Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI szégyene
 
Sztem csúnya, pedig én nagyon elfogult vagyok a márkával kapcsolatban....
bármelyik másik AUDI akkor már....vagy akár vmi más márka....
 
Nem mondod hogy az A4 mellé ezt nézted ki alternatívának?

- ultem a hetvegen egybe..., vegulis nemrosz belulrol
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI szégyene
 
Sztem csúnya, pedig én nagyon elfogult vagyok a márkával kapcsolatban....
bármelyik másik AUDI akkor már....vagy akár vmi más márka....
 
Nem mondod hogy az A4 mellé ezt nézted ki alternatívának?

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »

- A2-orol miavelemeny?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Mellesleg majd jól lekérnek hozzá egy pótkulcsot is, csak nem Neked adják majd oda, hanem egy autótolvajnak. :)
Talán az enyém nem annyira kapós, mert csak 1db van ebből a fajta kivitelből az országban... 110KW-os a motor...+ a belső design is elég spéci, nem volt az itthoni kínálatban...

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Vélemények?
Hát tapasztalatom nincs a géppel kapcs, csak mint laikus gondolnám hogy azért csúnya lenne ha egy 5éves vasra 70e kmrel (ami még hihető is) a közeljövőben millákat kellene költeni....
 
De majd jön Sysco és megmondja a frankót
 
Jaaa, és tipikus családi autó jó duma

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


A 0W30-as olaj ennyibe kerül. És abból ugye 3,5 lityi kell a motorba, ergp 4x7-et kell fizetni, de azért is szólni kell, hogy utólag odaadják neked a kifizetett plusz fél litert, amit nem öntöttek bele az autóba.
Persze ennyibe kerül.... ha a márkaszervízbe veszed...
Ha bemész egy benzinkútra 1500-3000Ft körül van...
De minek bele ennyire híg olaj? Mi lesz ezzel nyáron? Nem Svédországban vagyunk...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Izé... Akkor én is kérdeznék: Van valakinek tapasztalata utolsó generációs Toyota Celicával? Éppen arről győzködöm az asszonyt, hogy ideális családi autó válhatna belőle! :smile19:
(365 Literes csomagtartó az egyetlen érvem a jelenlegi pözsónak 245 (de csak kb 180, a mélyláda miatt)) A hátsó traktus nem érdekel mert a gyerök még csak útban van úgyhogy pár évig befér hátulra. Egyébként meg ültem már hátul Celicában és túléltem.
 
Eredetileg vadiúj Civic 1.6 Sport volt a terv de közben gondoltam egy nagyot.
 
Úgy számolgatom hogy 3.2 M ft-ot tudnék majd kb. rászánni + 200e -t (kb) hogy rendbe legyen rakva (persze némi hitellel). Ennyiért már lehet kapni 1999-2000-es évjáratot. Leginkább a kisebbik motorral érdekelne (143 Le), a nagyobbikkal drága, meg ahogy elnéztem ritka is.
 
Vajon van rá esély hogy olyat találjak ennyiért amit még évekig milliók ráköltése nélkül használhatok? (Nem nagyon lesz rá lóvé... persze a szerelmeimre mindig hajlandó vagyok költeni!)
Eredetileg azért csak egy 7 millás autó, nem tudom hogy a 3 millóba kerülő 5 éves példány mit bír még. Régebben az év használtautója volt, meg japánban gyártják, rohadt megbízható, szóval ilyen szempontból reménykeltő is, de félek hogy a 3 millás darabok közt sok a hamvaiból feltámasztott? Nem tudom... Vélemények?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ők nem látták és jöjjek vissza holnap, majd műholdról lekérik 5EFt-ért...
LOOOOL Audinál már műholdon tárolják a kódokat? Tutibiztos hely.
(jólvan értem mit akartak ezzel mondani, csak olyan hülyén hangzik)
 
Mellesleg majd jól lekérnek hozzá egy pótkulcsot is, csak nem Neked adják majd oda, hanem egy autótolvajnak.

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »




- Egy A4-es hasznaltan mennyiert szabad megvenni? mire kellene figyelni ilyenkor?
Az alacsony hasmagasság miatt mindenképp érdemes megnézni az alját, nagyon sok A4-esnek repedt az olajteknője, és egyéb érdekességek is kiderülhetnek.

