Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lcd, Led, Oled TV-k

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »



Hello.Segíts egy kicsit légy szives. Nem ismerem az uhd és a s uhd felbontást .  Mennyi adat van egy filmhez?   (DVD 8,5 gb    Blu ray 50 gb)  
Mivel a 4K legalább 2x jobb minőségű, legalább 100 gb adat van egy adat hordozón-minimum.  Úgy gondolom ha ettől kevesebb adat van egy 4k filmhez akkor az valami  felkonvertált dolog. Ezekről nem nagyon van szó..  Nem kötekedni akarok    (Az egy bolond százat csinál című film Blu Ray lemezen nem blu ray minőség közel sem. A blu ray lemezen megjelenő 4k filmekkel mi a helyzet? 50 gb lemezre nem egyszerű 100 gb adatot  ráírni)
Válaszod előre is köszönöm.   Halmi András

Az eredeti 4k az 4000 pixel feleti,de a 3800 as is megfelel a minőségnek és az uhd tv mind kezeli  a 4000 felbontást.A másik 4k 1 óra 128 gb adat ilyen dvd se blue-ray nem létezik csak merevlemez,az hogy mit vesznek fel 4k-ban azt nem tudom.A másik csak is olyan filmet vegyél le  netröl ami eredeti ,vagy nem kisebb 7 gigánál ez még nagyon nézhető.Vannak kiadók akik felkonvertálnak filmeket ,ezek viszont minőség romlást okoz.Én a transformerszeket szettem le uhd ban 60 80 ,giga nagyságban, és bizony vannak olyan részek ami inkább hd ,ezt lehet látni a filmben is,pl:kisebb kamerát használnak rejtett  felvételhez ezek kisebb felbontást csinál. uhd és az suhd egyforma,csak a széria miatt van az s,azt olvastam a samsung oldalán ezek ha jól tudom már kvantum technologiásak ezért van az s,de felesleges olyat venni,mert  különbséget nem igen fogod látni.Mi is olyat szeretünk volna venni ,de minek kiadni 700 ezret egy su-ra ha 3 év és 160 megveheted őket.Ha led tévéd van  csere mert  nem sokára te fizetsz ,hogy megvegyék.Samuba csak a 6,7 ,8 szériát ajánlom tehát 6000-7000-8000 szériák.A oled viszont csak nagy lakásban jó a qled is szép de még várnék ezek kell egy 2évet.Nekem egy 6002   43 col ha jól  tudom.ennyi egyenlöre

Online
Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 551
Tartózkodási hely: Érd

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: Morph »



Sziasztok!
 
2 hete vásárolt 65 XE90 - produkció :
http://keptarhely.eu/view.php?file=2017 ... pyz93.jpeg
 
Töredezett színátmenetek, mintha egy rács lenne a képre ráhúzva minden bemeneten látszik, hol jobban, hol kevésbé.

Bocs én csak most néztem be ide,lehet késő.
Azért megpróbálok segíteni.
Menu/picture/clarity /smooth gradation ott azt állítsd low-ra vagy mediumra és meg kell szűnni a problémának.
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »

Akkor mondom hogy értsed,ha tévét akarsz venni akkor ,uhd vagy e feletti felbontás ajánlót,.Ha tetszik egy tévé, márkára színe is jó neked,vagy esetleg vigyél pendrájvon uhd filmet,és ott az eladó kérd meg hogy ,tegye be a filmet illetve a gép könyvet,és netten is nézél rá a típusra mit tud.Én 20 tvé között válogattam az ár 200 max,ebbe bele eset az o led tv de aztán egy 6002 es samura eset a választásom,mert megfelelt az elvárásnak,. Én is filmeket nézek rajta.külső hdd röl 2 terrásat vígan kezel,.Ha megveted a samut (persze ha azt veszel) 3 nap a vételtől számítva reggeled a samunál +1 évet ad de a tv hátlapján lesz a teljes típus ,a kartonon egy számmal kevesebb,van tehát tévé.sok boltos ezt nem tudja ,kérdez mindig a garit .hogy ki menyit ad,2 év már jó.ennyit tudok segíteni,légy fifikás,ne hagyd hogy bevigyenek a radványi sötét erdőbe.de ha pesten jársz és kiványcsi vagy hogy milyen egy uhd,akkor szívesen megmutatom,mert más látni és más nézni,sok filmem van uhd ban

