Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

18. Audio Video Trend & Hifi Show 2017 November 11-12.

Moderátor: szepi0808

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1880

Re: 18. Audio Video Trend & Hifi Show 2017 November 11-12.

Hozzászólás Szerző: Fish » 2019.05.20., hétf. 13:01

ej de szép nyelv ez a filippínó! :D
proj:Sim2 D4 UHD/Screenline ; lejátszó: HTPC proc. Marantz Av8802A végfok1:Anthem MCA 50 hangfalak: Revel Performa3 F208,C208 ,Concerta M12 ,REL HT/1508 Predator kábelek:  AQ Rocket 88 & AQ X2,LuXor,Isotek Elite,AQ Mackenzie XLR,P568-20M-FBR & AQ Mocha,AQ Sub3 XLR

Hiccusz
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 930

Re: 18 Audio Video Trend Hifi Show 2017 November 11 12

Hozzászólás Szerző: Hiccusz » 2019.05.19., vas. 00:20

byronMoork írta:
2019.05.18., szomb. 23:54
parang wala yatang anthony audio ngayon sa hifi show? just wondering po...or hindi ko lang nakita.
Ahogy mondod. ;peace;

Muszklismick
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 216

Hozzászólás Szerző: Muszklismick » 2018.10.27., szomb. 19:26

Bármelyik igényesebb hifi - házimozi üzletben alapos személyreszabott egyszemélyes házimozi / hifishowt tartanak az érdeklődőnek abban a kategóriában ami tényleg valóban őt érdekli mindezt sokkal igényesebb környezetben. Nincs tömegnyomor nincs zsúfoltság nincs sorbaállás nincs zaj nincsenek egymást zavaró kiállítók nincsenek a hangfal elé beállók akiket nem zavar hogy közben szól a zene és miatta senki nem hall semmit normálisan de a hangfalat azért még egy darabig taperolja a hangfal mögé is be kell mászni mert neki ott is fotóznia kell a telefonjával nincsenek alufóliás szendvics bontogatók akik ott zörögnek és nem veszik észre magukat ezért ki kell küldeni és persze még ő van megsértődve.....stb stb. Tájékozódni meg az interneten kell nem ott a tömegnyomorban, eleve a kiállításokra mindegyik cég csak a töredékét viszi / tudja vinni megmutatni annak amivel valójában foglalkozik. Nem beszélve arról hogy ugyanaz a 2-3000 ember jár a Rezsősóra évek óta, és a valódi vásárlók döntő többségének fogalma nincs arról hogy ilyen egyáltalán létezik. A másik probléma hogy nincs semmi amivel be tudnák vonzani oda az új generációt, a fiatalokat. Érdemes megnézni a fotókon hogy milyen korosztály vesz részt egy Rezsősón egy Müncheni High End shown és egy Canjam-en.

