Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Szia spiderclone! 
Akkor küldök emailt a címetekre és az itt leírtakra hivatkozva megírom a három filmcímet!
 
köszi a segítséget!

Megkaptuk a mailt és a pénzt, mennek a lemezek a héten.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Szia spiderclone!
 
Akkor küldök emailt a címetekre és az itt leírtakra hivatkozva megírom a három filmcímet!
 
köszi a segítséget!
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Végigolvastam. Tényleg érdekes és jó az újság. Tartalmilag nagyon rendben van. Csak kár, hogy ilyen picike.
Én is amellett voksolok, hogy maradjon mozis, filmes lap. A DVD-kről 1000 helyen lehet olvasni.
 

 
Most nem volt ajándék poszter.
Elkúrtuk

Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


A Kairói Filmfesztivál vendége volt tavaly, az egyik tudósítónk járt kint és sikerült vele beszélgetnie fél órát. A filmfesztiválokon általában elég nagy hajtás van a nevesebb vendégek körül, esetenként több tucatnyi újságíró készít velük interjút néhány nap alatt.
Kár, hogy nincs fel nem használt anyag, de mindegy, így is nagyon tetszett!
Az újság többi része is hozza a már megszokott magas színvonalat. Nekem a Filmemlékezet (már hagyományosan ) nagyon tetszett, a magyar animációtörténet sorozattal együtt.
Szerintem is jó ez az irány, hogy az újság megmaradjon filmcentrikus kiadványnak, hiszen DVD-s újságból tényleg van több, mint elég.

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »



Ma végre én is megvettem a lapot, de még csak a Bud Spencer interjút tudtam elolvasni, ami nagyon tetszik.   Szívesen olvastam volna akár kétszer ekkora terjedelemben is... Nem tesztek fel belőle később, pár hónap múlva egy hosszabb verziót a honlapotokra? Szerintem sokan örülnének neki... 
A Spencer-interjú 3 oldal, nincs belőle sajnos hosszabb változat.

Azt gondoltam, biztos beszélgettetek vele pl. kb. 1 órát, és ennek legjobb részeiből készült a cikk. (mint pl. ahogy mondjuk egy fotózáson több száz képből választják ki a lapba kerülő legjob 7-8-at.) Esetleg írhatnátok valami háttérinfót arról, hogy hogyan jött össze ez az interjú, mert ahogy tudom Bud Spencerrel nem készül minden héten riport...

A Kairói Filmfesztivál vendége volt tavaly, az egyik tudósítónk járt kint és sikerült vele beszélgetnie fél órát. A filmfesztiválokon általában elég nagy hajtás van a nevesebb vendégek körül, esetenként több tucatnyi újságíró készít velük interjút néhány nap alatt.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »



Ma végre én is megvettem a lapot, de még csak a Bud Spencer interjút tudtam elolvasni, ami nagyon tetszik.   Szívesen olvastam volna akár kétszer ekkora terjedelemben is... Nem tesztek fel belőle később, pár hónap múlva egy hosszabb verziót a honlapotokra? Szerintem sokan örülnének neki... 
A Spencer-interjú 3 oldal, nincs belőle sajnos hosszabb változat.

Azt gondoltam, biztos beszélgettetek vele pl. kb. 1 órát, és ennek legjobb részeiből készült a cikk. (mint pl. ahogy mondjuk egy fotózáson több száz képből választják ki a lapba kerülő legjob 7-8-at.) Esetleg írhatnátok valami háttérinfót arról, hogy hogyan jött össze ez az interjú, mert ahogy tudom Bud Spencerrel nem készül minden héten riport...

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Ma végre én is megvettem a lapot, de még csak a Bud Spencer interjút tudtam elolvasni, ami nagyon tetszik. Szívesen olvastam volna akár kétszer ekkora terjedelemben is... Nem tesztek fel belőle később, pár hónap múlva egy hosszabb verziót a honlapotokra? Szerintem sokan örülnének neki...
A Spencer-interjú 3 oldal, nincs belőle sajnos hosszabb változat.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »

Ma végre én is megvettem a lapot, de még csak a Bud Spencer interjút tudtam elolvasni, ami nagyon tetszik. Szívesen olvastam volna akár kétszer ekkora terjedelemben is... Nem tesztek fel belőle később, pár hónap múlva egy hosszabb verziót a honlapotokra? Szerintem sokan örülnének neki...

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Reggel sikerült megvennem otthon.   
Iszonyatosan el volt dugva. Szerencse ez az eladó tudta, hogy van ilyen és hogy hol.

És hogy tetszik?

Sajna még nem tudtam végigolvasni. Eddig még nem találtam semmi problémát, pedig valamit mindig sikerül találnom.
 
Ha végeztem akkor írok az újságról.
 
Magyar animációtörténet 3.
 
Jó lett volna valami rövid előzmény a 2. részről, mert hirtelenjében nem tudja az ember, hogy most hol is tartunk. Főleg azért mert a Folytatása következik cikknél ez megvalósult.
 
 
Köszi, erre figyelni fogunk a következő hónapban.
 
