Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hírek, újdonságok

Moderátor: LIMAR

Lezárt
Avatar
teac
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013.02.18., hétf. 20:11
Értékelés: 115

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: teac »



Kedves TEAC!
 
Jelenleg nincs a Siltech árlistájában belső karkábel.
Rá fogunk kérdezni, hogy ennek ellenére elérhető-e. Szerintem nem, mert akkor benne lenne az árlistában.
 
Limar

Kedves Limar !
 
Tudom, hogy hivatalosan nincs, de azt is tudom, hogy nem hivatalosan maradhatott valahol a szekrény mélyén egy fél pár cipőfűző !? Arra felé elég nagyok a szekrények, meg mélyek a fiókok. Ki tudja, hát ha ?
Az a helyzet, hogy vannak róla emlékeim, és valami eszement változást okozott egy negyven centis darab ! Olyan szinten javított, hogy ha nem én tapasztalom meg ( mint oly sok mindent), meglehetősen kétkedve fogadtam volna.
 
1990.- óta kizárólag az ezüst kábelek felé vettem az irányt, és ebben a Siltechnek elévülhetetlen érdeme van. Nem is bántam meg.
 
A kétkedők számára egyetlen mondat, ezüst, és ezüst között galaxisok közötti távolságok vannak ! Ez csak lábjegyzet.
 
 
 
         Köszönöm,. TEAC

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Kedves TEAC!
 
Jelenleg nincs a Siltech árlistájában belső karkábel.
Rá fogunk kérdezni, hogy ennek ellenére elérhető-e. Szerintem nem, mert akkor benne lenne az árlistában.
 
Limar

Avatar
teac
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2013.02.18., hétf. 20:11
Értékelés: 115

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: teac »


Kedves jó Limar !
 
A privátban küldött kérdésemre ( Siltech belső karkábel) nem kaptam választ. Ezért itt kérdezem újra, ne legyen elfelejtve ! Nem az AWX-ről küldtem a kérdést, a saját leveleződről.
 
        Köszönöm,:TEAC

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


No, egy "bulk" hangsugárzó belső kábelezésre ajánlott kábelt nemsokára  szívesen kipróbálnék...
Siltech M20 G7 van raktáron.
Ez kifejezetten belső kábelezésre ajánlott G7 technológiával készült vezeték.
 
De van raktáron LS 38 iQ bulk hangfal kábel is. Ez használható hangfal belső kábelezésre, de hangfalkábel is készíthető belőle.
 
Van ST 18 iQ bulk összekötő kábel is.
 
A komplett Siltech Euro netto árlista a csatolt fájlban található.
Az árak a helyi ÁFA nélküli netto fogyasztói árak.
2017-03-01 Siltech Retail Pricelist V1.pdf

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4668
Tartózkodási hely: Csobánka

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: fülelek »



Kedves Fórumtársak!
 
Örömmel értesítek mindenkit, hogy újabb gyártók termékeit kezdtük el forgalmazni.
 
Mai naptól a Limar Audio Kft-nél elérhetőek a Siltech kábelek és a Crystal Cable kábelek.
 
http://www.siltechcables.com/
 
http://www.crystalcable.com/
 
A konfekcionált kábelek mellett elérhetőek lesznek a "bulk" kábelek, vagyis a méretre vásárolható kábelek.
Összekötő, hangfal és belső kábelezéshez alkalmas kábeleket is lehet majd méterre vásárolni.
Hamarosan érkezik majd az első szállítmány. Rendeléseket már fogadunk.
Lesz majd minőségi Siltech ezüst tartalmú forrasztó ón is méterre.
 
A Siltech talán a legpatinásabb kábelgyártó, akinél csakis egy dolog számított a minőség. Jómagam évek óta használok Siltech kábeleket a saját otthoni rendszeremben, mert kiválónak tartottam őket már akkor is, amikor nem mi forgalmaztuk őket.
Így volt az ősi FT 12 hangfalkábelből, Az SQ 88 B összekötőből. Majd valami isteni szerencse folytán tudtam szerezni a legendás GOLD szériából is. Így lett LS 250 GOLD-om és SQ 88 B GOLD-om, valamint Avondale phono kábelem. Ezek a mai napig megvannak és használom őket.
 
