Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




1 minute ago, Vinkler said:




Rövid ez az időfutam és Yates kirobbanó formában van. Szerintem nem nagyon fog sem Froome-tól sem Dumoulin-től 2 felett kapni.





ááá, kizárt. ahhoz,hogy 2 percett kapjon, 4km/h-val kell lasabnak lennie. az pedig kizárt. a vasárnapi szakaszon is néztem,szökésben a végén úgy beforgatta a nagytányért,,csak úgy repült 50-el síkon. szerintem az elejétől kap kb 1 percet, de még lehet meglep minket. 30kili nem táv. ilyen távra, még nálunk is volt srác,hogy időfutamra odaállt mezőnykeróval. mikor rákérdeztem,hogy legalább könyöklő, legyintett
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




4 minutes ago, revox said:




akkor jöjjön a mai matek.



30 km időfutam. széltől,úttól függően ezen a profi sor kb 50-51 km/h-t tud menni. ez a teteje. az alja kb 48-at. Ha Yates az alja, 30 kilin akkor is csak másfél percet tud kapni,... legrosszabb esetben 2percet,de akkor már 4 km/h-val gyengébb,mint pl Froome.



de mondom,szél,domborzat,stb... függő, de az alja és teteje között nem nagyon illik 3 pernél többnek lennie ekkora távon,ha az sík. És feltételezzük ,hogy Yates nem az alja. legalább is,amit vasárnap villantott 18 km-en, nem azt sugallja.





Rövid ez az időfutam és Yates kirobbanó formában van. Szerintem nem nagyon fog sem Froome-tól sem Dumoulin-től 2 felett kapni.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »



akkor jöjjön a mai matek.



30 km időfutam. széltől,úttól függően ezen a profi sor kb 50-51 km/h-t tud menni. ez a teteje. az alja kb 48-at. Ha Yates az alja, 30 kilin akkor is csak másfél percet tud kapni,... legrosszabb esetben 2percet,de akkor már 4 km/h-val gyengébb,mint pl Froome.



de mondom,szél,domborzat,stb... függő, de az alja és teteje között nem nagyon illik 3 pernél többnek lennie ekkora távon,ha az sík. És feltételezzük ,hogy Yates nem az alja. legalább is,amit vasárnap villantott 18 km-en, nem azt sugallja.

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




53 minutes ago, lehoako said:




Levezetni mennek oda sztem, mint ahogy az egész olajtérségbe pl. a futballisták... Pénz meg lesz rá, az Astanától nem hallok anyagi gondokról. A Tinkoff- (Saxo) viszont hogy szétspriccelt... 





Mert Tinkoff úrnak elege lett.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5309
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lehoako »




10 hours ago, revox said:




A kerékpársportra és annak közvetítésére ráépült egy iparág, ami az idegenforgalmat hivatott fellendíteni. Nyilván nem azért van Azeri Kör,mert a szandis csávók imádnak turbánban tekerni,ráadásul alug tudnak összerakni 4-5 szakaszt,mert nincs útjuk(?). De a közvetítésen ezerszer elmondják,miért érdemes ellátogatni Bakuba ez rendben is van,de amikor a kerékpársportról szinte semmi,csak a templomok és történetük, illetve a helyi díjnyertes koca 1974-ből tök jó sztori :;)



 



ui: a Baku egy elég jó csapat is, bár gúnyosan a world tour temetőjének becézik, ahogy a kiöregedett versenyzők sokszor ide igazolnak




Levezetni mennek oda sztem, mint ahogy az egész olajtérségbe pl. a futballisták... Pénz meg lesz rá, az Astanától nem hallok anyagi gondokról. A Tinkoff- (Saxo) viszont hogy szétspriccelt... 


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




On 2018. 05. 19. at 10:45 PM, Vinkler said:




Ezt én is hiányolom, ettől eltekintve szerintem nincs vele baj.





A kerékpársportra és annak közvetítésére ráépült egy iparág, ami az idegenforgalmat hivatott fellendíteni. Nyilván nem azért van Azeri Kör,mert a szandis csávók imádnak turbánban tekerni,ráadásul alug tudnak összerakni 4-5 szakaszt,mert nincs útjuk(?). De a közvetítésen ezerszer elmondják,miért érdemes ellátogatni Bakuba ez rendben is van,de amikor a kerékpársportról szinte semmi,csak a templomok és történetük, illetve a helyi díjnyertes koca 1974-ből tök jó sztori :;)



 



ui: a Baku egy elég jó csapat is, bár gúnyosan a world tour temetőjének becézik, ahogy a kiöregedett versenyzők sokszor ide igazolnak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




On 2018. 05. 20. at 5:11 PM, Vinkler said:




Yates brutális erődemonstrációja 18 km-rel a vége előtt. Hihetetlen!





Brutál volt

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Yates brutális erődemonstrációja 18 km-rel a vége előtt. Hihetetlen!
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Egy picit “fényesebb”.




Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Ha már menők voltak a fekete cangák, itt van még egy.





Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




4 minutes ago, revox said:




Nekem tudjátok mi hiányzik? A közvetít3sek elég szarok. Még Szeghalmi belevisz sztorikat,mesél teknikáról,taktikáról,addig a többiek siralmasak. Nem tudom,lehet le van tiltva a technikáról beszélni,nem fizetnek a cégek a reklámért(?), de ez így elég gyenge. Én sokszor nézem a technikát,merre fejlődik,mit használnak,hogy választanak pl !kereket, de ezekről szinte semmit nem hallunk. Pedig biztos lehetne hallani okosságot, sajna nem hallunk 





Ezt én is hiányolom, ettől eltekintve szerintem nincs vele baj.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »


Nekem tudjátok mi hiányzik? A közvetít3sek elég szarok. Még Szeghalmi belevisz sztorikat,mesél teknikáról,taktikáról,addig a többiek siralmasak. Nem tudom,lehet le van tiltva a technikáról beszélni,nem fizetnek a cégek a reklámért(?), de ez így elég gyenge. Én sokszor nézem a technikát,merre fejlődik,mit használnak,hogy választanak pl !kereket, de ezekről szinte semmit nem hallunk. Pedig biztos lehetne hallani okosságot, sajna nem hallunk 
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




4 minutes ago, HSRT8 said:




Yatesnek nem biztos, hogy mennie kellett volna ennyire Froome után. Meglátásom szerint elpocsékolt energia volt az utolsó km-er. Nagyon-nagy energia befektetés szinte a semmiért. Nem éreztem, hogy arányban lenne. Persze meg akarta mutatni, de ennél picit taktikusabb is lehetne. Az én tippem a végső sorrendre: 1. Dumoulin 2. Yates 3. Froome





Jó volt az,csak nem számolt Froome tartalékaival és van egy bizonyos meredekség,ahol az izmok a kemény áttéte!től beállnak. Ez lett. A végét mondták is,hogy picit meredekebb. Sokáig közelített Froomera, látszott,hogy pulzusból nagyon jól van(mondtam is az asszonynak,látszik,sokkal frisebb,megfogja),de látszott,amikor ismét meredekre forduiltak, eldurrant. Egyébként xzép támadás volt és hirtelen nem is tudtam,kinek drukkoljak. Valójában a hegy győzte le.



Bükkszentkereszten van egy jó emelkdő kipróbálni igaz,csak 1 km kb,de állítólag 18%. A főutca vég3 van,Bükkszentlászló fele. Mindig megszopat. Betámadom 34/17-el,aztán mikor hirtelen emelkedni kezd,már nincs idő felváltani,vagy szakad a lánc. Volt,hogy megálltam és eldőltem nem ment a combom tovább ez izomból nem megy,. Kisebb áttétellel felforog. De 5 km 15% azt el se tudom képzelni,milyen lehet. Ismerős volt ott,igaz inkább triatlon és iron man. Stelvio és Ventoux ment, ide nem bírta felhajtani.

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




1 minute ago, Vinkler said:




No meg azért teknikásabb is az erdőben menni. 





Jó,azt gondoltam magától értetődik,bár egyszer valami tévéinterjúban kérdezték meg, amikor egy helyi montiversenyre kimentünk,,hogy ez nem vezsélyesebb? Elmeséltem neki hogy mezőnyben,egymástól 2centire, néha 50 fölött,hegyről lefele nem ritka a 80 km/h. Így taknyolni aszfalton neccesebb,mint 15-el az erdőben. Persze, egy sziklás, köves pálya technikásabb,de fiatalon csak röhögsz rajta. Így,öreg fejjel már néha én is fosok a b7kkben,olyankor leengedem a nyerget,vagy tolom de alapvetően,igaz más okból, a mezőnyverseny is megkövetlei a jó kerékpárkezelést. 

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
HSRT8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1704
Csatlakozott: 2008.02.20., szer. 20:44
Értékelés: 596

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: HSRT8 »


Yatesnek nem biztos, hogy mennie kellett volna ennyire Froome után. Meglátásom szerint elpocsékolt energia volt az utolsó km-er. Nagyon-nagy energia befektetés szinte a semmiért. Nem éreztem, hogy arányban lenne. Persze meg akarta mutatni, de ennél picit taktikusabb is lehetne. Az én tippem a végső sorrendre: 1. Dumoulin 2. Yates 3. Froome
Aurender - Cary Audio - Nuforce - Marten Design

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




5 minutes ago, revox said:




mi is járunk,bár főleg a Bükkbe. Rájöttünk,ha országútival megyünk, tapolca-eger-tapolca és semmit nem láttál,csak az előtted menő kerekét. Montivcal meg !ehet jókat kirándulni,túrázni. Egyébként verseny szinten a Monti is elég kemény. Talán annyiban egyszuerűm ott mindenki a saját zsírján megy és saját tempót,így nem olyan rohasztó, mint országúton,ahogy folyton lószolgatnak,ritmust váltanak,stb...





No meg azért teknikásabb is az erdőben menni. 