Mihez képest alacsony az Audi? Ez valamilyen saját tapasztalat alapján jött vagy csak úgy gondolod? Mert én elég sokat járok trükkös helyeken, de még sehol nem okozott gondot az általad említett "alacsony hasmagasság". (Bezzeg az Alfákkal tényleg volt gond...)
Az is érdekelne, hogy mik azok az "egyéb érdekességek" amire egy Audi A4-nél vigyázni kell?!? Teljesen megrémültem!!!

Egyet én is csaptam oda (mást ugyanazon a helyen nem), ki is lyukadt az alja; aztán figyelni kell mindenképpen a lengőkar-szilentekre, ezeket ráadásul szeretik a márakszervizben nem gyárira kicsérélni, és a stabilizátorrúd is könnyen kiszakad.

Ahogy olvasgattam az általad írottakat egy vérbeli autós üldözés képsora sejlett fel a szemeim elQtt. Mondjuk egy jó kis Bad Boys II.
Vadság és még egyszer vadság!!! Vauuuuuuuu!!!!!!!!
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »



- Egy A4-es hasznaltan mennyiert szabad megvenni? mire kellene figyelni ilyenkor?
Az alacsony hasmagasság miatt mindenképp érdemes megnézni az alját, nagyon sok A4-esnek repedt az olajteknője, és egyéb érdekességek is kiderülhetnek.

Mihez képest alacsony az Audi? Ez valamilyen saját tapasztalat alapján jött vagy csak úgy gondolod? Mert én elég sokat járok trükkös helyeken, de még sehol nem okozott gondot az általad említett "alacsony hasmagasság". (Bezzeg az Alfákkal tényleg volt gond...)
Az is érdekelne, hogy mik azok az "egyéb érdekességek" amire egy Audi A4-nél vigyázni kell?!? Teljesen megrémültem!!!

Egyet én is csaptam oda (mást ugyanazon a helyen nem), ki is lyukadt az alja; aztán figyelni kell mindenképpen a lengőkar-szilentekre, ezeket ráadásul szeretik a márakszervizben nem gyárira kicsérélni, és a stabilizátorrúd is könnyen kiszakad.

Érdemes megnézni egy Audi márakszerviz előtt a javításra várakozó A4-eseket, 10-ből 1-2-nek folyik az olaja, 2-3-nak más probléma van az aljával. Pedig remek kocsi.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »



- Egy A4-es hasznaltan mennyiert szabad megvenni? mire kellene figyelni ilyenkor?
Az alacsony hasmagasság miatt mindenképp érdemes megnézni az alját, nagyon sok A4-esnek repedt az olajteknője, és egyéb érdekességek is kiderülhetnek.

Mihez képest alacsony az Audi? Ez valamilyen saját tapasztalat alapján jött vagy csak úgy gondolod? Mert én elég sokat járok trükkös helyeken, de még sehol nem okozott gondot az általad említett "alacsony hasmagasság". (Bezzeg az Alfákkal tényleg volt gond...)
Az is érdekelne, hogy mik azok az "egyéb érdekességek" amire egy Audi A4-nél vigyázni kell?!? Teljesen megrémültem!!!

Egyet én is csaptam oda (mást ugyanazon a helyen nem), ki is lyukadt az alja; aztán figyelni kell mindenképpen a lengőkar-szilentekre, ezeket ráadásul szeretik a márakszervizben nem gyárira kicsérélni, és a stabilizátorrúd is könnyen kiszakad.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
alfa
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 11:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: alfa »



- Egy A4-es hasznaltan mennyiert szabad megvenni? mire kellene figyelni ilyenkor?
Az alacsony hasmagasság miatt mindenképp érdemes megnézni az alját, nagyon sok A4-esnek repedt az olajteknője, és egyéb érdekességek is kiderülhetnek.

Mihez képest alacsony az Audi? Ez valamilyen saját tapasztalat alapján jött vagy csak úgy gondolod? Mert én elég sokat járok trükkös helyeken, de még sehol nem okozott gondot az általad említett "alacsony hasmagasság". (Bezzeg az Alfákkal tényleg volt gond...)
Az is érdekelne, hogy mik azok az "egyéb érdekességek" amire egy Audi A4-nél vigyázni kell?!? Teljesen megrémültem!!!
TV-Philips 32PW 9525, DVD-Philips Q50, DVD író-Pioneer DVR-630H; DVR-LX61, Receiver-Denon AVR-3806, Hangsugárzók-PolkAudio Front:RTi10, Center:CSi5, Rear:Monitor30, Sub:PSW12

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


[Mellesleg a Porschénál a 90 nem sok. Ha belegondolsz, az olajcsere kb. 50, a futóműpad használata pedig márkától függetlenül 25 körül van. Úgyhogy akkor mást nem is nagyon csináltattál még. 
Még valami: lehet, hogy lehúzós banda, de legalább az árak mindenhova ki vannak írva.

