Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lemezjátszó

Avatar
Komisszár
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.09.03., vas. 12:25
Értékelés: 11

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Komisszár »


Nem, nem szeretném elkapkodni, figyelembe szeretném venni azokat a tanácsokat, amiket itt kaptam. Amennyiben lehet, inkább új készülék felé tendálnék, ezért redukáltam három készülékre a potenciális befutókat nem az általam favorizáltság sorrendjében: 1. Rega Planar 3     2. Thorens 203     3. Edwards Audio valamelyik készüléke.
 
A Planar mellett szól: Magyarországon nagyon népszerű, netes tartalmak alapján magában hordozza a tuning lehetőségét, nagyon letisztutlt külső, amit le lehet tolni "anya torkán" is. Ellene szól: a tuningal az amúgyis kitűzött fölötti ár gyakorlatilag a kétszeresére megy fel, elgondolkodtató, hogy nem érdemes-e picit tovább gyűjteni és azután vásárolni???
 
A Thorens mellett szól: az élet más területein is megbízom a német precizitásban, az ára most a StreamAudio-nál, alapban is jónak tűnő konstrukció, amit később lehet még fejleszteni, nagyon tetszik az a védőplexi, amit adnak hozzá, a szoba ékévé teheti hosszútávon a masinát.
 
Edwards Audio: Nem lehet véletlen, hogy Huszti Zsolt is a nevét adta ehhez a márkához, nekem már ismeretlenül is szimpatikus Szekeres úrék üzlete, az pedig, hogy az Edwards kizárólagos értékesítési jogot adott nekik, biztos nem nélkülöz alapot. Az Edwardsnál tetszik az is, hogy talán meg tudom magam győzni a nem földtől elrugaszkodott árdifferenciák okán arról, hogy esetleg magasabb nívójú konstrukció mellett tegyem le a garast.
 
Azért jó lenne mindegyiket meghallgatni egy közép kategóriás rendszerben, mint amilyen az enyém is.
 
Köszönöm ezzel együtt Nektek még1x a segítő szándékot! High respect! 
You've got to ask yourself one more question: Do I feel lucky?

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4230
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »



Mihez képest?!
Az említett mm-eknél fényévekkel jobban szól benne. Persze egy emt után már nem.

 
A karhoz képest. A 103r nagyobb effektív tömegű karokban futja ki magát.

Avatar
Kvaterka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2016.02.13., szomb. 20:16
Értékelés: 8

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Kvaterka »


Szerintem nem járnál rosszul ezzel sem:
http://apro.hifipiac.hu/category-table- ... tszo,39452
"Sokszor már nem is a zenére figyelnek az emberek,hanem,hogy milyenek a hangok egyenként..Pedig az összhang a lényeg és,hogy mit okoz Neked!"

Avatar
Kvaterka
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2016.02.13., szomb. 20:16
Értékelés: 8

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Kvaterka »


Te vetted meg a Td-180-at?Nagyon gyorsan elkelt.    Jó gépek a Thorik inkább én is ebben gondolkodnék .Kezdésnek nagyon korrekt.

A Black Friday keretében gondolkodom az LP-s táborba lépésen. Amit kiszemeltem, az egy Audio Technika LP-3 illetve LP-5, valamint a Rega Planar 1. Tekintettel arra, hogy rengeteg tesztet olvastam illetve nagyjából az ebben a topicban található írásokat, a használt régebbi kiviteleket élből kipipáltam, árban pedig a 100.000-et céloztam meg, max. úgy 150-ig mennék fel (Az Onkyo CP-1050 még beleférne azért). 
 
A StreamAudionál láttam a Thorenseket is (pl. 203), illetve a Planar 2 is ársávon belül van, ahogy a Dual 505-4 és a Dual 460 is). A Pro Jecteket 1az1-ben ki kell zárnom? Mivel abszolút újonc vagyok ezen a területen (az általános iskolai ének órákon hallgattam utoljára lemezt illetve anyámék Accord típusú egyberendszerén...)
 
Köszönettel várom a segítő, építő megjegyzéseket!!! 

"Sokszor már nem is a zenére figyelnek az emberek,hanem,hogy milyenek a hangok egyenként..Pedig az összhang a lényeg és,hogy mit okoz Neked!"

