Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Tonyka írta:
2019.01.14., hétf. 19:36
Aszpirin írta:
2019.01.14., hétf. 19:34
Segítség Tonykának az előző ajánlóhoz:
Köszi, nem tudom miért nem ment most, pedig raktam már be Youtube linket.
Szívesen!. Ha ilyen formában van a link, akkor a "v=" utáni, "&"-ig tartó kódot kell a youtube BBCode tag-ek közé tenni, így:

Kód: Egész kijelölése

[youtube]wg4JZViKz4E[/youtube]
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Aszpirin írta:
2019.01.14., hétf. 19:34
Segítség Tonykának az előző ajánlóhoz:
Köszi, nem tudom miért nem ment most, pedig raktam már be Youtube linket.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Segítség Tonykának az előző ajánlóhoz:

youtu.be/wg4JZViKz4E
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Ajánlom azoknak akiknek elege van az álomgyár mai kaki, pisi, trágárkodás, üres szófosásos remekműveiből. Amiket sajnos teljes lelki nyugalommal neveznek ma vígjátéknak. Lenti alkotás egy kedves vígjátéki elemekkel tűzdelt történet, hab a tortán, h igaz történet alapján. Nincs benne világmegváltás, de üdítő megnézni a mai felhozatal mellett.

10/8 simán megér nekem, és nem ámerikai.

https://www.youtube.com/watch?v=wg4JZViKz4E&t=7s
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Tonyka 2019.01.14., hétf. 19:37-kor.
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

scaurus írta:
2019.01.12., szomb. 08:22
venomer írta:
2018.11.25., vas. 01:09
The Darkest Minds - De patent akció volt ez, gyerekek. Precíz film, minden a helyén mennyiségben és időben, nem törik meg sehol. Értőn kiélezett érzelmek, jó dramaturgia. Mindamellett, hogy sikítófrász kerülget a különféle szuperképességektől, ez a film el tudta nekem adni - na ez a nem semmi. Érdemes megnézni, igényes, jó kikapcsolódás.
Nem tudom megfejteni, hogy ez most irónia vagy komoly (vagy párhuzamos dimenzió) volt.

Ugyanis tegnap megtekintettem ezt az opuszt.
Pozitív: a bájos mosolyú (16 évest játszó, de idősebb) főhősnő.
Negatív: minden más.

Gyakorlatilag egy állatorvosi ló, ami magán viseli a fiatal felnőtteknek (YA) szánt filmek valamennyi betegséget azok erényei nélkül.
Értelmezhetetlen világkép, saját keretein belül is logikátlan, élet- és észszerűtlen cselekvések, beleerőltetett és nem is működö romantikus szál.
Pl. örökre az agyamba égett az a jelenet, hogy a táborokban a zöldek közé sorolt, legokosabbak szupertinik feladata bakancstisztítás, és még az sem derült ki, hogy kiknek a bakancsait tisztítják akkora tömegben...

Rágom a gittemet: egyszerűen érthetetlen, hogyan készülhet ilyen film.
Pláne úgy, hogy a Starnger Things és az Érkezés alkotóival reklámozták, ami egyébként a producereket jelenti.
:) Teljesen komoly. A film tudománya abban áll, hogy az általad említetteken nem akadtam el (noha feltűntek ugyanúgy). Érdemes-e (túl?) magas mércével szemlélni a remekeket és nihilben, sivatagban érezni magunk?

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Venom-Kellemes csalódás volt.Nem voltak felesleges üresjáratok,a vicces reszeket sem tolták túl.A szerelmi szál is elég laza.Akcióban sincs hiány.Saját műfajon belül egy 7,5/10 nálam.

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Aszpirin írta:
2019.01.12., szomb. 09:41
...
Bandersnatch
...
Scaurus azért megnézhetné, hátha tetszik neki :D :D ;peace;
Belenéztem.
Technikailag egyszer érdekes lehet, de nem látom benne a fantáziát (legfeljebb, khm, felnőtt filmek esetén pozícióváltáshoz...).

