Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Fura, hogy az ARAL ennyiért adja... Az Esso, a Shell és a MOL is 6-ért, az ARAL ennyiért? Hol a hiba a képen?

Közben rájöttem, hogy nincs aral már...
De a Mol-nál 4750 forint a omv-nél 5200-forint, de a molnál van nagyobb kiszerelésben is, azt nem tudom, hogy mennyi, de a tapasztalatok alapján olyan 4000ft körül lehet literje.

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Nomeg, esetleg a Mercédesz A osztálynak is kell egy vetélytárs, amit meg lehet venni a feleségnek, hogy ő se járjon prosztó autóval.
Na, ja, milyen dolog is lenne?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


De azért nek kell az Auditól úgy elszállni. Főleg az A2-től. Az egy kényszerautó, amelyet meg kellett csinálniuk és kész (mellesleg tisztességesen megcsinálták, de nem egy "csoda autó") ! 
Úgy gondolom, egyáltalán nem kényszerautó. Az A8-at követően mindenképp akartak egy olcsó alumínium kocsit, a fejlesztés közben derült ki, hogy képtelenség lesz annyiért eladni, hogy versenyképes vagy nyereséges legyen, úgyhogy megállapítottak egy árat, ami egyáltalán nem tette vonzóvá a kisautót, viszont nem kötöttek kompromisszumot a fejlesztés során.

Nomeg, esetleg a Mercédesz A osztálynak is kell egy vetélytárs, amit meg lehet venni a feleségnek, hogy ő se járjon prosztó autóval.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


A vezetési élmény tekintetében valamelyest megkövetlek mert most olvastam hogy alu karosszériás és 1 tonna alatt van a súly, így nyilván elég dinamikus lehet már a legkisebb motorral is, a 115 lovas FSI -vel meg gondolom elég jól szedi a lábát, nem vitás.
De azt megnézném ki veszi pont ezt élményautónak.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


De azért nek kell az Auditól úgy elszállni. Főleg az A2-től. Az egy kényszerautó, amelyet meg kellett csinálniuk és kész (mellesleg tisztességesen megcsinálták, de nem egy "csoda autó") !
Úgy gondolom, egyáltalán nem kényszerautó. Az A8-at követően mindenképp akartak egy olcsó alumínium kocsit, a fejlesztés közben derült ki, hogy képtelenség lesz annyiért eladni, hogy versenyképes vagy nyereséges legyen, úgyhogy megállapítottak egy árat, ami egyáltalán nem tette vonzóvá a kisautót, viszont nem kötöttek kompromisszumot a fejlesztés során.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Szóval lehet, hogy szebbek meg tágasabbak, de mégsem jobbak?  
Akkor mitől jó még egy autó:
 
Talán az ár/teljesítmény arány? (jelen esetben nem nyert pedig igenis nagyon fontos)
 
Vezetési élmény? (na nem hiszem, hogy az A2 túlzottan élményautó lenne)
 
Sebesség, gyorsulás? (asszem ezt hagyjuk)
 
Minőség? (ne mondd már hogy a felsoroltak nem _minimum_ ugyanazon a szinten vannak. elhiszem hogy szép belül az A2 de ennyiért legyen is)
 
A presztizs? (Az Audi sztem presztizsmárka, de ennek ellenére ha valakinek az A2 nagyobb presztizs mint pl. egy Skoda Superb akkor az nagyon sznob) Mondjuk engem a presztizs értéke az autónak egyáltalán nem érdekel, annál drágább meg annál jobban lopják.
 
Ugyan ez egy tök értelmetlen vita mert nekem semmi bajom nincs az A2-vel, Neked meg nincs A2-d De akkor se értem mitől tetszik ennyire.
 
Elhiszem, hogy ilyen nagy hatással volt Rád, lehet hogy ki kéne próbálni még pár másik autót is.

Attól jobb az A2 1.6 FSI, és CSAK az, nem az 1.4 TDI és az 1.4 16V, hogy jobb vezetni, mint bármelyik Skodát (az Octavia RS-t vagy a Fabia RS-t is idevéve, ez utóbbi különösen szar), Alfa 1.6-ost, Mazda6 1.8-ast, plána az ultranulla Avensist (ez nem a megbízhatóságára, meg a minőségére, csupán az élményre vonatkozik).
 
Sebesség, gyorsulás? 1.6 FSI 115 LE, és nincs 1000 kiló.
 
Kit érdekel a presztízs? Kedvenceim az amerikai autók, amiknek Európában a béka feneka alatt van a prezstízsük, én mégis rajongásig imádom őket, úgyhogy a márkaimázs pont nem érdekel, ha véleményt mondok.
 
