL-PG 590,Deck: Technics RS-BX 501, hangfal: Dynavoice Challanger M-85 set  SUB: Proson R12, 7. Taga TAV 806. kábel: A FRONTOKNAK SUPRA RONDO 4*2.5mm ,a háttérnek PROSON 2*2.5mm SAL 2×2.5mm, proson sub,Kácsa hdmi 1.4HAMA HDMI 1.3, profilgold PGD-481,Kácsa KCE-210

Saját készítésű fa hi-fi álvány front hangfal alátét és háttér sugárzó állvány.

Pc: Intel i3 4330 asrock H97 Gskill ripjaws 8GB ddr3 Kingston SSDNow V300, WD Caviar blue ezex 1Tb, Hitachi deskstar 7k1000.b,ASUS Xonar D1 LG W2242T Win7 64bit home edition, Kodi player<p>

Player:Technics SL-P777, Technics SL-PS900 vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN, ASUS transformer lapos,hangkárty Creative X-FI sorround 5.1 usb vezeték AUDIOQUEST EVERGREEN,INAKUSTIK PREMIUM BLUETOOTH vezeték INNAKUSTIK PREMIUM rca, Technics SU-V85A, vezeték AUDOQUEST X2, TAGA Platinum S-90SL. Áram: Goldaudio elosztó, Inakustik REFERENZ hálozati.

Avatar
arn
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1914
Csatlakozott: 2003.04.28., hétf. 15:03
Értékelés: 177

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: arn »


Jpw topikot nem talaltam... Olyan kerdesem lenne, hogy akinek a kezen atment eddig tobbfele sonata, van hangi elteres a furnerozott es a foliazott sonata hangja kozott? A foliazottaknal, mintha a melykozep is vilagosszurkebb lenne, illetve tudtommal belul is furneroztak a hangolas miatt (a foliasnal mi a helyzet?). Az enyem pl egeszen sotet (amugy fekete es furneros). Jo lenne egy tokeletes allapotu, az enyemet esztetikailag nemileg megette a nap (meg igy is fantasztikusan szol), mivel ot ev alatt ment vegbe a folyamat, nem is nagyon tunt fel.
 
Az enyem ilyen volt hat eve:


Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Szabad tudni mivel hajtod a Sintrat?
Persze, nem titok. Ott van minden a profilomban.
 
Exposure XI/IX/IVDR.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
galistvan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 830
Csatlakozott: 2011.01.17., hétf. 10:03
Értékelés: 424

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: galistvan »


Nálam ~ötszörös árú erősítő szolgálja ki a Sintrát. Viszont volt nálam pár másik doboz, többségében Roydok, amik nem profitáltak a jobb elektronikából.Szabad tudni mivel hajtod a Sintrat?

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: Indy »


Nem vagyok műszaki ember, de gyanítom, hogy ez nemcsak a Roydokra, vagy a Jungsonokra igaz, hanem akár más monitor sugárzókra is. 
Nálam ~ötszörös árú erősítő szolgálja ki a Sintrát. Viszont volt nálam pár másik doboz, többségében Roydok, amik nem profitáltak a jobb elektronikából.  
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: nor »


Sajnos, vagy nem sajnos, a Royd Sintra is ilyen doboz. Elzenélget akármivel, de ki nem futja magát olcsó vasakkal.
Nem vagyok műszaki ember, de gyanítom, hogy ez nemcsak a Roydokra, vagy a Jungsonokra igaz, hanem akár más monitor sugárzókra is. Viszont a drágább vasakhoz azért a többség szerintem drágább sugárzót fog használni. Kis hazánkban a zenehallgató többség nem rendelkezik túl sok pénzmaggal, így egy régi, de jó hangú és már kedvező árú berendezés nagy örömünkre tud szolgálni. A régebbi hangsugárzók pedig műszakilag kisebb kockázatot jelentenek, mint egy régebbi elektronika.
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Polcsugárzók

Hozzászólás Szerző: nor »



Az általam hallott rendszerben az IQ-k előtt egy Cambridge Audio Azur 740C, Cambridge Audio Azur 740A páros volt.
 
 
Nem tudom. Egyrészt, mert erre ott, akkor nem is figyeltem erre, másrészt pedig azért, mert nem ismerem ezeket a hangsugárzókat, így nem is tudtam volna megállapítani, még akkor sem, ha ez a lehetőség eszembe jutott volna.
 
 
.

Köszönöm a válaszát.
Gyárilag az alábbi mélyközép sugárzók vannak a hangsugárzóban:
 
http://www.ebay.de/itm/GIA-175-13-Chiti ... 7239&rt=nc
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”