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




12 minutes ago, dbrnsk said:




Kinek mi teszik ebből a sportból. Engem speciel a montizás nem hoz lázba, max. ha a kocsmáig tekerek vele.  Ettől függetlenül (igaz nagyon, de nagyon amatőr szinten) néha elmegyek cimboráimmal, barangolunk az erdőben, szedem a nagy pókokat a sisakom alól, szökünk a tanyáról kitámadó kutyák elől, dagasztjuk a sarat stb. Jó az!  





mi is járunk,bár főleg a Bükkbe. Rájöttünk,ha országútival megyünk, tapolca-eger-tapolca és semmit nem láttál,csak az előtted menő kerekét. Montivcal meg !ehet jókat kirándulni,túrázni. Egyébként verseny szinten a Monti is elég kemény. Talán annyiban egyszuerűm ott mindenki a saját zsírján megy és saját tempót,így nem olyan rohasztó, mint országúton,ahogy folyton lószolgatnak,ritmust váltanak,stb...

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




10 minutes ago, kargidje said:




Nem, csak annyira isteníti(te)k az országútisokat, mintha valami természetfeletti lények lennének és le kellene előttük borulni.



Talán ha mindenféle szer nélkül mennének ilyen szinten, akkor esetleg, de még akkor sem, hiszen ez az életük. Ennyi edzéssel lehet Te vagy Ő vagy én jobban mennénk, mint a mostani élmezőny. Szóval számomra nem akkora emberek, mint itt sokaknak. Bocs.





Amennyire ók tolják,annyira minden élsportoló. El kell ezt feljeteni. Csak szertől senki nem tudna menni. Azt főleg vicces elképzelni, mi lenne,ha minket teletolnának. Elmomdom én,semmi


Ehhez kel adottság,testalkat,erő,kitartás, normál élsportolókétól sokkal obb keringés. Brutál diéták,ehetetlen vackok, rengeteg lemondás és heti 6-7 nap edzés. A most hazai klasszis Peák Barna első dolga tavaly az UCI edzőtáborban 5 kg leadása volt izomból. Le is szedték róla.  Több sporthoz volt szerencsém, voltak "verekedősek" is. Egy se tudott az országúti mezőnyversenyhez még csak hasonlóan megterhelő se lenni. Hidd el, nagyon kemény. De majd próbáld ki. Mi debrecenben vagyunk. Ha erre jársz,kiviszlek az U15ösök edzésére, de gond nélkül lehet egy kört csapni a master sorral is ;-) vén trottyosoktól csak nem ijedne meg senki
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »




23 perce, kargidje írta:




Nem, csak annyira isteníti(te)k az országútisokat, mintha valami természetfeletti lények lennének és le kellene előttük borulni.



Talán ha mindenféle szer nélkül mennének ilyen szinten, akkor esetleg, de még akkor sem, hiszen ez az életük. Ennyi edzéssel lehet Te vagy Ő vagy én jobban mennénk, mint a mostani élmezőny. Szóval számomra nem akkora emberek, mint itt sokaknak. Bocs.





Kinek mi teszik ebből a sportból. Engem speciel a montizás nem hoz lázba, max. ha a kocsmáig tekerek vele.  Ettől függetlenül (igaz nagyon, de nagyon amatőr szinten) néha elmegyek cimboráimmal, barangolunk az erdőben, szedem a nagy pókokat a sisakom alól, szökünk a tanyáról kitámadó kutyák elől, dagasztjuk a sarat stb. Jó az!  


Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




24 minutes ago, kargidje said:




Ebből is látszik, a montisoknak jobban a helyén van az esze...




Haaaat.. Egy Fox első teló 300 körül van. Egy D2-es állítható magasságú,keménységű és dőlésű futóműszett meg 340 ezer,de azt autó alá teszik


Országútiból is össze lehet pakolni ütőképes vasat,ha ésszel él az ember,de valóban necces az áruk. Láttam nagyker árat... Nem fele a fogyárnak... (alatta)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: kargidje »




2 órája, revox írta:




De ezt mi nemxarja le? ne értsdfélre,nem Neked szól, de ez évtizedek óta téma. Nekem nem probléma, csak téma,amivel úgysincs mit kezdeni




Nem, csak annyira isteníti(te)k az országútisokat, mintha valami természetfeletti lények lennének és le kellene előttük borulni.



Talán ha mindenféle szer nélkül mennének ilyen szinten, akkor esetleg, de még akkor sem, hiszen ez az életük. Ennyi edzéssel lehet Te vagy Ő vagy én jobban mennénk, mint a mostani élmezőny. Szóval számomra nem akkora emberek, mint itt sokaknak. Bocs.


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12672
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7356
Tartózkodási hely: Szentendre

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




14 minutes ago, kargidje said:




Ebből is látszik, a montisoknak jobban a helyén van az esze...




Nononononooo...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1381
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 359

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: kargidje »




1 órája, revox írta:




Minden annyi,amennyit el lehet érte kérni




Ebből is látszik, a montisoknak jobban a helyén van az esze...

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »




13 minutes ago, Vinkler said:




Felvettem, megpróbálom megnézni.





Nagyon szép akció volt,minden apró szészletében fontos. Nem lőném le a poént,de az időzítés,amikor a segítő kiborított és egy pillanatra a sárgatrikóst orrbaverte a szél és akkor.... 

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12180
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3621
Kapcsolat:

Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”