Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Foci

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »

A Daily Mail-es videót folyamatosan törlik nemzeti sport fórumán. Komolyan vicc mennyire elfogult moderátorok vannak ott...

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Foci

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Persze, van esélye a PSG-nek nem vitatom. 2-0 pl. és továbbjutottak. De szerintem nem fognak. Emery-t meg valószínűleg páros lábbal fogják kirúgni. Állítólag a 6-1 óta Thiago Silvával nincsenek beszélőviszonyba se. Na most így hogy kihagyta őt és 3-1re égtek bagatel gólokat kapva gondolom nem javít a helyzeten.
 
A 3-1 pedig nem kis előny. Minél több idő fog eltelni annál nagyobb nyomás lesz a PSG-n és kénytelenek lesznek kitámadni. A Real van olyan jó, hogy büntesse őket.
 
Jordi Alba perpill a legjobb balhátvéd szerintem. Pár éve gondolkozás nélkül Alabát mondtam volna, de nem semmi mennyit fejlődött a pali, pedig mikor Barcelonába igazolt se volt már gyenge.
 
Én nem írnám le a Chelsea-t. Nagyon erős keretük van, ha a tavalyi játékukat tudják hozni szerintem bárkit elkaphatnak. Bárhol írnak a párharcról mindenhol toronymagas Barca esélyekről írnak, szerintem ez nem igaz. Ha nem is 50-50 de 45-55%-nál nem adok többet a Barca javára. Vannak ott is jó spílerek..

 
Nagyon így van, wazze. És, h okés elöl a ficánkolás meg Neymar meg Messi meg Suarez meg még mindenki, de olyan sose lesz újra a csapat, mint amikor a Puyol-Abidal hátsó alakzat volt fent. Soha többet. Boldog vagyok, h sokat láttam őket zöld alapon :-))).     

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Persze, van esélye a PSG-nek nem vitatom. 2-0 pl. és továbbjutottak. De szerintem nem fognak. Emery-t meg valószínűleg páros lábbal fogják kirúgni. Állítólag a 6-1 óta Thiago Silvával nincsenek beszélőviszonyba se. Na most így hogy kihagyta őt és 3-1re égtek bagatel gólokat kapva gondolom nem javít a helyzeten.
 
A 3-1 pedig nem kis előny. Minél több idő fog eltelni annál nagyobb nyomás lesz a PSG-n és kénytelenek lesznek kitámadni. A Real van olyan jó, hogy büntesse őket.
 
Jordi Alba perpill a legjobb balhátvéd szerintem. Pár éve gondolkozás nélkül Alabát mondtam volna, de nem semmi mennyit fejlődött a pali, pedig mikor Barcelonába igazolt se volt már gyenge.
 
Én nem írnám le a Chelsea-t. Nagyon erős keretük van, ha a tavalyi játékukat tudják hozni szerintem bárkit elkaphatnak. Bárhol írnak a párharcról mindenhol toronymagas Barca esélyekről írnak, szerintem ez nem igaz. Ha nem is 50-50 de 45-55%-nál nem adok többet a Barca javára. Vannak ott is jó spílerek..

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Foci

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Úgy tűnik bejött a sejtésem a PSG Real párharc kapcsán. Az hogy a nokedli francia bajnokságban menetelnek semmit nem jelent a BL kieséses szakaszára, ahol sokszor bukdácsoló csapatok is képesek összeszedni magukat.
 
Ugye ezt pár hete írtam:
 
"Másrészt szerintem csapategység nincs. Nincs hét szinte újabb pletyka nélkül. Az edzőnek nincs tekintélye. Úgy gondolom az első alkalommal amikor nem úgy alakul az eredmény elő fognak jönni a feszültségek. Plusz az se mindegy, hogy a francia bajnokságban finoman szólva se nagyon állítják őket kihívások elé..."
 
