Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kecskemét és környéke

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Jozef76 írta:
2018.10.09., kedd 08:06
Speedy Gonzales írta:
2018.10.07., vas. 20:39
[quote=Jozef76 post_id=2298722 time=1538751287 use
Szia Speedy!
Probáltam küldeni privátot, küldésnél a rendszer az írta ki hogy nem létezik ez a felhasználó!
Elküldenéd a számodat!

Köszi!
Küldtem, én köszi!
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

Speedy Gonzales írta:
2018.10.07., vas. 20:39
Jozef76 írta:
2018.10.05., pén. 16:54
Megkérdem a vendégemet meg 1-2 ismerőst!
Mind nagyon el van havazva munkával!
Köszönöm.
Szia Speedy!
Probáltam küldeni privátot, küldésnél a rendszer az írta ki hogy nem létezik ez a felhasználó!
Elküldenéd a számodat!

Köszi!

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Jozef76 írta:
2018.10.05., pén. 16:54
Megkérdem a vendégemet meg 1-2 ismerőst!
Mind nagyon el van havazva munkával!
Köszönöm.
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

Megkérdem a vendégemet meg 1-2 ismerőst!
Mind nagyon el van havazva munkával!

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Kecskeméten, vagy környékén tudtok asztalost, aki egy egyszerűbb dobozt profin/precízen össze tud rakni?

Köszi, Speedy
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
istvan77
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 637
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 11:52
Értékelés: 148

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: istvan77 »

Facebookon biztos el tudod érni,vagy itt privátban.Azt tudom hogy most nagy költözésben vannak.
hangfal: front: Quadral Tribun,Center:Clarus Titan,Surr:Cav audio ds30,sub:phonar as-100dvd lejátszó:Pioneer dv-668Házimozi:Amp:Cambridge Audio 351r multimédia:zappiti 4k projektor:Toshiba tdp s8 tv:Plasma ps42c430<p>

Avatar
sonyx8507
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 409
Csatlakozott: 2015.12.16., szer. 00:04
Értékelés: 10

Re: Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: sonyx8507 »

Sziasztok!Nem tudjátok kroland25 fórumtársal mi van?Száma megvan de ki van kapcsolva..Nem tudom elérni..

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: d.janos »

kissakos  / Szilvássy Zsolt (Kecskemét) elérhetőségét kérném egy rendezetlen adás-vétel okán. Aki tudja, kérem küldje pü-ben. Köszönöm.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
rewox
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 07:51
Értékelés: 7

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: rewox »



Nagyon hiányoznak azok a jó kis beszélgetések.
Sokat gondolok Rá.

Személyében egy kedves segítőkész embert ismerhettünk meg! Én nagyon szerettem ellátogatni hozzá, és szerintem nem voltam egyedül ezzel az érzéssel. Sajnos távozása után az összetartó erő is vele távozott!   

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Nagyon hiányoznak azok a jó kis beszélgetések.
Sokat gondolok Rá.
 

Kedves Fórumtársak!
 
Tudjuk ,hogy a mai nap egy különleges nap lehetne.., most  nem az mert egy Barátunk nem ünnepelheti a napját.Ezért ha tehetitek, legalább egy kis keves zenét hallgasatok meg Vele :-) (lélekben).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »


Kedves Kecskemétiek !
 
Tudtok javasolni a híros városban hifi készülék javításban járatos, megbízható szakembert?
Jöhet priviben is.
 
Köszi, üdv: Speedy
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
kroland25
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2014.03.26., szer. 19:46
Értékelés: 160

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: kroland25 »


Haliho!
Örülök hogy jöttèl és tetszett amit láttál és hallottál


Megjelenítő:Epson tw 7200 vászon screeline 127 coll fix ketetes Összekötők: Iris HDMI 1.5m (v1.4Erősítő:Arcam Avr 600Media Player:Dune HD Base 3D Wd Elemens 3tb Iris HDMI 1m (v1.4)Front:JMLab Focal chorus 826 W Special EditionCenter:JMlab Focal chorus CC 800 W Special EditionSurround:JMlab Focal chourus 806 W Special Edition "Orange"Surround:JMlab Focal chourus 806 W Special EditionKábelek:Néhai Kábelezés Hydrasound Front:Titan IV mk3 Center:Titan IV mk3 Surround:Titan STD II Surround:Titan STD II Hálózati elosztó:Hydra 7-Hades pro II Tápkábelek: Sub-ok: Hades pro II Arcam: Hades colossus H.R.CSub:Svs pb 12 plus Sub-kábel:2db 2m-es Virgo Red Line SUB Beryllium/Copper "eichman" rendszerű RCA dugókkal Sub y elosztó:Néhai Készülék alátétek:By Fodesz-Krisok Gránitlapok!!<p>