Jalso
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 59

Hozzászólás Szerző: Jalso » 2018.10.25., csüt. 18:15

Fish írta:
2018.10.12., pén. 19:01
Erre hibátlan a már megszokott nyílt napozás ugyan ebben az időben ,ha jót akarnak hallani akkor el kell menni A HMS-be vagy a Dream-be, esetleg a Stream-be stb.. Lesz most nyílt nap bárkinél is? A HMS biztosan, Iván nálatok?Stream?Oktogon? Home movie?extrem audio? szerintem ez pont hibátlan így,aki nem akar nyomorogni és házimozit akar hallani az ellátogat ezekhez a cégekhez a többiek meg mennek stereo -t nézegetni a Rezső napra..
Ok, de ahogy azt már korábban is írták, nem mindenki tudja, hogy kik közül lehet válogatni, ezért kellene képviseltetni magát mindenkinek a show-n. Csakhogy jó technikát rossz körülmények között nincs értelme demózni, ha meg nincs villantás, akkor az egyszeri pénzes vásárló lehet félrepozícionálja az adott céget. Persze itt jön képbe a helyi sales tevékenység, de amikor óránként 60-70 fő cserélődík, úgy nem lehet mindenkihez odamenni, hogy heló, ez itt csak egy része annak amit csinálunk, gyere el és demózunk olyat, hogy tátva marad a szád. Ha meg mindent elmondasz részletesen a bevezetőben, akkor a demóra szánt idő kb. el is megy és jöhet a következő brigád, mert különben panasz van, hogy nem jutott be és/vagy sokat kellett várni.
Az megint más kérdés, hogy azok akiknél közel határtalan az anyagi forrás egy komoly technikára - és itt persze a komoly és a drága is abszolút szubjektív -, elég nívósnak tartanak-e egy ilyen show-t és eljönnek-e, a reklámszatyros szandálos izzadtságszagú emberek közé vegyülni, vagy csak simán azoknál a köröknél már szájról szájra megy az ige és/vagy csak szimplán beírják a google-ba, hogy házimozi.
Mocskosul nem egyszerű úgy, hogy legyen is értelme.
Előfok : Marantz SR7011, Végfok : Sherbourn PA 7-150
IC : Supra, Frontok : JBL LS 80
Center : JBL LS Center, Háttér : JBL LS 40
Mélyláda : SVS PB2000, HDMI : Jentech, Audioquest Cinnamon
Hangfalkábel : Supra és In-Akustik

Hiccusz
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Hiccusz » 2018.10.12., pén. 21:07

Fish írta:
2018.10.12., pén. 19:01
Erre hibátlan a már megszokott nyílt napozás ugyan ebben az időben ,ha jót akarnak hallani akkor el kell menni A HMS-be vagy a Dream-be, esetleg a Stream-be stb.. Lesz most nyílt nap bárkinél is? A HMS biztosan, Iván nálatok?Stream?Oktogon? Home movie?extrem audio? szerintem ez pont hibátlan így,aki nem akar nyomorogni és házimozit akar hallani az ellátogat ezekhez a cégekhez a többiek meg mennek stereo -t nézegetni a Rezső napra..
A Rezső Show időpontjában nálunk biztos nem lesz Nyílt nap. Nagy átalakítás előtt állunk, úgyhogy ha készen leszünk, akkor csinálunk egyet.

Fish
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1880

Hozzászólás Szerző: Fish » 2018.10.12., pén. 19:01

proj:Sim2 D4 UHD/Screenline ; lejátszó: HTPC proc. Marantz Av8802A végfok1:Anthem MCA 50 hangfalak: Revel Performa3 F208,C208 ,Concerta M12 ,REL HT/1508 Predator kábelek:  AQ Rocket 88 & AQ X2,LuXor,Isotek Elite,AQ Mackenzie XLR,P568-20M-FBR & AQ Mocha,AQ Sub3 XLR

Hiccusz
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Hiccusz » 2018.10.12., pén. 17:23

Den írta:
2018.10.12., pén. 15:48
Hifilala írta:
2018.10.12., pén. 15:20
Den írta:
2018.10.12., pén. 14:48
Tavaly Szepiék egyedül képviselték a házimozizást, már sokadik éve nem állít ki egyetlen nagynevű cég sem.
5- 6 évvel ezelőtt odamentem Soltész Rezsőhöz és megkérdeztem tőle, hogy pl: a Samsung, Sony, Philips és a többi nagynevű kiállítóval mi történt, miért nem láthatom a termékeiket? Választ nem kaptam, de a testjátéka önmagáért beszélt.

Amikor 3 éve Ti és Szepiék is mindent beleadtatok, akkor éreztem, hogy nagyon sokáig az lesz az utolsó igazi házimozi felhozatal a Soltész féle kiállításokon.

A budai Házimozisokat nagyon hiányolom, igazi konkurencia a 3 cég egymásnak, de a látogatónak annál jobb volt.