Ezt most is fenntartom. Most amikor baj van, ilyenkor kellene alázat, meg csapategység, ahol mindenki alárendeli magát a csapatnak és az elérendő célnak. De az nincs. Persze még továbbmehet a PSG és a Real lőtt 2 mákos gólt, de akkor is. Szerintem ki fog bukni, hogy sztárok gyülekezete van, és a feszültségek is elő fognak jönni. Sokan már így is torkig vannak Neymar kiváltságos helyzetével. Ha kiesik a PSG szerintem nem teszi zsebre, amit kap. Az is mekkora vicc, hogy Thiago Silva és Di Maria feleségei nyíltan kritizálják Emery-t, mert nem játszottak férjeik. 
 
Ez pedig a keddi meccs apropójára: 
http://www.dailymotion.com/video/x54vo8g

 
Pezsgünk, jól van, Kolléga Úr, éljen egy kicsit ez a topik, nemsokára úgyis eléggé besűrűsödik a drukkolnivaló :-)))
 
Amit írsz a PSGről, szerintem is tökúgy van, sztárjátékosok sztárallűrökkel, butikattitűd, NERc az operabálban. A kritikák szerint nincs esélyük a Real ellen, de nemcsak a sajátosságaik miatt, hanem a Real most nagyon motivált, nekik a spanyol kupa már elúszott, a bajnokságra is vethetik a keresztet, egyedül a BL-ben menthetnek valamit. A kis Ronaldonak valszeg ez az uccsó szezonja ott, Bale-t is el akarják adni, nincs hova spórolni nekik az erővel. A védelem tengelye Sergio Ramos, az all-time piroslaprekorder, a fiatalok pedig pont hozzák egy spanyol középcsapat színvonalát. Lásd bajnokság. Ezzel együtt lazán képesek kiejteni a PSG-t, ha az nem kapcsol fénysebességre azonnal a kezdősípszónál. Ugyanakkor nem lehetetlen agyonszórni a Realt, (kapott már ötöst Clásicón is), de ahhoz az első 25 perc végén már a Dani Alves-Neymar-összjátéknak hoznia kéne legalább 2 gólt, (ami idegenben elég lehet már), onnan meg lehet helycserékkel zavarogni, Dani Alves akárhonnan megtalálja Neymart, és akkor még ott van Cavani is, aki szintén nagyon jó közelről és távolról is. A Realnál minden labda a kis Ronaldot fogja keresni, ő meg a nagy számok törvénye alapján fog (vagy nem) betalálni. Ez az egy totalizatőr-típusú játékosra kihegyezett játékstílus nagy baja. OK, Neymar is túlönzőzi néha, :-))) de ő brazil, meg ugye ő a Neymar, aki most még csak olimpiai bajnok, de nem nagyon van kétségem, h életében még világbajnok is lesz egyszer, ellentétben a kis Ronaldóval :-))).
 
Írod Neymar kiváltságos helyzetét, nos, sztem ő egy pont olyan focista, aki simán eldöntheti a meccset, ráadásul a Realosok már csak a Barcás előélete miatt is azonnal rámozdulnak majd, jópár sárgát vihet be a Real hátsó alakzatának. 
 
Jósolni nem érdemes, de sztem meglehet a továbbjutás a PSG-nek is, legalábbis most fejben nálam így van :-), ugyanakkor télleg kell a 2 gólos előny a félidőre, előbb-utóbb Ramosnál és Marcelonál is elgurulhat a gyógyszer, meglátjuk...
 
 
Sztem a keddi meccs "lefutottabb", a kérdés csak az, h mekkora lufit akarunk fújni. Jordi Alba gólja az EIbar ellen parádés volt, még arra is figyelt, h ne átemelje Messit, hanem a stoplijai "alatt" rúgja be, miközben Messi nyújtotta a lábát. Gyönyörű figura volt, igazi ínyencség. A lövés 7:41-42-kor, és ahogy befér, mint csavar a menetbe... Barca, Barca, Baaaaarca!
 
https://youtu.be/GkhwM2wzi8Q

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Úgy tűnik bejött a sejtésem a PSG Real párharc kapcsán. Az hogy a nokedli francia bajnokságban menetelnek semmit nem jelent a BL kieséses szakaszára, ahol sokszor bukdácsoló csapatok is képesek összeszedni magukat.
 
