Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Szendvics


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Szuzukianyóskiller


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


2)Na jó meg SchJohny-nak is!

Köszi!
 
Még mielőtt bárki is azt hinné hogy egy bunkó AUDIs vagyok, és a suzukisokat semmibenézem, el kell mondanom hogy egyik kedvencem az 1300as Suzuki....
 
Na nem a Swift, hanem a Hayabusa


TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Doki »

Suzuki vs. egyéb autó témához: az én kis tragacsomban cirka 290.000 (!!!) kilométer van, az átlagfogyasztása 8 liter körüli az 1,6-os 95 lovas motorral. Tulajdonképpen egyetlen baj van vele, de bizonyos szempontból ez előny: a kis önsúly miatt nagyobb sebességnél már úgy érzi az ember, mintha az út fölött autózna. Egyébként az is tévedés, hogy nem biztonságos, a kategórián belül teljesen átlagos eredményt produkált a törésteszteken. Nyilván nem lehet összehasonlítani közép-felsőközép kategóriás kocsikkal, de nem is egy árkategória. Nem áll szándékomban vitát nyitni, csak a véleményemet és a tapasztalataimat írtam le.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Még egy kép hátulról is.

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »


Régebben szó volt itt Z4 vágyakról, meg ha jól emlékszem elérhetetlen magasságú árakról (persze ez relatív). Talán Saca szeretett volna ilyet? (Bocs, ha nem, nem olvastam vissza.)
Szóval találtam egyet a neten 9M-ért. Nem vagyok tisztában az árakkal, de nekem ez nem tqnik így elsQre soknak. 2004/6, 24.000 km, 2500ccm, 197LE.
Nos?

TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


NE HASONLÍTSUK MÁR ÖSSZE EGY BATÁR AUDIVAL MERT NEM EGY KATEGÓRIA /mint valahol lejebb/!!! 
Kíváncsi lennék arra a nyugdíjasra aki beviszi a régi 120-as skodáját és ahelyett hogy egy Sviftre fizetne be venne egy A4 Quatrót használtan, hozzá egy rakat alkatrészt oszt ha kimegy a szőlőbe ott barkácsolná... ne máááá...
 
Vitába egyébként nem bocsátkozom mer még csak messziről láttam a sviftet, majd később...

 
Csak a nyugdíjas nem számol utána... beviszi a régi skodát, akkor azt beszámítják 250.000ft-ért, namármost ezt csak akkor ha speciális hitelre veszi ahol viszont kifizet érte 400.000-ret....vagyis fizettet a nyugdíjas 150.000-et, hogy bevegyék az autóját...
 
De egy jobban felszerelt az már 3 milla egy 1.5-ös pedig 3.150.000.- erre írtam hogy nem normális aki ilyet vesz...
ezérta pénzért lehet venni Nissan almerát, peugeot 307-et, C3-at, polot, Yarist, Seat leont, Astrat, cliot... meg még ki tudja mit, az új suzuki, meg az igaz, hogy biztonságos, 3.150.000ért jól felszerelet, de nagyon kicsi...(mondjuk városba jó, de négy emberrel már ne akarj utazni vele, 5-tel meg semmiképp se...)
 
Az 1.3 gc most néztem katalógusban 2.250.000.- de lehet, hogy rossz a katalógus.
(mondjujk van benne két légzsák mega abs-ebd.)

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


Egy 12 éves Audi (pl. S4 4.2 V8 Quattro :-)  13l átlagfogyi (vegyes használattal, bár való igaz, az én nyugodt vezetési stílusommal)

Ez meg röhej.

18L alaphangon.... kedves barátomnál aki pedig nagy lábbal pedálozik 20L
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Egy 12 éves Audi (pl. S4 4.2 V8 Quattro :-) 13l átlagfogyi (vegyes használattal, bár való igaz, az én nyugodt vezetési stílusommal)

Ez meg röhej.

