Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Moderátor: hazimozi-studio

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


Kedves Házimozi Studió!
 
Köszönjük a szíves vendéglátást ismét!
A kis szoba zseniális lett , igazi minta példa arra ,hogy kis méretű szobába is lehet igazán jó minőséget varázsolni!
A középső nagyobb szoba megint remekelt, de ezt szinte már mondani sem kell, a jbl -ek brutális teret és hangzást varázsolnak.. grat. ismét! 
 
Jövőre is megyünk ,biztosan!    
 
Köszönjük!
 
Fish
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



A Home Cinema Choice szerkesztője ki szerette volna próbálni; mi történik akkor, ha 2 db T7i aktív mélysugárzót helyez házimozi rendszerébe?
 
Bővebben >>>
 
A REL Ti sorozata nálunk is kipróbálható.

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves Látogatóink!
 
Kiegészítés a lenti hírhez:
 
A HMS Nyílt hétvégén való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Kérjük, hogy jelentkezéskor adjátok meg saját és veletek érkezők kedves nevét és e-mail címét, az adatokat bizalmasan kezeljük
 
Üdvözlettel
HMS

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves érdeklődők!
Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2017.11.10-től (Péntek) 12-ig (Vasárnap) nyílt hétvégét tartunk bemutatótermünkben! Az esemény alkalmából megnyitjuk bemutatótermünk legjobban hangszigetelt "TRON 2.0" moziszobáját, hogy be tudjuk mutatni Nektek; kis helyen is lehet nagy hangot produkálni! Revel és JBL Synthesis hangrendszereket fogtok hallani Dolby Atmos/DTS:X konfigurációban, mindez Stewart vetítővásznak és SIM2 projektorok általi képi világgal egészül ki.
 
Látogatóink a nyílt hétvégén egyéni kedvezményes áron vásárolhatnak, erről bővebb információt az eseményen nyújtunk!
 
Bemutatótermünk Bp. belvárosától kocsival 15 percre található, látogatóinknak parkolóhelyet biztosítunk. A nyílt hétvégén való, természetesen díjmentes részvétel egyetlen feltétele az előzetes regisztráció, melyet e-mailben vagy itt, kapcsolat felvételi űrlapunk kitöltésével lehet leadni. Így igyekszünk biztosítani, hogy érdeklődőink kényelmesen tölthessék nálunk idejüket, és az esetleges kérdéseket rohanás nélkül megválaszolhassuk. Kérjük tehát, hogy aki megtisztelne minket jelenlétünkkel, a fenti opciók valamelyikével jelezze részvételi szándékát. Minden további nyílt napokkal kapcsolatos kérdésre privát üzenetben vagy e-mailben örömmel válaszolunk!
 
ÜdvHázimozi Stúdió


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »



A hifi rendszer árak esetében is határ a csillagos ég. Egy egyszerűbb sztereó konfiguráció 1-200 ezer forintból összehozható, míg a csúcskategóriás készülékláncok egy családi ház árába is kerülhetnek. Miért?
Bővebben >>
 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »





 
A világ legcsendesebb szobája! 
 
Nemsokára elkészül a mi csendes (mozi)szobánk is! 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


AV-Online beszámoló Grand Theatre bemutató szobánkról, melyet Te is kipróbálhatsz: Bővebben >>>

 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


More Info Soon! 


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: supravox »



Kedves Cisco!
 
Nagyon sajnáljuk, hogy csalódottan távoztál a bemutatónkról!
Ezúton szeretettel meghívlak Téged (és két barátodat)
egy teljesen privát, teljes filmes, nem csak 4x5 perces filmrészletből álló
Dolby Atmos - DTS:X bemutatóra az új nagy mozinkba.
A műsort illetve a látogatás időpontját Te választhatod ki és hozhattok saját Blu-ray-t is.
 
Baráti üdvözlettel,
 
Snell Sándor
Ez igenIlyen az Úriember
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Nem csak azoknak ajánljuk kipróbálását, akik a legjobb házimozi rendszer után kutatnak, hanem azoknak is, akik a belépőszinttől a high end-ig meg szeretnének ismerkedni a ma elérhető térhatású hangformátumokkal, illetve a nagy teljesítményű hangfalak képességeivel.
 
Bővebben >>>


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Ilyen volt, ilyen lett!