Ugye ezt pár hete írtam:
 
"Másrészt szerintem csapategység nincs. Nincs hét szinte újabb pletyka nélkül. Az edzőnek nincs tekintélye. Úgy gondolom az első alkalommal amikor nem úgy alakul az eredmény elő fognak jönni a feszültségek. Plusz az se mindegy, hogy a francia bajnokságban finoman szólva se nagyon állítják őket kihívások elé..."
 
Ezt most is fenntartom. Most amikor baj van, ilyenkor kellene alázat, meg csapategység, ahol mindenki alárendeli magát a csapatnak és az elérendő célnak. De az nincs. Persze még továbbmehet a PSG és a Real lőtt 2 mákos gólt, de akkor is. Szerintem ki fog bukni, hogy sztárok gyülekezete van, és a feszültségek is elő fognak jönni. Sokan már így is torkig vannak Neymar kiváltságos helyzetével. Ha kiesik a PSG szerintem nem teszi zsebre, amit kap. Az is mekkora vicc, hogy Thiago Silva és Di Maria feleségei nyíltan kritizálják Emery-t, mert nem játszottak férjeik. 
 
Ez pedig a keddi meccs apropójára: 
http://www.dailymotion.com/video/x54vo8g

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Ahogy elnézem a Manchester United játékát,
Mourinho max. a szezon végéig fogja ott kihúzni.
 
Ferguson nyugdíjazása ota ott megtört valami.
 
Ezt a vacak bajnoki szereplést csak egy BL trófeával tudnák feledtetni,
amire pillanatnyilag kevés esélyt látni...
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Arsenal -Liverpool 3 : 3.
 
A 2. félidőt érdemes megnézni, 15 perc alatt 4 gól.
 
Spanyol bajnokságban ilyen meccseket szerintem nem látni,
igazi csúcsrangadó.
 
Majd kiderül, én meg csodálkoznék ha valamit elérne a PSG idén Franciaországon kívül...
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Majd kiderül, én meg csodálkoznék ha valamit elérne a PSG idén Franciaországon kívül...

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »



Szerintem ........ Most igenis szükséges nekik, hogy kapjanak néhány kijózanító pofont, mint a tegnapi.
 
........
Párat már kaptak, de én nem látok változást.Majd kapnak egyet a PSG -tol is. Meg lennék lepve, ha tovább jutna a Reál.
A PSG játéka látványos, tetszetős. Legalábbis személy szerint én szeretem nézni őket.
 
Van pár csapat, ami szerintem most kiemelkedik a Bl mezőnyéből.
A Top bajnokságok gyakorlatilag már eldőltek.
Angol - a Manchester City már bajnok.
Francia - a PSG bajnok.
Nemet - a München már bajnok.
Spanyol - a Barca gyakorlatilag már bajnok.
 
Jó eséllyel ott lesznek az első nyolcban, elképzelhető, hogy az első négyben is.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »



A Barca - Chelsea párharcból szerintem simán továbbmegy a Barca.
 
A Psg - re igaz, amit írtál, a Realnal meg amint Zidane is nyilatkozta,
minden rendben. Biztosan mas meccseket nézek mostanában, mint ő.
 
Mondjuk az tény, hogy nyertek annyi kupát, hogy
adhatnak maguknak egy évet a fiatalok beépítésére, de
tavaly a B csapat is sokkal nézhetőbb focit produkált, mint most
az A.
 
A Bl címvédés, Európai szuper kupa címvédés,
KlubVb címvédés miatt most két évig nézhetetlen meccseket fognak játszani?
 
 

 
Szerintem az történt, ami már oly sokszor. BL címvédés után a spanyol szuperkupán majdhogynem lealázták a Barcát. Emiatt a kelleténél jobban elbízták magukat. Egyszerűen nem harapnak úgy, nem olyan élesek, pontosak, mint kellene. Ezt akkor szoktam látni, mikor egy csapat agyon nyeri magát. Most igenis szükséges nekik, hogy kapjanak néhány kijózanító pofont, mint a tegnapi. 
 
Nem mellesleg én nem értem miért kellett Moratától megválni, de ugyanez igaz Pepére és Jamesre is. Pepe amikor beállt szinte hibátlanul játszott, James se játszott rosszul és most a Bayernben is meccsről meccsre jobb.
 