A Crystal Cable a Siltech családot egészíti ki házon belül. Szintén a legigényesebb alapanyagokból készülnek a Crystal kábelek, melyek másként közelítenek a zenehallgatókhoz. Míg a Siltech a végtelenül semleges, precíz, torzítás mentes, dinamika korlátok nélküli átvitelt tűzte ki céljául, addig a Crystal a zenei érzelmek tolmácsolását hangsúlyozza. Sokkal toleránsabb a rendszerekkel és azok előnyeit hangsúlyozza, a hátrányait a háttérbe helyezve.
 
Mindkét kábel családra jellemző a rendkívül igényes kivitel, a lehető legmagasabb szintű anyaghasználat, az éveken keresztüli konstans minőség. Ehhez rendelkeznek a megfelelő alapanyag háttérrel, a technológiai, gyártói háttérrel.

No, egy "bulk" hangsugárzó belső kábelezésre ajánlott kábelt nemsokára  szívesen kipróbálnék...

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Megérkezett az első Siltech és Crystal Cable szállítmány.
 
Ami sokakat érdekelhet, jött Siltech Silver forrasztóón is.
Raktárról azonnal elvihető.
 
Ára: 900 Ft/m
 
Érdeklődni lehet telefonon:
 
+3613593136
+36309545973
 
vagy privátban


LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Kedves Fórumtársak!
 
Örömmel értesítek mindenkit, hogy újabb gyártók termékeit kezdtük el forgalmazni.
 
Mai naptól a Limar Audio Kft-nél elérhetőek a Siltech kábelek és a Crystal Cable kábelek.
 
http://www.siltechcables.com/
 
http://www.crystalcable.com/
 
A konfekcionált kábelek mellett elérhetőek lesznek a "bulk" kábelek, vagyis a méretre vásárolható kábelek.
Összekötő, hangfal és belső kábelezéshez alkalmas kábeleket is lehet majd méterre vásárolni.
Hamarosan érkezik majd az első szállítmány. Rendeléseket már fogadunk.
Lesz majd minőségi Siltech ezüst tartalmú forrasztó ón is méterre.
 
A Siltech talán a legpatinásabb kábelgyártó, akinél csakis egy dolog számított a minőség. Jómagam évek óta használok Siltech kábeleket a saját otthoni rendszeremben, mert kiválónak tartottam őket már akkor is, amikor nem mi forgalmaztuk őket.
Így volt az ősi FT 12 hangfalkábelből, Az SQ 88 B összekötőből. Majd valami isteni szerencse folytán tudtam szerezni a legendás GOLD szériából is. Így lett LS 250 GOLD-om és SQ 88 B GOLD-om, valamint Avondale phono kábelem. Ezek a mai napig megvannak és használom őket.
 
A Crystal Cable a Siltech családot egészíti ki házon belül. Szintén a legigényesebb alapanyagokból készülnek a Crystal kábelek, melyek másként közelítenek a zenehallgatókhoz. Míg a Siltech a végtelenül semleges, precíz, torzítás mentes, dinamika korlátok nélküli átvitelt tűzte ki céljául, addig a Crystal a zenei érzelmek tolmácsolását hangsúlyozza. Sokkal toleránsabb a rendszerekkel és azok előnyeit hangsúlyozza, a hátrányait a háttérbe helyezve.
 
Mindkét kábel családra jellemző a rendkívül igényes kivitel, a lehető legmagasabb szintű anyaghasználat, az éveken keresztüli konstans minőség. Ehhez rendelkeznek a megfelelő alapanyag háttérrel, a technológiai, gyártói háttérrel.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: -KP- »






LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Egy friss hazai teszt az Anthem STR integrált erősítőről.
 
http://www.hifipiac.hu/hifi/erositok/15 ... yuben.html
 
 
Magán beszélgetésben elmondták, hogy teljesen padlót fogtak az erősítőtől, annyira jó (mi is). Bármilyen hangfalat akasztottak rá, a kisujjából kirázta az energiát. És minden hangerőn ugyanazzal a hangminőséggel szólt. Úgy tűnik, nem csak nekünk tetszik, hanem másnak is. Aki eddig hallotta, nagyon elégedett volt vele.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Egy kis bemutató film a Paradigm Audio Persona hangfalairól. 
Képek a fejlesztésről, gyártásról, felhasznált anyagokról, hangszórókról.
 




