Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Benzinkút nem csak amcsi kocsihoz kell. A múlt héten egy Cayenne Turboval voltam utasként Olaszországban. Az átlag fogyasztás 19,5 liter volt. FQleg autópályán mentünk kisebb kitérQkkel Nápolyig és vissza. Ez jó szoktatás volt az FX-hez. A 4,5 literes motor szürcsöl abban is.

Persze, egy 4.2-es Óódi is simán benyel 15-20 litert, lábnehézségtől függően...
csak a nagy vízen túl 6 henger és legalább 3000 cm3 alatt nem nagyon autó egy autó míg itthon ha vki 1.6osnál nagyobb gépet vesz szinte hülyének nézik...

Az biztos, hogy az agyunkat (meg a pénztárcánkat) még át kell állítani a nagyobb gépekre. Nekem az agyamat már sikerült...
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Benzinkút nem csak amcsi kocsihoz kell. A múlt héten egy Cayenne Turboval voltam utasként Olaszországban. Az átlag fogyasztás 19,5 liter volt. FQleg autópályán mentünk kisebb kitérQkkel Nápolyig és vissza. Ez jó szoktatás volt az FX-hez. A 4,5 literes motor szürcsöl abban is.

Persze, egy 4.2-es Óódi is simán benyel 15-20 litert, lábnehézségtől függően...
csak a nagy vízen túl 6 henger és legalább 3000 cm3 alatt nem nagyon autó egy autó míg itthon ha vki 1.6osnál nagyobb gépet vesz szinte hülyének nézik...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Náluk csengettem, de nem nyitottak ajtót. Futok akkor még egy kört.

Ha az importőr nem segít, próbálkozz meg nagyobb kereskedőknél.
 
Pl.: A Porsche Hungaria mint importőr nem forgalmazza a VW-konszernhez tartozó Bentleyt, Bugattit és Lamborghinit (el is tudom képzelni, mennyi fogyna belőlük éves szinten... ), ugyanakkor a Porsche M5 rendelésre behozza őket. "Apró" gond, hogy Auszttriába kell őket vinne szervizelni.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
Bevallom őszintén autóstani ismereteim főként az európában jellemző márkákra és azok modelljeire korlátozódnak.
 
Bár az én szívem az AUDi felé húz, de soha nem mondtam hogy a japó gépekkel bármi bajom is lenne.
Pl tökre tetszik az új Accord vagy az 3-5 ajtós Corolla is, vagy a régebbiek közül a Preludeok...ami így hírtelen eszembe jut...
Nem beszélve a Lexus és egyéb ilyen luxus márkákról
és akkor még ott vannak a brutál amcsi vasak....na azokból sem esne nehezemre választani egyet-kettőt, meg egy bezinkutat melléjük

Benzinkút nem csak amcsi kocsihoz kell. A múlt héten egy Cayenne Turboval voltam utasként Olaszországban. Az átlag fogyasztás 19,5 liter volt. FQleg autópályán mentünk kisebb kitérQkkel Nápolyig és vissza.
Ez jó szoktatás volt az FX-hez. A 4,5 literes motor szürcsöl abban is.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »




emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.

Ez komoly? Honnan van az info? Mert amikor én megpedzettem nekik (mármint a Nissannak, hogy ilyet szeretnék vásárolni) le se sz.rtak.

Az biztos, hogy a Nissanon keresztül hoztak be ennyit, de hogy melyik kereskedőn keresztül, azt nem tudom. Lehet, hogy maga az importőr, a Nissan Summit Rt. intézzte és náluk kell kilincselni.

Náluk csengettem, de nem nyitottak ajtót.
Futok akkor még egy kört.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »



emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.

Ez komoly? Honnan van az info? Mert amikor én megpedzettem nekik (mármint a Nissannak, hogy ilyet szeretnék vásárolni) le se sz.rtak.

Az biztos, hogy a Nissanon keresztül hoztak be ennyit, de hogy melyik kereskedőn keresztül, azt nem tudom. Lehet, hogy maga az importőr, a Nissan Summit Rt. intézzte és náluk kell kilincselni.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
Bevallom őszintén autóstani ismereteim főként az európában jellemző márkákra és azok modelljeire korlátozódnak.
 