Ebből jön az egyik gond. Tavaly a cseresor is erős volt és mikor lehetőséget kaptak jól is játszottak. Ez valamennyire a kezdőket is ösztönözte, hogy jól teljesítsenek, mert könnyű padra kerülni. Volt lehetőség rotálni és pihentetni is. Idén nincs erős cseresor, a fiatalok egyelőre nem válnak be. Úgy látom nincs verseny, és kb. a kezdő 11-nek bérelt helye van. Rotálni és pihentetni se lehet úgy, mint tavaly.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


A Barca - Chelsea párharcból szerintem simán továbbmegy a Barca.
 
A Psg - re igaz, amit írtál, a Realnal meg amint Zidane is nyilatkozta,
minden rendben. Biztosan mas meccseket nézek mostanában, mint ő.
 
Mondjuk az tény, hogy nyertek annyi kupát, hogy
adhatnak maguknak egy évet a fiatalok beépítésére, de
tavaly a B csapat is sokkal nézhetőbb focit produkált, mint most
az A.
 
A Bl címvédés, Európai szuper kupa címvédés,
KlubVb címvédés miatt most két évig nézhetetlen meccseket fognak játszani?
 
 

Szerintem a Real kiveri a PSG-t. Lesz idejük összekapni magukat. A BL címvédés után vissza kell térjenek a földre, ez az idő elég lesz erre.. A PSG egyrészt orrnehéz, a védelmük meg a középpályájuk nem olyan jó, mint a támadósor. Másrészt szerintem csapategység nincs. Nincs hét szinte újabb pletyka nélkül. Az edzőnek nincs tekintélye. Úgy gondolom az első alkalommal amikor nem úgy alakul az eredmény elő fognak jönni a feszültségek. Plusz az se mindegy, hogy a francia bajnokságban finoman szólva se nagyon állítják őket kihívások elé...
 
A Chelsea Barca nekem kiegyenlítettebbnek tűnik, de a Barcát erősebbnek érzem egy picit. Itt a nagy kérdés, hogy Dembelét sikerül-e beépíteni addigra...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
redbulova
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2005.01.27., csüt. 21:00
Értékelés: 75

Foci

Hozzászólás Szerző: redbulova »

A PSG szerintem sincs még kész a BL-re, viszont életveszélyes támadó soruk van, nagyban függ majd a taktikától amit a Real választani fog. Védelmük, középpályás soruk nem a legacélosabb. Marcello kiválló játékos de könnyen átjátszható (Mbappe lesz az oldalán!) Ramos és Varane lassú, a középpálya nem elég agresszív, (kiválló ha nem a világ legjobbja Modric de védekezésben csak nyomozta Iniestát). Az én favorítom a Manchester City, nagy kérdés hogy elhíszik e hogy megtudnak verni bárkit is, ez Gardiola feladata lesz hogy elhítesse velük. A legagresszívebb, gyors és hatékony támadófocira képesek.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Nézegettem ma a nemzetközi statisztikákat.
 
Az utóbbi 20 évet nézve 50 % a spanyol csapatok dominanciája a BL- ben és az Európai Szuperkupa győzelmek tekintetében.
Az utolsó 10 évben ez magasabb, 60 %.
Az utolsó 5 évben 80 %.
 
Azért ez elképesztő.
 
Valami miatt a spanyolok klubszinten sokkal jobbak,
mint például az angolok, akik sokkal többet költöttek játékosokra ugyanezen idő alatt.
 
A BBC triót én is szívesen eladnám, főleg Benzemát, szerintem jobb lett volna Moratát megtartani,
ahogy írod, sokkal jobb nézni Iscot és Asensiot, és mennyivel jobb volt tavaly Moratával együtt nézni őket.
 
Kíváncsian várom a Barca- Chelsea és a Real- PSG összecsapást, nagyon jó meccsnek ígérkeznek.

 
Szerintem a Real kiveri a PSG-t. Lesz idejük összekapni magukat. A BL címvédés után vissza kell térjenek a földre, ez az idő elég lesz erre.. A PSG egyrészt orrnehéz, a védelmük meg a középpályájuk nem olyan jó, mint a támadósor. Másrészt szerintem csapategység nincs. Nincs hét szinte újabb pletyka nélkül. Az edzőnek nincs tekintélye. Úgy gondolom az első alkalommal amikor nem úgy alakul az eredmény elő fognak jönni a feszültségek. Plusz az se mindegy, hogy a francia bajnokságban finoman szólva se nagyon állítják őket kihívások elé...
 
