Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Naim készülékek

Avatar
Majik
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.03.01., vas. 14:20
Értékelés: 161

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Majik »




On 2018. 01. 20. at 2:27 PM, juliush said:




 



Nem lehet, hogy az a bizonyos nominális 3 ohmos impedancia az Isobarik saját passzív keresztváltóján keresztül érvényes?



Itt viszont ha jól értem oldalanként SAXO aktív keresztváltó után a NAP135-ök egyenként hajtanak egy-egy hangszórót (amelyek önmagukban sokkal barátságosabb viselkedésűek), kihagyva azt a fránya, veszteséges, nehezen kezelhető passzív keresztváltót!



Király lehet!


 



Mellesleg ugyanennél az eladónal: http://www.ebay.de/itm/NAIM-AUDIO-NAIT- ... 2380320585



 



Úgy látom, a Nait 1 volt életem egyik legjobb befektetése, már dupláját éri annak, amennyiért én frissen szervizelve megvásároltam!




Ha valakit érdekel Simon Hamnett az egyik legjobb nem hivatalos Naim szerviz. A másik  Sean Jacobs. Sajnos mindketten Nagy Britanniában praktizálnak.



A német hivatalos disztributor hálózat hanburgi központjában is van szerviz (Music Line), onnan is lényegesen olcsóbb szerviz ajánlatokat kaptam a gyári szerviznél.


Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Doky »




1 hour ago, Majik said:




Ethosz CD távirányítója is jó lehet. Philips mechanika....



Én pont fordítva használom, az Ethosz CD-hez használom a gyári Naim távirányítót.





Akkor a Philips-nek passzolnia kell.

Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
Majik
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.03.01., vas. 14:20
Értékelés: 161

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Majik »




1 hour ago, BÓTAJÓZSEF said:




 



Igen, én is philips-re gondoltam.



A telóm sajnos csak részben viszi, léptetni tudok, tekerni sajnos nem ( bár megpróbálom más app-pal is). De azért jó lenne egy rendes táv is.





Ethosz CD távirányítója is jó lehet. Philips mechanika....



Én pont fordítva használom, az Ethosz CD-hez használom a gyári Naim távirányítót.


Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »




9 minutes ago, Doky said:




Próbát tennék Philips cd távval.



De pl olyan androidos készülékkel is próbálkozhatsz aminek van infra portja.





 



Igen, én is philips-re gondoltam.



A telóm sajnos csak részben viszi, léptetni tudok, tekerni sajnos nem ( bár megpróbálom más app-pal is). De azért jó lenne egy rendes táv is.

Naim-ZU

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Doky »




4 hours ago, BÓTAJÓZSEF said:




Naim CD 5I-hez milyen univerzális/utángyártott távirányítót javasoltok? A gyári táv megadta magát, s a gyári Naim erős árazású.





Próbát tennék Philips cd távval.



De pl olyan androidos készülékkel is próbálkozhatsz aminek van infra portja.

Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »


Naim CD 5I-hez milyen univerzális/utángyártott távirányítót javasoltok? A gyári táv megadta magát, s a gyári Naim erős árazású.
Naim-ZU

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: kaef2 »


Hallottam egy ilyen rendszert anno Munchenben vagy nagyon sok éve, egy kereskedőnél, aki bevett egyet használtan és amikor megtudtam, hogy ki van rakva egy ilyen rendsezr elmentem meghallgatni.
 
Évekig nem tudtam kiverni a fejemből.
(Aztán akkor kaptam valami hasonlót, még ha bizonyos szempontból teljesen mást is, amikor meglett az Avantgarde Trio az Audio Note Kagekivel)
 
Teljesen aktiv DBL rendszert NAP500-kal hallottam párszor, a Naim saját bemutató termében is. Abban nem volt meg az a nyers erős és élet azon a szinten ahogy az emlitett Isobarik rendszerben, de amikor 12 éve költözni kezdtünk az új házba akkor a szomszéd felé eső hosszú tégla falat megdupláztam és a két fal közé hangszigetelő réteget épttettem, arra készülve hogy egyszer lesz majd egy ilyen aktiv DBL rendszerem  . 
 
