Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Doky írta:
2018.10.15., hétf. 18:51
Ha jól látom a "vakera" meglepte az apróhirdetési részleget...
Persze, én megértem hogy vannak páran akik beszámolnak dolgokat és egyből hordetik, ezzel nincs is gond!
De engem kicsit zavar hogy a "biziboltja árúkészletét" ide tólja valaki... vagy többen...
Igen, igen tudom hogy páran kintről "lomizott" dolgokat hirdetnek "reális áron" de nem egyszerre 5 - 15 terméket kategóriánkent.
Amennyiben ilyet találtok, jelentsétek légyszi. Nem olvassuk el az összes hirdetést.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Doky »

Ha jól látom a "vakera" meglepte az apróhirdetési részleget...
Persze, én megértem hogy vannak páran akik beszámolnak dolgokat és egyből hordetik, ezzel nincs is gond!
De engem kicsit zavar hogy a "biziboltja árúkészletét" ide tólja valaki... vagy többen...
Igen, igen tudom hogy páran kintről "lomizott" dolgokat hirdetnek "reális áron" de nem egyszerre 5 - 15 terméket kategóriánkent.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3630
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Shimano »

sozs írta:
2018.10.03., szer. 17:42
Sziasztok!
Ez a kezdetek óta meg van, mielőtt belépek, az oldal így fogad:

AVX.jpg
Mint mindenkit aki még nem tüntette el.Már nem emlékszem hogyan,de ki lehet iktatni.Keress valami x,vagy valami más ikont,aztán bökj rá.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: sozs »

Sziasztok!
Ez a kezdetek óta meg van, mielőtt belépek, az oldal így fogad:
AVX.jpg
AVX.jpg (160.85 KiB) Megtekintve 5247 alkalommal

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

bitrograde írta:
2018.07.31., kedd 21:23
tonee73 írta:
2018.07.31., kedd 21:05
bitrograde írta:
2018.07.31., kedd 12:57
Az előző fórum idején indított, majd annak idején lezárt adás-vételi témát hol és hogyan tudom megnyitni? Nem találok ilyen lehetőséget felkínáló menüpontot, lenyíló ablakot, stb. Lehetséges vajon, vagy újat kell indítanom. Előre is köszönöm a választ.
...ott a jelentés gomb-le kell írni, hogy nyitást kér és kinyitjuk.A nyitási funkció nem lesz elérhető-csak zárni tudja mindenki a saját maga által nyitott topikokat.
Nem igazán értem a dolgot, miért szeretnétek magatoknak plusz munkát.
Közben nyitottam egy újat neki, amiben belinkeltem a régit.
Nem plusz munkát akarunk, hanem azt, hogy ha egy mód van rá ne nyitogasson már mindenki új topikot ugyanannak a cuccnak, ha van lehetőség a régi nyitására. gondolkodik.gif
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

tonee73 írta:
2018.07.31., kedd 21:05
bitrograde írta:
2018.07.31., kedd 12:57
Az előző fórum idején indított, majd annak idején lezárt adás-vételi témát hol és hogyan tudom megnyitni? Nem találok ilyen lehetőséget felkínáló menüpontot, lenyíló ablakot, stb. Lehetséges vajon, vagy újat kell indítanom. Előre is köszönöm a választ.
...ott a jelentés gomb-le kell írni, hogy nyitást kér és kinyitjuk.A nyitási funkció nem lesz elérhető-csak zárni tudja mindenki a saját maga által nyitott topikokat.
Nem igazán értem a dolgot, miért szeretnétek magatoknak plusz munkát.
Közben nyitottam egy újat neki, amiben belinkeltem a régit.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Doky »