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Napi bölcsesség a mi hitünk szerint   


Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »





Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Egy kedves ügyfelünknek építettünk moziszobát, amelyről az AV-Online hasábjain olvashattok egy rövid beszámolót.

 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »

Tibi irta Sanyi .hogy a vaszon nagyobb lesz fotelek hatrebb kerulnek!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Cutler »



Szia Tibi!
 
Örülünk, hogy jöttetek Köszönjük a részvételt!
 
Stewart mikroperforált vászon kapcsán:
Hozzád hasonlóan láttuk!
Ülés konfiguráció változik, első sor hátrébb költözik, vászon megnöveszt, kis lyukak eltűnnek
Mikulásra itt lesz a vadi új Sim2 Nero4 UHD 4K, lehet vele tesztelni az új fotelpozíciót, úgyhogy várunk!
 
S.

Biztos szuper lesz a vetítő, köszönöm az invitálást.
Viszont lenne egy kérdésem. Ottjártunkkor szóba került, hogy 3,3m-ről nézek otthon 280 széles vásznat. Annyit fűztél hozzá, hogy akár közelebbről is kipróbálhatnám, mivel nálatok a 4 m széles Stewart volt 3,5m-re. Arra mondtad, hogy pont jó. Namár most, ha hátrébb viszitek a foteleket, akkor valószínűleg nem lesz látható a vászon lyukacsos szerkezete, viszont elveszik az óriási kép varázsa. Ez főleg az érkező 4K vetítő esetében nem túl jó, mivel ekkora felbontásnál inkább az lenne a lényeg, hogy a full hd-hoz képest közelebbről ajánlott nézni, mert ott láthatók a nagyobb felbontás előnyei. Vagy rosszul tudom?
Tudom, a kibicnek semmi sem drága, de szerintem egy szőtt vászon lenne a megoldás és inkább közelebb rakni az első sort a jelenleginél. Ezzel a 4K vetítő maximálisan ki lenne használva. Elnézést az okoskodásért

Avatar
HáziMozi Stúdió KFT
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2013.11.21., csüt. 17:51
Értékelés: 4

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: HáziMozi Stúdió KFT »


Szia Tibi!
 
Örülünk, hogy jöttetek Köszönjük a részvételt!
 
Stewart mikroperforált vászon kapcsán:
Hozzád hasonlóan láttuk!
Ülés konfiguráció változik, első sor hátrébb költözik, vászon megnöveszt, kis lyukak eltűnnek
Mikulásra itt lesz a vadi új Sim2 Nero4 UHD 4K, lehet vele tesztelni az új fotelpozíciót, úgyhogy várunk!
 
S.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2882
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1377

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Vasárnap délután én is jártam a HM Stúdióban.
A nappali szobában kezdtünk egy zene és egy filmrészlet erejéig. Tetszett a Revel-Arcam-Rel összeállítás hangja. A képről a Sim2 Nero projektora gondoskodott, nagyon jó mínőségben. Egy klassz kis rendszer volt, bárki szívesen elfogadná otthonra szerintem.
Utána lementünk a pincei nagy terembe. Ott egy szépen kialakított szoba várt bennünket, hangfalaknak, elektronikának, vetítőnek nyoma sem volt. Csak a nagy vászon és 3 fotel ami làtható és ez így az igazi. A demó végén bekukkanthattunk a gépházba, ahol a Sim2 csúcs vetítője a Superlumis egy ISCO 3-as anamorfikus lencsével volt felszerelve. A polcokon sorakoztak sorban az elektronikák, a JBL Synthesis végfokai, az Acurus processzora és végfokai, az Arcam lejátszója. Sándor elmondta, hogy a ház áramvezetékeit is kicserélték, tápszűrők sokaságával volt tele a terem.
De térjünk vissza a bemutatóhoz. Ugyanazzal a 2 részlettel kezdtünk, mint a nappaliban, aztán jött még egy zene a Legends os Jazz-ből, majd az Oblivion nyitó képsorai.
A hangzás lenyűgöző, brutális, hatalmas, dinamika és részletezettség amik eszembe jutottak. Talán a mély volt számomra kicsit sok, vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy a nappali Rel zárt szubos hangzásvilága jobban bejön nekem, mint a reflex. De ez valószínűleg az én ízlésemet tükrözi, Krisztián barátomnak meg pont a JBL tetszett jobban.
A demo végén megkértem házigazdánkat, hogy kapjünk még egy kis Dolby Atmos hangú részletet is, ha már a szoba arra van kiépítve. Az Unbroken repülős jelenete mutatta meg, hogy miért is jó dolog az Atmos. Még dinamikusabb a hang és tényleg buborékszerű a tér, amit létre tud hozni. Ez a jelenet tetszett a legjobban. A Sim2 produkciója eszméletlenül jó, kompromisszum mentes, igazi csúcskategória. Nem véletlenül a szívem csücske ez a márka. Itt fogalmaznék meg egy ici-pici kritikát, ami a vászon. Stewart ide, Stewart oda, ez a mikroperforált anyag nekem nem jött be. Sajnos az óriási 4m szélességű vásznon, a világos jeleneteknél nagyon látszódott a vászon lyukacsos szerkezete. Ezt meg is említettem kifele menet Attilának, aki mondta is, hogy szőtt felület valóban jobb lenne. Idén sem bántam, hogy elmentem a HM Stúdióba, ismét felsőkategóriás hangot és képet kaptam. Köszönöm a lehetőséget.