Azt, hogy évek múltán milyennek hall az ember egy valaha volt 'szerelmet', elvben valóban meg lehet kérdőjelezni. Ám van ennek más aspektusa is, de ebbe itt és most nem igazán merülnék el. Kicsit hosszú - és az igazság az, hogy talán elég 'idegenül' is hangzana. (Bocs, ezt nem tudom szebben megfogalmazni ilyen röviden.) 

Viszont azt még látni kell, hogy:
- a Linn/Naim/Linn aktív rendszert nem igazán kellene a passzív változathoz hasonlítani, mert egy más univerzum volt.
- nem csak a rendszer úgy általában, hanem az az installáció (Mana) úgy egészében hordozta azt, amit. (Soha előtte, sem utána így szólni hasonló Linn/Naim rendszert nem hallottam.)

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »



Az Isobarik valóban legendás erősítőgyilkos.
Kicsi tranzisztoros erősítő enyhe szobahangerőn gyönyörűen klippel vele, SE csöves pedig piciket pattan a beütéseknél, a végcső tetején ugyanakkor finom szikra....
Ekkora kritikus impedancia-esés, vagy inkább beszakadás, nem tudom, van-e még sorozatban gyártott hangdobozon.
 
Itt a kulcs valószínűleg az aktív hajtás, aktív keresztváltóval, amely ezeket kiküszöböli.
 
 
Egyetlen sztereó 250-el, passzívan, zseniális mélyek, de nekem szűk sávban zenélt, a közepeket sem hallottam túlságosan tisztának.
 
Vajon Zsolt a mai tapasztalatával hogyan hallaná az álom Naim-Isobarik rendszert?
Nagyon át lehet állni ám más hangra.

Azt, hogy évek múltán milyennek hall az ember egy valaha volt 'szerelmet', elvben valóban meg lehet kérdőjelezni. Ám van ennek más aspektusa is, de ebbe itt és most nem igazán merülnék el. Kicsit hosszú - és az igazság az, hogy talán elég 'idegenül' is hangzana. (Bocs, ezt nem tudom szebben megfogalmazni ilyen röviden.) 
 
Viszont azt még látni kell, hogy:
- a Linn/Naim/Linn aktív rendszert nem igazán kellene a passzív változathoz hasonlítani, mert egy más univerzum volt.
- nem csak a rendszer úgy általában, hanem az az installáció (Mana) úgy egészében hordozta azt, amit. (Soha előtte, sem utána így szólni hasonló Linn/Naim rendszert nem hallottam.)

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »




Mennyi wRMS is az, és wcsúcson? (Nem tudom kiszámolni.. )
Akkor már miért nem S1 -esekkel szerelték? (Tudom, mert akkor még nem volt.)
 
A nominális impedancia 3 ohm? A zenei spektrumban pedig néhányszor beesik 1 ohm környékére és az alá..? Erősítő tervezők?
Hogy is volt az általában a hifiről topikban?
 
Zsolt, egységes volt a hangkép? Jó kezelte a rendszer a dinamikai kilengéseket? Alacsony hangerőn is? És nagy hangerőn? Feltolták 100 dB környékére? A rendszer tartalékkal nem volt gond?
 
Nem volt a ZENE útjában a túlméretezett teljesítmény tartalék (headroom)?
 
(Isten ments, hogy újra kezdjek bármit is. Magyarázatot sem várok. Csak nem szeretem a kettős mércét.)
>

Ha jól rémlik (nem találtam most hirtelen adatot) az RMS (vagyis éppen NEM a pillanatnyi csúcs) teljesítménye a NAP135-nek 75W. Mivel frekvencia váltó után van a végfok, így a teljes frekvenciatartományban is "csak" ennyi a teljesítmény, nem adódik össze. Ez a mai megalomán teljesítményorientált világban igencsak vicces kis teljesítménynek számít. 
De az a rendszer semmiféle korláttal nem rendelkezett (nyilván épeszű, zenei értelemben), olyan eszköztelenül, torzítatlanul és akkora elementaritással szólalt meg, amivel ritkán találkozik az ember. Halkan mondjuk nemigen hallgattuk, az igaz. 