Bár az én szívem az AUDi felé húz, de soha nem mondtam hogy a japó gépekkel bármi bajom is lenne.
Pl tökre tetszik az új Accord vagy az 3-5 ajtós Corolla is, vagy a régebbiek közül a Preludeok...ami így hírtelen eszembe jut...
Nem beszélve a Lexus és egyéb ilyen luxus márkákról
és akkor még ott vannak a brutál amcsi vasak....na azokból sem esne nehezemre választani egyet-kettőt, meg egy bezinkutat melléjük

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
 
Címszavakban:
1989-ben vezette be a Nissan az Infinitit Amerikában, hogy a tengerentúlra szánt autót jól el tudja különíteni a Nissan tömegmodelljeitől.
 
Azért kell 2008-ig várni az európai megjelenésre, mert az Infinitinek nincs dízelmotorja. Az európai piacra lépés modern dízelmotor nélkül értelmetlen.
 
2005 és 2008 között Kínában, Japánban és a Közel-Keleten biztosan megjelenik az új márka.
 
//Akkor szoktam felhúzni magam, amikor istenítik a Mercit meg a VW-ket (ez a két márka van a begyembe) szidják a japó gépeket de nem látnak tovább egy Primeranal, Avensis-nel, rosszab esetben egy Svift-nél és ezzel hasonlítgatják össze a csúcs merdzsókat.
Elmegy mellettük egy LS 430-as Lexus oszt aszongya: láttad mekkora merci Kár hogy itt senki nem ilyen mert jókat vitatkoznánk...//
 
Az hogy "Szép járgány" a legkisebb előnye, mert amellett jó is!
 
Alfa! és mennyivel jobban csegene az új neved: Infiniti!

Ha összejön, a név már csak részletkérdés.
A probléma inkább az, hogy kicsi a kínálat belQle itthon. Még a "mobile.de"-n is inkább a 35-t nyomják többen, én pedig 45-t szeretnék. A legszebb az, hogy az USA-ban 10M körül van egy fullos, itthon meg 17-ért adják az újat. 14 körül a 35-t.
 
Íme egy belsQ kép azoknak, akik még nem ismerik, hátha nQ a rajongó tábor.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »



emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.

Ez komoly? Honnan van az info? Mert amikor én megpedzettem nekik (mármint a Nissannak, hogy ilyet szeretnék vásárolni) le se sz.rtak.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut  
Szép járgány

Na hát ez a baj!!! Mármint hogy nem ismered!
 
Címszavakban:
1989-ben vezette be a Nissan az Infinitit Amerikában, hogy a tengerentúlra szánt autót jól el tudja különíteni a Nissan tömegmodelljeitől.
 
Azért kell 2008-ig várni az európai megjelenésre, mert az Infinitinek nincs dízelmotorja. Az európai piacra lépés modern dízelmotor nélkül értelmetlen.
 
2005 és 2008 között Kínában, Japánban és a Közel-Keleten biztosan megjelenik az új márka.
 
//Akkor szoktam felhúzni magam, amikor istenítik a Mercit meg a VW-ket (ez a két márka van a begyembe) szidják a japó gépeket de nem látnak tovább egy Primeranal, Avensis-nel, rosszab esetben egy Svift-nél és ezzel hasonlítgatják össze a csúcs merdzsókat.
Elmegy mellettük egy LS 430-as Lexus oszt aszongya: láttad mekkora merci Kár hogy itt senki nem ilyen mert jókat vitatkoznánk...//
 
Az hogy "Szép járgány" a legkisebb előnye, mert amellett jó is!
 
Alfa! és mennyivel jobban csegene az új neved: Infiniti!

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam
Budapesten rengeteg futkorászik belőle (mármint ebből az Infinitiből), ha jól tudom, a Gépjárműimportőrök Egyesülete 13 hivatalosan (azaz Nissan kereskedőn keresztül) eladott regisztrált 2004-ben. De "kiskapuval" jóval többet hoztak be az országba.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »

Saca megvan mar a 220 lo?
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Nem a Honda, hanem a Nissan márkája az Infiniti. (A Hondáé az Acura, ahogy a Toyotáé a Lexus; és mindet eredetileg Észak-Amerikának szánták.)

akkor átvertek
sorry a téves infóért...
 
nekem is furcsa volt kicsit hogy az Acura mellett van egy Infiniti féle Honda is,de akkor azért mert nincs...felénk Murano néven futtatja a Nissan az ehhez hasonló SUV-ját...
 
emlékszem amikor hónapokkal ezelőtt láttam Pesten egy Muranot futólag (akkor fogalmam sem volt hogy mi az) megállapítottam hogy hülye vagyok mert úgy rémlett hogy Nissan jel volt az elején, de a neten nem találtam ahhoz hasonló Nissant....na azóta már kiokosodtam

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut   
Szép járgány

Nem a Honda, hanem a Nissan márkája az Infiniti. (A Hondáé az Acura, ahogy a Toyotáé a Lexus; és mindet eredetileg Észak-Amerikának szánták.)