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »


Igen, meg a magyar Aldiban is...
Köszönöm, akkor nem kísérletezem ezzel.
Maradok az általad javasolt körnél.
(Ez akart lenni a hozzászólás az előbbinél valamit elrontottam.)

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »

Medion life tevéről ?.Én nem igazán vágom milyen teve,de van e magyar szervize itthon,de nem igazán vágnék bele inkább ismertebb márkát keres.2 az ilyen tévék általában egy katyvasz ,van ilyen olyan belső,általában 10 gyártoi alkatrész van benne.Vigyázz az ismeretlen márkával,mert nagyon rá lehet cseszni.A mai világban inkább lehúznak ,mint adjanak,ez kb olyan mint a technika tévé márka.Ez egy aldiban is kapható tv,német országban.

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »



Sziasztok!
Még egy kérdés.
A Medion tévékkek kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?
90%-ban filmnézéshez kellene (számítógépről).
Ezt a típust néztem:
Medion life X18112
3 év garanciával adják, cirka 170e.
Jó választás lehet, vagy maradjak az ismertebb márkáknál?
(Persze gondolom ez a készülék is a nagy gyártók alkarészeiből van összerakva.)
Előre is köszönök minden segítséget!

Medion life  tevéről ?.Én nem igazán vágom milyen  teve,de van e magyar szervize itthon,de nem igazán vágnék bele inkább ismertebb márkát keres.2 az ilyen tévék általában egy katyvasz ,van ilyen olyan belső,általában 10 gyártoi alkatrész van benne.Vigyázz az ismeretlen márkával,mert nagyon rá lehet cseszni.A mai világban inkább lehúznak ,mint adjanak,ez kb olyan mint a technika tévé márka.Ez egy aldiban is kapható tv,német országban.

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »


Sziasztok!
Még egy kérdés.
A Medion tévékkek kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalata?
90%-ban filmnézéshez kellene (számítógépről).
Ezt a típust néztem:
Medion life X18112
3 év garanciával adják, cirka 170e.
Jó választás lehet, vagy maradjak az ismertebb márkáknál?
(Persze gondolom ez a készülék is a nagy gyártók alkarészeiből van összerakva.)
Előre is köszönök minden segítséget!

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »



 
6000-7000 típusokat ajánlomSamsung UE50MU6122KXXH UHD 4K Smart TV stb 

Köszönöm, megnézem!

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »



Köszönöm a választ!
Megtennéd, hogy egy kicsit bővebben is kifejted?

6000-7000 típusokat ajánlom Samsung UE50MU6122KXXH UHD 4K Smart TV stb

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »


5 ös széria  régi tv,6,7 széria erösen ajánlott
Köszönöm a választ!
Megtennéd, hogy egy kicsit bővebben is kifejted?

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »



Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Elsősorban filmnézéshez szeretnék kb 49" méretű tévét vásárolni, 150e Ft körüli összeget szánnék rá.
Láttam 2 Samsungot UE49M5002, és UE49K5100, ezek olyan 120e körül voltak.
Kérdésem, hogy érdemes-e ezek közül valamelyiket választani, vagy az 5000-es szériát kerüljem.
Egy helyen azt olvastam, hogy nem ajánlott kategória, mert nagy a megjelenítők elmosódása és a mozgásfelbontás sem megfelelő.
Sajnos teljesen tájékozatlan vagyok tv vonalon.
Előre is köszönöm a segítséget!