Szerintem próbáltam elég autót (még a Maserati Quattroportét is, igaz, csak kb. 2-3 km-t), hogy saját magamnak fel tudjak állítani egy listát a jelenleg kapható autókból.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Nem mindegy, ki a vásárlóközönség? Miért kell folyton mindenhez előítéletet és negatív hozzáállást társítani?
Én nem mondtam, hogy BAJ, meg hogy előítéleteim vannak, mert azok használják akik használják, de azért mondjuk általában utal is valamire.
 
Ha nekem tetszik valami, nem érdekel ki más használja még, azt veszem és kész, legfeljebb majd engem is beskatulyáznak valahova az autó alapján, de így jártam. (pl. A 206 CC-t az év buziautójának is válaszották, de ennek ellenére szivesen birtokolnám)

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


És szerintem egyik általad említett autó sem jobb az A2-nél. Lehet, hogy szebbek és tágasabbak, de egy csöppet sem jobbak. Ha vezeted az A2-t, érzed, hogy ami alattad van, az minőség, és nagyon meg van tervezve minden porcikája.
Szóval lehet, hogy szebbek meg tágasabbak, de mégsem jobbak?
 
Akkor mitől jó még egy autó:
 
Talán az ár/teljesítmény arány? (jelen esetben nem nyert pedig igenis nagyon fontos)
 
Vezetési élmény? (na nem hiszem, hogy az A2 túlzottan élményautó lenne)
 
Sebesség, gyorsulás? (asszem ezt hagyjuk)
 
Minőség? (ne mondd már hogy a felsoroltak nem _minimum_ ugyanazon a szinten vannak. elhiszem hogy szép belül az A2 de ennyiért legyen is)
 
A presztizs? (Az Audi sztem presztizsmárka, de ennek ellenére ha valakinek az A2 nagyobb presztizs mint pl. egy Skoda Superb akkor az nagyon sznob) Mondjuk engem a presztizs értéke az autónak egyáltalán nem érdekel, annál drágább meg annál jobban lopják.
 
Ugyan ez egy tök értelmetlen vita mert nekem semmi bajom nincs az A2-vel, Neked meg nincs A2-d De akkor se értem mitől tetszik ennyire.
 
Elhiszem, hogy ilyen nagy hatással volt Rád, lehet hogy ki kéne próbálni még pár másik autót is.

Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Giraffe »


Nem mindegy, ki a vásárlóközönség? Miért kell folyton mindenhez előítéletet és negatív hozzáállást társítani? Annyit mondtam, hogy az A2 remek kocsi, csak nem olcsó. Minek ezt tovább ragozni azzal, hogy plázacica meg Toldi szerelme? Kit érdekel. A kocsi jó, sz*rom le a többit, de én sem vennék.
 
És szerintem egyik általad említett autó sem jobb az A2-nél. Lehet, hogy szebbek és tágasabbak, de egy csöppet sem jobbak. Ha vezeted az A2-t, érzed, hogy ami alattad van, az minőség, és nagyon meg van tervezve minden porcikája.

A fentiekben igazad van. Szerintem sem ezek alapján kell az autó mellett/ellen dönteni !
 
De azért nek kell az Auditól úgy elszállni. Főleg az A2-től. Az egy kényszerautó, amelyet meg kellett csinálniuk és kész (mellesleg tisztességesen megcsinálták, de nem egy "csoda autó") !
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Remek kocsi LENNE (célközönség: tehetős plázacicák, maffiózófeleségek) ha nem annyi lenne amennyi. Mondjuk 3.5 M- Ft-os alapárral azt mondanám, hogy oké, ha valakinek ez kell, hát vegye, biztos hatalmas presztizsértéke van. 
De hogy 5 M Ft a 75 lovas modell?? Hahaha... Azért már AUTÓT is lehet venni!!
 
Csak néhány példa: Mazda 6 1.8, Skoda Superb !! (5.2m), Toyota Avensis (5.2m), Alfa 147 (4.5m), stb stb. a lista kb. végtelen.
 
Ezek mind kategóriákkal szebb, nagyobb, erősebb, kényelmesebb autók.
 
Az A2 ennyiért egy rossz vicc palimadaraknak. Persze ettől még lehet jó autó (nézzük el neki az esetlen krumpliformát), de így megmarad sznoboknak - szerintem!

Nem mindegy, ki a vásárlóközönség? Miért kell folyton mindenhez előítéletet és negatív hozzáállást társítani? Annyit mondtam, hogy az A2 remek kocsi, csak nem olcsó. Minek ezt tovább ragozni azzal, hogy plázacica meg Toldi szerelme? Kit érdekel. A kocsi jó, sz*rom le a többit, de én sem vennék.
 
