Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Erről lenne szó.1.39 millióért árulják,
de ebből erősen alkudni akarunk,
meg ha mellébeszélnek, süketelnek, akkor nem vesszük meg.
1.1 milliót azért megérne, csak 4 évet használták.

- gyanusan ocso.. egy 4 eves 'luxus'-ert

Ennek a kocsinak az új ára az USA-ban kb. 30.000 USD volt, azaz 6 millió Ft. Ez a gép a tengeren túl egy teljes hétköznapi autónak számít.
 
Ami meg az extrákat illeti: a felsorolt kényelmi berendezéseket mind meg lehet rendelni egy Peugeot 407-esbe is, de attól az még nem lesz luxusautó.
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


Erről lenne szó.1.39 millióért árulják,
de ebből erősen alkudni akarunk,
meg ha mellébeszélnek, süketelnek, akkor nem vesszük meg.
1.1 milliót azért megérne, csak 4 évet használták.

- gyanusan ocso.. egy 4 eves 'luxus'-ert
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Erről lenne szó.
1.39 millióért árulják,
de ebből erősen alkudni akarunk,
meg ha mellébeszélnek, süketelnek, akkor nem vesszük meg.
1.1 milliót azért megérne, csak 4 évet használták.

Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Szép az autód TSC. 
mi is most készülünk venni egy
régebbi luxusautót, amolyan hétvégi autónak.
 
Lehet hogy Honda Legend lesz,
vagy Mercedes E230
vagy Chrysler New Yorker.
 
majd meglátjuk, ha meglesz teszek be képeket.

Sirályság.
 
Én meglepő módon a Legendet javaslom...

Hétfőn kiderül.
 
Furcsa módon 21st aszondja hogy a New Yorker az nem
luxuasautó. Hmmm. :taps:
 
Pedig ez volt a Chrysler zászlóshajója.
szériafelsz: automata, légkondi , motoros bőrülések, tempomat, Abs,
légzsákok, elektromos tükör, el.ablakok, computer.
ha ez luxusautó akkor mi az ?
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Nekem az új civic design-a nagyon bejön... még az is lehet, hogy a "hobbi autóm" mellé meglepem magam egy ilyennel.
Nekem a beltere tetszik igazán, mert eléggé Star Trekes, de kívülről a régebbi jön be, de amíg élőben nem látom, inkább nem mondok véleményt.
A beltér azért gondolkodóba ejtett, hogy szükség van -e ennyi kütyüre, nem -e pont emiatt nem lesz majd ez is megbízható.
 
Kinézet: A 7th gen Civic eléggé hidegen hagyta a nagyközönséget - úgy vonult le (a hardcore Honda rajongók meg egyenesen öklendeztek, de ők még mindig a kocka CRX-re verik otthon ).
Talán leköszönése előtti ráncfelvarrásának köszönhető, hogy egyáltalán említést érdemel. Nagyon jó autók ezek (ezt nap mint nap érzem), de nem túl különlegesek. Egyedül az - általam is vásárolt - Type-R optikás változatok szoktak pozitív visszajelzéseket - utcán utánafordulást - kiváltani.
 
Na a Hondások a 8th gen-re már rágyúrtak, és szerintem kicsit el is szálltak a design terén. Lehet, hogy nekik is bejön, mint a Renaultnak a kacsaseggű Mégane? Főleg, hogy itt a megbízhatóságot is alapáron adják, nem csak a design-t? :taps:
 
A motorválasztékról egyértelműen nincs túl jó véleményem:
 
- Az 1.4-es motor gyenge lesz (gyengébb, mint eddig!), pedig sajnos itthon ez a "sláger"
- Az 1.8-as jó menetteljesítményeket és fogyasztást ígér, de szinte biztos, hogy drága lesz, 5 millió alá nem hiszem hogy megy (ha igen akkor hurrá), és ott meg már Accordot kap az ember, igaz gyengébb menetteljesítményekkel.
- A 2.2 CTDi meg hiába jó motor, de egyetlen dízelként, főleg hogy 2L fölött van itthon kevésbé eladhatóvá teszi az autót ebben a Golf szegmensben. Majd meglátjuk.
 
Valszeg a Honda most újra "sportos" alsóközépnek deklarálja a Civicet, legalábbis az 1.4-est leszámítva erre utal a motorválaszték, meg az alaváltozatoknál is megjelenő dupla kipufogó, 6 sebességes váltó, stb.

Avatar
tsc
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2707
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:57
Értékelés: 13

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: tsc »


Szép az autód TSC. 
mi is most készülünk venni egy
régebbi luxusautót, amolyan hétvégi autónak.
 
Lehet hogy Honda Legend lesz,
vagy Mercedes E230
vagy Chrysler New Yorker.
 
majd meglátjuk, ha meglesz teszek be képeket.

Sirályság.
 
Én meglepő módon a Legendet javaslom... :taps:

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Mégis szórakoztató! :taps: Azért megnéznék egy ilyen kész motort közelebbről aprólékosan. Néha olyan elnagyolt, és összecsapott, amit csinálnak. Az apró részletekben ez biztos jelentkezik, pl. hegyesztések, élek, csiszolt felületek, stb...