5 ös széria  régi tv,6,7 széria erösen ajánlott

Avatar
pépé400
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2011.04.10., vas. 18:33
Értékelés: 1

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: pépé400 »


Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Elsősorban filmnézéshez szeretnék kb 49" méretű tévét vásárolni, 150e Ft körüli összeget szánnék rá.
Láttam 2 Samsungot UE49M5002, és UE49K5100, ezek olyan 120e körül voltak.
Kérdésem, hogy érdemes-e ezek közül valamelyiket választani, vagy az 5000-es szériát kerüljem.
Egy helyen azt olvastam, hogy nem ajánlott kategória, mert nagy a megjelenítők elmosódása és a mozgásfelbontás sem megfelelő.
Sajnos teljesen tájékozatlan vagyok tv vonalon.
Előre is köszönöm a segítséget!

Forrás: Marantz CD52 mkII SE, vagy Systemdek I és Goldring 1012GX és Pointe Analogia mkII, vagy PC/MacMini és Bladelius mini dac.
Erősítő: DP211SE és 2db Monacor SAM-2
Hangfal: Bastanis Atlas
Kábelek: Bastanis, Fapaci Y USB és elosztó

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: rx8 »


Köszönöm szépen a segítséget mindenkitől, akkor marad a Pana és Sony párbaj....
 
Üdv,
 
rx8
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

sting 2

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: sting 2 »


Hát bízom benne.Apukám is Sony-t vett egy 40 collost, de olyan képet LCD-ből még nem láttam, pedig az itteni gépekhez képest fillérekért vette.Valójában ez indított el ezen az úton, de a Panát is kedvelem, van most egy CRT-s TV-nk az egyik szobában, brilliáns a képe.Hát majd jól megnézem mindkettőt aztán majd választok.
2 hétig használtam a 65 EX 780-at, aztán jött a Sony.
Nagyon rendben van  a Pana is!
Sok dologban még jobb is, pl : Táv, OS, gyorsaság, de hát a 500 vs 900 nit, a FALD led vs Edge Led, és a még mélyebb fekete megjelenítés a Szónyi felé terelt.
Azóta sem vagyok biztos benne, hogy jobb is ténylegesen...
A Pana most megcsinálta, csak hát nem költ annyit reklámra, illetve a sony nagyobb hype-al bír. 
Egy adalék - Pana 45kg - Sony 30kg!!!

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: rx8 »

Hát bízom benne.Apukám is Sony-t vett egy 40 collost, de olyan képet LCD-ből még nem láttam, pedig az itteni gépekhez képest fillérekért vette.Valójában ez indított el ezen az úton, de a Panát is kedvelem, van most egy CRT-s TV-nk az egyik szobában, brilliáns a képe.Hát majd jól megnézem mindkettőt aztán majd választok.
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: Shimano »


Köszi rákukkantok az ex780-ra.Amúgy tényleg úgy van, hogy a régi cuccok sokkal jobbak, csak sajnos már a régi TV-k csatlakozó felülete már nem kompatibilis a mostanival és azért egy picit szeretnék korszerűbb rendszert, illetve a képátló nagysága miatt is fontos a felbontás, mivel igen messziről nézzük.Projektor is beférne, de sajnos az asszony nem vevő rá....
Azért az kevésbé valószínű hogy Te is egy hibás sonyba fuss bele,én nem aggódnék ez miatt.Egy VA paneles sony azért nagyon egyben van a természetes színeivel,és a szuper kontrasztjával.

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: rx8 »

Köszi rákukkantok az ex780-ra.Amúgy tényleg úgy van, hogy a régi cuccok sokkal jobbak, csak sajnos már a régi TV-k csatlakozó felülete már nem kompatibilis a mostanival és azért egy picit szeretnék korszerűbb rendszert, illetve a képátló nagysága miatt is fontos a felbontás, mivel igen messziről nézzük.Projektor is beférne, de sajnos az asszony nem vevő rá....
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

sting 2

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: sting 2 »


