Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Vinkler írta:
2019.07.26., pén. 12:39
Reméljük hamarosan kiszorítja a minőség a selejtet.
És reméljük a minőségi fizetések is kiszorítják a selejtet ;)

Persze azért egyetértünk... Viszont sajnos még vannak olyan helyek is, amik förtelmes szarok, mégis sztárolják.. , ilyen pl a ram kolosszeumnál a "vak madár" .
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Vinkler írta:
2019.07.26., pén. 12:39
Azért kis hazánkban olyan magas szintű gasztronómia lakozik, ami nyugatabbra is ritka. Reméljük hamarosan kiszorítja a minőség a selejtet.
Na, már megint beelőzött valaki :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

greenbio írta:
2019.07.26., pén. 11:10
Vasti írta:
2019.07.26., pén. 00:11
Nem igazán ide tartozik, de Ausztriában élünk egy ideje, és ezen, mármint a kaják minőségén még mindig meglepődök - vagy csak szerencsém van ;-)

OK, vannak kedvenc éttermek: de ha tehetjük, kirándulunk erre-arra, és néha olyan helyeken eszünk, hogy otthon biztosan nem mennék be ;-) Valami semmi kis tó partján egy azt sem biztos, hogy étterem, pár kiránduló lézeng a környéken, a rutintalan magyar félve azért csak bemegy (otthon ennél sokkal jobbnak tűnő helyeken is simán gyanús dolgokat szolgálnak fel) , megkapjuk az ételt, és csak hümmögünk. Minden atom friss, a rántott husi is tökéletes ;-) , minden jól elkészítve, nagy adag, kedves kiszolgálás.
Ezt meg tudom erősíteni. Bicikli túrán voltunk Ausztriában és MINDENHOL ahol megálltunk (random helyeken) nagyon jókat ettünk, bárhol álltunk meg. friss finom volt minden, isteni csapolt lager sörök, mosolygós és gyors kiszolgálás. egyszóval olyan minőségű szolgáltatás MINDENHOL, amit itthon nagyon ritka...
Egyrészt szvsz egyáltalán nem ritka (nem is nagyon értem, miért írod, hogy nálunk nagyon ritka, nekem TELJESEN más a tapasztalatom. Pedig Ausztriában is rengetegszer megfordultam már), másrészt tedd oda az árakat is, hogy teljes és korrekt legyen a kép.
De hogy ajánljak is valamit, álljon itt három, földrajzilag egymástól távol eső hely, ahol a napokban fordultam meg, és szívesen viszamennék:
- Gyula, Várkert Terasz
- Újhartyán, Györkös Vendéglő
- Csákvár, Publo Étterem és Pizzéria - ez különösen meglepett, főleg a neve miatt nem számítottam arra a színvonalas konyhára, amit ott tapasztaltam.

És persze szívesen megemlíteném a lakóhelyem egyik ékkövét, a szári Czetis Házat, ami pár hete még egy nagyon színvonalas vendéglő (is) volt /és ezalatt értsd azt, amit kell: Budapesten is bőven színvonalasnak számított volna/, ma úgy hírlik (csak hallomás), sajnos "csak" a Pálinka Manufaktúra "maradt" belőle. És akkor el is jutunk az alapvető kérdésig, hogy van-e igény itthon valóban színvonalas vendéglőkre mindenhol, illetve van-e olyan fizetőképes kereslet, hogy meg is érje gazdaságilag. Mert napi egy-két arra tévedő vendégtársaság, akik 3000 forintot sokallnak egy minőségi főfogásért, sajnos valószínűleg nem elég ahhoz, hogy gazdaságilag életképes legyen - mindenhol - a minőségi vendéglátás. És ennek ellenére... Magyarországon szerintem nagyon sok nagyon jó hely van (és Magyarország alatt nem csak Budapestet meg a nagyvárosokat értem), ahol - ha már ez az etalon - a rántott husi is friss és tökéletes (bár azért érdemes lenne mást is megpróbálni mint rántott husit, mert itthon az osztrák rántott husi árából olyan kajákat eszel /pl. isteni harcsapaprikást túrós csuszával/, amit Ausztriában csak az itthoni ár többszöröséért - és azt sem egy "valami semmi kis tó partján")