A tételes anyagban pl 7000Ft/L olaj árat számoltak... milyen olaj lehet ennyiért? a futóművet pedig rosszul írtam le, nem beállították, hanem megnézték és nem kellet hozzányúlni, mert rendben volt... na mindegy a lényegen nem változtat, tudomásul kell venni, hogy magyarországon szinte mindenhol ez megy... lehúzós, gusztustalan szolgáltató ipar (tisztelet a kivételnek).
 
ui: egyébként ha összeségében nézem, nem ez zavart ha nem az, hogy amikor beültem az autóba és be akartam kapcsolni a magnót, azt írta ki, hogy "safe" azaz kéri a kódot. A kesztűtartóban volt a komplett anyag (használati, ilyen-olyan szervízkártyák, stb) persze, hogy a magnó szervízkódkártyája hiányzott. Amikor megkérdeztem, hogy hol van, azt monták, hogy Ők nem látták és jöjjek vissza holnap, majd műholdról lekérik 5EFt-ért...

A 0W30-as olaj ennyibe kerül. És abból ugye 3,5 lityi kell a motorba, ergp 4x7-et kell fizetni, de azért is szólni kell, hogy utólag odaadják neked a kifizetett plusz fél litert, amit nem öntöttek bele az autóba.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


..ui: egyébként ha összeségében nézem, nem ez zavart ha nem az, hogy amikor beültem az autóba és be akartam kapcsolni a magnót, azt írta ki, hogy "safe" azaz kéri a kódot. A kesztűtartóban volt a komplett anyag (használati, ilyen-olyan szervízkártyák, stb) persze, hogy a magnó szervízkódkártyája hiányzott. Amikor megkérdeztem, hogy hol van, azt monták, hogy Ők nem látták és jöjjek vissza holnap, majd műholdról lekérik 5EFt-ért...
- es majd nem felted, hogy ellopjak? {ezekutan.. veletlenul, gyartott kulcsal? }
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


[Mellesleg a Porschénál a 90 nem sok. Ha belegondolsz, az olajcsere kb. 50, a futóműpad használata pedig márkától függetlenül 25 körül van. Úgyhogy akkor mást nem is nagyon csináltattál még. 
Még valami: lehet, hogy lehúzós banda, de legalább az árak mindenhova ki vannak írva.

A tételes anyagban pl 7000Ft/L olaj árat számoltak... milyen olaj lehet ennyiért? a futóművet pedig rosszul írtam le, nem beállították, hanem megnézték és nem kellet hozzányúlni, mert rendben volt... na mindegy a lényegen nem változtat, tudomásul kell venni, hogy magyarországon szinte mindenhol ez megy... lehúzós, gusztustalan szolgáltató ipar (tisztelet a kivételnek).
 
ui: egyébként ha összeségében nézem, nem ez zavart ha nem az, hogy amikor beültem az autóba és be akartam kapcsolni a magnót, azt írta ki, hogy "safe" azaz kéri a kódot. A kesztűtartóban volt a komplett anyag (használati, ilyen-olyan szervízkártyák, stb) persze, hogy a magnó szervízkódkártyája hiányzott. Amikor megkérdeztem, hogy hol van, azt monták, hogy Ők nem látták és jöjjek vissza holnap, majd műholdról lekérik 5EFt-ért...

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Tegnap "megfizettem a tanulópénzt" a porsche hungáriánál... naív voltam és süket... mindenki mondta, hogy vigyázzak, mert lehúzós banda, de hát nem halgattam rájuk...  
olajcsere olajszűrövel + fútóműbeállítás = 90EFt
 
És még pofátlanul az is ki merik írni, hogy az audi javítás rezsióradíja 2x annyi (7500Ft + ÁFA) mint a skoda, vagy volkswagen javítás...
 