Sajnos anyagi szempontból a legtöbb cégnek nem éri meg kiállítani, ezt el kell fogadni, elképesztően sokba kerül kiállítani és rettentő sok energiát belefektetni hajnalban, hogy bekalibráljanak mindent, illetve éjjelbe menően leszereljék és elszállítsák.
Talán az is közrejátszik,hogy profi bemutatótermeik vannak olyan színvonalon amit egy kiállításon nem lehet összehozni!
Kizárólag a kiállításra vonatkoztatva: annak anyagi vonzatára, illetve megéri- e kiállítani gondoltam. Eladnak 12- 15 ezer belépőt és mégsem éri meg kiállítani? Sajnos nem, mert a látogatók látogatók maradnak... gondolkodik.gif
Aha, így már értem. Viszont a szám nem stimmel, amit írtál. Egy ilyen show-ra kb. 3500-an kíváncsiak, ebből kb. 5-8% ingyen jön be VIP belépővel, további 15% szintén ingyen jön be vasárnap 15 h-tól, kb. 50%-a kedvezményesen, a regisztráció révén, s egy elenyésző része fizet teli árat.
Ami a rákészülést illeti, igen, nem könnyű, hisz a hotel és a helyiségek adta dolgokhoz igazodni kell (pár liftet használ mindenki, sorban megy csak a be- és kipakolás, felvitele a cuccoknak), ráadásul későn is lehet csak hozzákezdeni, mivel ugye nem képes Rezső egy újabb napot "megvenni", így a szobákat 5-6 óra után lehet csak - jobb esetben - elfoglalni. Emiatt nyilvánvalóan borzasztóan elhúzódik az installáció, nem ritkán az éjjelt végig kell melózni. A határoló felületekhez NEM lehet hozzáérni, tehát egy önhordó valamit kell létrehozni, s ahhoz lehet csak bármit is rögzíteni. Ez csökkenti a belső teret, növeli a költségeket, kevesebben férnek be egyszerre, pedig nagy termet vesz ki az ember, ami ugye többe kerül. S még ennek ellenére sem lehet igazán jó hangot kihozni az egészből, csak kompromisszumosat. Hangszigetelés ugye nulla, minden áthallatszik a szomszédba és -ból, ami továbbrontja az élvezetet. Ez nem kis konfliktusforrás. De azért ez (mármint a hotelben történő kiállítás) külföldön sincs amúgy másképp!
Mivel nálunk kicsi a fizetőképes tömeg, az árak meg javarészt felfelé mennek, egyértelmű, hogy sokan nem látják értelmét elmenni, hiába mondják, "meg kell magad mutatni". Igazán a legrosszabbul a közönség jár, hiszen az ő szemszögükből nézve egy kiállítás legfőbb attrakciója pont az, egy helyszínen, egy belépő mellett lehet kontaktusba kerülni mindenkivel, aki számít. Elmegy az ember, meghallgat mindenkit, aki a piacon van, beszél mindenkivel, megnézi, mi a legújabb technika, megtapasztalja, mik a trendek, s - mivel csak percek telnek el, az amúgy méterekre lévő konkurenciák között - lehetősége is van az összehasonlításra. Úgy viszont, hogy sokan távol maradnak, ebből semmi sem valósul meg, s a közönség innentől kezdve eldönti (főleg a vidékről feljövők), elmennek-e az itt-ott rendezendő nyílt napokra, ha már egyszer feljöttek szegények Pestre. Ez viszont nekik is többe kerül, ide-oda kell logisztikázni, közös autóba ülni, utazgatni, ide-oda, összeegyeztetni az időbeosztásokat, nem is részletezem tovább. Nehéz ügy ez.

nemtomm
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 564

Hozzászólás Szerző: nemtomm » 2018.10.12., pén. 17:08

Hifilala írta:
2018.10.12., pén. 16:06
Den írta:
Hifilala írta:

Talán az is közrejátszik,hogy profi bemutatótermeik vannak olyan színvonalon amit egy kiállításon nem lehet összehozni!
Kizárólag a kiállításra vonatkoztatva: annak anyagi vonzatára, illetve megéri- e kiállítani gondoltam. Eladnak 12- 15 ezer belépőt és mégsem éri meg kiállítani? Sajnos nem, mert a látogatók látogatók maradnak... gondolkodik.gif
Ha szeretnék elkölteni húsz millát,akkor én arra lennék kíváncsi,hogy mire képes egy rendszer és nem magyarázatokra,hogy most éppen miért nem szól jól.Szóval nagy bátorság kiállítani.Viszont nézelődőből lehet vevő!
Amennyiben rendelkezésemre állna ennyi kavics egy moziszobára azért csak venném a fáradságot, hogy meghallgassak
egy pár demószobát... :D
Amennyiben nem állítanak ki nincs vevő sem ahogy pontosan megfogalmaztad ez egy ördögi kör.. :smile53:
Minden évben azt mondom, hogy nem megyek el de ennek ellenére valahogy mindig ott lebzselek az első napon... :D

"Az igazi barát szemből támad."

Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 702

Hozzászólás Szerző: Hifilala » 2018.10.12., pén. 16:06

Den írta:
Hifilala írta:
Den írta:
Tavaly Szepiék egyedül képviselték a házimozizást, már sokadik éve nem állít ki egyetlen nagynevű cég sem.
5- 6 évvel ezelőtt odamentem Soltész Rezsőhöz és megkérdeztem tőle, hogy pl: a Samsung, Sony, Philips és a többi nagynevű kiállítóval mi történt, miért nem láthatom a termékeiket? Választ nem kaptam, de a testjátéka önmagáért beszélt.

Amikor 3 éve Ti és Szepiék is mindent beleadtatok, akkor éreztem, hogy nagyon sokáig az lesz az utolsó igazi házimozi felhozatal a Soltész féle kiállításokon.

A budai Házimozisokat nagyon hiányolom, igazi konkurencia a 3 cég egymásnak, de a látogatónak annál jobb volt.

Sajnos anyagi szempontból a legtöbb cégnek nem éri meg kiállítani, ezt el kell fogadni, elképesztően sokba kerül kiállítani és rettentő sok energiát belefektetni hajnalban, hogy bekalibráljanak mindent, illetve éjjelbe menően leszereljék és elszállítsák.
Ha szeretnék elkölteni húsz millát,akkor én arra lennék kíváncsi,hogy mire képes egy rendszer és nem magyarázatokra,hogy most éppen miért nem szól jól.Szóval nagy bátorság kiállítani.Viszont nézelődőből lehet vevő!

Den
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 15

Hozzászólás Szerző: Den » 2018.10.12., pén. 15:48

Hifilala írta:
Den írta:

Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: Hifilala » 2018.10.12., pén. 15:20

Den írta:

Den
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: Den » 2018.10.12., pén. 14:48

Hiccusz
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: Hiccusz » 2018.10.12., pén. 13:23

Den írta:
2018.10.12., pén. 12:09
Ebben az évben tragikomikus lesz a Házimozi és Fifi Soltész féle kiállítás. A házimozit 0 kiállító fogja képviselni, illetve egyetlen nagynevű elektronikai cég sem fog kiállítani, mert így néz ki a helyzet Rezső úr... :smile51: :smile30: :smile33:
Az utolsó mondatodat hogy érted?

Den
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: Den » 2018.10.12., pén. 12:09

Ebben az évben tragikomikus lesz a Házimozi és Fifi Soltész féle kiállítás. A házimozit 0 kiállító fogja képviselni, illetve egyetlen nagynevű elektronikai cég sem fog kiállítani, mert így néz ki a helyzet Rezső úr... :smile51: :smile30: :smile33:

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1264

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.14., kedd 15:21

Ok, megértem, csak kérdeztem, mert kb. egész délután sor állt előttetek én pedig nem állok sorba, ha egy mód van rá. :)

Aztán végül 5 körül néztem vissza, de akkor már bezárt a bazár...