Szóval esetleg de, meg kell próbálni itthon is a "valami semmi kis tó partján" lévő helyeket is. Google maps a barátotok, ott általában meg lehet nézni, hogy mit írnak a korábbi vendégek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2019.07.26., pén. 13:07-kor.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Azért kis hazánkban olyan magas szintű gasztronómia lakozik, ami nyugatabbra is ritka. Reméljük hamarosan kiszorítja a minőség a selejtet.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Vasti írta:
2019.07.26., pén. 00:11
Nem igazán ide tartozik, de Ausztriában élünk egy ideje, és ezen, mármint a kaják minőségén még mindig meglepődök - vagy csak szerencsém van ;-)

OK, vannak kedvenc éttermek: de ha tehetjük, kirándulunk erre-arra, és néha olyan helyeken eszünk, hogy otthon biztosan nem mennék be ;-) Valami semmi kis tó partján egy azt sem biztos, hogy étterem, pár kiránduló lézeng a környéken, a rutintalan magyar félve azért csak bemegy (otthon ennél sokkal jobbnak tűnő helyeken is simán gyanús dolgokat szolgálnak fel) , megkapjuk az ételt, és csak hümmögünk. Minden atom friss, a rántott husi is tökéletes ;-) , minden jól elkészítve, nagy adag, kedves kiszolgálás.
Ezt meg tudom erősíteni. Bicikli túrán voltunk Ausztriában és MINDENHOL ahol megálltunk (random helyeken) nagyon jókat ettünk, bárhol álltunk meg. friss finom volt minden, isteni csapolt lager sörök, mosolygós és gyors kiszolgálás. egyszóval olyan minőségű szolgáltatás MINDENHOL, amit itthon nagyon ritka...

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Nem igazán ide tartozik, de Ausztriában élünk egy ideje, és ezen, mármint a kaják minőségén még mindig meglepődök - vagy csak szerencsém van ;-)

OK, vannak kedvenc éttermek: de ha tehetjük, kirándulunk erre-arra, és néha olyan helyeken eszünk, hogy otthon biztosan nem mennék be ;-) Valami semmi kis tó partján egy azt sem biztos, hogy étterem, pár kiránduló lézeng a környéken, a rutintalan magyar félve azért csak bemegy (otthon ennél sokkal jobbnak tűnő helyeken is simán gyanús dolgokat szolgálnak fel) , megkapjuk az ételt, és csak hümmögünk. Minden atom friss, a rántott husi is tökéletes ;-) , minden jól elkészítve, nagy adag, kedves kiszolgálás.

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Az egyszerű ételeket a legnehezebb jól elkészíteni. Ott fontos a szuper alapanyag, és a jó szakács! Egy agyonfűszerezett, 30 összetevős akármi az olyan, amilyen, és senki sem tudja, hogy milyennek kellene lennie igazából ;-)

Egy igazán finom rántott husit sem egyszerű dolog fellelni néha... Vagy cigánypecsenyét, hagymás rostélyost, stb. Nekem ezek a mániáim, ilyeneket keresek, és folyamatosan csalódok is: a család többi tagja meg, aki valami kiolvashatatlan nevű akármit rendel, általában elégedett, hogy ez érdekes volt ;-)

Nekem a legutóbbi kellemetlen csalódásom: a városunk éves fesztiválján mindig szoktunk dödöllét enni, mindig ugyanannak az étteremnek a sátránál, ráadásul régi jó ismerős, eléggé étlapon van náluk az ilyesmi: vadpörkölt, dödölle, stb. Évek óta nem voltunk sem az étteremben, sem a fesztiválon, de idén elmentünk, és a lányaim már napokkal előtte mondogatták, hogy a jó kis dödölle, de finom lesz... Hát nem lett. Meg sem tudtuk enni. 990 forint volt pár darab (utoljára 450) , és valami ízetlen, ragacsos, meg sem pirított, nem is krumpli ízű valamit kaptunk, amit aztán kidobtunk :-(
Pedig a dödölléhez aztán nem kell sok mindent, krumpli meg liszt, víz a főzéshez, zsiradék a pirításhoz, ennyi - lett volna.

