Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lemezjátszó

Avatar
dreamcatcher
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.11.25., pén. 08:36
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Sopron

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dreamcatcher »


az előbbi kombináltfogós sztori pikantériája, a csaj utána megD...ta magát a szerelővel :D .D halál komoly úgyhogy, vigyázz, légy résen
 
Micsoda kilátások. Szóval akkor a helyes válasz annyi, hogy "már nem lehet kapni lemezjátszókat"

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Kicsivel több, mint egy éve házasok, úgy emlékszem, szerintem nem biztos, hogy ez a cél. Amúgy a férjet nem ismerem, csak a "de jó lenne egy lemezjátszó" mondatból (na meg abból, hogy "hangfalak már vannak") azt gondolom, hogy ez amolyan teljesen amatőr hobbi (esetleg divat?) lehet a srác részéről. Talán van egy nagy halom bakelit lemez, ami megmaradt régről (esetleg szülőktől) és ezért szeretne. (csak tippelek)
Mindenkinek köszönöm a gyors (és egyértelmű    ) választ!

az előbbi kombináltfogós sztori pikantériája, a csaj utána megD...ta magát a szerelővel :D .D halál komoly úgyhogy, vigyázz, légy résen
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Az eredeti infó az volt, hogy "csak lemezjátszó kell", de gyanús lett a dolog, így rákérdeztem, hogy mihez lenne illesztve az ajándék. Kiderült, hogy "hangfalak már vannak" - szóval nincs.
Nekem is volt egy olyan gyanúm, hogy ez a 30 nem nagyon lesz elég a dologhoz, de mivel nem nagyon nézegetek ilyen dolgokat, gondoltam, hátha van valami titkos defutó, de ezek szerint ins. Szerintem meggyőzőm, hogy ne karácsonyi ajándék legyen a dologból, vagy gyűjtsenek, vagy vonják össze más remek alkalmakkal, mint születésnap, hézassági évforduló , stb.
És igen, ahogy írtad, gondolatébresztő lesz az embernek. (Vagy teljesen elfelejti az egészet és csak porosodni fog a lejátszó.)
 

hangfalak már vannak :D ez jó.de gondolom,valami házimozijuk,vagy valamilyük csak van,csak ugye egy ilyen válasz után újabb kérdést feltenni utópia lenne
az jut eszembe, réges-rég, egy csaj barátnőjét megkérdezte a vízszserelő,van e otthon kombináltfogó. a csaj rávágta magabiztosan,hogy van, majd előkapart egy csavarhúzót a szekrényből..
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
dreamcatcher
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.11.25., pén. 08:36
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Sopron

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dreamcatcher »



Hát az meglepetés lesz! Mekkora zenerajongó a férj?! Esetleg válni akar-e a hölgy?
Szerintem használtba sem érdemes 100 alatt nézegetni. Nemhogy újat 30- ért.

:D
Kicsivel több, mint egy éve házasok, úgy emlékszem, szerintem nem biztos, hogy ez a cél. Amúgy a férjet nem ismerem, csak a "de jó lenne egy lemezjátszó" mondatból (na meg abból, hogy "hangfalak már vannak") azt gondolom, hogy ez amolyan teljesen amatőr hobbi (esetleg divat?) lehet a srác részéről. Talán van egy nagy halom bakelit lemez, ami megmaradt régről (esetleg szülőktől) és ezért szeretne. (csak tippelek)
Mindenkinek köszönöm a gyors (és egyértelmű    ) választ!

