Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Koncertélmények

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: close652 »


elfogyott a vszk, de nem ült le a dobhoz. Hopp egy harmadik dobfelszerelés tört elő.
???
system

Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Elöször is:
QQQQQQQQQQQQQrva jó volt.
 
Nagyon profi előadást láttunk, talán Paul Mccartney volt még hasonló, de ez jobban tetszett. Talán mert ismertem a DVD kapcsán...
Telt ház volt legalábbis már sokan nem fértek volna még be.
Minden számot eljátszottak, azaz nem maradt ki, mint ahogy a hírekben a múltheti koncertről szóltak, mert megfázott.
Proji ide-oda, azért egész más élőben.
Kicsit mást doboltak a kezdésnél szólóban, de aztán már ismerős lett minden dobütés, aranyosan szólt hozzánk magyarul nagy papírlapról olvasta a - számára- roppant nehéz szöveget, de ezt is a profi és szerény előadókra olyan jellemző módon, ahogy kevesen tették eddig. Itt is a P McC-hez tudnám csak hasonlítani.
Ahogy GaGu írta a hangzás, hát összesen két hangoszlop volt lelógatva, semmi több szinte, volt még egészen jobbra és balra egy egy egészen kicsi is, tisztán és rendes hangerővel szólalt meg, értettem minden szavukat amit énekeltek.
 
OFF félig szintén koncertélmény
két hete vasárnap volt "szerencsém" ? a váci sportcsarnokban Nox koncertet látni, ami amúgy nem volt rossz, jó dalok, ügyes előadók, a Bűvölet c. album kapcsán még apró bűvésztrükköket is előadtak a számok alatt roppant ügyesen, de :kiraly:
Miért kell mindegyik magyar előadónak abba a hibába esnie, hogy azt hiszik, hogy minden a hangerőn múlik???
Ez a szerencsétlen sportcsarnok vagy 10* beférne a BS-be, de két majdnem ugyanakkora hangoszlop volt felhúzva oda is (ugyanolyan mint a BS-ben volt, csak rövidebb) és olyan hangerőn szólaltatták meg, hogy onnan tudtam hogy mit énekelnek, mert ismertem a Cd ről a szövegét, mert érteni azt nem lehetett
A Neoton szintúgy ugyenez csak mindezt a Népstadion méretében
 
ON
 
Nagy élmény volt, és kár lett volna kihagyni, csak azért mert máűr láttam valahol... otthon...

Avatar
GaGu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:22
Értékelés: 13

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: GaGu »


Istenem mekkora volt a Phil Collins. wow. Kell még egy hét hogy felfogjam.Atomcsászár helyen ültünk, kb két fejjel magasabbról láttunk mint az álló közönség. Ami meglepett: az in the air tonightban csak néztem, hogy elfogyott a vszk, de nem ült le a dobhoz. Hopp egy harmadik dobfelszerelés tört elő. Ami szintén meglepett, az invisible touch. Aztán a végén a pakolásnál Phil bácsi dobozkái a régi GENESIS feliratú barna dobozkák voltak. :kiraly:
Jóó... egészen hasonlított a dvd-re.
Ez a koncert nagyon durván megérte. A legjobb amin valaha voltam.
 
Lacyékkal összefutottunk a koncert előtt, cisco téged meg láttalak ám a végén.

Én is ott voltam, asszem nem volt olyan ember az Arénában, akit ne ragadott volna magával a hangulat! Az utóbbi évek legszínvonalasabb koncertje volt, vérprofi minden elemében! A hangzás meg... Hát majdnem elaléltam a gyönyörtől...

TV: TCL 65C805, Blu-ray 4K UHD: Sony Sony UBP-X800M2; AV-Receiver: Pioneer SC-LX87; CD: Rotel RCD-06; Hangfalak: Quadral Platinum M35 front, Quadral Platinum M10 Base center, Canton Plus X.3 és GX.3 surround, Saxx deepSound DS-12 zárt aktív sub; Kábelek: Alisca Orange Black Line RCA és hangszóró

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Mester »


Istenem mekkora volt a Phil Collins. wow. Kell még egy hét hogy felfogjam.
Atomcsászár helyen ültünk, kb két fejjel magasabbról láttunk mint az álló közönség. Ami meglepett: az in the air tonightban csak néztem, hogy elfogyott a vszk, de nem ült le a dobhoz. Hopp egy harmadik dobfelszerelés tört elő. Ami szintén meglepett, az invisible touch. Aztán a végén a pakolásnál Phil bácsi dobozkái a régi GENESIS feliratú barna dobozkák voltak.
Jóó... egészen hasonlított a dvd-re. :kiraly:
Ez a koncert nagyon durván megérte. A legjobb amin valaha voltam.
 
