Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Ebay vásárlás / ebay-en hirdetett termékek

Avatar
dörmögi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2006.08.17., csüt. 09:26
Értékelés: 394

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: dörmögi »


Ez már meg volt. Decemberben írtam először. Leveleztünk, és abban maradtunk újraküldi a csomagot. Eddig vártam, közben az Ebay oldal 3 hónap után már nem ad lehetőséget reagálni az adás-vételre. Mivel december óta (állítólag újrapostázta) ismét meg kellett volna érkeznie, ezért most már türelmetlenebb vagyok. Érdeklődtem ismét, azt mondták utánajártak, és szerintük Pesten van a csomag (ez volt decemberben is), de a vámhivatal csak kiértesítés után (ilyen még nem volt) tud infót adni a csomag hollétéről (telefonon érdeklődtem a héten, ahogy decemberben is). Túl sok értelmét nem látom a további levelezésnek.
Próbálj meg egy panaszesetet nyitni a Paypalnál és kérd vissza a pénzed.

LP futómű: SME Model 10; Hangkar: SME V; Hangszedő: Benz Micro LP-S MR; CD futómű: Audio Research CD2; DAC: Audiomat Tango 2.5; Kazettás deck: Pioneer CT-95; Phono előfok: Audiomat Phono 2; Erősítő: Audiomat Récital MKIII; Hangfal: Coincident Super Victory; Equation 25; Hálózati kondícionáló: 2 x PS Audio Duet Power Center; Hangkarkábel: Stealth Audio Hyperphono; Digitális kábel: Heaven's Gate Audio Silver Signature; Interconnect kábelek: Stealth Audio Metacarbon és Heaven's Gate Audio Ultra Silence; Hangfalkábel: ValhallA AgPt-R, Heaven's Gate Audio Silver Signature; Hálózati kábelek: ValhallA AgPt-R, Elrod, Electraglide és PS Audio

Heed Thesis rendszer

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Sene »


Nézz utána, de ha jól tudom, a paypal 6 hónapig fizet vissza, ha tudod indokolni az igazadat. Írj az eladónak, hogy negatívot fogsz adni, és visszakéred a paypaltól a pénzed, ha nem intéz valamit. Arra figyelj, ki ne csússz a 6 hónapból.
 
Köszi az ötletet, lehet, hogy megpróbálom a PayPal-nál.
Sajnos 3 hónap után nem tudom értékelni az adás-vételt.

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Sene »


Szerintem küldj egy üzenetet az eladónak, hátha érdemben reagál.
 
Ez már meg volt. Decemberben írtam először. Leveleztünk, és abban maradtunk újraküldi a csomagot. Eddig vártam, közben az Ebay oldal 3 hónap után már nem ad lehetőséget reagálni az adás-vételre. Mivel december óta (állítólag újrapostázta) ismét meg kellett volna érkeznie, ezért most már türelmetlenebb vagyok. Érdeklődtem ismét, azt mondták utánajártak, és szerintük Pesten van a csomag (ez volt decemberben is), de a vámhivatal csak kiértesítés után (ilyen még nem volt) tud infót adni a csomag hollétéről (telefonon érdeklődtem a héten, ahogy decemberben is). Túl sok értelmét nem látom a további levelezésnek.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »


Nézz utána, de ha jól tudom, a paypal 6 hónapig fizet vissza, ha tudod indokolni az igazadat. Írj az eladónak, hogy negatívot fogsz adni, és visszakéred a paypaltól a pénzed, ha nem intéz valamit. Arra figyelj, ki ne csússz a 6 hónapból.

Sziasztok. Kérnék egy kis tapasztalati segítséget.
Szeptemberben vásároltam az USA-ból. Nem kaptam meg, reklamáltam decemberben, és abban maradtunk, hogy újrapostázzák. Természetesen azt sem kaptam meg. (Nem volt olcsó) Hogyan tudom bejelenteni az esetet, mert már a régi tranzakció miatt nem tudom értékelni az eladót, illetve az ebay-nek sem tudom jelenteni?
 