A halászlé is egy pár összetevős dolog, de mégis hogy el lehet rontani...

Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: svedmalac »

A téma címe ellenére egy elrettentő példa, senki ne utánozza!
Hajdanán rengeteget jártunk Dunaföldvárra a Halászcsárdába. Szerintünk az egyik legjobb halászlé készül ott tényleg régóta, azonos minőségben.
Végre sikerült volna pár év után ismét megtámadni a helyet, csak sajnos hétfő volt, ami meg szünnap.
Ez az étterem előtt kb. 300 méterre jutott eszünkbe.
Gondoltam sebaj, ha már ott voltunk, nézzük meg a partot, ezer éve nem láttuk.
Ekkor vettük észre, hogy van egy másik étterem is azóta (pontosan nem tudom, mióta), a Halászcsárda után nem sokkal.
Nem tűnt rossz helynek, van halászlé is, nézzük meg.
Feltételeztük, hogy ha valaki rá mer nyitni egy ilyen helyet egy régi tuti Halászcsárdára, akkor nagyon rossz nem lehet.
Há nem? Há de!
Az 1dl bor és 2dl szóda helyett jött egybe öntve e két komponens, ám ezt gond nélkül cserélték.
Ezután jött az újabb meglepi. A halászlé is külön jött, alaplé bográcsban, hal és ikra külön tányérban. Per fő!
Szóval előttem egy kis bogrács alaplével (teljesen sótlan) és egy tányérban két iszap ízű harcsa plusz ikra. Ugyanez az asszony előtt is.
Az étlapon halászlé 2190 Ft talán. Rendeléskor külön kérdés, hogy belsőség jöhet-e mellé? Mondjuk, persze.
A számlán derült ki, hogy az plusz 300 Ft, sehol nincs külön megemlítve. Magyarul vettem két adagnyi ikrát 600-ért.
Mindez nem érdekelt volna, ha finom, vagy a szomszéd szintje alatt lett volna max. 20%-kal minőségben.
Ennek ellenére közel ehetetlen volt, ahogy hallottuk, a többi asztalnál is voltak megjegyzések.
A lényeg, hogy e leírás ellenére se merjétek kipróbálni, tényleg kritikán aluli...

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Ha valaki Hévíz környékén jár, és jót enne: Az Én Anyósom, Alsópáhokon!

https://azenanyosom.eu/

Van egy önkiszolgáló és egy A'la carte rész, mi az utóbbiban voltunk (többen ajánlották, régóta ki akartuk próbálni) , és hát... Szerintem nagyon szuper a hely, öten négyfélét ettünk, mindegyik élmény volt, nem győztünk hümmögni ;-)

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy új cukrászda a XIII. kerületben, a Dráva utcában: Trombitás. Állítólag a legendás Daubner cukrászai alapították, amikor eladták a céget. A színvonal tényleg hasonló... szuper.

Online
Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: greenbio »

Miskolc, Palacsinta ház: www.creppy.hu

Nagyon ajánlom, minden étel palacsintába csomagolva, a desszertek is isteniek! :smile32:

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Én bajai vagyok és családnevemet tekintve Matula.Úgyhogy hülyeségeket ne írjatok :D

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

A halászlékészítés sokféleképpen lehet az igazi ;-)

Eléggé elvetemült horgász - vadász családból származok, ilyen ételeken nőttem fel.

A halászlét mifelénk szigorúan apróhalból készítik, meg a nagyok fejéből-farkából. Bele nagyra vágott vöröshagyma, zöldpaprika, só, bors, és lehet főzni. Amikor már van némi (hal)zsír a víz tetején, akkor arra kell szórni az őrölt paprikát, és nem kell keverni: hagyni kell, hogy a zsírban oldódjon (a paprika vízben nem oldódik)
Ha megfőtt, na akkor kell átpasszírozni a kis halacskákat, meg a hagymát. Mehet bele a lébe a halszelet (ponty, harcsa) , és esetleg paradicsom (hogy egyben maradjon a hal) , aztán lehet készre főzni.

