Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Denon D-90 és Jamo Monitor One

Két vagy több komponens együtt, mini és mikrohifik, all-in-one készülékek
Lezárt
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Ma elvitte az új gazdája, zárom a hirdetést.
Köszönöm a lehetőséget!

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Úgy néz ki, hogy végre gazdára talált: ha az új tulajnál lesz, zárom a hirdetést.

Avatar
mape
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 10:09
Értékelés: 0

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: mape »

Ment PÜ.

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Egyszerűen nem hiszem el, hogy senkinek sem kell egy ilyen pofás és minőségi kis hifi... OK, tulajdonképpen nekem sem kell, ezért adom el ;-) , de hogy másnak sem?! Ez furcsa ;-)

24.000 forintért valaki esetleg megkívánja?

Ha nem, akkor jönnek ám a fenyegetések, hogy megy a Jófogásra, meg az eBay-re ;-)

Üdv: Vasti

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

És még mindig megvan! ;-)

Az új ára legyen 28.000 + postaköltség, alkudni pedig kötelező ;-) Ennyit lassan már a kis Jamo dobozok is megérnek szerintem.

Üdv: Vasti

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Még mindig megvan ez a szuper kis hifi.

32.000 forintért esetleg valakinek? :-)

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

35.000 forintért a komplett kis hifi, esetleg, valakinek? :-)

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Felhozom ezt a kis drágassssszágot ;-)

(Ezt nem az árára értettem ám, hanem a minőségére :-)

És az ára.... Legye... Csak most... Csak nektek... Csak itt...

40.000 forint?

Igen, nem elírás, tényleg ez az új ára! És még alkudni is lehet ;-)

Üdv: Vasti

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Ha valaki nagyon vágyik egy ilyen kis igazán minőségi "minihifire" (van lemezjátszó bemenet, meg bontható elő-végfok is) , de az árral kapcsolatban más elképzelései vannak, nyugodtan tegyen ám egy ajánlatot! Az nem kerül semmibe ;-)

Ilyen hangdoboz pl. két pár van most az eBay-en (tudom, nem jelet semmit) , az egyik 199$, a másik meg 200$ :-)

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamon Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Felhozom a témát, mert még mindig eladó... A lányaimnak egyszerűen nem kell, akárhogy is próbálom rájuk erőltetni a gyerekszobába ;-) Csak a mobil, meg a BT hangszóró, az kell a mai fiataloknak ;-)

Körbefényképeztem a masinát, itt vannak a képek:

https://drive.google.com/open?id=1PXvl- ... L-9RzvY_Lv

A CD lejátszót kipróbáltam, írott lemezt is pillanatok alatt beolvas, track váltás ide-oda, minden egy pillanat műve.
A magnót sajnos kazetta hiányában nem tudtam kipróbálni, de gondolom túl nagy jelentősége nincs is. Feltételezem róla, hogy még nem is volt használva ;-)

A távirányító egy kicsit karcos, szerintem már ilyen volt - nem emlékszem rá, nem használtam hozzá. De kipróbáltam, jól működik.

A kis hifi és a pár Jamo (meg két akkora vaskos hangszóró kábel, ami a hifi mellé rakott hangdobozokig szépen elér) ára legyen 55.000 forint, de ha valakinek megtetszik, és tesz egy ajánlatot, nem lesz belőle sértődés.

Nagyon kellemes kis holmi ez így együtt, a Jamo hangja szerintem kimondottan jó, és a Denon-nak sincs miért szégyenkeznie ;-)

A személyes átvétel lenne jó, mert ennyi mindent rendesen becsomagolni, és elpostázni, hááát... Zalaegerszegen átvehető, vagy a Zalaegerszeg - Szentgotthárd (- Graz) útvonalon 2-3 hetente ki tudom szállítani :-)

Üdv: Vasti

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Denon D-90 és Jamon Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