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »

Roland köszönöm lehetőséget, hogy személyesen is megismerhettelek és betekintést engedtél nyújtani a világodba!  Igazi élmény volt és széles vigyorral az arcomon távoztam.   Remélem lesz még alkalmunk a jövőben hasonló összejövetelre.  
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »



Hello!
Jövőhónap közepe-vége fele leszek előreláthatóan otthon,ertesíteni foglak és megbeszéljük:)

Okés! Rendben! 
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Avatar
kroland25
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2014.03.26., szer. 19:46
Értékelés: 160

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: kroland25 »


Hello!
Jövőhónap közepe-vége fele leszek előreláthatóan otthon,ertesíteni foglak és megbeszéljük:)

Megjelenítő:Epson tw 7200 vászon screeline 127 coll fix ketetes Összekötők: Iris HDMI 1.5m (v1.4Erősítő:Arcam Avr 600Media Player:Dune HD Base 3D Wd Elemens 3tb Iris HDMI 1m (v1.4)Front:JMLab Focal chorus 826 W Special EditionCenter:JMlab Focal chorus CC 800 W Special EditionSurround:JMlab Focal chourus 806 W Special Edition "Orange"Surround:JMlab Focal chourus 806 W Special EditionKábelek:Néhai Kábelezés Hydrasound Front:Titan IV mk3 Center:Titan IV mk3 Surround:Titan STD II Surround:Titan STD II Hálózati elosztó:Hydra 7-Hades pro II Tápkábelek: Sub-ok: Hades pro II Arcam: Hades colossus H.R.CSub:Svs pb 12 plus Sub-kábel:2db 2m-es Virgo Red Line SUB Beryllium/Copper "eichman" rendszerű RCA dugókkal Sub y elosztó:Néhai Készülék alátétek:By Fodesz-Krisok Gránitlapok!!<p>

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »



Haliho!
Úgy tünik holnap mèg itthon leszek..akinek van ideje kedve szívesen látom egy hallgatolózásra ismerkedésre:)
Üdv Roland!

Szia Roland,
 
Az ősz folyamán várható lesz itthon léted? Amennyiben igen, abban az esetben szavadon fognálak a vendég invitálás terén
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Avatar
kroland25
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2014.03.26., szer. 19:46
Értékelés: 160

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: kroland25 »


Haliho!
Úgy tünik holnap mèg itthon leszek..akinek van ideje kedve szívesen látom egy hallgatolózásra ismerkedésre:)
Üdv Roland!

Megjelenítő:Epson tw 7200 vászon screeline 127 coll fix ketetes Összekötők: Iris HDMI 1.5m (v1.4Erősítő:Arcam Avr 600Media Player:Dune HD Base 3D Wd Elemens 3tb Iris HDMI 1m (v1.4)Front:JMLab Focal chorus 826 W Special EditionCenter:JMlab Focal chorus CC 800 W Special EditionSurround:JMlab Focal chourus 806 W Special Edition "Orange"Surround:JMlab Focal chourus 806 W Special EditionKábelek:Néhai Kábelezés Hydrasound Front:Titan IV mk3 Center:Titan IV mk3 Surround:Titan STD II Surround:Titan STD II Hálózati elosztó:Hydra 7-Hades pro II Tápkábelek: Sub-ok: Hades pro II Arcam: Hades colossus H.R.CSub:Svs pb 12 plus Sub-kábel:2db 2m-es Virgo Red Line SUB Beryllium/Copper "eichman" rendszerű RCA dugókkal Sub y elosztó:Néhai Készülék alátétek:By Fodesz-Krisok Gránitlapok!!<p>

Avatar
Zimonyi Attila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2007.04.17., kedd 09:25
Értékelés: 13

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Zimonyi Attila »


Kedves Fórumtársak!
 