Köszi a segítséget.

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Sziasztok. Kérnék egy kis tapasztalati segítséget.
Szeptemberben vásároltam az USA-ból. Nem kaptam meg, reklamáltam decemberben, és abban maradtunk, hogy újrapostázzák. Természetesen azt sem kaptam meg. (Nem volt olcsó) Hogyan tudom bejelenteni az esetet, mert már a régi tranzakció miatt nem tudom értékelni az eladót, illetve az ebay-nek sem tudom jelenteni?
 
Köszi a segítséget.

 
Szerintem küldj egy üzenetet az eladónak, hátha érdemben reagál.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Sene
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2011.11.24., csüt. 18:03
Értékelés: 88

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Sene »


Sziasztok. Kérnék egy kis tapasztalati segítséget.
Szeptemberben vásároltam az USA-ból. Nem kaptam meg, reklamáltam decemberben, és abban maradtunk, hogy újrapostázzák. Természetesen azt sem kaptam meg. (Nem volt olcsó) Hogyan tudom bejelenteni az esetet, mert már a régi tranzakció miatt nem tudom értékelni az eladót, illetve az ebay-nek sem tudom jelenteni?
 
Köszi a segítséget.

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: petimre »


Én most vettem egy cd-t a német elmebayra belépve, de a paypal csak pörgött.. Beléptem a .com-on, mert USA-ból jön, ottt simán ki tudtam fizetni...Az ebay azt írta, hogy szinkronizációs hiba, keresik a megoldást..
 
üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Nem, nem történt ilyen változás. Közben beírtam keresőbe a problémát, valamilyen fórumon többen is panaszkodtak ilyenre. Aztán valaki javasolta, hogy lépjek be pl. az ebay.ca honlapra, és próbáljam ott, így sikerült, de tivábbra se tudom a bibi okát.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

@gyuszmo:nem cseréltél véletlenül bankártyát,és elfelejtetted frissiteni annak az adatait a paypal-nál?
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Sziasztok, kis segítséget szeretnék kérni. Vettem eladótól pár dolgot, küldte is emailben az invoice-t. Rákattintok a Pay now gombra, bejön egy új oldal, és választhatok fizetési módot, hogy paypal, vagy mastercard. Rákatt a paypalra, bejön a paypal oldal, ugye ott kéri az email címet és jelszót, beírom, ésvitt jön a bibi. Nem irányít át a paypal oldalára, körbe megy egy kis ikon, és azt írja: cheking your info..., De nem utal, és nem enged tovább. Mi lehet a gond? A jelszó biztos hogy jó, mert a paypal.com oldalra be tudok lépni. Az eladótól kértem email címet, hogy közvetlenül utaljak, de ebayen keresztül akarja. Köszi.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



200 feletti ebay vásárlásom van éppen 10 éve, de mostanában mintha valami furcsa dolgok történnének. A 10 év alatt egyszer kellett háborognom, mert nem jött meg az áru (újra elküldték, és az megérkezett Kanadából), most viszont 2 hónap alatt a 4. pénzvisszautalásom jött meg a paypalról, szintén eltűnt áruk miatt. Ezeken kívül tegnap nyitottam megint 2 reklamációt, pedig ez a cucc Angliából jött volna, nem is Kínából, mint a többi. Érdekes például, hogy van egy késélező sablon, amit már kétszer megrendeltem, más-más eladótól, de egyik sem ért ide, az eladók meg azóta eltűntek az ebay-ről, mindkettő sok ezer sikeres tranzakció után.
Valami van a levegőben, vagy örüljek, hogy az elmúlt 10 évben szerencsém volt, és ez a szokásos ügymenet? Van valakinek hasonló tapasztalata?  