Kiválasztottam a reggelit, majd a buszon hallgatandó zenét, aztán elég is volt belőle és kikapcsoltam.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

ZolaBA írta:
2019.01.12., szomb. 10:26
TSanyi írta:
2019.01.12., szomb. 10:23
Erre nem emlékszem! Mikor volt ez?
~20-25 éve :D
Akkor pont katona voltam, azért nem láttam, meg hallottam róla... :smile29:

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

TSanyi írta:
2019.01.12., szomb. 10:23
Erre nem emlékszem! Mikor volt ez?
~20-25 éve :D
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

venomer írta:
2019.01.10., csüt. 08:43
I Am The Killer - nézhető, patent kis jazzbetétekkel. Érdemes belegondolni, hogy annó hol tartottak a lengyelek zenében és mik mentek nálunk..
Már ajánlottam pár hsz-el lejjebb :D
Nem tudom, engem nem a zene fogott meg benne. Lehet a bicskanyitogató végkifejlete miatt... gondolkodik.gif

Ha a Szörcsing c. film tetszett itt egyeseknek, akkor már volt ajánlva a A Bűnös c. dán film, ami szintén 1 szereplős, egy helyszínes film. Őőőőő ... beteg... :rolleyes:

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

ZolaBA írta:
2019.01.12., szomb. 09:55
Aszpirin írta:
2019.01.12., szomb. 09:41
Az ötlet érdekes, és izgalmas is lenne, mint egy játék,
és hány irány lehet egy mostani ilyen technikában?
Emlékszem egyszer a magyar 1 és magyar 2-n volt olyan film, hogy a két csatornán egyszerre két szálon ment az esemény párhuzamosan, és kapcsolgathattál a csatornák között. Másra nem emlékszem belőle, de akkor nagyon érdekes volt az ötlet :)
Erre nem emlékszem! Mikor volt ez?

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Aszpirin írta:
2019.01.12., szomb. 09:41
Tegnapelőtt nekiláttam a Netflix Bandersnatch c. interaktív filmjének (a film vizonyos pontjain a néző döntheti el, hogyan folytatódjon, és ez elég gyakran megtörténik, tehát folyton kéznél kell legyen a távirányító).

Az ötlet érdekes, és izgalmas is lenne, mint egy játék, de hát a történet valami rémgagyi, a szereplők játéka kb egy középsulis kezdő színjátszókör színvonalára emlékeztet, a fényképezés is nagyon amatőrnek hat, és egyszerűen az interaktivitáson kívül nincs semmi, ami miatt érdemes lenne ezt végignézni. Én kicsit több, mint egy óra után kikapcsoltam.

Értékelés részemről nagy jóindulattal 3/10, de ez a 3 pont is inkább az interaktív mozinak mint alapötletnek szól, meg annak, hogy kistinédzser koromban én is egy - a filmben is látható - Sinclair ZX Spectrum-ot programozgattam (no meg játszottunk rajta a haverral), szóval ott volt az elején a nosztalgiafaktor.

Scaurus azért megnézhetné, hátha tetszik neki :D :D ;peace;
Hogy nem volt izgalmas? Ezek szerint rossz fele vitted a cselekményt, rossz gombot nyomtál! 31_1_21.gif

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Aszpirin írta:
2019.01.12., szomb. 09:41
Az ötlet érdekes, és izgalmas is lenne, mint egy játék,
és hány irány lehet egy mostani ilyen technikában?
Emlékszem egyszer a magyar 1 és magyar 2-n volt olyan film, hogy a két csatornán egyszerre két szálon ment az esemény párhuzamosan, és kapcsolgathattál a csatornák között. Másra nem emlékszem belőle, de akkor nagyon érdekes volt az ötlet :)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Tegnapelőtt nekiláttam a Netflix Bandersnatch c. interaktív filmjének (a film vizonyos pontjain a néző döntheti el, hogyan folytatódjon, és ez elég gyakran megtörténik, tehát folyton kéznél kell legyen a távirányító).