Hát ez a 65 XE90 probléma elég hervasztó.Ezt a képet minden felbontásnál produkálja?Ez volt az egyik kiszemelt.A fene vigye el már semmilyen márkában nem lehet megbízni!?Az LG , Samsung vonal élből kiesett, mert a képminőségük nem tetszik, akkor mi a f.-ét vegyek?Röhej van pénz nincs olyan eszköz , ami jó lenne hosszabb távon....A tavaly is egy öt(!) éves márkás 200 ezres mosógép lett csapágyas, ez vicc......
Panasonic EX780 -  

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »


Hát ez a 65 XE90 probléma elég hervasztó.Ezt a képet minden felbontásnál produkálja?Ez volt az egyik kiszemelt.A fene vigye el már semmilyen márkában nem lehet megbízni!?Az LG , Samsung vonal élből kiesett, mert a képminőségük nem tetszik, akkor mi a f.-ét vegyek?Röhej van pénz nincs olyan eszköz , ami jó lenne hosszabb távon....A tavaly is egy öt(!) éves márkás 200 ezres mosógép lett csapágyas, ez vicc......
Hát nem az számít hogy milyen drága,mert attól Jób nem lesz ,minden termék ócska kina,,koreai termék,és fogyasztói társadalomban élünk,a mosógépről annyit hogy hajdú ver minden új mosógépet :Dnekem 25 év után lett csapágyas 5 volt a javítási költségem .Azok az emberek akik minél bonyolultabb gépeket vesznek ,mert mondván a drágább jobb,azok az igazi tudatlanok,mert az ilyen gépek egy nagy katyvasz minden szempontból minden összefügg mindennel.Néz körül lesz  olyan amit keresel csak ne kapkodj ,és legyen türelmed.Én 16 éves Orionomat cseréltem le egy uhd-ra 2 honapja,de nem dobom ki a régit mert beüt a szar okkor nézhetem a helyét,de én azt mondom hogy a régi kütyük verik a mostani tömeges szarokat.

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: rx8 »

Hát ez a 65 XE90 probléma elég hervasztó.Ezt a képet minden felbontásnál produkálja?Ez volt az egyik kiszemelt.A fene vigye el már semmilyen márkában nem lehet megbízni!?Az LG , Samsung vonal élből kiesett, mert a képminőségük nem tetszik, akkor mi a f.-ét vegyek?Röhej van pénz nincs olyan eszköz , ami jó lenne hosszabb távon....A tavaly is egy öt(!) éves márkás 200 ezres mosógép lett csapágyas, ez vicc......
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


na mindegy,vid javíttatni,de nem fognak csinálni vele semmit,esetleg szoftvert javítanak,vagy csere gari
 
 
Boroztál, vagy söröztél? Nekem semmi bajom a tévémmel, bő egy éve kifogástalanul üzemel. Másnak címezd...

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »


Ha ez így lenne, akkor az LG tévéknek is emészthető képe lenne... Amúgy meg egyáltalán nem érdekel ez a része. Meg úgy az egész...
na mindegy,vid javíttatni,de nem fognak csinálni vele semmit,esetleg szoftvert javítanak,vagy csere gari

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


lg belseje van a sonyinak bocs
 
 
Ha ez így lenne, akkor az LG tévéknek is emészthető képe lenne... Amúgy meg egyáltalán nem érdekel ez a része. Meg úgy az egész...

manman12
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2016.01.23., szomb. 14:53
Értékelés: 27
Tartózkodási hely: Budapest

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: manman12 »


Én is ellennék egy 190 ezres tévével, ha számomra megfelelő képe lenne. Amúgy valamit benéztél, mert nekem nincs LG tévém...
lg belseje van a sonyinak bocs

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Lcd, Led, Oled TV-k

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


én a 190 ezres samuval nagyon elvagyok mindent tud,de te inkább lg vetél mert minden sony,és sok márka a samut kivéve lg panelt használ,ez tény
 
 
Én is ellennék egy 190 ezres tévével, ha számomra megfelelő képe lenne. Amúgy valamit benéztél, mert nekem nincs LG tévém...

Válasz küldése

Vissza: “Tv, plazma, lcd és projektor”