Nekem kétszer volt csak bajom, az egyik át akart verni valami ótvar használt sz@rral, amit vadi újnak hirdetett.Rányitottam a case-t, bekínált egy részleges refund-al, azt töröltem azzal a lendülettel, másnap már jött is vissza a pénz, meg a retúr bélyeg.
A másik szimplán rosszul adta meg a méretet, ahogy megkaptam a cuccot már egy óra után a postán volt visszafelé és megkaptam a csere árut pár napon belül gond nélkül.
Úgyhogy azt hiszem én jól állok eddig, az általad tapasztalt gondokkal még hál'istennek nem találkoztam.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: pali923 »


200 feletti ebay vásárlásom van éppen 10 éve, de mostanában mintha valami furcsa dolgok történnének. A 10 év alatt egyszer kellett háborognom, mert nem jött meg az áru (újra elküldték, és az megérkezett Kanadából), most viszont 2 hónap alatt a 4. pénzvisszautalásom jött meg a paypalról, szintén eltűnt áruk miatt. Ezeken kívül tegnap nyitottam megint 2 reklamációt, pedig ez a cucc Angliából jött volna, nem is Kínából, mint a többi. Érdekes például, hogy van egy késélező sablon, amit már kétszer megrendeltem, más-más eladótól, de egyik sem ért ide, az eladók meg azóta eltűntek az ebay-ről, mindkettő sok ezer sikeres tranzakció után.
Valami van a levegőben, vagy örüljek, hogy az elmúlt 10 évben szerencsém volt, és ez a szokásos ügymenet? Van valakinek hasonló tapasztalata?  
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Sonny

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: Sonny »


Ha valaki Heed-et szeretne és nem fél a licitálástól:
https://www.ebay.de/itm/HEED-ENIGMA-5-R ... 1438.l2649
 

Avatar
szabo zsolt
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2004.08.15., vas. 16:35
Értékelés: 68
Tartózkodási hely: Budapest IV.

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: szabo zsolt »


Sziasztok!
Kellene egy kis segítség,Most adtam el kb. egy hete az ebay-on egy erősítőt,a vevő feedback-et adott A1 -t ,tehát teljesen meg volt elégedve,de a pénz még mindig "pendig" státuszban van. A withdraw funds-ra semmi  csak ez: " there's nothing to withdraw right now - Try again when you have a paypal balance. "
Illetve erőltet velem amerikai postai irányítószám megadását is feladónak,de nem tudom megváltoztatni azt sem. 
Szóval ha valaki tudna segíteni megcsörget visszahívom leülök a gép elé és elnavigál,vagy ide is írhat nekem: szabo.zsolt711@gmail.com  0630-999-0491. 
 
Köszönöm előre is a segítséget, 
Zsolt.   
     
 
       
Aki húszévesen nem szép, harmincadik évében nem erős, negyvenévesen nem okos, ötvenévesen nem gazdag, annak már nincs reménye.

Avatar
eric.cartman
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2009.04.14., kedd 14:19
Értékelés: 269
Tartózkodási hely: HU
Kapcsolat:

eBay-en hirdetett termékek

Hozzászólás Szerző: eric.cartman »


elmebajon mennyiért lehet hirdetni? magyar személytől vásárolnának külföldiek, vagy kerülnek inkább minket?Úgy a vételár (PayPal-on kapott összeg) 75-80%-át lehet kivenni tisztán ha ügyes és jártas vagy...Magyar eladók jócskán hátulról indulnak, jóval kevesebbet kapok a dolgokért mint egy német vagy amerikai eladó, pedig 16 éves regisztrációm van és 1000 feletti 100% pozitív visszajelzesem. (Sok nagy értékű eladassal)
NuPrime hivatalos európai szerviz - Garanciális és garanciaidőn túli szoláltatások, terméktámogatás. https://nuprimeaudio.com/support/

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: yura »



Kellene nekem valami az ebay-ről.
Nincs regisztrációm, meg pay pal-om se.......szóval ha valaki tudna ebben segíteni az jó lenne :-)
erről lenne szó: Campagnolo Label Bora Ultra Two Dark
Köszi srácok!