Nekem tetszenek a motorok. Tényleg összerakják csak, bár előfordul, hogy egyedileg gyártanak le egy tankot.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Volt a motorépítő vb vagy hasonló néven is egy rövid sorozat, az abban szereplő ausztrál fickóhoz azért elmehetnének tanulni...
Azt nem láttam.
Hol ment?

A Discovery-n ment az is, szóval nem maradtál le róla, gondolom majd 50-60 alkalommal megismétlik.
 
Az az Ausztrál fickó meg is mondta, az amerikaiak nem motorgyártók csak motorösszeszerelők.....
Úgy dolgozott, hogy a motor nagyrészét saját maga készítette, a tankot, tartályokat, ilyesmit, és olyan minőségben dolgozik, hogy nem festett, krómozott semmit, hanem csak polirozott, ahhoz azért már egy kicsit tudni kell, hogy kézzel kikalapálj egy tankot, meghegeszd, és csak polirozni kell....

Szerintem az American Choppers-ben látható motorok borzalmasan giccsesek, nekem csöppet sem tetszenek, de hát az amerikaiaknak ez kell. Az öreg főnök csóka meg egy bugris tapló, mondjuk elég csak ránézni, süt belőle a sötétség. Ehhez képest a fia tök normális, biztos az anyja géneit örökölte

Igaz!
 
Mégis szórakoztató! :taps:
Azért megnéznék egy ilyen kész motort közelebbről aprólékosan. Néha olyan elnagyolt, és összecsapott, amit csinálnak. Az apró részletekben ez biztos jelentkezik, pl. hegyesztések, élek, csiszolt felületek, stb...

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


Volt a motorépítő vb vagy hasonló néven is egy rövid sorozat, az abban szereplő ausztrál fickóhoz azért elmehetnének tanulni...
Azt nem láttam.
Hol ment?

A Discovery-n ment az is, szóval nem maradtál le róla, gondolom majd 50-60 alkalommal megismétlik.
 
Az az Ausztrál fickó meg is mondta, az amerikaiak nem motorgyártók csak motorösszeszerelők.....
Úgy dolgozott, hogy a motor nagyrészét saját maga készítette, a tankot, tartályokat, ilyesmit, és olyan minőségben dolgozik, hogy nem festett, krómozott semmit, hanem csak polirozott, ahhoz azért már egy kicsit tudni kell, hogy kézzel kikalapálj egy tankot, meghegeszd, és csak polirozni kell....

Szerintem az American Choppers-ben látható motorok borzalmasan giccsesek, nekem csöppet sem tetszenek, de hát az amerikaiaknak ez kell. Az öreg főnök csóka meg egy bugris tapló, mondjuk elég csak ránézni, süt belőle a sötétség. Ehhez képest a fia tök normális, biztos az anyja géneit örökölte
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Volt a motorépítő vb vagy hasonló néven is egy rövid sorozat, az abban szereplő ausztrál fickóhoz azért elmehetnének tanulni...
Azt nem láttam.
Hol ment?

A Discovery-n ment az is, szóval nem maradtál le róla, gondolom majd 50-60 alkalommal megismétlik.
 
Az az Ausztrál fickó meg is mondta, az amerikaiak nem motorgyártók csak motorösszeszerelők.....
Úgy dolgozott, hogy a motor nagyrészét saját maga készítette, a tankot, tartályokat, ilyesmit, és olyan minőségben dolgozik, hogy nem festett, krómozott semmit, hanem csak polirozott, ahhoz azért már egy kicsit tudni kell, hogy kézzel kikalapálj egy tankot, meghegeszd, és csak polirozni kell....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


mi is most készülünk venni egyrégebbi luxusautót, amolyan hétvégi autónak.
 
Lehet hogy Honda Legend lesz,
vagy Mercedes E230
vagy Chrysler New Yorker.


Hát, ezeket azért nem nevezném luxusautónak, mondjuk inkább, hogy felső kategóriásak
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


II kép


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
saca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 844
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 12:24
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: saca »


Megvettem "álmaim" autóját. :taps:  
Civic 1.6 Sport, vadi új.

Nekem az új civic design-a nagyon bejön... még az is lehet, hogy a "hobbi autóm" mellé meglepem magam egy ilyennel.


Cuccaim
 
Házimoziszoba: Arcam P1000 power amplifier, Arcam AVP700 pre-amp processor, Arcam DV137 DVD, Blu-Ray: Pioneer BDP-LX70, Konzol: PS3, Hangfalak: Klipsch RF-35, RC-35, RS-35, RW-12, Projektor/vászon: Samsung SP-H800BE, Projecta VariVision electrol 240cm, Kábelek: IsoTek Elite és Nordost Shiva Power, Nordost CinemaFlex BassLine, Nordost Red Dawn Interconnect, Nordost Whitelight Glass Fiber Optic, Nordost Wyrewizard HDMI, Monitor Silver Slim Line Speaker.
 