Avatar
dreamcatcher
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.11.25., pén. 08:36
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Sopron

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dreamcatcher »


az erősítőn van phono fokozat egyébként? nézegetem a média weblapját és mintha lenen olyan lemezjátszó,amiben van beéípített phono fokozat. de ezek tényleg eléggé az alja lejátszók lesznek... vagyis még attól is lentebb van egy marantz,ami szintén nagyon alapgép,de ennek legalább lemezjátszó kinézete van,de ehhez tuti kell phono fokozat. csak az vicces,hogy ettől szerintem jobbat lehet találni vaterán 5 ezerért... nem egyszerű a történet
Az eredeti infó az volt, hogy "csak lemezjátszó kell", de gyanús lett a dolog, így rákérdeztem, hogy mihez lenne illesztve az ajándék. Kiderült, hogy "hangfalak már vannak" - szóval nincs.
Nekem is volt egy olyan gyanúm, hogy ez a 30 nem nagyon lesz elég a dologhoz, de mivel nem nagyon nézegetek ilyen dolgokat, gondoltam, hátha van valami titkos defutó, de ezek szerint ins. Szerintem meggyőzőm, hogy ne karácsonyi ajándék legyen a dologból, vagy gyűjtsenek, vagy vonják össze más remek alkalmakkal, mint születésnap, hézassági évforduló , stb.
És igen, ahogy írtad, gondolatébresztő lesz az embernek. (Vagy teljesen elfelejti az egészet és csak porosodni fog a lejátszó.)
 

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Sziasztok,
A témában jártas mestertől kérdezném: munkatársnőm a férjét szeretné meglepni Karácsonya egy lemezjátszóval, hát meg is talált engem a kérdéssel. Amennyit infót ki tudtam szedni belőle, egy olyan valakiről van szó, aki csak úgy felsóhajtott, hogy "dejólenneegylemezjátszó", ráadásul az árkategória is nagyon az alja: 30ezret (max 35-öt) szeretne adni érte. Nekem ez a terület leginkább ismeretlen, szóval ebben az árkategóriában érdemes egyáltalán tanácsot kérnem? Van valamilyen javaslatotok?
Próbáltam erőltetni, hogy ezért talán egy szép használtat lehetne/kellene, de sajnos ragaszkodik az újhoz...

Hát az meglepetés lesz! Mekkora zenerajongó a férj?! Esetleg válni akar-e a hölgy?
Szerintem használtba sem érdemes 100 alatt nézegetni. Nemhogy újat 30- ért.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Sziasztok,
A témában jártas mestertől kérdezném: munkatársnőm a férjét szeretné meglepni Karácsonya egy lemezjátszóval, hát meg is talált engem a kérdéssel. Amennyit infót ki tudtam szedni belőle, egy olyan valakiről van szó, aki csak úgy felsóhajtott, hogy "dejólenneegylemezjátszó", ráadásul az árkategória is nagyon az alja: 30ezret (max 35-öt) szeretne adni érte. Nekem ez a terület leginkább ismeretlen, szóval ebben az árkategóriában érdemes egyáltalán tanácsot kérnem? Van valamilyen javaslatotok?
Próbáltam erőltetni, hogy ezért talán egy szép használtat lehetne/kellene, de sajnos ragaszkodik az újhoz...

az erősítőn van phono fokozat egyébként? nézegetem a média weblapját és mintha lenen olyan lemezjátszó,amiben van beéípített phono fokozat. de ezek tényleg eléggé az alja lejátszók lesznek... vagyis még attól is lentebb van egy marantz,ami szintén nagyon alapgép,de ennek legalább lemezjátszó kinézete van,de ehhez tuti kell phono fokozat. csak az vicces,hogy ettől szerintem jobbat lehet találni vaterán 5 ezerért... nem egyszerű a történet
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: revox »



Sziasztok,
A témában jártas mestertől kérdezném: munkatársnőm a férjét szeretné meglepni Karácsonya egy lemezjátszóval, hát meg is talált engem a kérdéssel. Amennyit infót ki tudtam szedni belőle, egy olyan valakiről van szó, aki csak úgy felsóhajtott, hogy "dejólenneegylemezjátszó", ráadásul az árkategória is nagyon az alja: 30ezret (max 35-öt) szeretne adni érte. Nekem ez a terület leginkább ismeretlen, szóval ebben az árkategóriában érdemes egyáltalán tanácsot kérnem? Van valamilyen javaslatotok?
Próbáltam erőltetni, hogy ezért talán egy szép használtat lehetne/kellene, de sajnos ragaszkodik az újhoz...