Avatar
hazimozi-studio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2014.10.22., szer. 10:42
Értékelés: 167
Tartózkodási hely: Törökbálint
Kapcsolat:

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: hazimozi-studio »


Kedves látogatóink!

Köszönjük, hogy sokan megtiszteltetek minket a nyílt hétvégén való részvétellel! Most röviden összefoglaljuk, hogy mit lehetett látni/hallani a Grand Theatre demó szobánkban, melyet Magyarországon először Nektek mutattunk meg:



A szobában minden hangsugárzót (tri-amp hajtású frontok [9 x 200 W erősítővel hajtva], 4 db mélysugárzó [4 x 800 W végerősítővel hajtva], 4 db oldalfali + 4 db mennyezet háttérsugárzó [165 W/csatorna végfokkal hajtva]) elrejtettünk. A háttérsugárzók akusztikailag áttetsző szövetek mögül szólaltak meg, a frontokat pedig Stewart Filmscreen minősítésű hangáteresztő házimozi vetítővászon mögé rejtettük. A vászon elektronikusan vezérelt maszkolással rendelkezik, mely tetszés szerint, egyetlen ujjmozdulattal variálható 4:3, 16:9 vagy 2,35:1 képarányra a nézett videó műsor függvényében. A képmegjelenítő felület anyaga a cég referencia minőségű típusa, a StudioTek 130 volt. Parányi lyukakon keresztül jutnak át a hanghullámok, melyek ideális nézési távolságból nem látszanak, a vászon THX Ultra2 minősítést kapott a hangáteresztő képességéért:



Minden vezérlésért és meghajtásért, kép/hangjel előállításért felelős elektronikát a szoba mögötti, csillapított ajtón keresztül megközelíthető gépházban üzemeltünk be. A rendszer agyát egy Dolby Atmos és DTS:X-képes Acurus ACT-4 házimozi processzor képezte, szobaakusztika korrekcióval megtámogatva. Médiafájljainkat az Arcam UDP-411 univerzális lejátszó segítségével játszottuk le, mely a hálózati merevlemezről, avagy NAS-ról varázsolta elő a tartalmat. A filmélmény érdekében megtervezett fényszórású szobai világítást, a szellőzőrendszert, médialejátszást, a hangrendszert és a vetítéstechnikát egyaránt wi-fi alapokon, mobileszközről lehet vezérelni. 



 

Képmegjelenítőként SIM2 Superlumis 3-chipes 3D DLP vetítőt alkalmaztunk, 21:9 képarányt lehetővé tevő anamorfikus (más néven cinemascope) előtétlencsével. A vetítőt és ezzel együtt a gépház zaját, optikai üveg választja el a moziszoba légterétől. A lencsét gyors, ugyancsak távvezérelt mozgató elektronika képes oda-vissza mozgatni, automatikusan igazodva a vetítővászon maszkolásához. Reméljük hogy elégedettek voltatok az élménnyel, a szoba fejlesztése ezzel nem áll meg,  jövőben még számos technikai tuningban fog részesülni a benne lévő rendszer. Halkan megjegyezzük, hogy a fényképeken, a vászonhoz nem lett grafikus szoftverrel utólag hozzányúlva, tényleg ilyen feketéket láthattok rajta a valóságban is:



 

Ne tessék feledni, hogy a szoba előzetes időpontfoglalást követően bárki számára kipróbálható, meglátogatható továbbra is. A jövőben is örömmel látunk mindenkit bemutatótermünkben, ahol a belépőszinttől a high end-ig számos kategória közül lehet csemegézni!