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


A 103r a Rega karban nem szól szépen sajnos.
Mihez képest?!
Az említett mm-eknél fényévekkel jobban szól benne. Persze egy emt után már nem.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Hmmm. Itt is Maiden! 
 
http://www.hifipiac.hu/hifi/analog-leme ... -idok.html
 


na,majd elolvasom,most nicns időm akkor utánoznak :D évek óta maidennel tesztelek és ezt polgárpukkasztás gyanánt hangoztatom is. bár először front 242-vel kezdtem. azt azért nem vállaták be a koppolók(vagy nem tudják,mi az. Limar se tudja)   sors fintora,tegnap meglöktem a kart a kardeszkán és pont Front242 lemez forgott. egész jól vissza lehetett azzal is állítani. az az igazság,egy rendszernek általában egy beállítása van,ami jó. és azt mindegy,milyen zenével keresed, meg fogod találni. ahogy a készülék hangját is meg tudod ítélni. persze érdemes a sokszínűség miatt több stílussal megetetni,de általában ha jó maidennel,mással is jó lesz
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3056
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1600
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Indy »



ezen a cikken jót mosolyogtam
 
http://www.sztereomagazin.hu/+thorens+t ... iofil.html
 
az egy dolog,hogy nagyjából hasonlókat ír le,főleg ami a kart illeti,de iron maidennel tesztelt és lambert a neve (lambert a pedálkirály című kerékpáros eposz főszereplője. jómagam kaptam is egy, a filmben szereplő Magicreme csapatmezt egyszer születésnapomra. az asszony franciországban csináltatta,egyedi megrendelésre)
kicsi a világ. lehet van egy ikertestvérem?

Hmmm. Itt is Maiden! 
 
http://www.hifipiac.hu/hifi/analog-leme ... -idok.html
 

Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »


ezen a cikken jót mosolyogtam
 
http://www.sztereomagazin.hu/+thorens+t ... iofil.html
 
az egy dolog,hogy nagyjából hasonlókat ír le,főleg ami a kart illeti,de iron maidennel tesztelt és lambert a neve (lambert a pedálkirály című kerékpáros eposz főszereplője. jómagam kaptam is egy, a filmben szereplő Magicreme csapatmezt egyszer születésnapomra. az asszony franciországban csináltatta,egyedi megrendelésre)
kicsi a világ. lehet van egy ikertestvérem?
 



avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »


azért mókás az, itt ülnek a vásárlásra kiéhezett vadak, beleértve engem is. már rég megvan a saját motyó,így nem vásárolunk,de amikor valaki venne valamit, beindul a buli és kicsit úgy érezzük,magunknak vásárolunk
kicsit olyan egy ilyen feldobott kérdés, mit vennél meg magadnak. és beindul az agyalás, újra átélheted a múltat,amikor még kerested az utat
de szerintem thorens
a tányér a Funkot jutatja eszembe, a kar a Nottingham Analog Ace Space-t, bár valahol látom benne a saját uni pivot karomat is vagy a Wilson Benesch ACT, szintén tűágyazott megoldását(remélem eme utóbbira jól emléxem. egy ismerősöm mutatta,hogy lifeg minden irányba). ezek az egy ponton tűágyazott karok valami brutális szabadsággal szólalnak meg és a thorensen is ilyen van. azt látom, a thorens lehozott a budget kategóriába néhány olyan innovációt,ami a nagyokra jellemző és a videón megszólaló hang is eléggé rendben van,szintjéhez képest. persze szerintem.
érdekes lemezjátszó, az fix. puding próbája az evés,kár,hogy messze van. megnézegetném szívesen közelebbről.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »


Azért megmutatnám neked kedves Soundmania az új p3-at Exact-tal szerelve egy nagy láncban mit tud!Flow és Serblin Ktêma összeállításban.
Háát!?
Egy nagy rendszerbe nagyon nem való!!!
Gyuri

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4230
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »


103r egy Rega karban nem a legjobb megoldás...szerintem. Exactot nem ismerem.  
 
A 103r a Rega karban nem szól szépen sajnos.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Nagyjából hasonló hangról beszélünk, de a thorba a hangszedő  a szűk keresztmetszet...
 
