Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


A www.volkswagen.hu oladlról a passat alapfelszereltségeéből pár:
4-küllős kormánykerék
Ablaktörlő- mosóberendezés intervallumkapcsolóval
Ajtóborítás szövetbetéttel
Abroncs 205/55 R16
Elakadásjelző háromszög
Első irányjelzők a lökhárítóba integrálva
Halogén főfényszóró
4 ajtó
 
Köszönjülk vw, hogy a négy ajtót nem kell külön megvennünk....
Ezt a nagylelküséget...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Megnéztem egy új suzukit, hehe 3.1 milla....hát nem épelméjű aki megvesz egy ilyen kutyaólat...
Teljesen egyetértek!
 
Egy idézet az Indexes AUDI fórumról:
"Mert pl. nincs pénzem rá: egy új Suziki Swift, mondjuk 1.5-ös motorral (ami azért még "megy is") ugyebár 3.3M alapáron. Arról ne beszéljünk, hogy ki mit tud venni hitelre, maradjunk a nettó jelenértéknél (én amúgy sem veszek semmit hitelbe...) Tehát ha lenne mondjuk ennyim cashbe autóra, akkor sem ilyet vennék. Ez meg már az én preferenciám. Egy 12 éves Audi (pl. S4 4.2 V8 Quattro :-) sztem még öreg kora ellenére is biztonságosabb, mint sok új, hasonló árú, vagy még drágább mai (nyilván kisebb kategóriás) verda. Kategória szerint semmi közük egymáshoz, de valami mégis összeköti őket: az ár. Én meg bevállalom az idősebb autót, szeretek vacakolni vele, nem szégyellek ilyen-olyan szakműhelyekbe járogatni vele, fejlesztgetni, és - mint Ti is láthatjátok - kérdezősködni sem. Persze ott van a fenntartás is, alkatrészek, benzin stb. Ha sokat mennék, akkor nyilván eszembe sem jutna egy beinzintemetőt venni. De álljunk csak meg egy szóra: sztem 13l átlagfogyi (vegyes használattal, bár való igaz, az én nyugodt vezetési stílusommal) nem is biztos, hogy benzintemető: a haverom 1.4-es automata VW Polo-ja 12-13l !!! Akkor miről is beszélünk? A másik meg, lehet hogy évi 150 ezerrel többet hagyok ott a benzinkúton mint egy 2.5 TDI-vel, de kb. 1-1.5M HUF-al több maradt a zsebemben vételkor, amit közben fialtatok... Akkor most ki is jön ki olcsóbban?
 
Ha viszont maradunk az Audinál, többen kérdezték, hogy akkor már miért nem S6? Hát megmondom én. Egy normális S6-ot (mert azért válogatós vagyok ám, de nem kicsit) csak 2M körül vehettem volna, ezt meg megcsíptem 1.4-ért (ismert tulajdonos, lekövethető háttér, Porsche-Hungáriás számlák... a legutóbbi pl. 365e HUF-ról... stb). És fogadjunk, hogy akármelyik S6-ba is azért ki kellett volna cserélni ezt-azt, ha igazán tip-top gépet akar az ember. Most tehát lassan én is 2M körül járok, de egy csomó TOP kategóriás új cucc van (illetve hamarosan lesz) a kocsiban, minden szir-szar bisz-basz kicserélve, és nyugodtan döngethetek majd 300-al vele (ha pl. benne lesz majd a hosszabb áttételű dízel 6 gangos váltó), nem kell fosnom, hogy széttörik vagy szétszakad benne valami... Ja meg lesz hozzá egy tartalék V8 4.2 moci is... (ezt még nem akarom elkiabálni) Pontosabban a mostani lesz a tartalék, és egy sokkal fiatalabb, kevesebbet futott S6-ból kioperált 4.2 moci fog dohogni benne. Hát kérem, 200-250 lenne (lett volna) a komplett hengerfejfelújítás (polírozás nélkül, az még 2 kiló lenne...), 1M lenne egy komplett motorgenerál (hengerfúrás és új dugattyúk nélkül, mivel ezt nem lehet fúrni...), - mint ahogy azt már egy kollega végigcsinálta innen, - akkor azt hiszem nem is drága a friss-ropogós S6 moci 3 kilóért, hivatalosan papírokkal, minden hozzátartozó tartozékkal (generátor, önindító, szervópumpa stb.). Tehát még valahol (nem sokkal) 2M fölött vagyok (leszek), és az autó TIP-TOP, tartalék motorral, új téligumigarnítúrával (Good-Year Eagle Ventura 205/55 R16) polírozott audi 16-os alufelniken, új nyárigumi garnitúrával (4x 235/45 ZR 17 DUNLOP SP SPORT 9000, 300 km/h-ig hitelesítve) csilivili 8x17 Audi alufelniken, új KONI állítható gátlók, új fékek.... Soroljam tovább? Mi kell még? És ebből még mindig nem tudnám megvenni a Suzuki Swiftet. Na ez a durva."
 