De gyerekkoromban minden nyáron Tolnában, Fadd-Domboriban nyaraltunk: ott eléggé máshogy készül a halászlé, és máshogy is eszik (a nagy halat megfőzik a halászlében, semmi passzírozás, ha jól emlékszem, aztán a levet megeszik belefőzött házi metélt tésztával, utána meg elcsipegetik a főtt halat) , de az is nagyon jó tud lenni.

Szóval a lényeg: friss legyen a hal (az igazán jó halászlé egyik titka, hogy a hal a vízből menjen a bográcsba pár órán belül) , és ügyesen legyen elkészítve, mert az egyszerű ételeket mindig nehezebb jól elkészíteni, mint a 30 összetevőből, 40 fajta fűszerrel készülőket... Aztán hogy az milyen fajta halászlé, az már majdnem mindegy.

Avatar
nor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2010.03.07., vas. 18:45
Értékelés: 380

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: nor »

Kíváncsian várom a passzírozott halászlé és a bajai halászlé hívők csörtéjét :)
Garrard 301, Sony PUA 1600L, Benz Micro Glider (Malfox), Raspberry Pi4(Volumio), Innacoustic DAC mod., DPA VW 2 phono-előfok, DPA 6C33C SE monoblokkok, Hangsugárzó: Focal Onyx, kábelek DIY (Schmidt Ferenc), tápkábelek (saját DIY)

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Éttermekben egyébként sok helyen olyan mértékben hígítják fel a paszírozott alaplevet,hogy az ugyan halászlé ízű marad,de lényegében csak a vízért fizetünk.1.5-2 kg halból pl 4-5 liter olyan sűrűségű alaplé nyerhető,amiben szinte megáll a kanál.A halászlé teltsége mérhető úgy is,hogy a tányérban felkevert halászléből merítünk egy kanállal,és abból a levet lecsurgatva megnézzük hogy mi maradt benne.Ha szinte semmi,akkor átvertek,ha egyharmad részben maradt a kanálban paszírozott hal is,akkor kb jó.
Készíthető halászlé paszírozás nélkül is,úgy mindent beledobálva,de az igazán tartalmas halászlé paszírozott alapból készül.

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3629
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1879

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Shimano »

A jó halászléhez kell alapból ponty,ez nélkülözhetetlen.Lehet még mellé más halat is tenni,de a lényeg a pontyban lakozik.Ez kerül paszírozásra a többi alaplében főtt kellékkel együtt,és ha sikerül fűszerezéssel a megfelelő ízvilágot összehozni,akkor ezt az alaplevet újra forraljuk süllő,harcsa,vagy mindkettő filézett szeleteivel addig,még azok fel nem jönnek a felszínre,és kész.A hal mindenképpen friss legyen,mert ugyan fagyaszva is jó,de csak viszonylag kis ideig,max 1-2 hónapig marad mellékízmentes.
Tehát olyan nincs hogy harcsahalászlé,vagy is lehet olyan is,csak az úgy nem jó halászlé.

Avatar
hocus-pocus
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 332
Csatlakozott: 2009.09.11., pén. 20:45
Értékelés: 272

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: hocus-pocus »

Kedves Fórumtársak!

Budapest-Belvárosban általában horror árakkal találkozunk a különböző éttermekben. Én szolid árfekvésű és jó konyhájú éttermet ajánlok Neketek. MATULA étterem az V. ker. Nagy Ignác utcában, a Szent Itsván körúttól kb. három-négy háztömbre. Hétköznap ebéd időben menüzés folyik. Természetesen a menün kívül, étlapról is lehet választani. A menü a belváros legjobb ár/értékét nyújtja. Több levesből, több második ételből lehet választani úgy 1000 Ft. körüli áron (990, vagy 1090). Talán a két desszertből való választás 200 Ft. 3 dl. szörp, vagy kóla 200 Ft. 12 előtt még lehet asztalt találni 12-13 között sorba kell állni. Esténként és hétvégén étlapról lehet választani. Pl. egy kitűnő harcsa halászlé 900 Ft. A főételek árai is megfizethetőek. Az interneten is remek értékeléseket kapnak. Asztalt is lehet foglalni, még a menükre is! A kiszolgálás gyors és kedves. Ha arra jártok érdemes kipróbálni!