bitrograde írta:
2018.07.31., kedd 12:57
Az előző fórum idején indított, majd annak idején lezárt adás-vételi témát hol és hogyan tudom megnyitni? Nem találok ilyen lehetőséget felkínáló menüpontot, lenyíló ablakot, stb. Lehetséges vajon, vagy újat kell indítanom. Előre is köszönöm a választ.
Az a legjobb ha megkéred az egyik admint hogy nyissa ki (ez a funkció nem aktív számunkra egyenlőre) és azt folytasd, ne nyiss másikat.
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Az előző fórum idején indított, majd annak idején lezárt adás-vételi témát hol és hogyan tudom megnyitni? Nem találok ilyen lehetőséget felkínáló menüpontot, lenyíló ablakot, stb. Lehetséges vajon, vagy újat kell indítanom. Előre is köszönöm a választ.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

csandaz írta:
2018.07.26., csüt. 06:08
Visszavont privát üzenet? Az hol van?
Még szerencse hogy nem töröltem, ha meg akarom nyitni akkor
tőlem kéri a törlés megerősítését.

A másik dolog v.szeg egy konkrét hirdetéshez kapcsolható (de én nem vagyok sz_ámítástechnikus)
most éppen nem tapaszalom a jelenséget
Untitled.png
Untitled.png (214.77 KiB) Megtekintve 5355 alkalommal
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Visszavont privát üzenet? Az hol van?

Milyen mining-ról beszélsz?
Google script van betéve 3 helyre, nekem is égeti a gépem a 3 animáció, ez ezzel jár!
cat7505 írta:
2018.07.25., szer. 22:03
Két dolog:
A visszavont privát üzenetet biztos hogy kell nekem látni mint címzettnek és még jóvá is hagynom a törlést?
A másik, Reklámokról és kattintásokról volt szó, de Mining-ről viszont nem hallottam...
csak látom hogy "kapás" van az oldalon.

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

Két dolog:
A visszavont privát üzenetet biztos hogy kell nekem látni mint címzettnek és még jóvá is hagynom a törlést?
A másik, Reklámokról és kattintásokról volt szó, de Mining-ről viszont nem hallottam...
csak látom hogy "kapás" van az oldalon.
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Avatar
csandaz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2018.05.15., kedd 09:50
Értékelés: 181
Tartózkodási hely: Hold
Kapcsolat:

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: csandaz »

Észre se vettem! Sárga lett a kiemelt szöveg színe
kukori írta:
2018.07.20., pén. 11:30
Kedves adminok!

Egy apró, inkább esztétikát érintő észrevétel: a fórumon történő kereséskor a visszaérkező találatok között a keresett szavakat sötétkék háttérrel jeleníti meg a motor. Mivel a betűszín marad fekete, ezért ez így inkább tűnik kitakarásnak, mint kiemelésnek, picit zavaró.

Avatar
kukori
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2011.02.01., kedd 21:54
Értékelés: 206

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: kukori »

Kedves adminok!

Egy apró, inkább esztétikát érintő észrevétel: a fórumon történő kereséskor a visszaérkező találatok között a keresett szavakat sötétkék háttérrel jeleníti meg a motor. Mivel a betűszín marad fekete, ezért ez így inkább tűnik kitakarásnak, mint kiemelésnek, picit zavaró.
Teljes lelki élet zene nélkül nincs. Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

cat7505 írta:
2018.07.14., szomb. 22:35
Üdv, a gyors kérdések-nél nem találom az új téma gombot...
Ez valóban egy hiba volt.
Meg lett oldva (thank @csandaz), most már tudtok felvenni új témát gyors kérdések alá.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

Üdv, a gyors kérdések-nél nem találom az új téma gombot...
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Avatar
bydes71
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2016.03.18., pén. 15:22
Értékelés: 1

Re: Új fórummal kapcsolatos GY.I.K.

Hozzászólás Szerző: bydes71 »

Sziasztok,

Engem állandóan kidob az oldal!
A bejelentkezés is macerás, ha nem pipálom ki a "emlékezzen rám" lehetőséget, be sem neged jelentkezni!
Keresek valamit, rákattintok a kiszemeltre és ismét kidob, be kell újból jelentkezni.
Így nem tudok kedvenceket menteni, feliratkozni a témára... :(
Értesítéseket sem kapok emailben.
Nálam van a hiba vagy más is tapasztalt hasonlókat?