++ az üvegtányéron lehet változtatni kicsi pénzért...

az lehet,de amikor lemezjátszót vásárolok,alapvetően a hagszedőt csak afféle ajándéknak tekintem,míg nem veszek bele egy tisztességeset így értem,mit akartál mondani, így meg Te érted,én mit akartam
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


103r egy Rega karban nem a legjobb megoldás...szerintem. Exactot nem ismerem.
Hallottam elyssel , exactal, eroicaval, 103- al is.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: csövi »


Hallottam az előző még 230 voltosat. Gondolom azért nem ég és föld..... Egy 103r sokkal jobb mint az Exact! Ezen nincs mit vitatkozni. Pedig még sz sem egy nagy döbbenet.
103r egy Rega karban nem a legjobb megoldás...szerintem. Exactot nem ismerem.  
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Azért megmutatnám neked kedves Soundmania az új p3-at Exact-tal szerelve egy nagy láncban mit tud!Flow és Serblin Ktêma összeállításban.
Hallottam az előző még 230 voltosat. Gondolom azért nem ég és föld..... Egy 103r sokkal jobb mint az Exact! Ezen nincs mit vitatkozni. Pedig még sz sem egy nagy döbbenet.

Avatar
Komisszár
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.09.03., vas. 12:25
Értékelés: 11

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Komisszár »


Köszönöm, utánanézek!
 
You've got to ask yourself one more question: Do I feel lucky?

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5664
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1053

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Kedves Voyager, Revox és Szekeres Úr!
Köszönöm a tanácsokat, komoly segítségül szolgálnak a továbblépéshez!!! Igazi VIP hozzáállás!

Ha használt lemezjátszó is megfelel akkor jobban jársz egy fulltuningos Rega Planar 3- al meg egy új Denon 103r hangszedôvel. És nem is fog többe kerülni. Hangban meg sokkal jobb lesz! Elyssel is de még az Exactal is nagyon gyenge hang.
Másik alternativa a systemdek iix.

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4230
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »


nem akarok beleszólni erősen,de az az üvegtányér filccel már kicsit ódivatú megoldás,ezt több,mint 10éve a Goldring is megoldotta tányércserével,így született meg a GR2 lemezjászó. de az egy dolog,hogy régi megoldás,nem is túl jó a hangja. a thorens isten tudja milyen műaynagtányérja inkább a funk firmet idézi, így meg van spórolva egy achroplat vásárlás(tányércsere).. én biztos,hogy a thorenst venném. az ár nem jelent semmit. a goldring is olcsóbb volt a regától,mégis jobb volt.
 
Nagyjából hasonló hangról beszélünk, de a thorba a hangszedő  a szűk keresztmetszet...
 
++ az üvegtányéron lehet változtatni kicsi pénzért...

Avatar
Komisszár
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.09.03., vas. 12:25
Értékelés: 11

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Komisszár »


Kedves Voyager, Revox és Szekeres Úr!
Köszönöm a tanácsokat, komoly segítségül szolgálnak a továbblépéshez!!! Igazi VIP hozzáállás!
You've got to ask yourself one more question: Do I feel lucky?

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Inkább ezt: https://www.streamaudio.hu/rega-planar- ... emezjatszo
Elys hangszedővel...

nem akarok beleszólni erősen,de az az üvegtányér filccel már kicsit ódivatú megoldás,ezt több,mint 10éve a Goldring is megoldotta tányércserével,így született meg a GR2 lemezjászó. de az egy dolog,hogy régi megoldás,nem is túl jó a hangja. a thorens isten tudja milyen műaynagtányérja inkább a funk firmet idézi, így meg van spórolva egy achroplat vásárlás(tányércsere).. én biztos,hogy a thorenst venném. az ár nem jelent semmit. a goldring is olcsóbb volt a regától,mégis jobb volt.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »



A következőket javaslom:
 
- húzd ki az erősítőből az LP játszó kábeleit
- a hangerőt potmétert a megszokott hallgatási szintre tekerd fel
- a hallgatási pozícióból bármilyen zajt, bugást hallasz, akkor az erősítő nem OK.
- > szerviz 
 
Üdv: TJ.

így néma a cucc. ha a fülem rászorítom a hangfalra akkor minimális fehér zaj van, 20 cm ről már semmi
a lemezjátszó régi darab, egy rca kábelcserét szívesen kipróbálnék rajta, csak hát integrált

Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4230
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1578
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »



A Black Friday keretében gondolkodom az LP-s táborba lépésen. Amit kiszemeltem, az egy Audio Technika LP-3 illetve LP-5, valamint a Rega Planar 1. Tekintettel arra, hogy rengeteg tesztet olvastam illetve nagyjából az ebben a topicban található írásokat, a használt régebbi kiviteleket élből kipipáltam, árban pedig a 100.000-et céloztam meg, max. úgy 150-ig mennék fel (Az Onkyo CP-1050 még beleférne azért). 
 