"Holdra bámulj, vakablak."

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

cables írta:
2018.11.05., hétf. 13:27
huszti-zsolt írta:
2018.11.05., hétf. 12:45

Ellenben hol is van a lőrinci piacon az a jó kis pecsenyéző..? :)
Havanna Heti Vásár, szombat reggel és nem pecsenyéző, hanem "Open Air" sütőde egy hentes kocsi mellett.

Havanna heti vásár.jpg
Köszi!
(Én meg vadul kerestem a Lőrinci Piacon, a Szarvasnál... :D )

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »

huszti-zsolt írta:
2018.11.05., hétf. 12:45

Ellenben hol is van a lőrinci piacon az a jó kis pecsenyéző..? :)
Havanna Heti Vásár, szombat reggel és nem pecsenyéző, hanem "Open Air" sütőde egy hentes kocsi mellett.
Havanna heti vásár.jpg
Havanna heti vásár.jpg (87.14 KiB) Megtekintve 3548 alkalommal

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

cables írta:
2018.11.05., hétf. 07:39
huszti-zsolt írta:
2018.11.04., vas. 16:00
...egy rántott szelet (nem Bécsi, nem borjú, hanem sertés!) köret nélkül egy uborkasalátával 4 ezer forint...
Itt a Nótafa étlap, mi pont eszerint ettünk és fizettünk most okt.31-én. Erdélyi fatányérost ettünk, a 3500 Ft-ért járt hozzá nagyon OK krumpli köret. Ketten a felét tudtuk megenni a szuper tarjákat, a hátszineket elcsomagoltattuk másnap felmelegítve is izletes finom volt. Volt hozzá hatalmas sült Kolozsvári szalonna, életemben ilyen finom és pont jóra sütött szalonnát nem ettem.
Ok, hagyjuk mert biztosan velem van a gond, meg egyébként is túlrágott csont, ráadásul "De gustibus...". :D
Ellenben hol is van a lőrinci piacon az a jó kis pecsenyéző..? :)

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »

huszti-zsolt írta:
2018.11.04., vas. 16:00
...egy rántott szelet (nem Bécsi, nem borjú, hanem sertés!) köret nélkül egy uborkasalátával 4 ezer forint...
Itt a Nótafa étlap, mi pont eszerint ettünk és fizettünk most okt.31-én. Erdélyi fatányérost ettünk, a 3500 Ft-ért járt hozzá nagyon OK krumpli köret. Ketten a felét tudtuk megenni a szuper tarjákat, a hátszineket elcsomagoltattuk másnap felmelegítve is izletes finom volt. Volt hozzá hatalmas sült Kolozsvári szalonna, életemben ilyen finom és pont jóra sütött szalonnát nem ettem.
Notafa.jpg
Notafa.jpg (57.71 KiB) Megtekintve 3653 alkalommal