A Chelsea Barca nekem kiegyenlítettebbnek tűnik, de a Barcát erősebbnek érzem egy picit. Itt a nagy kérdés, hogy Dembelét sikerül-e beépíteni addigra...

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Nézegettem ma a nemzetközi statisztikákat.
 
Az utóbbi 20 évet nézve 50 % a spanyol csapatok dominanciája a BL- ben és az Európai Szuperkupa győzelmek tekintetében.
Az utolsó 10 évben ez magasabb, 60 %.
Az utolsó 5 évben 80 %.
 
Azért ez elképesztő.
 
Valami miatt a spanyolok klubszinten sokkal jobbak,
mint például az angolok, akik sokkal többet költöttek játékosokra ugyanezen idő alatt.
 
A BBC triót én is szívesen eladnám, főleg Benzemát, szerintem jobb lett volna Moratát megtartani,
ahogy írod, sokkal jobb nézni Iscot és Asensiot, és mennyivel jobb volt tavaly Moratával együtt nézni őket.
 
Kíváncsian várom a Barca- Chelsea és a Real- PSG összecsapást, nagyon jó meccsnek ígérkeznek.
 
 
 
 
 

....... Úgy sejtem most egy darabig RM dominancia lesz. Őszintén szólva annak örülnék ha a BBC-t eladnák, de legalábbis a két B-t. Sokkal szívesebben nézem Iscot, Asensiot helyettük. Zidane pedig brutális mit vitt véghez. .....
 
 

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Ma 17.00oratol Guardiola Mourinho párharc,
A Manchesteri derbi!
MU - MC
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Tegnap szuperjó meccset játszott az Arsenal -MU.
 
36 kapuralövés a statisztika szerint!
 
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


No, az olaszok szegények nem jutottak ki a vébére.
Mondtam is a szomszédunknak, leromlottak a mi szintunkre, hiszen egyik válogatott sem jutott ki.
Egy szinten vagyunk már az olaszokkal.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Ugyanez a Barca tavalyelőtt még mindent megnyert.
A Real is csinált borzasztó igazolásokat: Kaka, James Rodrigez, stb.
Valami más gond lehet a Barca-nál, nem a rossz igazolások, hanem a vezetőségen belül lehetnek problémák, ha nem jön utánpótlás az akadémiáról.

Szerintem sejthető volt, hogy Iniesta Xavi kettős nem lesz még egy. Xavit azóta se tudta pótolni senki. Iniesta utolsó éveiben van, nincs helyettese, és nem fog tudni egyedül egy komplett szezont pihentetés nélkül végigjátszani. A másik,hogy a Barca dilettáns vezetése nem tud igazolni. Rakitic, Neymar és Umtiti 3 játékos aki bevált. Rajtuk kívül kb. egy tucat középszerre elszórtak több száz millió eurót az utóbbi 4-5 évben. Közben elment Thiago,Alexis, Pedro, Fabregas, Dani Alves, Villa stb. Mindegyikük kb. bagóért. Plusz a fiatal tehetségek közül is sokan. Úgy sejtem most egy darabig RM dominancia lesz. Őszintén szólva annak örülnék ha a BBC-t eladnák, de legalábbis a két B-t. Sokkal szívesebben nézem Iscot, Asensiot helyettük. Zidane pedig brutális mit vitt véghez. Mourinho nem tudott mit kezdeni Casemiroval, nem tudott mit kezdeni vele Ancelotti se, Benitez sem. Nála meg alapember lett, Kovacic is hihetetlen mit fejlődött.
 