Az ötlet érdekes, és izgalmas is lenne, mint egy játék, de hát a történet valami rémgagyi, a szereplők játéka kb egy középsulis kezdő színjátszókör színvonalára emlékeztet, a fényképezés is nagyon amatőrnek hat, és egyszerűen az interaktivitáson kívül nincs semmi, ami miatt érdemes lenne ezt végignézni. Én kicsit több, mint egy óra után kikapcsoltam.

Értékelés részemről nagy jóindulattal 3/10, de ez a 3 pont is inkább az interaktív mozinak mint alapötletnek szól, meg annak, hogy kistinédzser koromban én is egy - a filmben is látható - Sinclair ZX Spectrum-ot programozgattam (no meg játszottunk rajta a haverral), szóval ott volt az elején a nosztalgiafaktor.

Scaurus azért megnézhetné, hátha tetszik neki :D :D ;peace;
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

GTomi írta:
2019.01.06., vas. 22:13
Searching 7/10

kicsit a különleges film, abból a szempontból, hogy gyakorlatilag egy monitor, vagy valamilyen kijelző előtt "ül az ember" és ez a filmet nézőre vonatkozik...jó kis krimi, fordulattal, a mai világ tükre. (itteni ajánlás miatt néztem/néztük meg)

https://www.youtube.com/watch?v=3Ro9ebQxEOY
Tegnap mi is megnéztük, nagyon tetszett. Gyakorlatilag azon kívül, hogy nincs extra látvány, különleges hangeffekt és híres szereplő, a film szinte hibátlan, izgalmas, elgondolkodtató és fordulatos. :tutiok:
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

venomer írta:
2018.11.25., vas. 01:09
The Darkest Minds - De patent akció volt ez, gyerekek. Precíz film, minden a helyén mennyiségben és időben, nem törik meg sehol. Értőn kiélezett érzelmek, jó dramaturgia. Mindamellett, hogy sikítófrász kerülget a különféle szuperképességektől, ez a film el tudta nekem adni - na ez a nem semmi. Érdemes megnézni, igényes, jó kikapcsolódás.
Nem tudom megfejteni, hogy ez most irónia vagy komoly (vagy párhuzamos dimenzió) volt.

Ugyanis tegnap megtekintettem ezt az opuszt.
Pozitív: a bájos mosolyú (16 évest játszó, de idősebb) főhősnő.
Negatív: minden más.

Gyakorlatilag egy állatorvosi ló, ami magán viseli a fiatal felnőtteknek (YA) szánt filmek valamennyi betegséget azok erényei nélkül.
Értelmezhetetlen világkép, saját keretein belül is logikátlan, élet- és észszerűtlen cselekvések, beleerőltetett és nem is működö romantikus szál.
Pl. örökre az agyamba égett az a jelenet, hogy a táborokban a zöldek közé sorolt, legokosabbak szupertinik feladata bakancstisztítás, és még az sem derült ki, hogy kiknek a bakancsait tisztítják akkora tömegben...

Rágom a gittemet: egyszerűen érthetetlen, hogyan készülhet ilyen film.
Pláne úgy, hogy a Starnger Things és az Érkezés alkotóival reklámozták, ami egyébként a producereket jelenti.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Online
Avatar
tanczi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2013.07.29., hétf. 10:31
Értékelés: 794

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: tanczi »

Ezeket a filmeket néztük 10-15-20 éve a moziban:
https://port.hu/cikk/mozi/ezeket-a-film ... icle-56978
2.0: PIONEER SC-LX90 DBX BX-3 PHILIPS CD614 VIBAVOICE GEMINI 1000
TÜŰ Bendegúz

5.2: PIONEER SC-LX90 + BDP-440 + N 50AE + DV-717 - OPPO BDP-103EU
PANASONIC DP-UB 9004 - DUNE HD ULTRA 4K + HD DUO
SHERWOOD AM-9080 - LG 86UN85006LA UHD 4K
TÜŰ 3.0, ARCUS AS EFFECT DIPOLE CANTON AS50SC SONY SA-WM500

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

I Am The Killer - nézhető, patent kis jazzbetétekkel. Érdemes belegondolni, hogy annó hol tartottak a lengyelek zenében és mik mentek nálunk..