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Megnéztem egy új suzukit, hehe 3.1 milla....hát nem épelméjű aki megvesz egy ilyen kutyaólat...
Az új Swiftből a háromajtós 1,3 literes GC 2,05 millió!!!
Bocsi.
Amiért kapsz:
92 lovas 1,3 mocit, ami 11s alatt van 100-on +
alacsony fogyasztást /ha igaz/ +
megbízhatóságo /ha igaz/ +
biztonságot /négy csillagot kapott a hivatalos törésteszten, nem rossz/ +
zsír új autót és azt mondják ahoz képest még kényelmes is. Nézd már meg milyen új autót kapsz 2 milláér vagy mennyi egy A3-as audi! Na az tuti nem ér meg annyit...
 
NE HASONLÍTSUK MÁR ÖSSZE EGY BATÁR AUDIVAL MERT NEM EGY KATEGÓRIA /mint valahol lejebb/!!!
 
Kíváncsi lennék arra a nyugdíjasra aki beviszi a régi 120-as skodáját és ahelyett hogy egy Sviftre fizetne be venne egy A4 Quatrót használtan, hozzá egy rakat alkatrészt oszt ha kimegy a szőlőbe ott barkácsolná... ne máááá...
 
Vitába egyébként nem bocsátkozom mer még csak messziről láttam a sviftet, majd később...

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


2)
Na jó meg SchJohny-nak is!


Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Süt a nap... na ilyenkor jött el az én időm... motor vs roadster?
Már alig nézel be ide csak a moci meg a TT...
CSak neked,
csak most,
csak itt:
 
1)


Avatar
_Tamas
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2004.06.05., szomb. 01:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: _Tamas »


Nem megerősített és nem hivatalos hírek szerint Brüsszelben már függőlegesen áll a fejesek szemöldöke az autókat sújtó magyar regisztrációs adó miatt. Remélhetőleg ennek eltörlése (vagy jó magyar szokás szerint: elbújtatása más sarc mögé) is benne lesz a 100-ban. Mármint a 100 pici, óvatos és apró lépésben.
Ha ez szelídülne, akkor tényleg kibővülne a piac.
Meg kicsit visszavennének ezek a szemtelen reklámok, ahol extraként adják bal első kereket...

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Na látod, vettél volna azt!
(egyébként nagyon ott van ez a 'kis' autó, egyedül a váltókar alatti kör alakú hogyishívják nem jön be...)
De ezen, hogy passat felszereltségében ott van, hogy 4 ajtó, ezen nem tudom túltenni magam (a www.volkswagen.hu és itt a variant felszereltség)

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
_Tamas
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2004.06.05., szomb. 01:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: _Tamas »

Ja, a Suzukiban alapáron van tető is... bocs!

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Soha nem bírtam az ilyen nagyarcú embereket!
Ha tetőre nem telik miért nem vesz egy olcsóbb kocsit....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Csináltam egy pár képet a verdáról.

Jól mutatnak rajta a felnik!! Így "élőben" sokkal jobbak mint a korábbi képeken...
 
Most igazi roadsteres idő van

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Belső feeling.


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Tető nélkül 2


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


3. Így az igazi...


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


2. Felhúzott tetővel


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Csináltam egy pár képet a verdáról.
1. Felhúzott tetővel


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


A www.volkswagen.hu oladlról a passat alapfelszereltségeéből pár:
4-küllős kormánykerék
Ablaktörlő- mosóberendezés intervallumkapcsolóval
Ajtóborítás szövetbetéttel
Abroncs 205/55 R16
Elakadásjelző háromszög
Első irányjelzők a lökhárítóba integrálva
Halogén főfényszóró
4 ajtó
 
Köszönjülk vw, hogy a négy ajtót nem kell külön megvennünk....
Ezt a nagylelküséget...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Megnéztem egy új suzukit, hehe 3.1 milla....hát nem épelméjű aki megvesz egy ilyen kutyaólat...
Teljesen egyetértek!
 
