Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Csevegő

Moderátor: Luxor Audio

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: avl2 »

ZolaBA írta:
2018.08.14., kedd 21:43
Áthozom ide a Dyno fórumból :)
...
remelem mas is, fapaci is reagal.

neten ugye sokfele duma van szükseges erösitöteljesitmeny kapcsan es a "szükseges SPL"-röl is, pl.: https://www.crownaudio.com/how-much-amplifier-power
Desired SPL
Listed below are typical sound pressure levels (SPLs) for various types of music. The SPL meter was set to C-weighting, slow response. You might want your system to be at least 10 dB above the background noise level to achieve a good signal-to-noise ratio.

New age: 60-70 dB
Folk: 75-90 dB
Jazz: 80-95 dB
Classical: 100 dB
Pop: 90-95 dB
Rock: 95-110 dB
Heavy metal: 110 dB.

az igen rövid ideig tarto csucsok megléte érdekes szerintem (erösitöteljesitmeny szempontbol is)

Online
Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Áthozom ide a Dyno fórumból :)
-azért a teljes idézés-
avl2 írta:
2018.08.14., kedd 18:59
kicsit OFF itt:
ZolaBA írta:
2018.08.06., hétf. 18:09
.... hangnyomást mérve a hallgatási pozícióban, kb. 20 négyzetméteren 60-65 dB körül szoktam hallgatni, ami kb. negyed hangerő. Ha "meg vagyok őrülve" akkor 80-85 dB
csodalkozom, hogy ezen nem akadt fel senki (annyira, hogy itt beírjon). én a fenti számokat (nem a 20 m2-t :-) kicsinek találom. pedig emlékeim szerint valami mikrofont is vettél akusztikai mérésekhez, saját tanulásra, okulásra, okosodásra.
nem tudsz valami zenével idö függvenyeben szintmérést feltenni ? (szünet, zene, hogy latszodjon csucs is, ..)

érdekelnének másnál mért szintek is.
én magam szerint nem hangosan hallgatok, de - mobilokkal mérve - inkabb a meg vagyok örülve szinten járok.
a környék általában csendes, mobilok mutatása szerint 40-42 dB a hallgato helyen, ha nem megy semmi.

megkerestem pl. ezt: Akusztika - elmélet és gyakorlat Hozzászólás Szerző: fapaci » 19 szept. 2017 00:33
(lehet az uj motor alatt hsz. közvetlen linkjet betenni ?)

illetve: Általában a hifiről Szerző: fapaci » 05 okt. 2016 12:10
"Halk zene (telefonálni lehet mellette): Min 43, Max 60, átlag 56, dinamika 17 dB
Elmélyedős hangerő, de még nem blokkolja az agyat: Min 72, Max 96, átlag 82, dinamika 24 dB
Zúzós hangerő, amire a szomszéd szobában is lehet táncolni: Min 78, Max 105, átlag 92, dinamika 27 dB
"

illetve: Általában a hifiről Szerző: fapaci » 05 okt. 2016 10:38
"először statikus szinuszjeleket játszottam le azonos jelszinten, különböző frekvenciákon, majd egy 3 perces, viszonylag nagy dinamikájú zeneszámot, elég dögös hangerőn. A telefon mellé tettem egy hitelesített hangnyomásmérőt ügyelve rá, hogy a két készülék mikrofonja közel legyen egymáshoz. Három Androidos applikációt próbáltam ki: SPL Meter, Sound Meter, Noise Meter. Ezek képesek maximum, átlag és minimum hangnyomást mérni, illetve ezeknél lehet a súlyozást módosítani. Szándékosan nem babráltam egyiket sem, ahogy a legtöbb felhasználó sem tenné, csak az átlagolási időket állítottam minimumra (már ahol ezt lehetett) és a súlyozást állítottam C-re. Ezek az értékek születtek: (dBC SPL hangnyomás és annak eltérése a referenciához képest)"
Hali :)
Igen a mérések a kalibrált mikrofonnal voltak, azokat írtam. Viszont lehet, hogy a súlyozás választásnál elvi hibát követtem el? én az alap dB (A) -t néztem és írtam, nem a dB (C)-t, és ahogy nézem komoly eltérést jelenthet: https://www.noisemeters.com/help/faq/fr ... ghting.asp

majd megnézem dB (C) -vel is.