Mathieu 20 millió
Vermalen 19 millió
Douglas 4 millió
Arda Turan 34 millió
Alex Vidal 17 millió
Cillessen 13 millió
Digne 16.5 millió
Alcacer 30 millió
A. Gomes 35 millió
Marlon 5 millió
Paulinho 40 millió
Keirrison 14 millió

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Szerintem sejthető volt, hogy Iniesta Xavi kettős nem lesz még egy. Xavit azóta se tudta pótolni senki. Iniesta utolsó éveiben van, nincs helyettese, és nem fog tudni egyedül egy komplett szezont pihentetés nélkül végigjátszani. A másik,hogy a Barca dilettáns vezetése nem tud igazolni. Rakitic, Neymar és Umtiti 3 játékos aki bevált. Rajtuk kívül kb. egy tucat középszerre elszórtak több száz millió eurót az utóbbi 4-5 évben. Közben elment Thiago,Alexis, Pedro, Fabregas, Dani Alves, Villa stb. Mindegyikük kb. bagóért. Plusz a fiatal tehetségek közül is sokan. Úgy sejtem most egy darabig RM dominancia lesz. Őszintén szólva annak örülnék ha a BBC-t eladnák, de legalábbis a két B-t. Sokkal szívesebben nézem Iscot, Asensiot helyettük. Zidane pedig brutális mit vitt véghez. Mourinho nem tudott mit kezdeni Casemiroval, nem tudott mit kezdeni vele Ancelotti se, Benitez sem. Nála meg alapember lett, Kovacic is hihetetlen mit fejlődött.
 
Mathieu 20 millió
Vermalen 19 millió
Douglas 4 millió
Arda Turan 34 millió
Alex Vidal 17 millió
Cillessen 13 millió
Digne 16.5 millió
Alcacer 30 millió
A. Gomes 35 millió
Marlon 5 millió
Paulinho 40 millió
Keirrison 14 millió

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


No, 2011. decemberében azt írtam, hogy fordul majd a kocka, csak kell hozzá öt év. Sokat nem tévedtem.
 
 
Alexist le akarta igazolni a Real is. Barcába ment. David Villa-t akarta a Madrid is, Barcába ment. Cesc szintúgy. A Barca utánpótlás csapata fényévekkel a Real csapata előtt van. Iniesta, Xavi Messi még sok évig jó lesz. Mögöttük jönnek a fiatalok, és ha tetszik ha nem, hiába van több pénze a Real-nak, perpill a játékosok álma a Barcelonában focizni, nem pedig a Reálban. Öt-tíz éve ez fordítva volt, de fordult a kocka.

Ha csak nincs egy Messi elrejtve valamelyik klubnál,akit leigazol a Real, én nem nagyon látok rá esélyt, hogy a Real megtörje a Barca hegemóniát az elkövetkező pár évben. Arra várhatsz míg Xavi és Iniesta kiöregedik, mert ott van utánpótlásnak Cesc, Cuenca, Thiago meg egy valag fiatal akiről még nem is tudunk.

Hiába igazolnak bárkit is perpillanat, egyedül vkp és védő poszton lehetnek erősebbek, mint a Barca. Támadósorban nem igazán, akárkit is igazolnak. De elnézve a top csapatok kereteit, nem igazán van félnivalója a Barcának. Egyszerűen nem látok olyan játékost, akinek a leigazolása veszélyt jelente a Barcelonára.

.......
 
ANDS

Beköltözött

V.I.P.


2.355 Hozzászólás:
 

Nem:Férfi


Elküldve: 2011 december 14 - 21:30

 
 
Majd fordul megint a kocka.

.....kell egy kis türelem, meg ész. Most éppen ez utóbbi nincs Madridban, de ha észhez térnek, majd lesz megint jó csapatuk is.
....... Kb. 5 év kell hozzá, .......


Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Ez megint bebizonyosodott, így igaz.
A szerdai meccset most tudtam csak visszanézni, és
nagyon sportszerű volt.
 
A 90. perc körül osztott csak ki a bíró 2 sárgát.
 
A két gólt megelőző helyzetet viszont nem értem.
 
1.
Asensio lőtt kb. 35 méterről,
Ter Stegen miért húzta vissza a kezét, miért nem mozdult a labda irányába?
Úgy láttam, nem akarta védeni...
 
2.
Benzema mozdult a labda felé, Umtiti meg nem ment vele,
meg sem próbálta megakadályozni a lövést.
 
... Az is megmutatkozott tegnap, hogy a Barca sokkal sportszerűbben viseli, ha nem nekik áll a zászló, mint ahogy fordított esetben szokott.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Meglátjuk, Angliában hogy sikerül az utólagos eltiltás bevezetése.
 
