Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Aktuál

Moderátor: AnalogAudio

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

zizi8003 írta:
2018.12.03., hétf. 23:05
revox írta:
2018.12.03., hétf. 22:58
5-6 helyen telepítettem Hanát. Főleg SL, de volt EL is. Mind messze jobbat tud,mint az ára. Nincs felhatalmazásom elmondani, miket váltott,de volt köztük jónevű, elfogadottan jó ár/érték arányú félmillás MC is.
Tamás ha előkerül, tud majd konkrét dolgot. Ha jól sejtem vagy most jöttek,vagy úton vannak. :smile32:
A magaskimenetű verzióval is találkoztál? Elég lehet az AN M2 Phonojához?
Tamásnak volt, ,én nem próbáltam. De lesz egy,... Nem akarom lelőni,de lesz egy MC, ami direkt MM phonokhoz fog illeszkedni.
Asszem ezért ki fogok kapni, de ... kikívánkozott :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

revox írta:
2018.12.03., hétf. 22:58
5-6 helyen telepítettem Hanát. Főleg SL, de volt EL is. Mind messze jobbat tud,mint az ára. Nincs felhatalmazásom elmondani, miket váltott,de volt köztük jónevű, elfogadottan jó ár/érték arányú félmillás MC is.
Tamás ha előkerül, tud majd konkrét dolgot. Ha jól sejtem vagy most jöttek,vagy úton vannak. :smile32:
A magaskimenetű verzióval is találkoztál? Elég lehet az AN M2 Phonojához?
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

5-6 helyen telepítettem Hanát. Főleg SL, de volt EL is. Mind messze jobbat tud,mint az ára. Nincs felhatalmazásom elmondani, miket váltott,de volt köztük jónevű, elfogadottan jó ár/érték arányú félmillás MC is.
Tamás ha előkerül, tud majd konkrét dolgot. Ha jól sejtem vagy most jöttek,vagy úton vannak. :smile32:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: petimre »

Én is az SL-t semmi mást. Néztem 200 körül tudnék EU-ból.. ennyire talán itthon is le lehet alkudni.

De kell hozzá egy Sasupa is.

üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Jó, hát akkor ez eldőlt. :rolleyes: Ez ugye fél árat jelent? :D
Én az SL-t néztem ki, hátha lesz még akkor belőle. :)
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Online
Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: petimre »

Helló,

Én hanát tervezek, év elejére remélem realizálódni is fog..

Ha mindketten rendelnénk lehet Black Friday nem? :-) :D

Üdv.
Imi
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

A szingapúri Audio Basic oldalán láttam egy olyan összeáálítást, ami talán nekem is meg lesz egyszer. A soulines Kubrick már meg van, a Jelco TK-950s elvileg érkezik, már csak hangszedő fog kelleni bele. Ők Hana-val próbáltak, ezért kerültem ide hozzátok. :rolleyes:
https://www.facebook.com/audiobasic/?ja ... 1908984103

Aztán meg itt egy ilyen ajánlás, mit nem látunk a mid price első sorában! :rolleyes:
http://www.theabsolutesound.com/article ... oChKECmPZk

Egyre inkább azon vagyok, hogy ezzel teszek egy próbát majd. :rolleyes:
https://www.facebook.com/audiobasic/pho ... 276495169/
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

Igen,minden sokkal húsVérebb... :smile32:
Egyébként az Onzow se rosz. Nekm az is jobb volt,mint a sima tisztítás, bár azt mindig szénkefével csináltam, azt meg jelenlegi tapasztalataimat összegezve, csak árt a zenének. Annyi, nem alkoholossal tisztítottam,hanem lart duSon lemezmosó folyadékkal.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