A Jamo-ról találtam saját képet: az M3 tetején trónol, éppen összehasonlító teszt folyt, gondolom ;-)
Látszik a mérete, meg kb. az állapota is.
(A régi hozzászólásból a neteset már töröltem, de mire a szöveget is módosítottam, közölte a fórummotor, hogy már nem szerkeszthetem a hozzászólást...)
Csatolmányok
DSCF4684.JPG
DSCF4684.JPG (807.95 KiB) Megtekintve 2723 alkalommal
DSCF4682.JPG
DSCF4682.JPG (781.26 KiB) Megtekintve 2723 alkalommal

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 861
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 308
Tartózkodási hely: Ausztria

Denon D-90 és Jamo Monitor One

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Sziasztok!

Eladó kis hifi rendszerem:
- Denon D-90 torony (rádiós erősítő, CD, magnó)
- Egy pár Jamo Monitor One

Mellékelek egyelőre netes képeket, mert éppen nincsenek elérhető távolságban, az eladás ötlete meg hirtelen jött ;-) Megpróbálom lefényképeztetni valamelyik otthoni családtaggal, amint megvan, felteszem a saját képeket is.

A Denon szép állapotban van, de van néhány hibája: a bekapcsoló gomb kopott egy kicsit, ha a neten kerestek képeket, láthatjátok is, hogy hogyan, sok így járt: festett, nem anyagában színezett a gomb. Illetve a bemenetválasztó gomb kicsit akadozva jár. Én már így vettem, és gondolom az lett a "veszte", hogy az előző tulaj is, hozzám hasonlóan kézzel nyomogatta, mert kartávolságon belül volt, nem távirányítóval kapcsolgatta...
De ennek van jó oldala is: a gyári távirányítója természetesen megvan, és teljesen új állapotú ;-)
A nagyobbik hiba: az egyik szalagkábelről hiányzik az egyik csatlakozó. Szintén így volt már, amikor vettem: ez azt jelenti, hogy vagy a CD-t, vagy a magnót dughatja bele az ember az erősítőbe, egyidőben a kettő nem megy, mert nincs elég csatlakozó.
(A magnóját emlékeim szerint sohasem használtam, és kipróbálni sem tudom kazetta hiányában: de ha sikerül szereznem egyet valahonnan, kipróbálom mindenképpen ;-)

A Jamo Monitor One egy elég ritkának tűnő kis valami, legalábbis alig van róla kép a neten, infó meg talán még kevesebb. Legalább 15 éve nálam van a Denon társaságában, az előlapja szép, a dobozon vannak azért karcok, elég kényes, fekete. Piszok masszív kis cucc, meglepően nehéz is :-)
A hangja szerintem nagyon jó, bár sok összehasonlítási alapom nincs. Egy pár Tannoy M3 van itthon, régebben többször összehasonlítottam őket: a Jamo szerintem jobb, minden szempontból, kivéve a mélyeket, abból azért az M3-nak sokkal több van. De a Jamo után az M3-akat hallgatva sok is, és sokkal élettelenebb, fátyolosabb hangú az M3: de mivel hangfalon csak akkor hallgatok zenét, amikor "zúzni" akarok, ezért a Tannoy maradt mindig a nappaliban ;-)

Ár: 60.000 forint, természetesen mint minden ár, némileg alkuképes ;-)

Egyben szeretném eladni, és mivel a Jamo az eBay-en ha előfordul, 200$ / 200€ körül szokott lenni + szállítás, a D-90 meg 20.000 forint körül, így kompletten szerintem ennyi reális a kis hifiért.

Postázás - hát, ennyi doboznál nem egyszerű... A személyes átvételnek örülnék, én a Voitsberg (Graz) - Szentgotthárd - Zalaegerszeg útvonalon tudom mozgatni, kisebb-nagyobb kitérőkkel.

Saját képek jönnek, amint kapok, addig két netes kedvcsinálónak :-)

Üdv: Vasti
Csatolmányok
Denon_D-90.jpg
Denon_D-90.jpg (153.31 KiB) Megtekintve 2730 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Komplett rendszerek és több komponens együtt”