álmodj tovább ;-)
de viccet félretéve,nem egyszerű a történet,bár valamikor a média marktban láttam olcsó lemezjátszókat,csak ne az USB-st vegyétek meg. de szerintem ezek  amédiások is 50nél kezdőbtek inkább. csodát ezektől nem lehet várni,de meg fog szólalni. azt én teljesen megértem,hogy használtat nem akar. meglepetés-ajándék... ennyi pénzért gondolatébresztő lesz a faszinak,aztán ha akar,majd kerít amgának jobbat. a gesztus szép,nagy értéket nem kaptok ennyi pénzért. de hátha valak itud valami titkos helyet,ahol még olcsóbban lehet lecsapni az első lemezjátszóra.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Indy »



Sziasztok,
A témában jártas mestertől kérdezném: munkatársnőm a férjét szeretné meglepni Karácsonya egy lemezjátszóval, hát meg is talált engem a kérdéssel. Amennyit infót ki tudtam szedni belőle, egy olyan valakiről van szó, aki csak úgy felsóhajtott, hogy "dejólenneegylemezjátszó", ráadásul az árkategória is nagyon az alja: 30ezret (max 35-öt) szeretne adni érte. Nekem ez a terület leginkább ismeretlen, szóval ebben az árkategóriában érdemes egyáltalán tanácsot kérnem? Van valamilyen javaslatotok?
Próbáltam erőltetni, hogy ezért talán egy szép használtat lehetne/kellene, de sajnos ragaszkodik az újhoz...

Ne ragaszkodjon. Ennyi pénzért szemetet lehet csak venni újban. Szó szerint. 
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
dreamcatcher
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2011.11.25., pén. 08:36
Értékelés: 1
Tartózkodási hely: Sopron

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dreamcatcher »


Sziasztok,
A témában jártas mestertől kérdezném: munkatársnőm a férjét szeretné meglepni Karácsonya egy lemezjátszóval, hát meg is talált engem a kérdéssel. Amennyit infót ki tudtam szedni belőle, egy olyan valakiről van szó, aki csak úgy felsóhajtott, hogy "dejólenneegylemezjátszó", ráadásul az árkategória is nagyon az alja: 30ezret (max 35-öt) szeretne adni érte. Nekem ez a terület leginkább ismeretlen, szóval ebben az árkategóriában érdemes egyáltalán tanácsot kérnem? Van valamilyen javaslatotok?
Próbáltam erőltetni, hogy ezért talán egy szép használtat lehetne/kellene, de sajnos ragaszkodik az újhoz...
 

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4219
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1572
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Voyager »



 

Van egy Pioneer Pl-400 lemezjátszóm...

 
Általában problémás (kiszáradt) elektrolit kondenzátorok okoznak ilyesmit. Ritkább esetben a táp fárad el, hiszen nem fiatal a cucc.

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »


A Radius 3 hivatalosan milyen? Köszönöm.
Ugyan olyan mint a Xerxes, csak káva nélkül. 

Avatar
G.Viktor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2010.12.30., csüt. 22:37
Értékelés: 48

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: G.Viktor »


Üdv. Mindenkinek!
 
Egy problémával fordulnék hozzátok.
 
Van egy Pioneer Pl-400 lemezjátszóm, ami "nyávog". Nem  tartja a fordulatot mindig. Lejátszás közben olyan, mintha korrigálná a helyes fordulatszámra, de nem mindig jelentkezik, vagy ha igen akkor az első 10-15-percben.
 
Van valakinek ötlete a probléma megoldására?
 
Előre is köszönöm!
 
DP csöves előerősítő, Fidelity Topas, Schmidt F. és Canare kábelek, Braun LS 130, Lenco L75.