revox írta:
2018.11.29., csüt. 21:07
Úgy tűnik, ez az a komponens,ami nem rendszer vagy ízlésfüggő. Egyébként nemrég egy tisztítófolyadékkal kezelt tűt, megkínáltam sasupával és, khmmmm....
Vannak ilyen filléres eszközök,ami nélkül igen sokat vesztenénk :smile53:
Ez valóban így van.
Személy szerint én mindig kicsit szkeptikusan fogadom, az efféle új dolgokat, mondván, na már megint valaki feltalálta a spanyol viaszt.
De ez a kis eszköz, valóban zseniális, ez tényleg valami mást csinál, valamit jobban csinál.
Eddig a Clearaudio tűtisztító folyadékját használtam, megelégedetten. Láttam mikroszkóp alatt az ellőtte, utána állapotot, meggyőző volt.
Aztán egyre többször olvastam, hogy a tűtisztító folyadékok, károsíthatják a tűszár csillapítását, ezért már egy ideje bojgatott, hogy kellene akkor valami más, de mi? A Zerodust Onzow-t ismertem, de még nem próbáltam. Olvastam róla sok jó, de negatív vagy inkább közömbös véleményt is. Már többször rajta voltam a beszerzésén, de aztán az árából inkább mindig lemezeket vettem.
Aztán itt felvetődött ez a bizonyos SaSuPa, meg a csupa pozitív visszajelzés, így hát nem hagyhattam ki, és milyen jól tettem!
Az ára, a kapott hangminőség javulást figyelembe véve, elenyésző.
Azt hittem, hogy a tűtisztító folyadékkal rendszeresen tisztított tűvel már nem csinál semmit, őszintén, nem vártam javulást, változást.
Végighallgatam egy lemezt, majd elvégeztem a "SaSuPa-s kezelést", utána végighallgattam mégegyszer a lemezt.
Bizony már a legelső hangoknál jőtt a meglepődés! Nyitottabb, transzparensebb megszólalás, valahogy olyan húsvérebb, elevenebb, folyékonyabb amit most hallok.
Hogy mi a titok, azt nem tudom, de boldogan használom, és azt ajánlom, ha jót akartok mindenképpen kaparintsatok meg egyet, kötelező darab!
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

Úgy tűnik, ez az a komponens,ami nem rendszer vagy ízlésfüggő. Egyébként nemrég egy tisztítófolyadékkal kezelt tűt, megkínáltam sasupával és, khmmmm....
Vannak ilyen filléres eszközök,ami nélkül igen sokat vesztenénk :smile53:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

Én is a véleményt. T
AnalogAudio.hu

Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3751
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2351
Tartózkodási hely: 2465

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

AnalogAudio írta:
2018.11.08., csüt. 13:53
Megérkeztek végre Japánból a Fidelix SaSuPa tűpucolók. Lehet venni ezt a gyöngyszemet, amig a készlet tart.
Ebből az egyik darab nálam landolt. Ma délelőtt végre volt időm kipróbálni. Hát mit mondjak, nagyon meglepett!
Csak forgatom a fejem( meg a lemezeket), hitetlenkedve, hogy egy ilyen "vacak" ilyen hatásos lehet! Pedig igen, amit itt alább a fórumtársak leírtak róla, az szóról-szóra így van . Pofátlanul jó, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Tamásnak ezúton is köszönöm!

Zoli
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

Megérkeztek végre Japánból a Fidelix SaSuPa tűpucolók. Lehet venni ezt a gyöngyszemet, amig a készlet tart.
AnalogAudio.hu

Online
Avatar
pferi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009.07.28., kedd 14:07
Értékelés: 251

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: pferi »

Küldtem privit! szia.gif
Zene lejátszó: Advance WTX-Stream Tubes, Argon Audio Solo, DAC: Audio Note One 1.x, RIF DAC, Erősítö: Line Magnetic 211IA; Tápkábel:PS Prelude Sc; Hangsugárzó: Xavian XN 270; IC kábel: Audience Conductor, Arzachel; Hangfalkábel: Audience Conductor.