Nem látok más módot. Sárgákat utólag is kiosztani, durva szabálytalankodásért, színészkedésért, mindenért. Csak így lehet elejét venni a dolgoknak. De ezt egységesen kellene minden országban és minden sorozatban. Sajna egy fecske nem csinál nyarat. Épp ezért látom úgy, hogy sajna nem nagyon fog változni semmi.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Meglátjuk, Angliában hogy sikerül az utólagos eltiltás bevezetése.

A színészkedésekkel egyetértek. Sajna minden áron próbálják a játékvezetőket is megtéveszteni, sokszor Oscar díjas alakításokkal. Tűzzel-vassal kellene írtani ezt.
 ...
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


A színészkedésekkel egyetértek. Sajna minden áron próbálják a játékvezetőket is megtéveszteni, sokszor Oscar díjas alakításokkal. Tűzzel-vassal kellene írtani ezt.
 
Amit a Chelsea meccsről írtál, az megint érdekes. Emlékeim szerint a Chelsea két tizit kaphatott volna a visszavágón. De azt szeretik elfelejteni, hogy mindjárt a meccs legelején Ballack kezezett a tizenhatosán belül és elmaradt a Barca tizi. Még nulla nullás állásnál. Nem kell fújolni, youtubeon fent van, meg lehet nézni. Abidal kiállítása is kamu volt. Valamint szeretik elfelejteni, hogy egy elődöntő két meccsből áll. Az első meccsen a mindig is támadó focit játszató Hiddink, gyakorlatilag a félpályát nem lépte át a Chelseavel. Ilyen "focira" én speciel marhára nem vagyok kíváncsi. Voltak korábbi parás Chelsea Barca párharcok, ahol egy fantasztikus Barcát múlt felül egy még fantasztikusabb Chelsea, pedig mindenki az ellentétét várta bekövetkezni. Az igen, az foci volt. Na de lényeg ami lényeg, Barcelona Chelsea odavágó még Övrebo előtt: ott is volt egy szitu ami után tizi járt volna a Barcának. Valamint egyszer Etoo-t visszafújták les címszó alatt, mikor már egy az egybe vezette a kapusra a labdát és nem volt les. Emiatt mentek Londonba 0-0-al mondjuk 2-0 helyett. Szóval ez nekem a fő bajom, hogy adott egy elődöntő ami két meccsből áll, és mindenki úgy csinál, mintha az első nem létezne, pedig az eredménybe ugyanúgy beleszámít. Aztán ha megnézzük mit tévedett a játékvezető, csak azzal foglalkozunk, amit az egyik csapat kárára tévedett, és még ott is csak a második meccsel. Pedig a két meccset együtt nézve ugyanannyit tévedtek a játékvezetők a Barca kárára, mint a Chelsea kárára. Barca nem kapott meg egy tizit az odavágon, egyet nem kapott meg a visszavágón. Chelsea nem kapott meg kettőt a visszavágón, plusz Abidal kiállítása teljesen jogtalan volt. Arról nem is beszélve, hogy Drogba önmagában 3 vagy 4 gólt lőhetett volna azon a meccsen. Szembe állt a kapuval zavartalanul lőhetett volna többször is. Volt helye, ideje és mindig bután fölé meg mellé lőtte a helyzeteit. Ha csak egy helyzetet értékesít, nincs miről beszélni. Az pedig, hogy a Barca a meccs végén emberhátrányban támad és a Chelsea fülét farkát behúzva védekezik emberelőnyben, az elnézést, de röhej. 

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 628

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Ez az esetek többségében igaz.
 
Ám ettől függetlenül a spanyolországban játszó focisták,
nemzetiségüktől függetlenül nagyon sportszerűtlenek,
ahogy minden trükkel igyekeznek előnyt kicsikarni, pl.: időt húznak, ha csak lehet.
 

......Az is megmutatkozott tegnap, hogy a Barca sokkal sportszerűbben viseli, ha nem nekik áll a zászló, mint ahogy fordított esetben szokott.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”