Az utolsó mondat nagyon tetszik...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
_Tamas
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2004.06.05., szomb. 01:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: _Tamas »

Régen volt egy (asszem Nagy Bandó) poén, miszerint hamarosan megjelenik a Trabant felújított, korszerűsített változata, melyhez extrák is rendelhetők, mint pl. elfordítható kormánykerék, kifelé nyíló ajtók....

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Egypár az extrák közül:
Utastér-világítás (3 állású)
3 küllős uretán kormánykerék
Napellenzők piperetükörrel mindkét oldalon
12V-os csatlakozó aljzat a középkonzolon
3 kapaszkodó, 2 hátsó kabátakasztó
Halogén, állítható magasságú fényszórók
Sportos kipufogóvég
Hátsó ablak páramentesítő
 
Azért megnyugtató, hogy kormánykerék alapáras benne...
dehogy a halogén fényszóróárt sem kell külön fizetni azért így már megéri 500.000-rel többet fizetni érte mint egy jól felszerelet Nissan Almeráért vagy 200.000-rel többet mint egy alap Octáviáért...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Megnéztem egy új suzukit, hehe 3.1 milla....hát nem épelméjű aki megvesz egy ilyen kutyaólat...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »

Süt a nap... na ilyenkor jött el az én időm... motor vs roadster?

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.
Mint a képen??
 
Hát nem vagy egy rejtőzködő típus

Hehe... nem egészen, bár rajta vagyok... Az a lényeg, hogy feltűnő legyen, így lehet munkát szerezni. Jelenleg még gyári.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.
Mint a képen??
 
Hát nem vagy egy rejtőzködő típus

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


EZ taviranyitos ?
Neeem, ez Photoshop . Benne van vagy 5 órai munkám . Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: balagee »


Igenis van jobb, mint a lila Suzuki Swift:
EZ taviranyitos ?
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


tsc! 
Kérjél BÁR festést!

Láttam ezt, de ez nekem nem jön be.. Az a fehér limitált széria - szintén BAR hondás - az jobban tetszett, de az csak 1.4-esbe volt tudtommal.
 
Jó kis flip-flop fényezés, az kéne rá inkább Azzal bármit fel lehet dobni..

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Általános konzekvencia: vegyél japánt Vagy valami izmos bmw-t..
Esetleg AUDI-t
 
Bár azokról is van néhány negatív "népítélet"...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


tsc!
 
Kérjél BÁR festést!


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


"A régebbi sportos civic feelinget gondolom az 1.6 vti-re értetted.. "
Nem, nem csak. Ahogy megyünk vissza az időben annál fapadosabbak de annál sportosabbak voltak az alapmodellek is szvsz. Minden kis rezdülését érezted a gépnek nem is tudom úgy összeségében /na majd ezt megfogalmazom valahogy/ hondásabbak voltak na... A VTI meg nagy királyság ha nem nyomod neki nem is eszik túl sokat, vennék használtat de félek /legtöbb szét van ütve/
 
"Nekem ez a 7th gen civic először nem nagyon tetszet, de mióta megláttam a sport szériát (körbe spoilerek, szárny, 16-os felni, más lámpák, belső) azóta csípem, és most az ára is jó."
Én ált ugy vagyok vele hogy ami rögtön nagyon megtetszik azt gyorsan megunom, ami kezdetben nem annyira abba hosszú távon képes vagyok beleszeretni.
 