 
Ráadásul ha jól tudom, a Paradigm esetén van magyar érdekeltség is  

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Egy kis bemutató film a Paradigm Audio Persona hangfalairól. 
Képek a fejlesztésről, gyártásról, felhasznált anyagokról, hangszórókról.
 




LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


A Paradigm bemutatta a Décor Custom Collection hangfalcsaládját, amit a TV méretéhez lehet rendelni.
Rendkívül látványos és esztétikus szoba belsőket lehet így megvalósítani ott, ahol nem tűrik el a diszkrét hangfalak látványát a családban, ugyanakkor a jó hangminőségről sem akarnak lemondani.
 
http://www.limar.hu/index.php/high-end- ... radigm-tol
 
 




LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



Ez nagyon menő ahogy kinéz
Végre valami új,vagány, elnézhető design

És még a hangja is jó, nem csak jól néz ki.
Jobb, mint amire számítottunk. Nem hiába volt az Anthem elődje a Sonic Frontiers. Ők azért nagyon ott voltak a csúcson.
http://hometheaterreview.com/sonic-frontiers/
Úgy látom, az Anthem nem csak az AV piac csúcsát akarta meghódítani, most a sztereo highend piacon is maradandót akar alkotni. Az STR sorozatának első darabjai erre engednek következtetni.

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: supravox »



A most folyó CEDIA17 kiállításon mutatták be az Anthem STR Preamplifiert és STR Power Amplifiert.
Reméljük, hamarosan hozzánk is megérkeznek. Addig is az STR Integrated erősítő már raktárról megvásárolható.


Megérkezett az Anthem legújabb integrált erősítője az STR Integrated Amplifier.
Részleteket itt lehet találni róla.
 
https://www.anthemav.com/products-curre ... e=overview
 
https://www.anthemav.com/downloads/str_ ... asheet.pdf
Ez nagyon menő ahogy kinézVégre valami új,vagány, elnézhető design
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


A most folyó CEDIA17 kiállításon mutatták be az Anthem STR Preamplifiert és STR Power Amplifiert.
Reméljük, hamarosan hozzánk is megérkeznek. Addig is az STR Integrated erősítő már raktárról megvásárolható.


LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Az Anthem bemutatta az STR sztereo erősítő családjának két új tagját az STR Preamplifier előerősítőt és az STR Power amplifier sztereo végerősítőt.
Megismerve az STR integráltat, ez az elő- és végfok páros a legmagasabb igényeket is képes kielégíteni. Az előerősítő minden lényeges analóg és digitális bemenettel rendelkezik. MM/MC phono előerősítője, Analog direkt bemenete van, USB-n 32bit/384 khz-ig fogadja a PCM jeleket, míg a DSD-t 2.8MHz és 5.6MHz mintavételi frekvenciáig. Ezenkívül rendelkezik az Anthem szobakorrekciós rendszerrel, ami egy, vagy két szublát is tud kezelni.
A végerősítő nagyon stabil és nagy teljesítményű, oldalanként 16 teljesítménytranzisztort tartalmaz.






LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Martin Logan Forte DTS Play-fi erősítő:
 