És szerintem egyik általad említett autó sem jobb az A2-nél. Lehet, hogy szebbek és tágasabbak, de egy csöppet sem jobbak. Ha vezeted az A2-t, érzed, hogy ami alattad van, az minőség, és nagyon meg van tervezve minden porcikája.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Giraffe »

TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Remek kocsi LENNE (célközönség: tehetős plázacicák, maffiózófeleségek) ha nem annyi lenne amennyi. Mondjuk 3.5 M- Ft-os alapárral azt mondanám, hogy oké, ha valakinek ez kell, hát vegye, biztos hatalmas presztizsértéke van.
 
De hogy 5 M Ft a 75 lovas modell?? Hahaha... Azért már AUTÓT is lehet venni!!
 
Csak néhány példa: Mazda 6 1.8, Skoda Superb !! (5.2m), Toyota Avensis (5.2m), Alfa 147 (4.5m), stb stb. a lista kb. végtelen.
 
Ezek mind kategóriákkal szebb, nagyobb, erősebb, kényelmesebb autók.
 
Az A2 ennyiért egy rossz vicc palimadaraknak. Persze ettől még lehet jó autó (nézzük el neki az esetlen krumpliformát), de így megmarad sznoboknak - szerintem!

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI-k csúcsa. Csúcstechnológia, baromi igényes kidolgozás, remek futómű. Egyszer vezettem az idehaza nem kapható 1.6 FSI, 115 LE-s változatot 17"-es kerekekkel... Anyám, mennyei volt haladni vele. Szerintem az utóbbi évek legjobb autója, csak nem éppen óccsó.

Ez most valami vicc?

Sztem komolyan gondolta mert viccnek dúrva lenne

Valóban nem vicc, remek kocsi az A2-es.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Mindenuol ennyi az olaj. A MOL kutakon 6200 forint. Nem kell mindig herótozni a márkaszervizeket.
 
Azlrt kell ennyire híg olaj, mert 30.000-es a benzines motoroknak a szervizperiódusa. Lehet bele 5W40-est is pakolni, de a komputer hamarabb fog "kiinteni a boxba".

Most nem megyel el egy kútra, de:
http://aruhaz.totalcar.hu/index.php?module=search

Fura, hogy az ARAL ennyiért adja... Az Esso, a Shell és a MOL is 6-ért, az ARAL ennyiért? Hol a hiba a képen?
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI-k csúcsa. Csúcstechnológia, baromi igényes kidolgozás, remek futómű. Egyszer vezettem az idehaza nem kapható 1.6 FSI, 115 LE-s változatot 17"-es kerekekkel... Anyám, mennyei volt haladni vele. Szerintem az utóbbi évek legjobb autója, csak nem éppen óccsó.

Ez most valami vicc?

Nem.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI-k csúcsa. Csúcstechnológia, baromi igényes kidolgozás, remek futómű. Egyszer vezettem az idehaza nem kapható 1.6 FSI, 115 LE-s változatot 17"-es kerekekkel... Anyám, mennyei volt haladni vele. Szerintem az utóbbi évek legjobb autója, csak nem éppen óccsó.

Ez most valami vicc?

Sztem komolyan gondolta mert viccnek dúrva lenne

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Mindenuol ennyi az olaj. A MOL kutakon 6200 forint. Nem kell mindig herótozni a márkaszervizeket.
 
Azlrt kell ennyire híg olaj, mert 30.000-es a benzines motoroknak a szervizperiódusa. Lehet bele 5W40-est is pakolni, de a komputer hamarabb fog "kiinteni a boxba".

Most nem megyel el egy kútra, de:
http://aruhaz.totalcar.hu/index.php?module=search

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


A nyiregyi toyota szalonban érdeklődtem celica ügyben ott aszondták hogy lehetetlenségeség kapni Mo.-on egyik ügyfelüknek külföldről hoztak töröttet azt szedték rendbe neki.
Hát azért a hasznaltauto.hu-t ők is meg tudnák nézni, van 10-12 db eladó.
Más kérdés, hogy aki az olcsóbbakat bevállalja, meglehet hogy 2-3-4-500 e ft-ot még félretehet hogy okés legyen a gép.
Még erősen meggondolom, bevállalom -e én ezt. Alapjában véve 100%-osan megbízható autók, csak japánban gyártják, meg minden. De TK-ból feltámasztva, motorhibásra széthajtva már lehet hogy nagy szívások elébe néz a leendő tulaj. Sajnos ez a pesszimista hozzáállásom nem alaptalan.
Celicás fórumba írta egy srác, hogy érdemes megnézni pl. a visszajelző lámpákat, felvillannak -e, mert ővében kitörték a ledeket (ABS, Check Engine, stb) mind világított volna hogy gáz van. Aztán most rakják rendbe neki, gondolom sokba fog fájni.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI-k csúcsa. Csúcstechnológia, baromi igényes kidolgozás, remek futómű. Egyszer vezettem az idehaza nem kapható 1.6 FSI, 115 LE-s változatot 17"-es kerekekkel... Anyám, mennyei volt haladni vele. Szerintem az utóbbi évek legjobb autója, csak nem éppen óccsó.