Egy idézet az Indexes AUDI fórumról:
"Mert pl. nincs pénzem rá: egy új Suziki Swift, mondjuk 1.5-ös motorral (ami azért még "megy is") ugyebár 3.3M alapáron. Arról ne beszéljünk, hogy ki mit tud venni hitelre, maradjunk a nettó jelenértéknél (én amúgy sem veszek semmit hitelbe...) Tehát ha lenne mondjuk ennyim cashbe autóra, akkor sem ilyet vennék. Ez meg már az én preferenciám. Egy 12 éves Audi (pl. S4 4.2 V8 Quattro :-) sztem még öreg kora ellenére is biztonságosabb, mint sok új, hasonló árú, vagy még drágább mai (nyilván kisebb kategóriás) verda. Kategória szerint semmi közük egymáshoz, de valami mégis összeköti őket: az ár. Én meg bevállalom az idősebb autót, szeretek vacakolni vele, nem szégyellek ilyen-olyan szakműhelyekbe járogatni vele, fejlesztgetni, és - mint Ti is láthatjátok - kérdezősködni sem. Persze ott van a fenntartás is, alkatrészek, benzin stb. Ha sokat mennék, akkor nyilván eszembe sem jutna egy beinzintemetőt venni. De álljunk csak meg egy szóra: sztem 13l átlagfogyi (vegyes használattal, bár való igaz, az én nyugodt vezetési stílusommal) nem is biztos, hogy benzintemető: a haverom 1.4-es automata VW Polo-ja 12-13l !!! Akkor miről is beszélünk? A másik meg, lehet hogy évi 150 ezerrel többet hagyok ott a benzinkúton mint egy 2.5 TDI-vel, de kb. 1-1.5M HUF-al több maradt a zsebemben vételkor, amit közben fialtatok... Akkor most ki is jön ki olcsóbban?
 
Ha viszont maradunk az Audinál, többen kérdezték, hogy akkor már miért nem S6? Hát megmondom én. Egy normális S6-ot (mert azért válogatós vagyok ám, de nem kicsit) csak 2M körül vehettem volna, ezt meg megcsíptem 1.4-ért (ismert tulajdonos, lekövethető háttér, Porsche-Hungáriás számlák... a legutóbbi pl. 365e HUF-ról... stb). És fogadjunk, hogy akármelyik S6-ba is azért ki kellett volna cserélni ezt-azt, ha igazán tip-top gépet akar az ember. Most tehát lassan én is 2M körül járok, de egy csomó TOP kategóriás új cucc van (illetve hamarosan lesz) a kocsiban, minden szir-szar bisz-basz kicserélve, és nyugodtan döngethetek majd 300-al vele (ha pl. benne lesz majd a hosszabb áttételű dízel 6 gangos váltó), nem kell fosnom, hogy széttörik vagy szétszakad benne valami... Ja meg lesz hozzá egy tartalék V8 4.2 moci is... (ezt még nem akarom elkiabálni) Pontosabban a mostani lesz a tartalék, és egy sokkal fiatalabb, kevesebbet futott S6-ból kioperált 4.2 moci fog dohogni benne. Hát kérem, 200-250 lenne (lett volna) a komplett hengerfejfelújítás (polírozás nélkül, az még 2 kiló lenne...), 1M lenne egy komplett motorgenerál (hengerfúrás és új dugattyúk nélkül, mivel ezt nem lehet fúrni...), - mint ahogy azt már egy kollega végigcsinálta innen, - akkor azt hiszem nem is drága a friss-ropogós S6 moci 3 kilóért, hivatalosan papírokkal, minden hozzátartozó tartozékkal (generátor, önindító, szervópumpa stb.). Tehát még valahol (nem sokkal) 2M fölött vagyok (leszek), és az autó TIP-TOP, tartalék motorral, új téligumigarnítúrával (Good-Year Eagle Ventura 205/55 R16) polírozott audi 16-os alufelniken, új nyárigumi garnitúrával (4x 235/45 ZR 17 DUNLOP SP SPORT 9000, 300 km/h-ig hitelesítve) csilivili 8x17 Audi alufelniken, új KONI állítható gátlók, új fékek.... Soroljam tovább? Mi kell még? És ebből még mindig nem tudnám megvenni a Suzuki Swiftet. Na ez a durva."
 
Az utolsó mondat nagyon tetszik...

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
_Tamas
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2004.06.05., szomb. 01:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: _Tamas »

Régen volt egy (asszem Nagy Bandó) poén, miszerint hamarosan megjelenik a Trabant felújított, korszerűsített változata, melyhez extrák is rendelhetők, mint pl. elfordítható kormánykerék, kifelé nyíló ajtók....

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”