 
Megoldódott!
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
yura
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.04.04., szomb. 00:53
Értékelés: 62

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: yura »


Kellene nekem valami az ebay-ről.
Nincs regisztrációm, meg pay pal-om se.......szóval ha valaki tudna ebben segíteni az jó lenne :-)
erről lenne szó: Campagnolo Label Bora Ultra Two Dark
Köszi srácok!
Dolgozó: Audiolab M-DAC Mini DSD DAC - Genelec 8020A - Genelec F One
Nappali: Auralic Vega G1 - Primare Pre32 - 2x Primare A34.2 - Antony Gallo Nucleus Reference 3

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak, de ezt meg kell osztanom valakivel:
 
Angliából rendeltem CD lemezeket az eBayen, Mezőkövesdi címre.
Némertországban, Neussban (Düsseldorf mellett) május 17-én átvette a GLS, majd elküldte Spanyolországba!
Május 22 óta ott figyenek a lemezeim Madrid melletti GLS depóban és nem találják Mezőkövesdet sehol...

Csütörtökön írtam a GLS-nek, hogy eltérítették egy csomagomat, megadtam a csomagszámot is.
Erre péntek reggel a GLS-től visszaírt egy hölgy, hogy a megadott szám nem GLS csomagszám, kérjem el az igazit a feladótól.
Válaszul megírtam, hogy ha bemásolom a számot a GLS magyar nyomkövetőjébe, akkor pontosan kiadja, hogy hol van.
Vajon ő ezt miért nem tudta megtenni???
Péntek délután egy másik hölgy írta, hogy megtalálta a csomagot a GLS nyomkövetőjében (nem volt nehéz), de valószínűleg leesett róla címzés.
ad 1: A cím ott van a nyomkövetőben, az egész világon elérhető nyilvánosan is.
ad 2: Ha nem volt rajta cím, akkor miért vitték bárhova is (esetünkben Spanyolo-ba), miért nem hagyták ott, ahol van (Németo-ban)?

TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Nem tudom, hogy nevessek vagy sírjak, de ezt meg kell osztanom valakivel:
 
Angliából rendeltem CD lemezeket az eBayen, Mezőkövesdi címre.
Némertországban, Neussban (Düsseldorf mellett) május 17-én átvette a GLS, majd elküldte Spanyolországba!
Május 22 óta ott figyenek a lemezeim Madrid melletti GLS depóban és nem találják Mezőkövesdet sehol...

 
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
pet525TT
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2016.02.19., pén. 08:48
Értékelés: 35

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: pet525TT »


Ez egy Mark Levinson ml 335 akart volna lenni? Mert mindha a te alltalad fenykepezett erosito a 336-ra hasonlitana de akkor is hianyzik a panel belle.
Ml 333 lett volna.
A képen egy 334-es van.Nagyon hasonlón néznek ki.
Közben sikerült egy 334-et lőni:)

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: tottyi »



Kedves Fórumos Kollégák!
 
Szeretném megosztani  én is a tapasztalataimat a külföldön való vásárlással kapcsolatban.
Tegnap előtt az audio-mark.de-ről kinéztem egy mark levinson erősítőt.Írtam az eladónak hogy érdekel a masina,és hogy a  csomagküldést meg tudja-e oldani
mert 68kg a végfok.
Írta hogy semmi gond a kollégája csütörtök 18 órára elhozza nekem és a szállítás benne van az árban.Nagyon jó gondoltam.
Természetesen többször leírta hogy originál javításmentes blablabla.
Megérkezett az ember a cimborájával.Beszenvedtük a monstrumot.
Bekötés után némi zenehallgatás.Elsőre nem tűnt túl meggyőzőnek de rossznak sem volt mondható az audio research után.
Úgy döntöttem megveszem,de mégis volt valami rossz érzésem.Pénz átad emberek elmentek.
Miután tüzetesen egy kis zseblámpával elkezdtem nézegetni láttam hogy valami nem stimme.
Levettem a fedelet és nem láttam semmit.Ez volt a gond.Mégpedig azért mert ez egy erősítőház volt csak(gondolom a táp megmaradt)valamilyen beleépített végfokkal.FULL TUNING!
Embert gyorsan hívtam hogy azonnal hozza vissza a pénzem.Szerencsére visszafordult és visszaadta a vételárat.Persze ő nem tudott semmiről.
Tanulság hogy nagyon alaposan minden részletét meg kell nézni a megvásárolni kívánt terméknek ha van rá mód, mert sajnos nagyon sok a szélhámos.
Néhány kép egy mark levinson belsejéről:az eredeti és a szintén "eredeti". Mintha valami hiányozna!