Köszönettel; 

Üdv,
Házimozi Stúdió
http://www.hazimozistudio.hu/

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: balagee »


Mi tegnap este legutolsónak értünk ki. Nagyon örülök hogy kimentünk, nagyon tetszett, főleg a pince nagyszoba. A superlumisnak eszméletlen szép, pontos, optikailag tiszta tiszta képe van rengeteg fényerővel, és olyan kontrasztot tol amit még DLP projektorral nem láttam. 
 
A pince szoba hangrendszer nagyon csúnyán odavert mindent amit eddig bárhol hallottam. Brutál hangerővel tud szólni anélkül hogy tolakodó lenne, és egyáltalán nem érezni hogy erőlködik. Nagyon pontos úgy, hogy közben letépi a fejed, és a belső szerveid remegnek. 
 
A pincében maga a szoba is nagyon jó lett, teljesen elrejtett kép és hang technikával, optikai üvegen keresztül vetítéssel, szellőztető rendszerrel. 
 
A középső szobában nekem is kicsit sok volt a mély. Abból én is visszavettem volna. A nagyszoba hangja nekem hibátlan volt minden szempontból. 
 
u.i. a Show-n kint voltunk. Örülök hogy kimentem oda, mert meg tudtam nyomkodni az Asus laptopot amit kinéztem magamnak Más számomra érdekest nem láttam (egy vetítés volt amit megnéztem volna, de nem akartam beülni egy világos falú technikailag pocsék, levegőtlen kis szobába fél órára 20 ember közé.)
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »



Nem akarom a gittet rágni, de akkor ti más csomagot kaptatok, mint mi. Ezzel sincs baj, biztos sűrű volt a szombati nap, sok jelentkezővel és ennyi fért bele, csak akkor fogadd el így látatlanba, amit írtam. Snell úr nyilván tisztában van vele, hogy milyen demókat tartott a 2 nap alatt.
 
Én szombat délelőtt voltam a földszinten, ahol 6-7 részlet volt és aztán ugyanez a 6-7 részlet volt lent is. A jónapot és a viszlát között 45 perc telt el. Én kérdeztem, ami érdekelt, de miután a lenti teremben a vászont 1 méternél közelebb sem szabadott megközelítenie az egyik látogatónak a csoportból...nos ő sem tudta megnézni a hangáteresztő vászon anyagát.
 
Tudom, én voltam az aki jött csak így a nagyvilágból, név nélkül, ismeretlenül. Az hogy te, meg Balász mint régi ismerősök gondolom, mit kaptatok más kérdés. Úgy látszik nagyon mást. 
 
(Én nem szeretek úgy időpontot foglalni, hogy jónapot x y vagyok, az avx-en 13 éve regisztáltam az első napon, de előtte x évet nyomtam a dvd centeren és konkrétan 20 éve kezdtem el építgetni a szerény mozimat, ahogy amire futotta...gondolom érzed mit szeretnék mondani)

nem nem értem.. elmész valahova vendégségbe és aztán mert nem úgy foglalkoztak veled mint szeretted volna írsz egy levelet ,hogy anyád , és különben is szar volt a berendezés meg a kaja is,és majd megtanítlak hogyan kell főzni ,mert én jobban tudom.. kb. ennyi jött le..  ja és persze megköszönni azt nem tudtad, de leminősíteni igen.. de mindegy ,így érezted kiírtad magadból ennyi.. ha neked ez jól eset ,hát legyen.. láttad ,hogyan reagált a Sanyi, élj vele ,hátha jobban fog menni számodra másodszorra! Részemről ennyi ,én meg így reagáltam le a te hozzáállásodat , ő meg úriember módjára !  
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: cisco »



Én több filmrészletet is kértem, csak egy szavamba került, mi voltunk a középső szobában is ahol egy arcam avr 850 volt ,nagy performa szettel + atmos felső hangszorók + 1 chipes nero dlp.. ott is amit csak kértünk lejátszották sőt többször is kipróbálhattuk dirac és anélkül a részleteket,, jó volt hallani ,hogy a dirac hogyan dolgozik a rendszerben! A fenti kis szobában 2.0 ,volt mark levinson + revel ultima gem2 hangfallal , jó volt picit sztereózni is! 
 