KÉRDEM ÉN, A SZERELŐK IS 2X ANNYIT KAPNAK HA AUDIT JAVÍTANAK? bekap6od.gif

A futómű-beállítás előtt mindig szólni kell, hogy el szeretnéd kérni majd a szervizpapírt, különben "elfelejtik" beállítani...
 
Mellesleg a Porschénál a 90 nem sok. Ha belegondolsz, az olajcsere kb. 50, a futóműpad használata pedig márkától függetlenül 25 körül van. Úgyhogy akkor mást nem is nagyon csináltattál még.
 
Még valami: lehet, hogy lehúzós banda, de legalább az árak mindenhova ki vannak írva.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Tegnap "megfizettem a tanulópénzt" a porsche hungáriánál... naív voltam és süket... mindenki mondta, hogy vigyázzak, mert lehúzós banda, de hát nem halgattam rájuk...
 
olajcsere olajszűrövel + fútóműbeállítás = 90EFt
 
És még pofátlanul az is ki merik írni, hogy az audi javítás rezsióradíja 2x annyi (7500Ft + ÁFA) mint a skoda, vagy volkswagen javítás...
 
KÉRDEM ÉN, A SZERELŐK IS 2X ANNYIT KAPNAK HA AUDIT JAVÍTANAK? bekap6od.gif

Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Sziasztok! 
Használtautó vásárlás előtt állok... Megköszönném az esetleges hozzászólásokat, tippeket!
A lehetséges jelöltek: Rover 75 CDT, Ford Mondeo TDCI, TDDI, VW Passat PDTDI, Peugeot 406 HDI.
Előre is köszi!
 


Hali!
Ezek közül ha olcsón akarod meguszni és korrekt autót akarsz akó a Ford Mondeo.
Amúgy meg vegyél egy 6-os mazdát az még belülről is elmegy!

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- meg fenn is kell tartani a gepjarmuvet.. ezzel is kell szamolni
Bizony, bizony...
ezeknél a gépeknél semmi sem két fillérbe kerül
és sajnos ezek az újak már messze nem olyan tartósak mint a régebbiek voltak....
alu futómű alkatrészek vs. magyar utak....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- Egy A4-es hasznaltan mennyiert szabad megvenni? mire kellene figyelni ilyenkor?
Az alacsony hasmagasság miatt mindenképp érdemes megnézni az alját, nagyon sok A4-esnek repedt az olajteknője, és egyéb érdekességek is kiderülhetnek.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Ha megtehetném sem vennék Audit (meg Mercit, meg BMW-t) nem azonosulnék az ezeket leginkább használókkal...
Köszi

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


megnéztem a használt legújabb A6 árakat. A 2.0PDTDi ezekből 8.5milla körül indul az igazán jó 3.0TDI meg 10.5milla körül. talán a 8.5milla nem olyan sok az A4 7millájához képest.....én sztem egy kicsit tovább "küzdenék" és akkor már A6 na persze a következő évezekben ilyen veszély nem fenyeget hogy ennyiért kelljen autót vennem....

- meg fenn is kell tartani a gepjarmuvet.. ezzel is kell szamolni
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Valóban az A4 nem egy hatalmas autó, bár azért az Avantba lehet már pakolni sztem.
Nem sokkal többet, mint a Sedanba. De mérges is voltam sokszor emiatt...
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- megvan amiert lehet 'kuzdeni'
megnéztem a használt legújabb A6 árakat. A 2.0PDTDi ezekből 8.5milla körül indul az igazán jó 3.0TDI meg 10.5milla körül. talán a 8.5milla nem olyan sok az A4 7millájához képest.....én sztem egy kicsit tovább "küzdenék" és akkor már A6
na persze a következő évezekben ilyen veszély nem fenyeget hogy ennyiért kelljen autót vennem....

Ha megtehetném sem vennék Audit (meg Mercit, meg BMW-t) nem azonosulnék az ezeket leginkább használókkal...

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- megvan amiert lehet 'kuzdeni'
megnéztem a használt legújabb A6 árakat. A 2.0PDTDi ezekből 8.5milla körül indul az igazán jó 3.0TDI meg 10.5milla körül. talán a 8.5milla nem olyan sok az A4 7millájához képest.....én sztem egy kicsit tovább "küzdenék" és akkor már A6
na persze a következő évezekben ilyen veszély nem fenyeget hogy ennyiért kelljen autót vennem....

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”