Ez egy Mark Levinson ml 335 akart volna lenni? Mert mindha a te alltalad fenykepezett erosito a 336-ra hasonlitana de akkor is hianyzik a panel belle.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
pet525TT
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2016.02.19., pén. 08:48
Értékelés: 35

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: pet525TT »


Kedves Fórumos Kollégák!
 
Szeretném megosztani  én is a tapasztalataimat a külföldön való vásárlással kapcsolatban.
Tegnap előtt az audio-mark.de-ről kinéztem egy mark levinson erősítőt.Írtam az eladónak hogy érdekel a masina,és hogy a  csomagküldést meg tudja-e oldani
mert 68kg a végfok.
Írta hogy semmi gond a kollégája csütörtök 18 órára elhozza nekem és a szállítás benne van az árban.Nagyon jó gondoltam.
Természetesen többször leírta hogy originál javításmentes blablabla.
Megérkezett az ember a cimborájával.Beszenvedtük a monstrumot.
Bekötés után némi zenehallgatás.Elsőre nem tűnt túl meggyőzőnek de rossznak sem volt mondható az audio research után.
Úgy döntöttem megveszem,de mégis volt valami rossz érzésem.Pénz átad emberek elmentek.
Miután tüzetesen egy kis zseblámpával elkezdtem nézegetni láttam hogy valami nem stimme.
Levettem a fedelet és nem láttam semmit.Ez volt a gond.Mégpedig azért mert ez egy erősítőház volt csak(gondolom a táp megmaradt)valamilyen beleépített végfokkal.FULL TUNING!
Embert gyorsan hívtam hogy azonnal hozza vissza a pénzem.Szerencsére visszafordult és visszaadta a vételárat.Persze ő nem tudott semmiről.
Tanulság hogy nagyon alaposan minden részletét meg kell nézni a megvásárolni kívánt terméknek ha van rá mód, mert sajnos nagyon sok a szélhámos.
Néhány kép egy mark levinson belsejéről:az eredeti és a szintén "eredeti". Mintha valami hiányozna!
 
 






Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »


Nagyon óvatosan! Szerintem a hirdetések 70-80%-a kamu csakúgy mint a quoka.de-n! 
Ohhh, ez remekül hangzik...  
(Azért lehet, hogy egy kört érdemes lenne futni)
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
gabo01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1278
Csatlakozott: 2008.08.19., kedd 15:37
Értékelés: 424
Tartózkodási hely: Velence

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: gabo01 »



"Ebay Kleinanzeigen "-es vásárlásban kérnék segítséget egy önfeláldozó fórumtástól
 
Köszi, Speedy

Nagyon óvatosan! Szerintem a hirdetések 70-80%-a kamu csakúgy mint a quoka.de-n! 
Sztereó: Lumin A1, audio-gd Master-10, Marten Django XL, Siltech SPX-800,  Siltech Ruby Hill G5,  HT ac-10,Tara Labs RSC Prime, vdH The Air, 
Mozi:PC, JVC DLA-X7900BE, Screenline Othello 244x137, Denon AVC-X4800H +audio-gd Master-10, Marten+XTZ Divine 100.33 center, SF Wall Domus,Dynavoice T12,

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Ebay vásárlás

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »


"Ebay Kleinanzeigen "-es vásárlásban kérnék segítséget egy önfeláldozó fórumtástól
 
Köszi, Speedy
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”