Programot mit kéne használni a időben méri és grafikonra rajzolja a hangnyomást? a sima REW-el min/max/aktuális van csak.
A másik, bár szintén dB(A)-val, hogy nálam 31 dB körül van az alapzaj, ahhoz képest a 65 dB-s zenehallgatás szép dinamika, nem?:) tényleg nem érzem, hogy én lennék a halk lehallgató, párom pl. az ellenkezőjét mondja mindig :)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

wittao írta:
2018.07.12., csüt. 10:41
Tegnap leveleztem egy hosszabbat (többet is) @csandaz -zal, hogy a fórumon mit lenen érdemes kisebb belenyúlásokkal korrigálni. Megígérte, hogy megnézi a lehetőségeket, a döntés viszont nem az ő kezében van.
Azt említetted neki, hogy érdemes lenne elgondolkodni egy WYSIWYG BBCode-szerkesztőn? Van belőlük egy rakat...
Nagyot dobna a használhatóságon, és imádnák a népek, ha egyből a formázott szöveget látnák, és nem kellene bajlódniuk a sok BBCode-dal... lásd pl: https://phpbb.hu/forum/tema/2431
Ha nem került szóba, felvetem neki.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

fapaci írta:
2018.07.11., szer. 19:19
.
fapaci, nagyon köszi az értékelést. Sajnálom, hogy nem érdemeltem ki igazán, a problémádat nem oldja meg. Csupán a tények közlése. Remélem megszokjuk mindannyian. Az új forummmal kapcsolatos topikban leírt, fontokkal kapcsolatos panasz pl. egész egyszerűen orvosolható. Mindjárt leírom oda.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

Gondolkodom már pár perce, de én egyetlen előnyt sem tudok mondani az új fórumról, csak a hátrányát érzem kinézetben és funkcionalitásban is. Már azt sem egyszerű kisilabizálni, ki mire mit írt, nem hogy hosszabb hozzászólást szerkeszteni. Hogy mennyire védett, azt nyilván nem tudom megállapítani. A döntés megszületett, változás nem várható, így hát a téma zárható.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

-KP- írta:
2018.07.09., hétf. 19:15
Teljesen egyetértek, nem is értem hogy gondolta a fórummotor fejlesztője. Nekem ugyan "csak" 4500 feletti, de ez is kezelhetetlen.
A fórummotor (phpBB) fejlesztője egy nemzetközi open-source közösség. Magának a fórummotor köré szerveződött itthon a Magyar phpBB Közösség is, amely pl. a magyarítással foglalkozik. (az aláhúzott szövegek linkeket rejtenek, kattinthatóak)

Tegnap elég sok időt eltöltöttem a GitHub-on elérhető forráskód nézegetésével, és egyelőre annyi jött le, hogy ezzel a fórummotorral bizony egyelőre nem lesz olyan szerkezetű privát üzengetőnk, mint a korábbival. Ez már nem beállítás kérdése, inkább a fórummotor architektúrájáról szól, amely a privát üzenetmappákat (Bejövő, Kimenő, Elküldött, stb) lényegében privát topikoknak tekinti, és megjelenítés szempontjából pontosan úgy is kezeli, mint a topikokat (a topikokban sincs hozzászólónkénti, vagy hozzászólás címe szerinti csoportosítás).
Hozzáteszem, hogy bár magam is informatikus vagyok, de informatikusként az iparban használatos szoftvereken és mérnöki rendszerek a szakterületem úgy 15 éve (három és fél éve felhőalapú ipari rendszeren dolgozom...), és nem vagyok PHP-szakértő, tehát kicsit több időt vesz igénybe, hogy mindent megértsek a PHP-alapú forráskódból. Ezért aztán nem vagyok még 100%-ig biztos benne (csak 90%-ig), de sajnos nagyon úgy tűnik, hogy ezt a privát üzengetőt egyelőre meg fog kelleni így szoknunk. sad.gif

Szóval ez megítélésem szerint nem a fórum kinézetét adó beállításokat, kisebb módosításokat végző csandaz-on (Csabán) múlik.