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Most néztem meg, és a hozzáfűzött magyar magyarázat sajnos félremagyarázat. A filmbuzi.hu magyarázata szerint ugyanis a narancssárga (óriási arányt képviselő) rész remake, reboot vagy franchise.
Ez sajnos nem igaz, az eredeti forrásban a grafikon készítője által hozzáfűzött magyarázat alapján pl. a már pubikált (írott formában megjelentetett) irodalmi művek (regények, novellák, stb) film-adaptációi is a narancssárga részbe tartoznak, és ez nagyon nem mindegy... Nem is értem, miből gondolta a filmbuzi.hu-s szerző, hogy a “based on previously released fictional work” az csak remake-et, reboot-ot vagy franchise-t jelent.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
csacsumicsa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2014.12.06., szomb. 18:01
Értékelés: 30

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: csacsumicsa »

Bár nem film,de igazi élmény a zene kedvelőinek azon belül is a könnyed Jazz kedvelőknek.
Akár még teszt anyag is lehet.
Háromféle hangsávval: 1. 5.1 "Stage" mix 96khz/24bits Dolby TrueHD
2. 5.1 "Audience" mix 96khz/24bits Dolby TrueHD
3. 2.0 "Stereo" mix 96khz/24bits PCM
Ernest Ranglin.jpg
Ernest Ranglin.jpg (44.56 KiB) Megtekintve 2670 alkalommal

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Online
Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

GTomi írta:
2019.01.06., vas. 22:13

Brad's Status 7/10

ne riasszon el senkit a főszereplő személye ...
Szerintem Ben Stiller jó színész(nem úgy, mint a nyomorék/agyf.szgörcs adam sandler!). Legalábbis a filmekben(főleg vígjáték) nyújtott játékára nem igazán lehet panasz. Egyszer sem éreztem, hogy nem illett hozzá a szerep vagy silány előadást nyújtott volna, még akkor sem, ha a film esetleg lapos(abb) volt.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Searching 7/10

kicsit a különleges film, abból a szempontból, hogy gyakorlatilag egy monitor, vagy valamilyen kijelző előtt "ül az ember" és ez a filmet nézőre vonatkozik...jó kis krimi, fordulattal, a mai világ tükre. (itteni ajánlás miatt néztem/néztük meg)

https://www.youtube.com/watch?v=3Ro9ebQxEOY

___________________

Brad's Status 7/10

ne riasszon el senkit a főszereplő személye, inkább a korban tapasztaltabb (középkorú) korosztálynak javasolnám megnézésre: hol cseszhettük el az életünket, vagy legalábbis úgy gondoljuk hogy igen, hogy mindenki sikeresebb nálunk. karcolja a felszínt, de nem rossz.
nem vígjáték, és azért kicsit elgondolkodik az ember a végén.
cfldcadd6g4h6rzvsmez.jpg
cfldcadd6g4h6rzvsmez.jpg (79.63 KiB) Megtekintve 2751 alkalommal
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Coyoman
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2014.03.22., szomb. 18:52
Értékelés: 122

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Coyoman »

Nem szeretem a folytatásokat.
Kultfilm, generációs film, stb.
Az idő tünékeny. Áttetsző.
Helyenként mégis szívbe markol, megfog. Lehetőséget ad az azonosulásra.
Az előzmények ismeretében indokoltan visszafogott. Szerethető.
Nem pontoznám.
https://www.youtube.com/watch?v=ghXhQORg3l4

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

scaurus írta:
2019.01.06., vas. 13:24
Karácsonykor elmardt, így Vízkeresztkor bepótoltuk a Legyetek jók, ha tudtok megtekintését.
N+1. alkalommal.
Megunhatatlan.

Számomra "A" film.
A tartalom és a forma csodálatos összhangja.
Remek színészek.
Benne van maga az élet: hogy valójában borzalmas, de némi humorral túl lehet élni - kivéve az igazán jóknak, mert róluk gondoskodik a Plagizátor.

A másik ilyen, évente újranézős film Az idő urai.
Ha negatív kritikát kapnál erre akkor az nem Neked adták hanem az ördögnek! 31_1_21.gif

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”