Avatar
chord
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.04.15., szer. 14:42
Értékelés: 2223

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: chord »


Az Isobarik valóban legendás erősítőgyilkos.
Kicsi tranzisztoros erősítő enyhe szobahangerőn gyönyörűen klippel vele, SE csöves pedig piciket pattan a beütéseknél, a végcső tetején ugyanakkor finom szikra....
Ekkora kritikus impedancia-esés, vagy inkább beszakadás, nem tudom, van-e még sorozatban gyártott hangdobozon.
 
Itt a kulcs valószínűleg az aktív hajtás, aktív keresztváltóval, amely ezeket kiküszöböli.
 
 
Egyetlen sztereó 250-el, passzívan, zseniális mélyek, de nekem szűk sávban zenélt, a közepeket sem hallottam túlságosan tisztának.
 
Vajon Zsolt a mai tapasztalatával hogyan hallaná az álom Naim-Isobarik rendszert?
Nagyon át lehet állni ám más hangra.

ML 512 - Heed Nexus - Spendor SP1
blog: Komolyzenei ajánló
                      
 

Online
Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: juliush »




Mennyi wRMS is az, és wcsúcson? (Nem tudom kiszámolni.. )
Akkor már miért nem S1 -esekkel szerelték? (Tudom, mert akkor még nem volt.)
 
A nominális impedancia 3 ohm? A zenei spektrumban pedig néhányszor beesik 1 ohm környékére és az alá..? Erősítő tervezők?
Hogy is volt az általában a hifiről topikban?
 
Zsolt, egységes volt a hangkép? Jó kezelte a rendszer a dinamikai kilengéseket? Alacsony hangerőn is? És nagy hangerőn? Feltolták 100 dB környékére? A rendszer tartalékkal nem volt gond?
 
Nem volt a ZENE útjában a túlméretezett teljesítmény tartalék (headroom)?
 
(Isten ments, hogy újra kezdjek bármit is. Magyarázatot sem várok. Csak nem szeretem a kettős mércét.)
>

 
Nem lehet, hogy az a bizonyos nominális 3 ohmos impedancia az Isobarik saját passzív keresztváltóján keresztül érvényes?
Itt viszont ha jól értem oldalanként SAXO aktív keresztváltó után a NAP135-ök egyenként hajtanak egy-egy hangszórót (amelyek önmagukban sokkal barátságosabb viselkedésűek), kihagyva azt a fránya, veszteséges, nehezen kezelhető passzív keresztváltót!
Király lehet!
 
Mellesleg ugyanennél az eladónal: http://www.ebay.de/itm/NAIM-AUDIO-NAIT- ... 2380320585
 
Úgy látom, a Nait 1 volt életem egyik legjobb befektetése, már dupláját éri annak, amennyiért én frissen szervizelve megvásároltam!
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
NJ_
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1515
Csatlakozott: 2009.09.13., vas. 20:13
Értékelés: 507

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: NJ_ »


hát nemtom, egyáltalán hallott-e (nemhogy látott-e) már valaki ilyenről ? > 12-egységes (azaz 12db NAP135!!! ) aktív Linn Isobarik-rendszerben voltak használva: http://www.ebay.de/itm/NAIM-NAP-135-THI ... SwHYpaN69L
 
Hu bazzz
 

Sajnos a fotó már nem igazán van meg (ha egyáltalán készült), de én valamikor 1987-88 magasságában egy londoni show-n a Mana szobájában (!) hallottam ezt a rendszert, természetesen egy Linn Sondek LP12 / Ittok (Ekos?) /Trojka forráskészülékkel és természetesen a Linn Isobarik DMS társaságában. Pontosabban nem hallottam, hanem hallgattam. 
Azon legjobb 3 (!!!) zenei reprodukció között van, amit valaha, valahol és bármennyi pénzért (!!!) felállított bárki is. (Szvsz.) 


Mennyi wRMS is az, és wcsúcson? (Nem tudom kiszámolni.. )
Akkor már miért nem S1 -esekkel szerelték? (Tudom, mert akkor még nem volt.)
 