Lacyékkal összefutottunk a koncert előtt, cisco téged meg láttalak ám a végén.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: cosmo »


20.-án meg a társulatból az 5-en itt vendégeskedtek Vhelyen. Egy kb. 1.5 órás előadás keretében népszerű musicalekből énekeltek el dalokat. Nagyon jók votlak!! :taps:
Olyanon is voltam! Sőt a tecnikából nézhettem végig az egészelőadást!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Én is velük láttam Pesten!
20.-án meg a társulatból az 5-en itt vendégeskedtek Vhelyen. Egy kb. 1.5 órás előadás keretében népszerű musicalekből énekeltek el dalokat. Nagyon jók votlak!!
 
- nem beszélve a 21.-ei Ákos koncertről... :taps:

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Igc »


Szegediek előnyben; The Cure
 
http://origo.hu/programajanlo/20050823feketebe.html
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Rómeó - Dolhai Attila
Júlia - Szinetár Dóra

Én is velük láttam Pesten!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Kik jászották Rómeot és Júliát?  
 


Rómeó - Dolhai Attila
Júlia - Szinetár Dóra
 
 
Nem tudom, mi volt az oka, hogy ennyire gyenge volt a hangminőség, de végül is a lényeg, hogy így is nagy élményt nyújtott.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Bár nem koncert, de mi vasárnap este néztük Szegeden a Szabadtéri előadáson a Rómeó és Júlia musicalt. Azt kell mondjam, fantasztikus előadás volt! Látványtechnikailag sokkal többet nyújtott mint - már amennyi DVD-ről lejön - az eredeti Francia előadás, hangilag viszont nagyon elmaradt mögötte. Sajnos a a dalok sokszor alig voltak érthetőek, a zene többször is elnyomta az énekhangot.  
Amin még meglepődtem, hogy gyorsan befejezték az egészet. Mert ahogy vége lett a muscialnek, gyakorlatilag a zenészek már csomagoltak is és a kötelező meghaljlások után ment mindenki a dolgára. Valahogy én azt gondotlam, hogy még énekelgetnek majd egy picit, legalább azt a 2-3 ismertebb nótát, de nem. No sebaj. Igaz, így volt ez a George Benson koncerten is nem rég :-/ Ott azért rosszabbul esett a dolog, mert elbulizgattam volna még 2-3 órán keresztül :taps:

Kik jászották Rómeot és Júliát? Szerintem pont a rossz hangosítás miatt menetek el ráadás nélkül. Általában a tapsrendben benne van minimum 1 ismertebb szám újra. Egyébként ezért csak a hangmérnök okolható, mert ha visszavesz egy kicsit a zenéből és rátol az énekre akkor sokkal jobb is lehet. Bár azt is el tudom képzeni, hogy a mikroportban fogyóban volt az elem.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Bár nem koncert, de mi vasárnap este néztük Szegeden a Szabadtéri előadáson a Rómeó és Júlia musicalt. Azt kell mondjam, fantasztikus előadás volt! Látványtechnikailag sokkal többet nyújtott mint - már amennyi DVD-ről lejön - az eredeti Francia előadás, hangilag viszont nagyon elmaradt mögötte. Sajnos a a dalok sokszor alig voltak érthetőek, a zene többször is elnyomta az énekhangot.
 
Amin még meglepődtem, hogy gyorsan befejezték az egészet. Mert ahogy vége lett a muscialnek, gyakorlatilag a zenészek már csomagoltak is és a kötelező meghaljlások után ment mindenki a dolgára. Valahogy én azt gondotlam, hogy még énekelgetnek majd egy picit, legalább azt a 2-3 ismertebb nótát, de nem. No sebaj. Igaz, így volt ez a George Benson koncerten is nem rég :-/ Ott azért rosszabbul esett a dolog, mert elbulizgattam volna még 2-3 órán keresztül :taps:

Avatar
Lyl
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.10.05., kedd 12:56
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Lyl »


én szombaton Megasztár koncerten voltam Szolnokon...
Viszont a hangmérnők nagyon rossz volt! Annyira hangos volt a zene az énekhez viszonyítva, hogy néha nem is lehetett hallani az énekest. 