Ez most valami vicc?

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 14

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Ird be ha kipróbáltad!!!!Én is így teszek.

Sajnos már régesrég kipróbáltam. Kéz és lábremegés volt az eredménye, miután kiszálltam.
 
Vicces dolog volt vele 230-al (90 helyett) elmenni a traffizó rendőrök mellett KÉTSZER ugyanott. :) Szerencsére mivel Toyota tesztautó volt nem volt belőle probléma, ismerték már a járművet és nem szóltak érte.
 
 
A gyengébb verzión gondolkodom mégis, két dolog miatt:
 
1. azt bírom megfizetni (vagy még azt se ha tényleg olyan állapotúak)
2. talán azt kevésbé hajtották szét
3. abből sokkal több van eladó. (na az se sok ami van)
 
Ránézésre nagy részük amerikából behozott, ami abból látszik hogy van egy sárga helyzetjelző lámpa elől, a lökhárító két szélén. Viszont ezek általában automata váltósak (ebbe az autóba kicsit vicces), meg még annyi hogy hátul dob (!) fékesek és nem 6 hanem 5 sebességesek, de persze csak a gyengébbik motorral.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI-k csúcsa. Csúcstechnológia, baromi igényes kidolgozás, remek futómű. Egyszer vezettem az idehaza nem kapható 1.6 FSI, 115 LE-s változatot 17"-es kerekekkel... Anyám, mennyei volt haladni vele. Szerintem az utóbbi évek legjobb autója, csak nem éppen óccsó.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


A 0W30-as olaj ennyibe kerül. És abból ugye 3,5 lityi kell a motorba, ergp 4x7-et kell fizetni, de azért is szólni kell, hogy utólag odaadják neked a kifizetett plusz fél litert, amit nem öntöttek bele az autóba.
Persze ennyibe kerül.... ha a márkaszervízbe veszed...
Ha bemész egy benzinkútra 1500-3000Ft körül van...
De minek bele ennyire híg olaj? Mi lesz ezzel nyáron? Nem Svédországban vagyunk...

Mindenuol ennyi az olaj. A MOL kutakon 6200 forint. Nem kell mindig herótozni a márkaszervizeket.
 
Azlrt kell ennyire híg olaj, mert 30.000-es a benzines motoroknak a szervizperiódusa. Lehet bele 5W40-est is pakolni, de a komputer hamarabb fog "kiinteni a boxba".
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Izé... Akkor én is kérdeznék: Van valakinek tapasztalata utolsó generációs Toyota Celicával? Éppen arről győzködöm az asszonyt, hogy ideális családi autó válhatna belőle! :smile19:
Tudtam hogy a Civic-et el fogod vetni! Abbó csak a TipeR való nekünk.
Lásd lejebb én is a Celicán gondolkodom. Eddig sajna még nem tudtam kipróbálni úgyhogy csak később tudok tapasztalatokat írni. A nyiregyi toyota szalonban érdeklődtem celica ügyben ott aszondták hogy lehetetlenségeség kapni Mo.-on egyik ügyfelüknek külföldről hoztak töröttet azt szedték rendbe neki. Majd meglássuk... Nincs olyan márka amiben jobban megbíznék de használt sport és sportos gépeket nagyon körbe kell járni nincs e szétütve valahol. Tényleg normális csomagtere van és még hátul is utazható. Az a hátsó kerék meghajtás se hiányzik nekem annyira úgyis az elsőhöz vagyok szokva. Ennyi pénzé sztem ingyé vannak csak nem nagyon vannak?!
Egy jó tanács:
Az erősebbik motort ki ne próbáld pláne 6000 fordulatszám felett mert azután másba nem leszel hajlandó beülni az tuti
Ird be ha kipróbáltad!!!!
Én is így teszek.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


- ultem a hetvegen egybe..., vegulis nemrosz belulrol
belülről lehet hogy nem, na de kivülről????
és hát nem egy tipikus családi autó....bár van ahol a Celica is az

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


- A2-orol miavelemeny?
Az AUDI szégyene
 
Sztem csúnya, pedig én nagyon elfogult vagyok a márkával kapcsolatban....
bármelyik másik AUDI akkor már....vagy akár vmi más márka....
 
Nem mondod hogy az A4 mellé ezt nézted ki alternatívának?

- ultem a hetvegen egybe..., vegulis nemrosz belulrol
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”