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

Örömmel jelentem, hogy megrendeltem egy adag Fidelix SaSuPa-t és különféle Hana hangszedőket! Alig várom, hogy megérkezzenek. Hamarosan...
AnalogAudio.hu

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

pferi írta:
2018.10.15., hétf. 19:59
Vennék összekötő kábelnek 47 lab Storatos kábelt, de a privát üzenetemet nem olvassák gondolkodik.gif , valamilyen más elérhetőség :quetionmark:
Kedves Pferi,
sajnos nem kaptam meg a hírt az üzenetről...
Többi privát:
AnalogAudio.hu

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

agostonpeter1 írta:
2018.10.14., vas. 21:47
Üdvözlöm! a Cadence hangfalakat ki forgalmazza? Tud segíteni? Köszönöm.
Sajnos, ebben nem vagyok illetékes.
AnalogAudio.hu

Online
Avatar
pferi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 469
Csatlakozott: 2009.07.28., kedd 14:07
Értékelés: 251

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: pferi »

Vennék összekötő kábelnek 47 lab Storatos kábelt, de a privát üzenetemet nem olvassák gondolkodik.gif , valamilyen más elérhetőség :quetionmark:
Zene lejátszó: Advance WTX-Stream Tubes, Argon Audio Solo, DAC: Audio Note One 1.x, RIF DAC, Erősítö: Line Magnetic 211IA; Tápkábel:PS Prelude Sc; Hangsugárzó: Xavian XN 270; IC kábel: Audience Conductor, Arzachel; Hangfalkábel: Audience Conductor.

Avatar
agostonpeter1
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2018.10.12., pén. 20:51
Értékelés: 4

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: agostonpeter1 »

Üdvözlöm! a Cadence hangfalakat ki forgalmazza? Tud segíteni? Köszönöm.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

kökény írta:
2018.10.10., szer. 09:43
:D :smile32:
Azért Revi jó látni, hogy a CD mellőzése nem ördögtől való, laptop USB bemenetes DAC és had szóljon, ezek szerint nem is olyan rosszul, nyilván azért "megtámogatják" egy analóggal is.
Xar lesz az,legfeljebb kevésbé. Igényt szolgál ki.
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
kökény
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2006.03.03., pén. 12:23
Értékelés: 66

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: kökény »

:D :smile32:
Azért Revi jó látni, hogy a CD mellőzése nem ördögtől való, laptop USB bemenetes DAC és had szóljon, ezek szerint nem is olyan rosszul, nyilván azért "megtámogatják" egy analóggal is.

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

the demonstration pair was sold within hours of the show opening. “Less to ship back to Bosnia”, :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AnalogAudio
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2015.06.22., hétf. 18:07
Értékelés: 40

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: AnalogAudio »

MÁS: Konus Audio @ xfi 2018.: http://the-ear.net/show-reports/xfi-2018-pt2
Csatolmányok
Konus at xFi.jpg
Konus at xFi.jpg (142.09 KiB) Megtekintve 13729 alkalommal
AnalogAudio.hu

Online
Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12099
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: revox »

AnalogAudio írta:
2018.09.25., kedd 12:44
Ez az oldal írta a 812-t....
Szép esténk lesz, ha...
nálam az oldal is 912-t ír :) node,spongyát rája... :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
fireman74
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2013.12.26., csüt. 08:44
Értékelés: 128

Re: Aktuál

Hozzászólás Szerző: fireman74 »

mivel Tamás nem veszi fel a telefont, nyilvánosan szeretném jelezni,hogy lefoglalnék 1db-t.
Ui: Tamás visszahívott, rendelésem rögzítve. Köszönöm.
Lumin X1
Audio Note Empress
Audio Note E SPe HE
Siltech Royal Signature Network
Kondo LP1 IC
Kondo KSL-SPz Hangsugárzó, és Hálózati
Solid Tech Rack Of Silence REFERENCE Állvány

Lumin M1
Audio Note AX-1
Nordost Heimdall 2 Ethernet
Kondo KSL-SPc Hangsugárzó, Persimmon Hálózati
The Söund Örganisatiön

Válasz küldése

Vissza: “AnalogAudio”