Tudjuk ,hogy a mai nap egy különleges nap lehetne.., most  nem az mert egy Barátunk nem ünnepelheti a napját.Ezért ha tehetitek, legalább egy kis keves zenét hallgasatok meg Vele :-) (lélekben).
PC,ESEL SOUND First inegrated amplifer,ESEL SOUND Dac,MEZZO&TEMPO KÁBELEK

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Doky »


Ma lenne ESEL (Sümeghi László) 63 éves!
Emlékezzünk!
Aki teheti hallgasson meg egy dalt ma is!
 
Én ezt (is) hallgattam meg:


Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »


Szia.Nem ült el a dolog már volt is egy-két dolog... és még folyamatban is van.
A húzós mindennapok miatt kicsit lemaradtam erről, de majd máskor.
Sose baj, ha alakulóban illetve fejlesztés alatt van valami. Mindenből lehet kihozni valami jót, nem beszélve az inspirációról
Mindenképpen kereslek Igaz ez fordítva is. Bár zenére vagyok ráállva. Meg a szoba akusztikán akarok javítani, ami miatt tombolni nem túl jó, de nem is igazán szeretek. Csak néha A szoba akusztikára pedig az ötleteim illetve az elgondolásaim már megvannak. Csak hát a megvalósítás nem egyszerű
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Avatar
istvan77
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 637
Csatlakozott: 2016.04.03., vas. 11:52
Értékelés: 148

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: istvan77 »


Szia.Nem ült el a dolog már volt is egy-két dolog... és még folyamatban is van.Én tegnap voltam is Kroland fórumtársunknál meghallgatni a moziját,felvettem vele itt a fórumon a kapcsolatot,és jó kis élményekkel távoztam.Szerintem vedd fel vele a kapcsolatot,igaz ezen a héten vasárnap már megy is vissza külföldre,de hátha a mai vagy a holnapi nap folyamán még meg tudja mutatni a csodamoziját.
De a jövőben ha van kedved velem is felveheted a kapcsolatot,igaz nekem még elég "kezdő" kis mozim van, de szívesen látlak egy meghallgatásra ha van hozzá kedved,simán össze tudjuk hozni.Sokan vagyunk itt egyébként Kecskeméten,de azt összehozni,hogy egyszerre mindenki ráérjen na az a nehéz.
 
 
hangfal: front: Quadral Tribun,Center:Clarus Titan,Surr:Cav audio ds30,sub:phonar as-100dvd lejátszó:Pioneer dv-668Házimozi:Amp:Cambridge Audio 351r multimédia:zappiti 4k projektor:Toshiba tdp s8 tv:Plasma ps42c430<p>

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »



Üdv!
Március 1-től leszek otthon de értesíteni foglak a pontos idöpontról,itt az alkalom hogy mi Kecskemétiek kicsit összeismerkedjünk mint mozi,akár zenerajongók:)

Kicsit elhalt megint ez topic, pláne a tervezett összejövetel. Lesz ebből valami?
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: Doky »



Zimonyi Atinak lánya született!
Gratulálunk ezúton is!
Vikinek és Atinak szívből gratulálunk itt is a kis Natasához és jó egészséget az egész családnak!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Zimonyi Atinak lánya született!
Gratulálunk ezúton is!
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Online
Avatar
GOB
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2015.06.13., szomb. 18:41
Értékelés: 251

Kecskemét és környéke

Hozzászólás Szerző: GOB »



Látom vagyunk páran Kecskeméten..március elején leszek újra Magyarországon..ha gondoljátok és van érdeklödő akkor szivesen összeúlhetünk!!7.2 es rendszer projektor combot tudunk megnézni meghallgatni és ismerkedni!!
Üdv Roland!!

 

Üdv!
Március 1-től leszek otthon de értesíteni foglak a pontos idöpontról,itt az alkalom hogy mi Kecskemétiek kicsit összeismerkedjünk mint mozi,akár zenerajongók:)

Támogatom az ötletet. Itt lenne az ideje újra életet lehelni a környékbe!
Van, hogy úgy érzed:
Mekkora egy hülye vagy. És tényleg.
 

Válasz küldése

Vissza: “AVX baráti körök”