A kérdés inkább úgy vetődhet fel, hogy akkor miért pont ezt a fórummotort választotta AVX. A választ csak ő tudja megadni, de kézenfekvő okok lehetnek az ingyenesség, a motor kiforrottsága, a nagyon széles körben való alkalmazása, a rengeteg hozzá található, szintén szabadon letölthető kiegészítés ("extension") és módosítás ("mod"), valamint az - és ez talán senkit nem lep meg, aki ismeri az új fórummotor bevezetése előtti közelmúlt történéseit -, hogy biztonságtechnikailag a phpBB fórummotor jelenlegi verziója (3.2) már meglehetősen jól áll.

"Just my two pence", ahogy az angolok mondani szokták.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: -KP- »

fapaci írta:
2018.07.06., pén. 18:11
15 éves fórumos tagsággal a hátam mögött szomorú ilyesmit írni, de arra kérek mindenkit, hogy érdeklődés, megrendelés esetén ne írjon itt a fórumon privát üzenetet. Jelenleg 19.215 üzenetem van, ami az új felületen egyszerűen átláthatatlanná, kezelhetetlenné vált. Mindenkinek jobb, ha a LuXor Audio tematikus oldalain található mezőkben, vagy az info@luxoraudio.eu e-mailcímen kerestek, a válasz is gyorsabban meg fog érkezni. Itt az AVX fórumon egyre kevesebbet vagyok jelen.
Teljesen egyetértek, nem is értem hogy gondolta a fórummotor fejlesztője. Nekem ugyan "csak" 4500 feletti, de ez is kezelhetetlen.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

15 éves fórumos tagsággal a hátam mögött szomorú ilyesmit írni, de arra kérek mindenkit, hogy érdeklődés, megrendelés esetén ne írjon itt a fórumon privát üzenetet. Jelenleg 19.215 üzenetem van, ami az új felületen egyszerűen átláthatatlanná, kezelhetetlenné vált. Mindenkinek jobb, ha a LuXor Audio tematikus oldalain található mezőkben, vagy az info@luxoraudio.eu e-mailcímen kerestek, a válasz is gyorsabban meg fog érkezni. Itt az AVX fórumon egyre kevesebbet vagyok jelen.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: R.G. »

köszi
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

R.G. írta:
2018.06.30., szomb. 07:35
Sracok, tortent elorelepes a szoftveres talival?
Bevallom kicsit bajlodom az uj forummal sad.gif koszi
Egy topikkal odébb megtalálod a témát.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: R.G. »

Sracok, tortent elorelepes a szoftveres talival?
Bevallom kicsit bajlodom az uj forummal sad.gif koszi
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: nadtom »

wittao írta:
2018.06.24., vas. 10:05
4. Wittao (ha van meg hely, arcilag ket helyet foglalok  )
Szepit is érdekli a dolog, szóval gyűlik a létszám.
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Csevegő

Hozzászólás Szerző: prando »




1 órája, fapaci írta:




Átvariáltam a nyitóoldalt. Legyetek kedvesek ránézni táblagépről, hogyan is néz most ki, van-e változás!





Kétszer kattintottam és mindkétszer jó.

Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




27 minutes ago, prando said:




Nálam is ilyen, Samsung tableten.





Átvariáltam a nyitóoldalt. Legyetek kedvesek ránézni táblagépről, hogyan is néz most ki, van-e változás!


Avatar
prando
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2011.05.04., szer. 19:03
Értékelés: 160
Tartózkodási hely: Budapest

Csevegő

Hozzászólás Szerző: prando »




2018. 06. 21. at 21:44, Aszpirin írta:




Ipad, első kép Chrome-mal, második Safarival. 













Nálam is ilyen, Samsung tableten.