Végtelen változatosság és korlátlan választás.
A személyes digitális audiokönyvtár és kedvenc online hangszolgáltatása vezeték nélkül, bárhol az otthonában egy gombnyomással elérhető, minőségi színvonalon, amelyhez egyetlen más streaming hangszórórendszer sem férhet hozzá. Ha már rendelkezik egy pár, reméljük  Martin Logan hangszóróval, akkor a Forte vezeték nélküli erősítőt használhatja erősítésre és streamelésre egyidőben. Egyedülállóan  testreszabhatja és optimalizálhatja a teljesítményt az Anthem ARC technológiájával. A Forte vezeték nélküli erősítő Ethernet csatlakozást is kínál a teljes otthoni hálózathoz 256 zónáig! Ha megtapasztalod, akkor egyetértesz: a magas színvonalú  DTS Play-Fi streaming technológia kiváló teljesítményt nyújt a nagy teljesítményű Martin Logan hangszóróknak. Az Anthem Room Correction (ARCH ™) technológia az iparág legjobb felhasználói vezérlésű DSP helyiség-tuning innovációja. A fejlett DSP szoftverek és kalibrált mikrofonok használatával az ARC a hangsugárzók teljesítményét kiegészíti a szoba egyedi jellemzőinek figyelembevételével, így biztosítva a tökéletes hangot minden hallgatási térben.
Csatolt képek:

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Martin Logan Bravado hangszórós DTS Play-fi streamer:
 
Csodálatos teljesítmény egy váratlan forrásból: vezeték nélküli audio streaming rendszer. A MartinLogan Wireless Ensemble kiváló hangminőséget biztosít a rendelkezésre álló legjobb Wi-Fi streaming technológia (DTS Play-Fi®) segítségével.
Ez a kompakt, egyetlen hangszórós-sztereó könyvespolc hangszóró az ARC technológiával dinamikus MartinLogan szintű audio streaminget biztosít az otthoni hálózaton keresztül. Használhatja önállóan és dinamikus sztereó hangzást élvezhet, vagy használhat kettőt is sztereó párként. A Bravado a Motion sorozatunk számára kifejlesztett technológiát használja. Villámgyors, alacsony torzítású Folded Motion magassugárzók és a keskeny mélységű mélysugárzó kiválóan jelenítik meg a nagy felbontású vezeték nélküli jeleket. A feldolgozást a legkorszerűbb DSP és nagy teljesítményű, D-osztályú erősítéssel érik el.
Anthem Room Correction (ARCH ™) technológia az iparág legjobb felhasználói vezérlésű DSP helyiség-tuning innovációja. A fejlett DSP szoftverek és kalibrált mikrofonok használatával az ARC a hangsugárzók teljesítményét kompenzálja a szoba egyedi jellemzőinek kompenzálására, biztosítva a tökéletes hangot minden hallgatási térben.


LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Igen, az I225 egy nagyon jó integrált erősítő, ami sok pre/power rendszernél jobban kezeli a hangfalakat. Eddig sehol nem tapasztaltuk, hogy kevés lenne. Viszont ma jelentős igény mutatkozik a különböző digitális bemenetekre is egy erősítőn. Ezt kívánja kiszolgálni az új Anthem STR integrált.
Már járódik a kicsike. Első bekapcsolásra hallatszott, hogy ez egy nagyon komoly darab. Azóta folyamatosan az Anthem STR Inegráltat hallgatjuk, hangfalak, források demójánál is ezt használjuk. Nemcsak a hangja, de a megjelenése is impozáns. A display grafikája csodálatos és diszkrét. Semmi bazári jellege nincs. Diszkrét, informatív és esztétikus. Külön MM és MC bemenete is van, amin keresztül szintén nagyszerű hangot produkál. A számtalan digitális bemenetét is elkezdtük tesztelni. Biztató. Egy nagyon szimpatikus szolgáltatás, hogy az egyes analóg bemenetek érzékenysége tág határok között beállítható a forráshoz, így váltva egyik bemenetet a másikra nem kell a hangerőt állítgatni, mindegyik bemenet ugyanolyan hangerővel fog szólni. Ezt eddig csak igen komoly szeparált előfokoknál tapasztaltam.




LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Sőt 2 sub-ot is képes kezelni. Viszont pont 1millióval drágább, mint az elődje. Nekem I225 van és gondolkodtam is egy esetleges továbblépésen, de elriasztott az ár. A funkciók amiket pluszban tud, számomra nem érdekesek. Valószínűleg az ARC funkció drágítja meg ennyire. A dac részre kíváncsi vagyok mit mondasz majd. Én nem fűzök nagy reményeket hozzá. Szerintem ez inkább csak plusz funkció és haladás a korral. Mostanában divat lett, hogy stereo erősítőkbe dac-ot tesznek, de minek. Minden esetre már az I225 is képes jól meghajtani pl. Martin Loganokat. Gondolom az új is ilyen lesz.
Igen, az I225 egy nagyon jó integrált erősítő, ami sok pre/power rendszernél jobban kezeli a hangfalakat. Eddig sehol nem tapasztaltuk, hogy kevés lenne. Viszont ma jelentős igény mutatkozik a különböző digitális bemenetekre is egy erősítőn. Ezt kívánja kiszolgálni az új Anthem STR integrált.

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 595

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Hamarosan elkezdődik a tesztelése. Szerintem egy ígéretes darab lesz. Ha valaki nem akar sok komponenst egymásra halmozni sok tápkábellel, összekötővel, akkor szerintem jó vétel lesz. Ismerve az eddigi Anthem erősítők hangját, ezzel sem lesz gond, ami a hangminőséget illeti. Az előd i225 is nagyon jól szólt. Csak annak a töredéke se volt a funkciója. Ez pedig igazán a mai igényeket is kielégíti. Az analóg bemenetek mellett egy csomó digitális bemenete van, ARC korrekcióra képes, ami a legtöbb szobában rendkívül hatékonyan csökkenti a kezelhetetlen akusztikai viszonyok hatását. A teljesítménye több, mint elegendő. Igazi központja lehet egy igényes sztereo rendszernek.
Sőt 2 sub-ot is képes kezelni. Viszont pont 1millióval drágább, mint az elődje. Nekem I225 van és gondolkodtam is egy esetleges továbblépésen, de elriasztott az ár. A funkciók amiket pluszban tud, számomra nem érdekesek. Valószínűleg az ARC funkció drágítja meg ennyire. A dac részre kíváncsi vagyok mit mondasz majd. Én nem fűzök nagy reményeket hozzá. Szerintem ez inkább csak plusz funkció és haladás a korral. Mostanában divat lett, hogy stereo erősítőkbe dac-ot tesznek, de minek. Minden esetre már az I225 is képes jól meghajtani pl. Martin Loganokat. Gondolom az új is ilyen lesz.
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



Szép darab és ahogy olvasom ,biztosan jól is szól.
Az ár viszont....hát nem részletezném (4500 USD ) mindenki döntse el maga....

Hamarosan elkezdődik a tesztelése. Szerintem egy ígéretes darab lesz. Ha valaki nem akar sok komponenst egymásra halmozni sok tápkábellel, összekötővel, akkor szerintem jó vétel lesz. Ismerve az eddigi Anthem erősítők hangját, ezzel sem lesz gond, ami a hangminőséget illeti. Az előd i225 is nagyon jól szólt. Csak annak a töredéke se volt a funkciója. Ez pedig igazán a mai igényeket is kielégíti. Az analóg bemenetek mellett egy csomó digitális bemenete van, ARC korrekcióra képes, ami a legtöbb szobában rendkívül hatékonyan csökkenti a kezelhetetlen akusztikai viszonyok hatását. A teljesítménye több, mint elegendő. Igazi központja lehet egy igényes sztereo rendszernek.

Avatar
skorpio-
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2016.02.09., kedd 16:54
Értékelés: 59

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: skorpio- »



Megérkezett az Anthem legújabb integrált erősítője az STR Integrated Amplifier.
Részleteket itt lehet találni róla.
 
https://www.anthemav.com/products-curre ... e=overview
 
https://www.anthemav.com/downloads/str_ ... asheet.pdf
Szép darab és ahogy olvasom ,biztosan jól is szól.Az ár viszont....hát nem részletezném (4500 USD ) mindenki döntse el maga....

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hírek, újdonságok

Hozzászólás Szerző: LIMAR »


Megérkezett az Anthem legújabb integrált erősítője az STR Integrated Amplifier.
Részleteket itt lehet találni róla.
 
https://www.anthemav.com/products-curre ... e=overview
 
https://www.anthemav.com/downloads/str_ ... asheet.pdf





Lezárt

Vissza: “Limar Audio”