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Indy »


Bizony, a Roksan Xerxes "merev vázas" futómű. Pontosabban nem függesztett. És még ha valakinek szubjektív nem is jön be, egyet biztosan nem mondhat rá, hogy álmosító lenne a hangja!
A Radius 3 hivatalosan milyen? Köszönöm.
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: supravox »


Bizony, a Roksan Xerxes "merev vázas" futómű. Pontosabban nem függesztett. És még ha valakinek szubjektív nem is jön be, egyet biztosan nem mondhat rá, hogy álmosító lenne a hangja!
Köszi a kiigazítást
Ciki..azt hittem függesztett
Szórom a hamut a fejemre
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »



Végállomásnak ajánlasz egy általad istenített de álmos hangú futóművet???
Ezt mégis hogy?
Vagy én vagyok eltévedve és a Roksan merev vázas..

Bizony, a Roksan Xerxes "merev vázas" futómű. Pontosabban nem függesztett. És még ha valakinek szubjektív nem is jön be, egyet biztosan nem mondhat rá, hogy álmosító lenne a hangja!  

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



Köszönöm!!!
Megy a címem.   

Szívesen.
 
Hétfőn mennek a csavarok.
 
Hg

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: csövi »



Szia!
 
Végre eljutottam odáig, hogy feltúrjam a raktárkészletemet.
Találtam csavarokat, amik jók lehetnek.
 
Van 2 db 22mm-es és 3 db 25mm-es Whithworth 5/32"-os csavart (rozsdamentes).
Szívesen elküldöm, ha megírod a címedet privátban.
 
Hg

Köszönöm!!!
Megy a címem.   
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3332
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: LIMAR »



Igazad van. Rega hibája ill. regába én tapasztalatom alapján pl. jobb egy bármilyen Benz ACE mint a 103 ill 103R.  Kuzma Stogiba pedig jobban tetszett a 103 mint a BenzMico  L2...Ilyen ez a sport. 
 
No meg a saját ízlés, hallás. 
 
Volt alkalmam együtt élni egy jó állapotú Roksan Xerxesel. Nem tetszett pedig állvánnyal, táppal karral... mindenhogy próbáltam. Söt a a erősítő fejlesztőmnek is ez a referenciája, de nekem nem. Maradt a Michell.   
 
PA062095.jpg
 
Ellenben, hogy mi a jó vétel (P3 vagy más) nem vagyok kompetens... :-)

Szia!
 
Végre eljutottam odáig, hogy feltúrjam a raktárkészletemet.
Találtam csavarokat, amik jók lehetnek.
 
Van 2 db 22mm-es és 3 db 25mm-es Whithworth 5/32"-os csavart (rozsdamentes).
Szívesen elküldöm, ha megírod a címedet privátban.
 
Hg


Avatar
supravox
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2618
Csatlakozott: 2013.09.01., vas. 07:28
Értékelés: 1901

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: supravox »



Ennyi volt a keret. Az Ace megint vagy 280 körüli árú. Ha lett volna annyi rá akkor Roksan lett volna emt-vel , Artemizzel. Az már végállomás lehet.
Amúgy nem annyira kedvelem a függesztett futóműveket. Valahogy..... álmosító. Talán a heybrook meg a rock ami nem. De heybrookot már rég hallottam.
Roksant meg felejtsd el rega karral. Bár p3-ra is sokkal jobb lenne egy Tabriz zi vagy Artemiz. Csakhát......
Végállomásnak ajánlasz egy általad istenített de álmos hangú futóművet???Ezt mégis hogy?
Vagy én vagyok eltévedve és a Roksan merev vázas..
BodorPc+SotM lan usb cclk switch,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna Ref,BricastiM20előfok,ATC SCM150asl hangfal
Technics SP10mk2+Glanz10Bt ,DS audio pickupDSW003phono,WW Platinum8 XLR hegyek,Valhalla Draco Ref aes/ebu, Stealth T-selected v2 usb, Vertere LAN, WW Platinum tápok
Stax SRX9000-SRM700S

Online
Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »


"ilyen ez a sport"
 
igen,ilyen ..boldogan éltem,használtam P3/RB300+DL103/Heed Questar MC párositást...az ex 103R-em egy modifikált Thorens 125/RB300-ban landolt (a függesztett alváz át lett épitve merevre/mushrooms/TD124 változatra),elötte abban csak a sima 103-as volt ..
 
izlések,és pofonok
 

 
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



Igazad van. Rega hibája ill. regába én tapasztalatom alapján pl. jobb egy bármilyen Benz ACE mint a 103 ill 103R. Kuzma Stogiba pedig jobban tetszett a 103 mint a BenzMico L2...Ilyen ez a sport.
 
No meg a saját ízlés, hallás.
 
Volt alkalmam együtt élni egy jó állapotú Roksan Xerxesel. Nem tetszett pedig állvánnyal, táppal karral... mindenhogy próbáltam. Söt a a erősítő fejlesztőmnek is ez a referenciája, de nekem nem. Maradt a Michell.
 
PA062095.jpg
 
Ellenben, hogy mi a jó vétel (P3 vagy más) nem vagyok kompetens... :-)
Ennyi volt a keret. Az Ace megint vagy 280 körüli árú. Ha lett volna annyi rá akkor Roksan lett volna emt-vel , Artemizzel. Az már végállomás lehet. Amúgy nem annyira kedvelem a függesztett futóműveket. Valahogy..... álmosító. Talán a heybrook meg a rock ami nem. De heybrookot már rég hallottam.
Roksant meg felejtsd el rega karral. Bár p3-ra is sokkal jobb lenne egy Tabriz zi vagy Artemiz. Csakhát......

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: csövi »



Ez lehet inkább a kar hibája. Hasonlóak az adatok. A hivatalos hangkar-hangszedő rezonancia számítással is belül van a határokon.
At 33 meg egy majdnem dupla árú dolog. Dupla engedékenységgel. Furcsa lenne ha nem lenne jobb. Bár ilyenkor mindig eszembe jut az emt. Hogy az mit tud az áráért!

Igazad van. Rega hibája ill. regába én tapasztalatom alapján pl. jobb egy bármilyen Benz ACE mint a 103 ill 103R.  Kuzma Stogiba pedig jobban tetszett a 103 mint a BenzMico  L2...Ilyen ez a sport. 
 
No meg a saját ízlés, hallás. 
 
Volt alkalmam együtt élni egy jó állapotú Roksan Xerxesel. Nem tetszett pedig állvánnyal, táppal karral... mindenhogy próbáltam. Söt a a erősítő fejlesztőmnek is ez a referenciája, de nekem nem. Maradt a Michell.   
 

 
Ellenben, hogy mi a jó vétel (P3 vagy más) nem vagyok kompetens... :-)
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Ez nagyon jól hangzik, csak alkatrész áron sem éppen filléres megoldás és munka sem kevés van vele. hangszedők nélkül számítva jóval olcsóbbra kijött mindenestől mint egy új P3! Systemdekből még a hangszedővel is olcsóbb.
A következő lépcső már a Roksan Xerxes. Azzal, ha jó példányod van, már hátra lehet dőlni egy életre. De pont Te ne tudnád?!

Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: SoundMania »


Én is ilyen kart hallgattam sokáig a Michellen, de hamar eladtam a Denont. Előtte egy Kuzma stogi karban szárnyalt a 103, de a Tuningolt regába (Discovery+Michell ellensúly) csak pislákolt...ellenben a AT 33PTG ...Imádom. Most már a AT33PTGII zenél.
Ez lehet inkább a kar hibája. Hasonlóak az adatok. A hivatalos hangkar-hangszedő rezonancia számítással is belül van a határokon.
At 33 meg egy majdnem dupla árú dolog. Dupla engedékenységgel. Furcsa lenne ha nem lenne jobb. Bár ilyenkor mindig eszembe jut az emt. Hogy az mit tud az áráért!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”