Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

System Audio

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Az uj csucs hangfalja a System Audionak.
 

 
 

 
 


Avatar
DDaniel
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2016.09.23., pén. 18:24
Értékelés: 3

System Audio

Hozzászólás Szerző: DDaniel »


Sziasztok, belepnek a csoportba, par honapja vettem egy par System audio Pandion 2 handsugarzot.
Szerintem nagyon megerte az arat!  

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »



kérlek ne orrolj meg rám, ha nem osztom a lelkesedésed
 
scanspeak hangszóró, darabja kb. 150 euró(gyanítom system audio fele vagy harmad ennyiért adja). kell 4 mélyközép és 1 magas. 10*150=1500 euró. váltó pár százezer max, de gyanítom a közelébe se lesz ennek az összegnek. doboz pár százezer max. szép vastagon fog az a ceruza. fapaci/kalmi/bege olyan dobozt csinálna harmad ennyiből neked, ami körberöhögi ezt a system audio dobozt(ez igaz a többi kommersz márkára is). vagy meg lehet nézni mit ad az ethosz. eton-accuton-csúcs scanspeak duelund hangváltó komponensekkel 1 milláért. http://www.ethoszaudio.hu/lxs.html

 
 
Miert haragudnek? Kellene? 
 
Viszont valamit nem ertek. Azt mondod,hogy a fent nevezett illetok "fapaci,Kalmi,Bege" harmad ennyibol osszedobnanak nekem egy ilyen dobozt ami korberohogi ezt a System Audio Pandion 50-es hangfalat. Talan ezt meg el is hinnem ha mar hallodtad a Pandion 50-et. De igy............. valamit ledegradalni amit nem is hallodtunk,feletebb erdekes.))
 
En alltalaban akkor alkotok velemenyt egy hangfalrol ha mar volt hozza szerencsem. Majd juliusban tobbet tudok mondani a hangjarol ha mar hallodtam. A belinkelt Ethoszaudio hangfalat nem ismerem es nem is hallodtam. Sajnos nem tudok hozzaszolni erdemlegesen.
 
Szeretem a Dan hangsugarzokat,nem nagyon csalodtam bennuk eddig. Persze hallodtam mar rosszat is es jot is toluk. Nalam most egy Audio Physic Virgo 25+ nyekereg es egy ModWright KWI 200-as hajtja. Nagyon jo kis dog de hamarosan egy AP Cardeas+ fogja levaltani. Egyebkent nem is olyan reg adtam el itt vagyis forumon kivul egy Cardeast kb ket het alatt. Mondjuk nem az enyem volt hanem egy Norveg ismerosomnek segitettem.
 
Viszont decemberben utazom haza egy ket hetre es szivessen meghalgatnam az Ethosz hangfalat amit belinkeltel:)))
 
Tovabbi szep estet

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

System Audio

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Haaaat........en inkabb nem nevetek:) Nem fog a legolcsobb hangfalak koze tartozni. Ha jol tudom 3.5 - 4 milla korul lesz egy par. Junius vagy juliusban fog a boltokba kerulni. Kivancsi leszek mit dobtak ossze a Danok. ))
 
kérlek ne orrolj meg rám, ha nem osztom a lelkesedésed
 
scanspeak hangszóró, darabja kb. 150 euró(gyanítom system audio fele vagy harmad ennyiért adja). kell 4 mélyközép és 1 magas. 10*150=1500 euró. váltó pár százezer max, de gyanítom a közelébe se lesz ennek az összegnek. doboz pár százezer max. szép vastagon fog az a ceruza. fapaci/kalmi/bege olyan dobozt csinálna harmad ennyiből neked, ami körberöhögi ezt a system audio dobozt(ez igaz a többi kommersz márkára is). vagy meg lehet nézni mit ad az ethosz. eton-accuton-csúcs scanspeak duelund hangváltó komponensekkel 1 milláért. http://www.ethoszaudio.hu/lxs.html

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


ez lesz kb. az tizenegyezredik scanspeak revelator hangdoboz  amivel persze semmi baj, de kissé uncsi már. egyébként valóban szép... de az ára gondolom röhejes lesz.
 
Haaaat........en inkabb nem nevetek:) Nem fog a legolcsobb hangfalak koze tartozni. Ha jol tudom 3.5 - 4 milla korul lesz egy par. Junius vagy juliusban fog a boltokba kerulni. Kivancsi leszek mit dobtak ossze a Danok.))