Hellóka!
Igc-vel mi is voltunk (egy előző) Megasztáros hepajon és ott sem bírták rendesen összehozni a dolgot, úgy kellett szólnom a szünetben a hangembernek :taps:, hogy nem hallatszanak a csajok énekei - aztán lehet hogy az Edmond miatt vették feljebb a zenét

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Igc »

Egyelőre még csak ajánló, de augusztus 27.-én Sitkén imét lesz Kápolna fesztivál.. Tervezi valaki, hogy megy?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Lacy,innen nézted a felét, miközben az innen gyufásdoboznyi színpadon ugráltak?
vagy a zene miatt mentél inkább?

Volt nagy katonai távcső, meg innen is jól lehetett látni, csak a háttérvetítést nem...Amúgy végülis bárki bárhova ülhetett, ezért nagy marhaság lett volna kihagyni a legjobb helyet

Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


én szombaton Megasztár koncerten voltam Szolnokon. 
tehetséges gyerekek ezek a megasztárok, de szvsz túl vannak sztárolva. Ennek ellenére jó kis koncertet nyomtak le, de sajnos a jól megszokott, a tv műsorban is többször elénekelt számokat nyomták. A lényeg, hogy jó volt látni, hogy élőben is jól énekelnek és én jól szórakoztam.
 
Viszont a hangmérnők nagyon rossz volt! Annyira hangos volt a zene az énekhez viszonyítva, hogy néha nem is lehetett hallani az énekest.

Mikor vége volt a megasztáros örületnek, volt a Millenáris parkban vmi Megasztáros buli. unatkoztunk ezért lementünk megnézni őket!
Olyan botrányosan sz@r volt a hang, hogy elhatároztam írok 1 nem túl barátságos hangvételű levelet...akkor még nem tudtam kinek... hogy hogyan lehet ilyen igénytelen munkát végezni, ekkora volumenű rendezvényen. Szóba elegyedtem idegen lányokkal, és nekik is ez volt a véleményük, tehát nem én teszem nagyon magasra a lécet. Aztán később lenyugodtam, de nem is érdekelt, mert buliztam egy hatalmasat! Persze nem ott! Ja, Soma vicc volt amit művelt éneklés címszó alatt...művésznő!
 
Léva

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: megyesa »


én szombaton Megasztár koncerten voltam Szolnokon.
 
tehetséges gyerekek ezek a megasztárok, de szvsz túl vannak sztárolva. Ennek ellenére jó kis koncertet nyomtak le, de sajnos a jól megszokott, a tv műsorban is többször elénekelt számokat nyomták. A lényeg, hogy jó volt látni, hogy élőben is jól énekelnek és én jól szórakoztam.
 
Viszont a hangmérnők nagyon rossz volt! Annyira hangos volt a zene az énekhez viszonyítva, hogy néha nem is lehetett hallani az énekest.
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: close652 »


Lacy,
innen nézted a felét, miközben az innen gyufásdoboznyi színpadon ugráltak?
vagy a zene miatt mentél inkább?
system

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Hi Lacy,
szóval oda sem lehetett volna fényképezőgépet bevinni ?
 
nemtom miért csinálják ezt. A leleményes magyarok úgyis becsempészik a
fényképezőket.
 
A Jamiroquai -ra sem lehetett bevinni,
de mi azért hátulról a nadrágunkba csúsztattuk, és
a motozáson is simán átmentünk így...
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bocsi, de hülye ma a fórum vagy mi, először félig megírva kiteszi mint hozzászólást, aztán meg nem enged szerkeszteni...
Na akkor előlről:
 
Végre egy kis időm lett, így most röviden a kelta tigrisről:
 
Kellően szigorú beengedés után elfoglalhattuk a helyünket. mivel ez a lelátó oldalsó részére esett, kicsit aggódtam, hogy a teljesen szabályos téglatest alakú színpad belsejében történő eseményeket mennyire tudjuk majd követni (lásd a - legszigorúbb beengedő vizsgálat ellenére - készült képet ) és be is jött, semmit!!!
Mondjuk az is rettentő kínos volt, hogy 3 komplett szektor üres volt, de teljesen, emlékeim szerint ezek voltak az 50ezres helyek. Ennek az árkategóriának csak a közvetlenül a színpad elötti részen volt teltháza
 