Sajnos mindig sorba kellett állni annyian voltak és így is volt, aki 2x is a sorakozott, mire bejutott. Sajnálom, majd jövőre :)

Sony VPL-VW270ES, Epson EH-TW9400
Screenline Fashion 136" Diamond 4K
Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
MILLER & KREISEL S150/MP150/IC95 
2db. SVS SB4000
AQ, IsoTek, Supra, QED, Inakustik
viewforum.php?f=46AVmax Rendszertechnika

Vinkler
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 3104

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2017.11.14., kedd 14:17

Pénteken éjjel kettőig pakoltunk másnap korán reggel beállítás, nagyjából. Vasárnap mi akartunk az elsők lenni, hogy még emberi időben hazaérjünk 3 nap után a gyerekekhez és eltudjuk őket hozni, hogy már otthon aludjanak. 

De már nem is nagyon voltak öt óra fele :)

Ok, megértem, csak kérdeztem, mert kb. egész délután sor állt előttetek én pedig nem állok sorba, ha egy mód van rá. :)

Aztán végül 5 körül néztem vissza, de akkor már bezárt a bazár...

!!!Wattgate 360i típusú (fekete) villásdugót keresek 1 db-ot!!!
Apple / Parasound / Audio-GD / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.14., kedd 14:13

Esélyem nem volt bejutni hozzátok, aztán 5 körül vasárnap lehúztátok a rolót?

Pénteken éjjel kettőig pakoltunk másnap korán reggel beállítás, nagyjából. Vasárnap mi akartunk az elsők lenni, hogy még emberi időben hazaérjünk 3 nap után a gyerekekhez és eltudjuk őket hozni, hogy már otthon aludjanak. 

De már nem is nagyon voltak öt óra fele :)

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

Vinkler
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 3104

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2017.11.14., kedd 13:59

Esélyem nem volt bejutni hozzátok, aztán 5 körül vasárnap lehúztátok a rolót?

!!!Wattgate 360i típusú (fekete) villásdugót keresek 1 db-ot!!!
Apple / Parasound / Audio-GD / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.14., kedd 13:54

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: Hifilala » 2017.11.08., szer. 20:34

Az SVS SB16-ok is csak csütörtökön érkeznek, így azt sem tudom bejáratni, vasárnapra már biztos bejáratódik :)

Jó lesz az,már a megjelenése is impozáns!

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.08., szer. 07:15

Az SVS SB16-ok is csak csütörtökön érkeznek, így azt sem tudom bejáratni, vasárnapra már biztos bejáratódik :)

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.07., kedd 18:20

Sajnos

Hát, tisztára hülyèt csinálok magából. Most kaptam az utasítást, hogy mèg is csak kötelező kiállítani, már csak azèrt is, mert bukjuk a befizetett nem kis összeget.

Reggel fogunk pakolni ès amikor kèszen vagyunk szombaton akkor nyitunk ki vasárnap pedig egèsz nap.

A mikrofonos kalibrációt biztos, hogy bukjuk szombaton, mert a folyosón lèvő hangzavartól biztos nem lehet majd.

Mindegy, ha menni kell, akkor menni kell. 

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.07., kedd 16:47

Sajnos az önhibánkon kívül nem tudunk kiállítani a show-n. !36_7_11.gif

Sokan jelezték részvétüket, itt üzenem nekik, hogy sajnálom. Ha csak miattunk utaztak volna fel, akkor gondolják meg azt.

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.02., csüt. 20:42

Fegyvertelen katonából is nyomj bele 1 pici csata jelenetet.

Már kivágtam egy jelenetet, csak sajnos nem biztos, hogy mindenki bírná gyomorral, meg mi van, ha gyerekek is bekerülnek? azoknak, meg egyáltalán nem mutatnék ilyesmit.

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

szepi0808
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: szepi0808 » 2017.11.02., csüt. 20:41

Fegyvertelen katonából is nyomj bele 1 pici csata jelenetet.

Már kivágtam egy jelenetet, csak sajnos nem biztos, hogy mindenki bírná gyomorral, meg mi van, ha gyerekek is bekerülnek? azoknak, meg egyáltalán nem mutatnék ilyesmit.

Egreat A10 V2 Pro
Anthem AVM60
6db. CROWN XLS 1502
2db. SVS SB4000

Válasz küldése

Vissza: “AVmax Rendszertechnika”