A nominális impedancia 3 ohm? A zenei spektrumban pedig néhányszor beesik 1 ohm környékére és az alá..? Erősítő tervezők?
Hogy is volt az általában a hifiről topikban?
 
Zsolt, egységes volt a hangkép? Jó kezelte a rendszer a dinamikai kilengéseket? Alacsony hangerőn is? És nagy hangerőn? Feltolták 100 dB környékére? A rendszer tartalékkal nem volt gond?
 
Nem volt a ZENE útjában a túlméretezett teljesítmény tartalék (headroom)?
 
(Isten ments, hogy újra kezdjek bármit is. Magyarázatot sem várok. Csak nem szeretem a kettős mércét.)
>
Basis, graham, ortofon, ikeda, fidelity research, koetsu, moon, klyne, lamm, m9500, levinson, CEC, lavry, weiss, sansui, nakamichi, furman, analysis plus silver

„Audio is filled with dangerous amateurs”
Tim de Paravicini & David Smith

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »


hát nemtom, egyáltalán hallott-e (nemhogy látott-e) már valaki ilyenről ? > 12-egységes (azaz 12db NAP135!!! ) aktív Linn Isobarik-rendszerben voltak használva: http://www.ebay.de/itm/NAIM-NAP-135-THI ... SwHYpaN69L
Sajnos a fotó már nem igazán van meg (ha egyáltalán készült), de én valamikor 1987-88 magasságában egy londoni show-n a Mana szobájában (!) hallottam ezt a rendszert, természetesen egy Linn Sondek LP12 / Ittok (Ekos?) /Trojka forráskészülékkel és természetesen a Linn Isobarik DMS társaságában. Pontosabban nem hallottam, hanem hallgattam. 
Azon legjobb 3 (!!!) zenei reprodukció között van, amit valaha, valahol és bármennyi pénzért (!!!) felállított bárki is. (Szvsz.) 

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Tom40 »


hát nemtom, egyáltalán hallott-e (nemhogy látott-e) már valaki ilyenről ? > 12-egységes (azaz 12db NAP135!!! ) aktív Linn Isobarik-rendszerben voltak használva: http://www.ebay.de/itm/NAIM-NAP-135-THI ... SwHYpaN69L
Hu bazzz
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Avatar
melczeradam
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2009.06.27., szomb. 23:44
Értékelés: 44

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: melczeradam »


Jó az Uinquite 2, főleg egy NAP 100 végfokkal együtt, de az XS egészen más kategória. Persze ez függ a lánc többi elemétől is, hogy ki tudja-e futni magát az XS.Köszönöm a válaszod, én is így gondolom, ezért visszavásároltam az XS-em.

Avatar
BÓTAJÓZSEF
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2521
Csatlakozott: 2006.08.04., pén. 15:03
Értékelés: 250

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: BÓTAJÓZSEF »



Sziasztok!
Egy nehéz kérdésem lenne:
Mennyivel "rosszabb" egy Unitiqute 2 hangja mint egy XS - é? Most lenne lehetőségem egy Unitiqute 2 - t és egy XS-t is beszerezni közel azonos áron.
Köszönöm a válaszokat.

 
Jó az Uinquite 2, főleg egy NAP 100 végfokkal együtt, de az XS egészen más kategória.  Persze ez függ a lánc többi elemétől is, hogy ki tudja-e futni magát az XS.
Naim-ZU

Avatar
melczeradam
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 596
Csatlakozott: 2009.06.27., szomb. 23:44
Értékelés: 44

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: melczeradam »


Sziasztok!
Egy nehéz kérdésem lenne:
Mennyivel "rosszabb" egy Unitiqute 2 hangja mint egy XS - é? Most lenne lehetőségem egy Unitiqute 2 - t és egy XS-t is beszerezni közel azonos áron.
Köszönöm a válaszokat.

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: skorpio- »


Milyen hangsugárzót kell kiszolgálniuk, mekkora helyiségben?Mi a forrás, miről váltanál?Milyen hangsugárzókhoz lehet őket ajánlani? Mekkora helyiséget képesek bezenéli ? Melyek azok a források amikkel jól szól?Ezek számomra is jó kérdések és ezek érdekelnének engem is...ez a projekt most lenne kialakulóban.
Ami most van: Rega PL3-Palotás Feri féle MM-phono-val.A helyiség 20nm -es ,de a hátulja nyitott...