Üdv
A

Avatar
adam00000
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2018.05.24., csüt. 23:21
Értékelés: 0
Tartózkodási hely: Polgár

Re: Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: adam00000 »

Általában ,úgy keresek az oldalon,hogy a Rendezést úgy állítom be,hogy legelöl a legfrissebb hirdetés legyen és így csökkenjen.
Azt vettem észre,hogy régebbi hirdetéseket is bedobál a frissek közé.(több hónappal régebbieket)

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: stx »


Támogatom egy "Könyvajánló" vagy hasonló topic indítását.

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: scaurus »



Lehet én nem találtam meg, de nem látok könyvekkel, könyvajálóval foglalkozó témát.



A filmes csevegőben merült fel, hogy milyen SF könyveket lehetne megfilmesíteni, s ennek (is) jobb helye lenne egy könyves csevegő témában.



Ha arra jogosult is úgy gondolja, esetleg nyithatna egy ilyet.

Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: rx8 »


Köszönöm szépen.
Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »




9 hours ago, rx8 said:




Nagyon szépen köszönöm a segítséget, minden működik.Az előző jelszó váltásnál az apex felhasználót küldte a rendszer, de ezt a fiókot nem én regisztráltam, csak úgy jött.



 



Üdvözlettel,



 



rx8





Apex-et törlöm.

Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
rx8
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2012.04.14., szomb. 16:49
Értékelés: 146
Tartózkodási hely: Maglód
Kapcsolat:

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: rx8 »



Nagyon szépen köszönöm a segítséget, minden működik.Az előző jelszó váltásnál az apex felhasználót küldte a rendszer, de ezt a fiókot nem én regisztráltam, csak úgy jött.



 



Üdvözlettel,



 



rx8

Forrás: Shigaclone+DIY WM8741DAC,Dual 1229, Goldring 1042, Empire 4000D/III, kínai phono, Tuner:Sanyo Plus T35+Dynaco,Előfok:DIY,Végfok:Appluase 300B, Hangsugárzó:DIY külső váltós,Kábelek Valhalla és egyebek.

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »




4 hours ago, apex said:




Van egy kis problémám.rx8 néven vagyok a rendszerben és elfelejtettem a jelszavam.Ráklikkeltem az elfelejtett jelszóra, hogy új jelszót állítsak bee magamnak, de a küldött e-mailben az apex nick névre hivatkozott a rendszer.Nem figyeltem oda és megváltoztattam a jelszót és most az apex név alatt be tudok jelentkezni, de a sajátom alatt még mindig nem.Tudnátok segíteni mit rontottam el?A hirdetésembe is írtam és apex nick néven írta be a választ értelemszerűen.



 



Köszönettel,



 





Akkor most kérdezném, hogy melyik az általad kreált reg: az rx8 vagy apex vagy mindkettő?



Az rx8-hoz tartozó email címedre elküldtem az új jelszavad, kérlek belépés után azonnal cseréld le.

Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Vendég

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Van egy kis problémám.rx8 néven vagyok a rendszerben és elfelejtettem a jelszavam.Ráklikkeltem az elfelejtett jelszóra, hogy új jelszót állítsak bee magamnak, de a küldött e-mailben az apex nick névre hivatkozott a rendszer.Nem figyeltem oda és megváltoztattam a jelszót és most az apex név alatt be tudok jelentkezni, de a sajátom alatt még mindig nem.Tudnátok segíteni mit rontottam el?A hirdetésembe is írtam és apex nick néven írta be a választ értelemszerűen.



 



Köszönettel,



 


Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Fórummal kapcsolatos észrevételek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »




1 hour ago, -KP- said:




Kereskedői részen aktív a topic létrehozása gomb. Lehetséges, hogy engedné a fórum, hogy topicot hozzak létre? Nem próbáltam ki mondjuk, de érdekes...





 




4 minutes ago, Hifilala said:




Biztos,hogy engedné! 





Igen biztos hogy engedi, de ha lehet ne.Köszi.

Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Válasz küldése

Vissza: “Fórummal kapcsolatos témák”