"A beltere kicsit sekélyes (fekete, unalmas), de precízen összerakott, nem nyekergett benne semmi még a porig ültetett tesztautóban sem huszonvalahány ezer km után."
Japó gép. Inkább legyen precízen összerakott, ergonómikus, unalmas mint csicsás és kezelhetetlen és összecsapott.
 
"A motorhang sajnos semmi extra, még direktszűrővel és sportkipuffal sem. Max fordulat környékén van valami sportos hang, alatta semmi."
Kár érte...
 
"TotalCar népitélet tényleg rulez, már nagyon sokat elolvastam, nagyon tanulságos.. Általános konzekvencia: vegyél japánt Vagy valami izmos bmw-t..."
Húúú akkor mégsem vagyok teljesen hülye... Egyébként volt valami felmérés hogy az országban minnél keletebre megyünk annál többen kedvelik a német autókat, minnél nyugatabbra annál jobban a japókat és ez a használtautó árakban is megmutatkozik...

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Sajna ezek a Civicek már nem a régiek. Kezdik kiölni belőlük a régi sportos fílinget, /persze a TipeR kivétel/ nem is értem miért A váltója milyen volt? Valami bovdenes cuccot raktak bele
Nekem tetszett a váltója, láttam már jobbat is, de nagyon korrekt, még a teherautós pozíciója sem volt zavaró.. A 206 után kifejezetten jó érzés volt kapcsolgatni vele. A régebbi sportos civic feelinget gondolom az 1.6 vti-re értetted..
Nekem ez a 7th gen civic először nem nagyon tetszet, de mióta megláttam a sport szériát (körbe spoilerek, szárny, 16-os felni, más lámpák, belső) azóta csípem, és most az ára is jó.
A beltere kicsit sekélyes (fekete, unalmas), de precízen összerakott, nem nyekergett benne semmi még a porig ültetett tesztautóban sem huszonvalahány ezer km után.
A motorhang sajnos semmi extra, még direktszűrővel és sportkipuffal sem. Max fordulat környékén van valami sportos hang, alatta semmi.
A legjobban a BMW-k soros 6 hengeres hangját szeretem, az leszabályozás környékén már maga a menyország.
 
A 206-om sztem rendben van, nem pénteki autót fogtam ki. És nagy előnye, hogy ha bármi elromlik rajta, nem kerül őrült összegekbe. Persze, ha valami rendetlenkedik egy francia autón (és szokott... lásd 307-esek) akkor a márkaszervízek egyből dörzsölik a kezüket és ki akarják cserélni a fél autót, persze a tulaj meg idegbajt kap, pedig egy lelkiismeretes "szaki" lehet, hogy tizedéből megcsinálná nekie..
 
TotalCar népitélet tényleg rulez, már nagyon sokat elolvastam, nagyon tanulságos.. Általános konzekvencia: vegyél japánt Vagy valami izmos bmw-t..

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Na igen... A Civic... Remélem hamarosan, úgy őszig bezárólag összejön. Én vagyok a legtürelmetlenebb ember a világon, de még nem tudom lecserélni 1-2-3-4 hónap kell hozzá, de már nagyon vágyom rá. Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt, amit belehajtottam, de nem bííírom a dízel kerregést tovább!! (tudom, cserébe keveset eszik)
 
Mindenesetre elmentem tesztvezetni az 1.6-os Civic Sport-ot, meg kértem hitelajánlatot, meg minden. Hasra nem estem a teljesítményétől de nem is vártam csodát, jó kocsi az nagyon, főleg most hogy van rá 400e ft árkedvezmény, ideadnák kerek 4 millióért a 3 ajtós 1.6 Sportot, minden extrával a 16-os felnitől a digitklímáig.

Sajna ezek a Civicek már nem a régiek. Kezdik kiölni belőlük a régi sportos fílinget, /persze a TipeR kivétel/ nem is értem miért A váltója milyen volt? Valami bovdenes cuccot raktak bele nem is értem miért csodálkozom hogy nincs rá panasz... Mindezek ellenére nekem is nagyon kéne az biztos hogy nem bánod meg. Sokan szidják a külső formatervet, pedig nekem nagyon bejön .
"Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt"
Na akkor most kell gyorsan eladni mielőtt lesz Ismerősöm a 307-esét kb ennyi kilóméterrel adta el /Ő is japóra cserélt/ a vevő egy darabig visszajárt hogy éppen mi a baja a gépnek, aztán cserélt Golfra na azzal mégtöbb baja van de még utálja is...