Avatar
Arpi82
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 21:41
Értékelés: 120

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Arpi82 »

Milyen hangsugárzót kell kiszolgálniuk, mekkora helyiségben?Mi a forrás, miről váltanál?
Naim Nd5xs2 ---->Naim Supernait 2 ---->Dynaudio Special 25

 

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: skorpio- »



Olvasd el ezt.
http://forums.naimaudio.com/topic/nac-2 ... x-nap-150x
Nem pont az az előfok,de érdekes lehet.

Köszönöm,ezeken már túl vagyok...

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: vazze »


Being an existing owner of 122x/150x and ex-owner of 202/200 and 282/250, I would prefer the 122x/150x as my first choice provided that I have a first-class source. As Naim always points out that source comes first. It does not makes a significant and obvious difference to me for 202/200 and 122x/150x except the soundstage of the latter combo is not as wide as the former.
 
122x/150x with or without PSU is the most musical combo among the others and I really enjoy the music that it brings to me when this wonderful combo was paired with my CDS3/XPS2. Actually, my listening area is not large enough to accommodate 282/250. It does not mean that they are not good but they really need a large listening area for them to breathe. Moreover, I love listening vocals and I deeply trust that the strengths and merits of my CDP is in vocals. Every tone of music presented is fine and crystalline enough via 122x/150x.
 
Well, I don't find my 122x/150x drive my speakers with hardship. I got three pairs of speakers namely n-Sats, Proac 1sc and Proac Tablette 8 signature. On the contrary, I don't find my speakers sound musical when they were driven by 282/250 coz the driving power and power output of the poweramp is too large and I can't listen much and much harmonics and details.
 
I had considered to keep the 282 and paired it with 200 but I gave up this thought coz I don't think they are perfect couple. The birth of 282 and 250 are in pair and they should sound together beautifully.
 
To sum up, the choice of preamp and poweramp should depend on the size of your listening area and the sensitivity of the speakers. There is no golden rule.
 
I hope this will be helpful. Cheers, Patrick
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: vazze »


Olvasd el ezt.
 
http://forums.naimaudio.com/topic/nac-2 ... x-nap-150x
 
Nem pont az az előfok,de érdekes lehet.
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: skorpio- »


Sziasztok!
Érdekelne hogy egy Nac112x-Nap150x milyen párosítás? Valaki,ha hallott ilyet kérem referáljon róla.
Köszönöm!

Avatar
Majik
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2015.03.01., vas. 14:20
Értékelés: 161

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Majik »


Értem köszi és max gratula hozzá, jó kis vas!
Köszi!
Azota egy NAC 82 elofokot is sikerult beszereznem, a DAC-V1 igy egyszeru DAC-kent uzemel. Az elofok egy hazi keszitesu Hi-Cap klonrol megy, tervben van egy Teddy-Pardo vagy Custom Hifi Cables kettos HiCap beszerzese.

Avatar
Tom40
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 935
Csatlakozott: 2010.09.08., szer. 18:06
Értékelés: 279

Naim készülékek

Hozzászólás Szerző: Tom40 »


Erdekes es erosen elitelheto modon egy DAC-V1 volt elofokkent konfiguralva, mivel akkor ez volt nekem itthon is. Azt akartak demonstralni, hogy otthon mire szamithatok, nem akartak egy 252 vagy hasonlo elofokkal elkapraztatni. Forraskent egy CDX2 es egy Naim Streamer keszulek szolgalt, a Streamer tipusara pontosan nem emlekszem, volt venne CD futomu, beolvasta a berakott CD-t es feltoltotte egy NAS-ra, majd onnan jatszotta le.
Értem köszi és max gratula hozzá, jó kis vas!
Audio PC + MZPX USB + UpTone LPS-2.1, AudioQuest Diamond Ethernet
Chord Qutest DAC, Tellurium Q Black Diamond USB kábel
Primaluna HP, PMC twenty:26, Tellurium Q Silver kábel

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”