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Na rátaláltam, Infiniti FX! (még soha nem hallottam róla ) talán azért mert felénk Honda néven fut
 
Szép járgány

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


De azért ha nem üt be a krach, a következQ ez lesz:
Jól néz ki ez a gép, de nem tudok rájönni hogy mi lehet
Újabb segítséget szeretnék....a felnin lévő jel nagyon ismerős,de nem tudom hovatenni...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


alfa: jo lesz ha lemesz a mozaik utcaba es jelzed nekik hogy hibas a rendszamtablad 
"Gyorshajtósat" kértem és ezt adták.
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »

alfa: jo lesz ha lemesz a mozaik utcaba es jelzed nekik hogy hibas a rendszamtablad

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.
Ahha, "kis öröm" ,asszem ha mindenkinek egy ilyen autó lenne a legkisebb öröme tele lenne a Föld boldog emberekkel
Amikor elszabadul a 150LE az azért elég kellemes lehet, főleg hogy a Quattroval könnyen át is vihető az aszfaltra....

Egész pontosan 163 gyárilag a lovak száma (120 KW), de erQsen gondolkodom egy "hivatalos-szakszervizes" motor tuningon. Így 180-190 közé teszik. (A quattrot szerelték 190 lovas motorral is. Kb. 400-al volt ennél drágább, de nem volt készleten. Már akkor mondták, hogy, ha lesz benne 15-20e km, 250e-bQl megcsinálják utólag.)
A quattro hajtás persze nagyon kellemes. Elég komoly kanyar sebességeket lehet elérni különösebb balhé nélkül. Én magam nagyon nem csíptem soha a német autókat, de ez bejött.
De azért ha nem üt be a krach, a következQ ez lesz:

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.
Ahha, "kis öröm" ,asszem ha mindenkinek egy ilyen autó lenne a legkisebb öröme tele lenne a Föld boldog emberekkel
Amikor elszabadul a 150LE az azért elég kellemes lehet, főleg hogy a Quattroval könnyen át is vihető az aszfaltra....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.
Akkor a tippem 1.8 20VTQ
 
de a két kémény alapján lehetne 2.7TQ vagy 2.8 Q is nem beszélve az S4 4.2-ről
de ennek máshol is lenne "nyoma"
 
Húú most hogy felsoroltam a repertoárt, egy ilyen 2.7Q-t biturbóval cirka 370 PS-el szívesen elfogadnék
Asszem a pecó után el is kezdek gyűjteni

Ez csak egy kis szolíd 1.8T. Kis pénz, kis öröm.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.
Akkor a tippem 1.8 20VTQ
 
de a két kémény alapján lehetne 2.7TQ vagy 2.8 Q is nem beszélve az S4 4.2-ről
de ennek máshol is lenne "nyoma"
 
Húú most hogy felsoroltam a repertoárt, egy ilyen 2.7Q-t biturbóval cirka 370 PS-el szívesen elfogadnék
Asszem a pecó után el is kezdek gyűjteni

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Vettem egy gyönyörű Primerat. Már 500 Km van benne. Végre az asszony is jól érzi magát, mert ő pedig megkapta a Focust.

Én is nissan párti vagyok, ez már a harmadik!

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Úgy tűnik, itt többen is Audisok. Nos, én ezzel járok.
Szééép!!!
 
A nevedből nem gondoltam volna
A 80-as utánra én is egy ilyet néztem ki csak talán inkább Avantban....de ez még nagyon a jövő zenéje.
 
És milyen szív dobog benne? Ehhez minimum egy 1.9 PDTDi 130LE dukál (esetleg egy kis okossággal) vagy egy 1.8 20VT....
 
A cégünk vezérének hamarosan megjön az új A6 Avantja...az is gyenge Gép lesz

A nickem még az elQzQ gépek nyomán született. Két 156-os volt egymás után.
Egy kis egítséget adok a szív kérdéshez.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Úgy tűnik, itt többen is Audisok. Nos, én ezzel járok.
Szééép!!!
 
A nevedből nem gondoltam volna
A 80-as utánra én is egy ilyet néztem ki csak talán inkább Avantban....de ez még nagyon a jövő zenéje.
 
És milyen szív dobog benne? Ehhez minimum egy 1.9 PDTDi 130LE dukál (esetleg egy kis okossággal) vagy egy 1.8 20VT....
 
A cégünk vezérének hamarosan megjön az új A6 Avantja...az is gyenge Gép lesz

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”