Maga az előadás: a Feet of flame után nagyon nehéz elfogulatlannak lenni, ráadásul az mire élőben is láthattam, már rongyosra lett hallgatva, és videón is nézhettem.... Ez itt teljesen új volt, ahogyan ígérve lett, ismeretlen zene és előadás...
Végülis nem volt rossz, főleg a szünet után, akkorra is átültünk középre pont a színpaddal szembe, így már sokkal jobb volt, ugyanis az előadásnak díszlete nem volt, két oldalt egy-egy ácsolt emelvény volt, amin baloldalt a 4 hegedűs lány, jobb oldalon meg a zenekar foglalt helyet.
A komplett díszlet a színpad hátuljára vetített képek és videók alkották, ami szerves része volt az előadásnak.
Ha már házimozi fórum, azt is kell említenem, hogy a kivetítő ami a színpad teljes szélességében és magasságában vetített mozgó és álló képeket, de főleg mozgót, olyan minőségben tette, hogy csak ámultam - volna- ha a távcsövemmel nem olvasom el még az előadás elött a dobozokon a Barco Scale feliratokat...
szóval bírnám itthon is ezt a méretet és minőséget...
 
Végülis nagy siker volt, főleg a legvégén a ráadások, de azok már teljesen a Feet of flame hangulatát idézték, sőt tematikájában teljesen le is másolta azt.
Mindenesetre biztos, hogy többször is meg kell hallgatni a zenéjét, hogy kialakuljon a fülbemászás kategóriája, és várom, hogy megjelenjen DVD-n, mert azért szívesen nézném ujra.


Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Végre egy kis időm lett, így most röviden a kelta tigris[/center]ről:
 
Kellően szigorú beengedés után elfoglalhattuk a helyünket. mivel ez a lelátó oldalsó részére esett, kicsit aggódtam, hogy a teljesen szabályos téglatest alakú színpad belsejében történő eseményeket mennyire tudjuk majd követni (lásd a - legszigorúbb beengedő vizsgálat ellenére - készült képet ) és be is jött, semmit!!!
Mondjuk az is rettentő kínos volt, hogy 3

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Velvet Revolver koncert:         
Bővebben??

Féltem, hogy nem lesz teltház: az volt.
 
Féltem, hogy rövid lesz a koncert (elvégre a Faith No More is adott már idehaza 60(!) perces műsort: hosszú, kb. 105 perc (ahhoz képest, hogy a VR-nek csak egy lemeze van, tisztességes hossz) volt.
 
Egy kivételével (Loving The Alien) az összes szám szerepelt a repertoárban.
 
Két GN'R dal hangzott el: It's So Easy, Mr. Brownstone - gondolom, mondani sem kell, hogy az összes VR-dal elbújhatott az e két szám alatt hallható és látható örjöngés mellett.
 
Volt Stone Temple Pilots nóta is, engem hidegen hagytak, addig pihentem (bár az első sorokban nehéz volt).
 
Ott volt a Hooligans is, bár ők nyámnyilák voltak, hátrébbról leskelődtek.
 
Scott Weiland pedig véznább még a legmerészebb gondolatoknál is.
 
Mindent összegezve: hamisítatlan hardrock este volt, a zenekar kitett magáért minden téren még akkor is, ha semmi váratlant nem kaptunk. Semmi hosszú Slash-szóló, Matt-dobolás, egy-két dal (Illegal I Song, Slither) ugyan hosszabban (kb. 10 perc) volt elővezetve, de én egy picit több legendás szólót vártam.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Vendég

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Velvet Revolver koncert:
Bővebben??

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »

Velvet Revolver koncert:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Bár fényképezőt tilos volt bevinni,
én és még jó sokan becsempésztük a fényképezőket.
 
a képek is jól sikerültek azért...

 

 

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Koncertélmények

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Hétfőn Jamiroquai koncerten voltunk.
Ez valami hihhetelen jó volt, jó volt élőben látni kedvenc együttesemet.
 
Két órás volt a koncert,
mialatt 16 számot adtak elő,
régieket, és az új albumról is.
 
Jay Kay hozta a formáját.:

 
és a zenekar is nagyon jó volt.

 

 
a végén 5 percig ment a sikítás, tapsolás, míg visszajöttek a srácok,
és előadták még a Deeper Underground -ot

 
fantasztikus élmény volt.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”