Én csak azt tudom mondani ,hogy nagyon jól szórakoztunk és felejthetetlen élményekkel lettünk gazdagabbak..
 
A kiállításra nem is akartunk menni és nem is fogunk többet.. értelme számomra = 0-val.. nem szól már másról csak a stereo rendszerekről.. semmi köze  a házimozihoz..

 
Nem akarom a gittet rágni, de akkor ti más csomagot kaptatok, mint mi. Ezzel sincs baj, biztos sűrű volt a szombati nap, sok jelentkezővel és ennyi fért bele, csak akkor fogadd el így látatlanba, amit írtam. Snell úr nyilván tisztában van vele, hogy milyen demókat tartott a 2 nap alatt.
 
Én szombat délelőtt voltam a földszinten, ahol 6-7 részlet volt és aztán ugyanez a 6-7 részlet volt lent is. A jónapot és a viszlát között 45 perc telt el. Én kérdeztem, ami érdekelt, de miután a lenti teremben a vászont 1 méternél közelebb sem szabadott megközelítenie az egyik látogatónak a csoportból...nos ő sem tudta megnézni a hangáteresztő vászon anyagát.
 
Tudom, én voltam az aki jött csak így a nagyvilágból, név nélkül, ismeretlenül. Az hogy te, meg Balász mint régi ismerősök gondolom, mit kaptatok más kérdés. Úgy látszik nagyon mást. 
 
(Én nem szeretek úgy időpontot foglalni, hogy jónapot x y vagyok, az avx-en 13 éve regisztáltam az első napon, de előtte x évet nyomtam a dvd centeren és konkrétan 20 éve kezdtem el építgetni a szerény mozimat, ahogy amire futotta...gondolom érzed mit szeretnék mondani)

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »



 
A két szobához tartozó berendezést viszont szívesen venném, ennek lehet más is hasznát venné.

 
kb. 150 ember ment el a 3 nap alatt ,ha mindenkivel több órát tudtak volna foglalkozni kiszámolhatod mennyi időbe tellett volna, sztem. minden adatot be fognak írni ,lesz ha jól tudom sajtó fotók is nem ilyen gagyi mint az én telefonos képeim   amúgy mi a nagy szobában nem 5 percet voltunk hanem első körben úgy 25 percet majd egy második körben kb. 1 órát.. vagy többet is,nyúztuk eleget a rendszert de hibát mi nem láttunk ,ellenben zseniális képet és hangot igen!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: Fish »


Én több filmrészletet is kértem, csak egy szavamba került, mi voltunk a középső szobában is ahol egy arcam avr 850 volt ,nagy performa szettel + atmos felső hangszorók + 1 chipes nero dlp.. ott is amit csak kértünk lejátszották sőt többször is kipróbálhattuk dirac és anélkül a részleteket,, jó volt hallani ,hogy a dirac hogyan dolgozik a rendszerben! A fenti kis szobában 2.0 ,volt mark levinson + revel ultima gem2 hangfallal , jó volt picit sztereózni is! 
 
Én csak azt tudom mondani ,hogy nagyon jól szórakoztunk és felejthetetlen élményekkel lettünk gazdagabbak..  
 
A kiállításra nem is akartunk menni és nem is fogunk többet.. értelme számomra = 0-val.. nem szól már másról csak a stereo rendszerekről.. semmi köze  a házimozihoz..
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

Házimozi Stúdió bemutatóterem

Hozzászólás Szerző: cisco »


a kép tökéletes volt, nem tudom te mit láttál, de egyszer sem láttunk semmi olyat amit te írsz! ott volt szinte végig Balázs is akit gondolom a hozzáértéséről ebben a témában nem kérdőjeleznél meg ,kérdezd őt ,hogy ő mit látott!
 
Én az ég világon senkit sem kérdőjelezek meg. Ahogy írtam, annál az 1 track-nél volt csak és csak a lenti szobában.
 
Mindenesetre én ezt így elengedtem...én nem akarok senkit sem megbántani, engem sem kell meggyőzni, hogy ez volt a legjobb kép, amit valaha láttam, azt majd én megítélem a magam kis korlátozott látási képességeim alapján.
 
Elnézést kérek, ha a véleményemmel bárkit megbántottam!
 
A két szobához tartozó berendezést viszont szívesen venném, ennek lehet más is hasznát venné.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi Stúdió”