Vincent cd, Revox magnó, TEAC dac, Rotel RA985BX erősítő, diy phono, Vandersteen 1C hangfal, Vibavoice Omega500 tápkondi, ezek Béres János fórumtárs felújításában. Linn lp-játszó Oppo bluray, Heed táp, Fapaci, ACR, AudioNote, VdH, ZuAudio Event, Soner, Furutech kábelek, Triangle Antal hangfal.

Avatar
P. Roland
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2017.04.24., hétf. 12:55
Értékelés: 6

Csevegő

Hozzászólás Szerző: P. Roland »




11 hours ago, R.G. said:




2. R.G.





3. P. Roland


Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Csevegő

Hozzászólás Szerző: R.G. »




7 órája, nadtom írta:




Én részemről jelentkezem, valaki más? 



1.nadtom





2. R.G.

Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Csevegő

Hozzászólás Szerző: TSanyi »




On 2018. 06. 22. at 12:01 PM, fapaci said:




LuXorAudio.hu látogatások és megjelenített oldalak száma:



2018 Jún 20   1206    3426



2018 Jún 21   1061   2896





Szép, igénye honlap, gratulálok hozzá!


Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Csevegő

Hozzászólás Szerző: nadtom »




1 órája, fapaci írta:




Ha van rá igény többek részéről, természetesen szívesen beszélek a témáról. Jól látható, hogy a szoftveres megoldásokat nem mindenki tudja értelmezni, tehát talán érdemes lenne tisztába tenni a dolgokat.





Én részemről jelentkezem, valaki más? 



1.nadtom

Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




8 hours ago, nadtom said:




Érdeklődnék, hogy nem gondolkodsz-e egy olyan jellegű oktatásban, ahol a Jriver, Roon szoftver bemutatása, beállítása mellett, pl. a Rew+Rephase programok bemutatásáról/használatáról is szó lenne, illetve sor kerülne, a szükséges fogalmak (fázismenet, impulzusválasz, stb.) tisztázására is. Tulajdonképpen írtál már erről a blogodban, de itt lehetőség lenne kicsit alaposabban elmerülni a témában. A PC alapú zenelejátszás terjedésével ezek a témák is érdekesek lennének sokak számára, szvsz. 





Ha van rá igény többek részéről, természetesen szívesen beszélek a témáról. Jól látható, hogy a szoftveres megoldásokat nem mindenki tudja értelmezni, tehát talán érdemes lenne tisztába tenni a dolgokat.


Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Csevegő

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Szia,



Érdeklődnék, hogy nem gondolkodsz-e egy olyan jellegű oktatásban, ahol a Jriver, Roon szoftver bemutatása, beállítása mellett, pl. a Rew+Rephase programok bemutatásáról/használatáról is szó lenne, illetve sor kerülne, a szükséges fogalmak (fázismenet, impulzusválasz, stb.) tisztázására is. Tulajdonképpen írtál már erről a blogodban, de itt lehetőség lenne kicsit alaposabban elmerülni a témában. A PC alapú zenelejátszás terjedésével ezek a témák is érdekesek lennének sokak számára, szvsz. 

Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



LuXorAudio.hu látogatások és megjelenített oldalak száma:



2018 Jún 20   1206    3426



2018 Jún 21   1061   2896


Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6124
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5179
Tartózkodási hely: Szár

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »




6 órája, fapaci írta:




Hm... eddig 5 gépen néztem meg, de mindegyiken rendben van.  Milyen eszközön látod ilyennek? Tablet?





Ipad, első kép Chrome-mal, második Safarival. 



  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12670
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7355
Tartózkodási hely: Szentendre

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




1 hour ago, fapaci said:




Hm... eddig 5 gépen néztem meg, de mindegyiken rendben van.  Milyen eszközön látod ilyennek? Tablet?





Ipad.



iphone-on jó.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15214
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




32 minutes ago, Vinkler said:




Nálam a luxoraudio.hu kicsit szét van esve.   Nálatok jó?





Hm... eddig 5 gépen néztem meg, de mindegyiken rendben van.  Milyen eszközön látod ilyennek? Tablet?


Válasz küldése

Vissza: “Luxor Audio”