Erre viszont figyeltetek.
Elkúrtuk

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Rajtam már nem múlik, én a minap előfizettem. Én is örülnék az oldalszám-emelésnek, s annak örülnék a legjobban, ha többletet frissen megjelent DVD-k kritikájával töltenétek meg. Olyan mennyiség jelenik meg egy hónap alatt, hogy igazán volna több recenzióra érdemes korong, különös tekintettel a kép- és hangminőségre, valamint olyan "apróságokra", amit egyébként nem írnak rá a dobozokra, hogy az extrákon van-e felirat (magyar vagy angol). Köszi.
A májusi számban több hely jut a DVD-nek, de továbbra is magukat a filmeket tartjuk szem előtt. A kiadványok technikai specifikációinak elemzésére vannak megfelelő szaklapok.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
rosszkutyusz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2005.01.18., kedd 17:22
Értékelés: -44

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: rosszkutyusz »

DVD újságokkal dunát lehet rekeszteni. Szerintem jó, hogy van ilyen, ami inkább a mozira koncentrál.

Avatar
sztrovacsek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.06.04., szer. 16:31
Értékelés: -6

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: sztrovacsek »

Rajtam már nem múlik, én a minap előfizettem. Én is örülnék az oldalszám-emelésnek, s annak örülnék a legjobban, ha többletet frissen megjelent DVD-k kritikájával töltenétek meg. Olyan mennyiség jelenik meg egy hónap alatt, hogy igazán volna több recenzióra érdemes korong, különös tekintettel a kép- és hangminőségre, valamint olyan "apróságokra", amit egyébként nem írnak rá a dobozokra, hogy az extrákon van-e felirat (magyar vagy angol). Köszi.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Amint megvan az ezredik előfizető, másfélszeresére emeljük az oldalszámot.
Ja, értem. Tehát ha utcán elmegy havonta stabilan, mondjuk 50000 példányban a lap, addig nincs oldalszám-emelés, míg meg nincs a Magyar Postában feltétlenül bízó ezredik - hogy is mondjam - naiv ember?
 
(Jól van, csak hülyéskedem. Értem én. )
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
spiderclone
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 00:35
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: spiderclone »


Igaz, hogy nem nekem tettétek fel a kérdést, de nekem továbbra is tetszik a magazin, ugyanakkor a vesszőparipámat most sem hagynám ki: mikor lesz oldalszám-emelés?
Amint megvan az ezredik előfizető, másfélszeresére emeljük az oldalszámot.
Sean Bateman: "Megoldjuk! Rock'n'Roll!"

Avatar
spiderclone
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 00:35
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: spiderclone »


hi! 
Én is megvettem, jó a szám. 
Viszont egyetértek Damien-nel, nagyon gyorsan a végére érek. Jó lenne, ha egy kicsit vastagabb lenne...
 
Amúgy előfizettem az újságra! Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy milyen filmekre számíthatok? 

Ha jól láttam a régi szám el nem adott DVDire

Így van. Annyit viszont mnden további nélkül tudunk tenni, hogy ha megírod, hogy az eddig kiadott 8 film közül melyik 3-at szeretnéd, akkor azt a 3-at kapod (feltéve, hogy még nem postáztuk a lemezeket).
Sean Bateman: "Megoldjuk! Rock'n'Roll!"

Avatar
bonsai
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.04.13., kedd 13:42
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: bonsai »


hi! 
Én is megvettem, jó a szám.
Viszont egyetértek Damien-nel, nagyon gyorsan a végére érek. Jó lenne, ha egy kicsit vastagabb lenne...
 
Amúgy előfizettem az újságra! Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy milyen filmekre számíthatok?

Ha jól láttam a régi szám el nem adott DVDire

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: megyesa »


hi!
 
Én is megvettem, jó a szám.
Viszont egyetértek Damien-nel, nagyon gyorsan a végére érek. Jó lenne, ha egy kicsit vastagabb lenne...
 
Amúgy előfizettem az újságra! Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy milyen filmekre számíthatok?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »

Igaz, hogy nem nekem tettétek fel a kérdést, de nekem továbbra is tetszik a magazin, ugyanakkor a vesszőparipámat most sem hagynám ki: mikor lesz oldalszám-emelés?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Kösz. Akkor megnézem Pesten. Ma sem sikerült megvennem itthon. 
Péntek délelőtt országos terjesztésre átadtuk a Lapkernek, elvileg már szombaton lennie kellett mindenhol. Utánakérdezek holnap.

Reggel sikerült megvennem otthon.
 
Iszonyatosan el volt dugva. Szerencse ez az eladó tudta, hogy van ilyen és hogy hol.

És hogy tetszik?
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Kösz. Akkor megnézem Pesten. Ma sem sikerült megvennem itthon. 
Péntek délelőtt országos terjesztésre átadtuk a Lapkernek, elvileg már szombaton lennie kellett mindenhol. Utánakérdezek holnap.

Reggel sikerült megvennem otthon.
 
Iszonyatosan el volt dugva. Szerencse ez az eladó tudta, hogy van ilyen és hogy hol.
Elkúrtuk

Avatar
Társadalmi célú hirdetés
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.01., vas. 15:40
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Társadalmi célú hirdetés »

én szombaton Szobathelyen délután a vasúton megvettem.

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Kösz. Akkor megnézem Pesten. Ma sem sikerült megvennem itthon.
Péntek délelőtt országos terjesztésre átadtuk a Lapkernek, elvileg már szombaton lennie kellett mindenhol. Utánakérdezek holnap.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Kösz. Akkor megnézem Pesten. Ma sem sikerült megvennem itthon.
Elkúrtuk

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


Látta már valaki valahol az új számot? A Bud Spencer-interjúra nagyon kíváncsi vagyok!

Én csak Pestről tudok saját élmények alapján nyilatkozni, itt minden Relayben és InMedioban volt már szombaton is. A kisebb újságosoknál pedig össze-vissza, szokás szerint.
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


Látta már valaki valahol az új számot?
A Bud Spencer-interjúra nagyon kíváncsi vagyok!

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”