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »


Igenis van jobb, mint a lila Suzuki Swift:

Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Isten gép!!! 
Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király! 

Ja-ja... lehet a futott km is...
 
Mi van már a Civic-el???
A Hondás avatár jobban mutat!

Na igen... A Civic... Remélem hamarosan, úgy őszig bezárólag összejön. Én vagyok a legtürelmetlenebb ember a világon, de még nem tudom lecserélni 1-2-3-4 hónap kell hozzá, de már nagyon vágyom rá.
Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt, amit belehajtottam, de nem bííírom a dízel kerregést tovább!! (tudom, cserébe keveset eszik)
 
Mindenesetre elmentem tesztvezetni az 1.6-os Civic Sport-ot, meg kértem hitelajánlatot, meg minden. Hasra nem estem a teljesítményétől de nem is vártam csodát, jó kocsi az nagyon, főleg most hogy van rá 400e ft árkedvezmény, ideadnák kerek 4 millióért a 3 ajtós 1.6 Sportot, minden extrával a 16-os felnitől a digitklímáig.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Isten gép!!! 
Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király!

Ja-ja... lehet a futott km is...
 
Mi van már a Civic-el???
A Hondás avatár jobban mutat!

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Rögtön meg kell jelennie az ítéletnek a többi között, ott az oldalon?
Nem tudom. Én még nem értékeltem csak olvasgattam...

Mert most, hogy megpróbáltam visszakeresni, nem találtam meg a revíziómat.

Gondolom már rájöttél azóta, hogy először megnézik, szalonképes -e amit írtál, s csak utána jelenik meg. 2-3 nap.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Isten gép!!!
 
Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király!

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Nem kell valakinek Nissan 200 SX turbo? Én nem tudnám fenntartani...
 
Ár: 2.390.000 Ft
Évjárat: 1998 / 10
Futott km: 45000 km
Motor: Benzin
Hengerűrtartalom: 1998 cm3
Teljesítmény: 147 kW (201 LE)
Kivitel: sport
Száll. szem. száma: 4 fő
Szín: fekete-metál
Műszaki vizsga: 2007 / 3
ABS, centrálzár, klíma, elektromos ablak(elől), HIFI, szervokormány, 18-as OZ ALU felni, bőr kárpit, metálfény, immobiliser, spoiler, sportkipufogó, szervízkönyv, első tulajdonos, törzskönyv, állítható kormány, elektromos tükör, színezett üveg, fordulatszámmérő, 5.4 s/100kmh. keveset használt, autóbeszámítás lehetséges, részlet 50 %-tól.


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: sozs »


Tisztelt Daewoo-Chevrolet tulajdonos!
 
Örömmel tájékoztatom, hogy 2005. április 30-án a Magyar
Daewoo Klub a tavalyi év sikerét követve találkozót szervez, a
Kaposújlaki repülőtéren.
Kis ízelítő a programból:
· Ügyességi versenyek
· KRESZ-teszt
· Repülési lehetőség
Továbbá a Chevrolet-Daewoo Klub állal nyújtott lehetőségek, kedvezmények megismerése. (Unix, Láng, helyi lehetőségei)
Program kezdete:
 
10 óra 30 perc- 10 óra 45 perc között gyülekezés a Tesco parkoló
Mc Donald’s felöli parkoló részében
10 óra 45-kor indulás a reptérre
11 órakor megérkezés a reptérre, reptéri szabályok ismertetése, programok kezdése!
További információkat kaphatnak a www.daewooclub.hu oldalon,
vagy az info@daewooclub.hu!


Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Ha valaki esetlega pápa volt Golfjával akar autózni...http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 4545301886

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Idehaza ilyesmi kellene /kép lemaradt/:
Egy laza kis cirkálás a Lajos utcában, valamint a Szentendrei úton, és ez is megadná magát. Lassan már nem kell meglepődni, ha krosszversenyeket rendeznek a körutakon.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”