A StreamAudionál láttam a Thorenseket is (pl. 203), illetve a Planar 2.....

 
Inkább ezt: https://www.streamaudio.hu/rega-planar- ... emezjatszo
Elys hangszedővel...

Online
Avatar
tunerman
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2007.09.21., pén. 17:26
Értékelés: 1930
Tartózkodási hely: Tatabánya

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: tunerman »



nem idegesítő a phono álláskor hallható alapzaj, inkább szórakoztató kihívás, hogyan csökkenthető a minimálisra
 
akkor is hallom, ha a lemezjátszó nincs áram alatt, egyszerűen bekapcsolom az erősítőt (phono állásban) és feltekerem a hangerőt
 
RCA kábelcsere javasolt ilyenkor? 

A következőket javaslom:
 
- húzd ki az erősítőből az LP játszó kábeleit
- a hangerőt potmétert a megszokott hallgatási szintre tekerd fel
- a hallgatási pozícióból bármilyen zajt, bugást hallasz, akkor az erősítő nem OK.
- > szerviz 
 
Üdv: TJ.
LP: Lurné J1 - Air Tangent 1B - Kiseki Agaat, PHONO: Twin Servo MCRIAA, AMPLIFIER: 7242 PSE, CD: Philips CD100 trial run no NFB/V-FET, TUNER: REL Precedent, CASSETTE: Nakamichi 1000/II, REEL: StellaMaster/SP-8, SPEAKER: Lowther Acousta 115/P6/7M, HEADPHONES: Stax SRA-3S V-MOS/SRX MKIII

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12197
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3630
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



A Black Friday keretében gondolkodom az LP-s táborba lépésen. Amit kiszemeltem, az egy Audio Technika LP-3 illetve LP-5, valamint a Rega Planar 1. Tekintettel arra, hogy rengeteg tesztet olvastam illetve nagyjából az ebben a topicban található írásokat, a használt régebbi kiviteleket élből kipipáltam, árban pedig a 100.000-et céloztam meg, max. úgy 150-ig mennék fel (Az Onkyo CP-1050 még beleférne azért). 
 
A StreamAudionál láttam a Thorenseket is (pl. 203), illetve a Planar 2 is ársávon belül van, ahogy a Dual 505-4 és a Dual 460 is). A Pro Jecteket 1az1-ben ki kell zárnom? Mivel abszolút újonc vagyok ezen a területen (az általános iskolai ének órákon hallgattam utoljára lemezt illetve anyámék Accord típusú egyberendszerén...)
 
Köszönettel várom a segítő, építő megjegyzéseket!!! 

szeritnem rega vagy thorens. így első ránézésre nekem as thorens tányérja bizalomgerjesztőbb a vibrációk elnyelése szempontjából.
 
közben találtam ezt a videót. innen azt mondom, Thorens.ha ezt a hangszedőt adják is hozzá,teljesen rendben vagy. nekem tetszik. a kar is elég jól meg van oldva,ezzel a függőleges tűágyazással,de minden technkai hablaty helyett engem megyőzött így youtube-on keresztül a megszólaló zene. folyékony,jó a tonális balansza.
 



avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Komisszár
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2017.09.03., vas. 12:25
Értékelés: 11

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Komisszár »


A Black Friday keretében gondolkodom az LP-s táborba lépésen. Amit kiszemeltem, az egy Audio Technika LP-3 illetve LP-5, valamint a Rega Planar 1. Tekintettel arra, hogy rengeteg tesztet olvastam illetve nagyjából az ebben a topicban található írásokat, a használt régebbi kiviteleket élből kipipáltam, árban pedig a 100.000-et céloztam meg, max. úgy 150-ig mennék fel (Az Onkyo CP-1050 még beleférne azért). 
 
A StreamAudionál láttam a Thorenseket is (pl. 203), illetve a Planar 2 is ársávon belül van, ahogy a Dual 505-4 és a Dual 460 is). A Pro Jecteket 1az1-ben ki kell zárnom? Mivel abszolút újonc vagyok ezen a területen (az általános iskolai ének órákon hallgattam utoljára lemezt illetve anyámék Accord típusú egyberendszerén...)
 
Köszönettel várom a segítő, építő megjegyzéseket!!! 
You've got to ask yourself one more question: Do I feel lucky?

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”