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

huszti-zsolt írta:
2018.11.04., vas. 16:00
Mint írtam, hosszú éveken át nagy kedvenc volt a Nótafa. És negatív élményeimet sem egy betérés után írtam, az elmúlt egy évben legalább ötször voltunk ott, részben azért is mert nem volt eddig jobb ötletem. És tulajdonképpen most sem a konyhával van gondom, az úgy általában olyan mint régen. Viszont az, hogy egy rántott szelet (nem Bécsi, nem borjú, hanem sertés!) köret nélkül egy uborkasalátával 4 ezer forint, hogy 1 liter limonádé 2 ezer forint, azért arra nem mondanám, hogy nagyon rendben van, amikor a Buja Disznókban egy 30 dkg-os rántott szelet bécsi krumplisalátával 2200 forint. :/
Egyébként ha már Buja Disznók, azaz Bíró Lajos. Augusztus végén voltunk a Vendéglő a KisBíróhoz-ban, Budán. Hárman ettünk egy-egy 3 fogásos "menüt" (külön összeválogatott és nem extra ajánlat ételsort) ketten boroztak, én csak limonádéztam. Az étel abszolút top volt, az italok nagyszerűek, a környezet csodás, a pincér kifogástalanul beszélt angolul, az egész egy élmény volt. És a végén a számla kereken 20 ezer forint volt. Múlt hétfőn a Nótafában egyetlen főfogás, kizárólag üdítők és a végén egy kávéért szólt a számla 15 ezer forintról, szintén 3 főre. Ehhez azt hiszem kár kommentet fűzni.
Akkor nagyot változott mióta ( kb 4-5 éve ) ott jártam, akkor még voltam elégedvele mindennel. Akkor nagyot fordult a világ azóta. :rolleyes:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
huszti-zsolt
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2010.12.11., szomb. 18:09
Értékelés: 2459

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: huszti-zsolt »

Mint írtam, hosszú éveken át nagy kedvenc volt a Nótafa. És negatív élményeimet sem egy betérés után írtam, az elmúlt egy évben legalább ötször voltunk ott, részben azért is mert nem volt eddig jobb ötletem. És tulajdonképpen most sem a konyhával van gondom, az úgy általában olyan mint régen. Viszont az, hogy egy rántott szelet (nem Bécsi, nem borjú, hanem sertés!) köret nélkül egy uborkasalátával 4 ezer forint, hogy 1 liter limonádé 2 ezer forint, azért arra nem mondanám, hogy nagyon rendben van, amikor a Buja Disznókban egy 30 dkg-os rántott szelet bécsi krumplisalátával 2200 forint. :/
Egyébként ha már Buja Disznók, azaz Bíró Lajos. Augusztus végén voltunk a Vendéglő a KisBíróhoz-ban, Budán. Hárman ettünk egy-egy 3 fogásos "menüt" (külön összeválogatott és nem extra ajánlat ételsort) ketten boroztak, én csak limonádéztam. Az étel abszolút top volt, az italok nagyszerűek, a környezet csodás, a pincér kifogástalanul beszélt angolul, az egész egy élmény volt. És a végén a számla kereken 20 ezer forint volt. Múlt hétfőn a Nótafában egyetlen főfogás, kizárólag üdítők és a végén egy kávéért szólt a számla 15 ezer forintról, szintén 3 főre. Ehhez azt hiszem kár kommentet fűzni.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »

Bocs, hogy rágom a csontot, de ha már H. Zsolt szóbahozta az árat... Nekem van az a rémtörténetem a Rosenstein étteremből a 8700 Ft-os " amíg elkészül az étel hozok valami kis rágcsánivalót" előkajával. Hát a Nótafában ennyiért ketten komplett ebédet ettünk desszert, kávé, az Erdélyi fatányéros felét meg elvittük. És minden jó volt.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

huszti-zsolt írta:
2018.11.01., csüt. 20:25
cables írta:
2018.10.27., szomb. 22:43
Én egy valamivel közelebbi éttermet ajánlanék. Nótafa vendéglő Kispest. A nagy adag és a baromi finom étel ritkán fordul elő együtt, itt viszont igen. Kiszolgálás ugyancsak 5*. Viszont érdemes helyet foglalni.
Nagy kedvenc... volt. Már tavaly a liba-napokon nagyon lenyúlás szagú volt a dolog, de idén nyáron már "viccessé" váltak az árak! :/ És a "számlázási" szokásaik is "érdekesek". (Nem véletlen a sok idézőjel.) Szóval csak óvatosan mostanában a Nótafával.

Érdekes jó pár évvel ezelőtt jártunk ott többször is és semmifajta gondom nem volt se a kajával ( minden kaja tökéletesen volt elkészítve) se a felszolgálással, sőt az egyik pincér már ott van a nyitás óta ami igencsak meglepő volt számomra.
Majd ha mégis beülök oda leíróm a tapasztalatomat de idáig :D :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”