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

System Audio

Hozzászólás Szerző: -KP- »

ez lesz kb. az tizenegyezredik scanspeak revelator hangdoboz  amivel persze semmi baj, de kissé uncsi már. egyébként valóban szép... de az ára gondolom röhejes lesz.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

System Audio

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Hamarosan jon az uj csucs hangfal a System Audiotol:)))
 
Pandion 50

 
  Nagyon szép darab,gondolom a hangja még annál inkább Majd "átugrok" meghallgatni
 

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Hamarosan jon az uj csucs hangfal a System Audiotol:)))
 
Pandion 50
 

 

 

 


Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

System Audio

Hozzászólás Szerző: violin »



 
 Azt hiszem,a lányom örülni fog.....
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Mindenkinek szeretettel ajanlom a dan enekes-dalszerzo angyali hangu Agnes Obelt.))
 

 
https://www.youtube.com/watch?v=j1wgaFJ0750#t=204

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


SA Pandion 30 Hegel elektronikaval hajtva.
 

 

 
 
 
 

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Hol vannak ilyenkor a "szuperkönnyű membránok"....... ....és vajon miért köt ki az össze High-end gyártó,előbb-utóbb a Scan-speak vagy az Accuton hangszóróinál......
 
A System Audio regebbi serianal is hasznalt Scan-speak hangszorokat. Nem ujdonsag naluk. Viszont valamit alakitgatnak a hangszorokon a sajat izlesuk szerint,sot minden egyes darabot be is mernek.
 

 

 


Online
Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

System Audio

Hozzászólás Szerző: violin »

Hol vannak ilyenkor a "szuperkönnyű membránok"....... ....és vajon miért köt ki az össze High-end gyártó,előbb-utóbb a Scan-speak vagy az Accuton hangszóróinál......
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Uj SA hangfal Pandion 30! Kb. 2,5 milla az ara.(((
 

 
 

 


Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


SA Mantra 70
 
 


Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Teszt a SA Pandion 2 hangfalrol.
 
http://hangzasvilag.hu/system-audio-pandion-2-teszt/

Vendég

System Audio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végre megérkezett és rendszerbe állíttatott ez a szuper center hangfal!
Hálás köszönet érte egy kedves fórumtársnak!
 
System Audio SA Exact.


Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Volt alkalmam komoly rendszerben meghallgatni ezt a dobozt, jól szólt nagyon, de ez el is várható ezektől a hangszóróktól..
systemaudio18.jpg
 
Ez egy regebbi dobozuk,ha jol tudom 2003-2009-ig volt forgalomban. Nem hallodtam sajnos,de biztos nem lehet rossz. Ez sem tartozott az olcso kategoriaba.
 
 

Vendég

System Audio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Volt alkalmam komoly rendszerben meghallgatni ezt a dobozt, jól szólt nagyon, de ez el is várható ezektől a hangszóróktól..

 
Neten találtam egy klónt is..
 


Vendég

System Audio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nem lesz olcso, tobb mint egy millio forintba fog fajni sajnos 

A hangszórókészlete kb 250ezer Ft. Egy jobb doboz és egy komolyabb váltó még legyen plussz egy 150..

Avatar
dotn72
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: 2010.09.28., kedd 15:46
Értékelés: 59

System Audio

Hozzászólás Szerző: dotn72 »


Na! Csak,hogy mozogjon egy kicsit a System Audio topicja, gondolom megosztom az ujdonsagot a ceg reszerol.)))))
 
Szoval, ha jol ertesultem akkor oktober vagy novemberben jon a ceg uj allvanyos High End hangsugarzoja, ami System Audio Q113 neven fog megjelenni az uzletekben. Nem lesz olcso, tobb mint egy millio forintba fog fajni sajnos. Elozeteskent felrakok egy par kepet a kis jovevenyrol,es persze varjuk a teszteket.))) Aki szereti a monitor sugarzokat,annak biztos csemege lesz.))))
 
Akkor jojjenek a kepek:)))))
 
 
 







Vendég

System Audio

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egy még kisebb System Audio hangfal!

SA Saxo 8 teszt:
 

http://www.hifipiac.hu/hirek/1075-system-audio-saxo-8

Avatar
TFG
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 20:35
Értékelés: 88

System Audio

Hozzászólás Szerző: TFG »



Ezzel most az oldalt, az SA hangfalat, vagy mit szerettél volna minősíteni?
Ha hallottad a hangfalat és a teszt valamelyik részével nem értesz egyet, akkor várom az észrevételeidet!


Csak az oldalt.
Az SA dobozok egyébként tetszenek.

Vendég

System Audio

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Off:
minden cikkükben minden termékről jókat írnak.
Pardon.

 
Ezzel most az oldalt, az SA hangfalat, vagy mit szerettél volna minősíteni?
Ha hallottad a hangfalat és a teszt valamelyik részével nem értesz egyet, akkor várom az észrevételeidet!


Avatar
TFG
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 20:35
Értékelés: 88

System Audio

Hozzászólás Szerző: TFG »



System Audio Mantra 10 teszt:
 
http://www.hifipiac.hu/audio/hangsugarz ... -mantra-10
 
Még erről a "kicsiről" is elég jókat írnak!

Off:
minden cikkükben minden termékről jókat írnak.
Pardon.

Válasz küldése

Vissza: “Hangsugárzók”