Nappali: Samsung PS-63P5H plazma tv, Samsung HT-P1200 kompakt cucc
Hálószoba: Panasonic TH-50PZ700E plazma tv

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


torrenten most láttam az 1-2. évadot divx-ben.
1. és 2. vagy 1-2 évadot?

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Ezek az American Choppersben, nem normálisak, vágás közben mindig az a sima plexi arcvédőt eröltetik, de burkolat az nincs a flexszen.Közben meg mindenféle kanyargós vonalat vágnak vele, gyanítom azon a plexi vackon úgy menne át a törött korong mint kés a vajon (nameg a fejükön is...)
 
Valaki nem veszi fel valamilyen digitális formátumban?

Én is nagyon szeretem az a sorozatot. :taps: Hegeszteni is legtöbbször védőszemüveg nélkül szoktak.

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Szép az autód TSC.
 
mi is most készülünk venni egy
régebbi luxusautót, amolyan hétvégi autónak.
 
Lehet hogy Honda Legend lesz,
vagy Mercedes E230
vagy Chrysler New Yorker.
 
majd meglátjuk, ha meglesz teszek be képeket.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »

torrenten most láttam az 1-2. évadot divx-ben.

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Volt a motorépítő vb vagy hasonló néven is egy rövid sorozat, az abban szereplő ausztrál fickóhoz azért elmehetnének tanulni...
Azt nem láttam.
Hol ment?

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »

Volt a motorépítő vb vagy hasonló néven is egy rövid sorozat, az abban szereplő ausztrál fickóhoz azért elmehetnének tanulni...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


Ezek az American Choppersben, nem normálisak, vágás közben mindig az a sima plexi arcvédőt eröltetik, de burkolat az nincs a flexszen.Közben meg mindenféle kanyargós vonalat vágnak vele, gyanítom azon a plexi vackon úgy menne át a törött korong mint kés a vajon (nameg a fejükön is...)
 
Valaki nem veszi fel valamilyen digitális formátumban?

Ez engem is érdekelne.
Imádom azt a sorozatot!
 
Nem jelent meg esetleg dvd-n? (valahol.)

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Ezek az American Choppersben, nem normálisak, vágás közben mindig az a sima plexi arcvédőt eröltetik, de burkolat az nincs a flexszen.
Közben meg mindenféle kanyargós vonalat vágnak vele, gyanítom azon a plexi vackon úgy menne át a törött korong mint kés a vajon (nameg a fejükön is...)
 
Valaki nem veszi fel valamilyen digitális formátumban?

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Mégis lesz új Toyota Celica!!! :taps:
http://totalcar.hu/magazin/hirek/?main: ... 15.&232947

Avatar
Psysoul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 601
Csatlakozott: 2005.04.14., csüt. 10:55
Értékelés: 2

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Psysoul »


Ehe..azért este lehet haladni...
 
múlt hétvégén petőfi hídtól kiértem 17 kerbe kemény 13 perc alatt
na jó ez hajnali 2 után volt.. :taps:
 
odafele volt vagy háromnegyed óra az út...pf
Macbook - Antelope Zodiac DAC - Arcam AVR - Goldmund Amp - Magnepan 1.7, Audience 52, Paradigm seismic 110

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Megvettem "álmaim" autóját. :taps:  
Civic 1.6 Sport, vadi új. Már egy hete hajtom, és nem bírok vele betelni, annyira tetszik: Nem az, ahogy gyorsul, vagy ahogy kinéz, hanem amilyen jó vezetni! Egyszerűen élményautó: a futómű, a kormányzás, a váltó és az összeszerelési minőség első rangú, a fogyasztása már így bejáratósan is remek egy 1.6-os benzineshes képest. Az egész autóból érződik, hogy merev mint az atom, nem fog széthullani egyhamar.
 
Kivettem egy hét szabit, és csak "vele" és kismama feleségemmel töltöm. Már került a járgányra pár kötelező dolog ami a képen még nincs (kipufogó, egy kis sötétítés, meg pár apróság, biztonságtechnika, stb), de itt ki is fújt, így tetszik ahogy van. IMÁDOM.
 
Bocs mindenkitől, az ömlengésért, de meg kellett osztanom az örömömet!!

Nagyon szép! Sok (pozitív) élményt vele!
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- egyetertunk, megnézném mi alakulna ki ha az Erzsébet hidon 2x3 sáv elkezdenének kamerazni
Én megnéztem. Pár hónappal ezelőtt Erzsébet híd budai hídfő, a nagy oszlop mögött a 40-es tábla után nem sokkal elbújt rendőrségi skoda. 80 körül mehettem mikor lefotóztak.
Más kérdés, hogy azóta sem jött semmi és rendőrségi forrásaim megerősítették, hogy este szoktak zsebre vakuzni a munkatársak, tehát nem fotóznak csak villantanak hátha visszamész "megbeszélni" a dolgot.

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”