Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
21st
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1453
Csatlakozott: 2005.04.02., szomb. 13:28
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: 21st »


HYCC - Hungarian Yellow Car Club

Mi ez, valami taxi szövetség? :taps:
"Nem az a baj, ha hülye vagy, hanem az, ha nem tudsz róla"

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ratman »


...automata váltót,...

Ez elhízott vidéki háziasszonyoknak való

Avatar
LittleL
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2004.07.28., szer. 23:47
Értékelés: 61

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: LittleL »


Ma hoztuk haza a Hondát.
 
Húúú vazze milyen jól megy.
Hát nem hiába 205 lóerős.
Úgy gyorsul mint atom ha odalépek a gázra.
 
Persze csak csínján azért a gázpedállal,
még szokni kell az automata váltót,
egy csomó fokozat van rajta..:
 
ugyebár van P, N, R, ezek szokásosak,
és van 1 -es amit lejtmenetben kell használni,
van 2- , van D3 amit vontatásnál célszerű használni,
és van a D4 - ami a normál vezetést jelenti.
 
Alig fért be itthon a garázsba. :taps:
30 cm hely marad hátul , mert több mint 5 méteres a kocsi.
a Fiat kombi mögött még ilyenkor maradt 1.5 méter hely.
Projektor: Sony VPL -VW100 Előfok: Emotiva UMC-1 Végfok:Rotel RMB-1095 DVD : Sherwood V-768 DVD 2 : Sony DVP-S700 CD: Marantz CD-73 Medialejátszó:Dune HD Base 3.0 Front: Proson Stadium 10 Center/Rear:Proson Stadium 8 Subwoofer:Velodyne SPL 1200 Ultra Videó: Thomson VTH6400 E Kábelek: VanDen Hul C5 The Bay Interconnect, SAL OFC rézkábel, Klotz Interconnect, ProWire komponens Vinyl Player: C.E.C. DB - 6000 + HAMA PA 505 phono előerősítő + Van Den Hul The First interconnect

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Itt egy kép, ez nem az én autóm, mert most nem találom a fényképet, de hasonló.
 
És régi álmom a magyar sárga autótulajdonosok klubjának megalakítása.
 
HYCC - Hungarian Yellow Car Club


Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Tami »


No comment.
- te ulsz benne?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


No comment.
egy ilyen miatt talán elpártolnék az AUDI-tól

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Giraffe »


No comment.
Hát igen ! :taps:
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Vendég

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vendég »


No comment.


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


=Daemiaen,2005 Aug 23 , 15:33] Az Audi A4 jelenleg futó sorozata viszont alig egy éve van a piacon.

Az csak modellfrissítés. Ilyenen átesett már az IS is egy-másfél éve és a Merci C is. A jelenleg futó A4-es a 2000-es változat külső és belső felfrissítése.
 
Ilyen alapon a 2000-es A4-es meg a 1995-ös felfrissítése, mert azóta van A4
 
az új A4 azért igencsak más mint az előd, annyira biztos mint a 3-as BMW, vagy Merci C osztály utolsó verziói az elődjüknél....
 
a Lexus ellen sztem a kevésbé ismertsége is szól, a közember fejében a Merci meg a BMW és persze az AUDI az autó az Opelhez, Fordhoz, VW-hez képest, pedig ezeknek a gyáraknak is van felsőbb kategóriás autója...
a japán átlagautógyárak luxus (vagy talán inkább amerikai piacra szánt?) márkái: Lexus, Acura, Infinity sokkal kevésbé ismert mint az európai gyárak bálna modelljei.

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Giraffe
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2005.04.12., kedd 13:27
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Giraffe »


. . . Azt elárulnád, mi a Lexus stílusa? Mert szerintem semmi, és többek között emiatt áll nagyon rosszul a márka a tradíciókra és stílusra valóban fogékony Európában.

Ezt én is így gondolom ! :taps:
TV: Samsung 60D6500; Erősítő: házimozi : Pioneer VSX D912; sztereó : Quad 405; Heed Obelisk Si + X2; DVD: Pioneer DV668AV; DAC: Heed Dactilus; Hivox Lupus; Hangfal: Acoustic Energy Aegis EVO 3 és EVO 1 + center; Deck: Aiwa AD-R450; CD: Pioneer PD 6700; Hálózati szűrő: Belkin SurgeMaster SurgePro - Maximum Serie; Kábelek: Neotech, AudioLink, RG59

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Lexusnál monjuk ijjet neem
Mert ott a vásárló kapja a hibásat. :taps:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Bocs a lemaradt!
 
de a topik elején írtam hogy engem nem feltétlenül kell komolyan venni a témában mer baromi elfogult vagyok. Kell valami ellenpont a sok VW meg merci fan elenében. Mondjuk láttam már Bently-t kalapáccsal javító embert a genfi aszalon megnyitó előtt hogy be lehessen zárni legalább az ajtaját. Félrevart bőrhuzatot a csúcsmercin szintén ott... /Videók megvannak/ elég nevetséges látvány...
 
Lexusnál monjuk ijjet neem

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Több képet nem rakok fel mer azon béna Bently meg Aston M meg BMW meg Ferrari meg Viper RR vannak csupa béna gép
Ezt most komolyan mondod? Csak mert épp most akartam beírni, hogy a Galéria/Saját készítésű képek - van élet a hifin túl is topicba tettem fel pár képet, az 5 hetes Londoni utazásom képeiből.
Gondoltam ha a luxus fogalmát keresitek (ami persze marha szubjektív), akkor ott van pár kép, ami szerintem kimeríti a tárgykört. Azok szerintem az IGAZI luxusautók (és van pár sportautó is). Az átlagautók luxusváltozatai (és azokhoz képest a Lexus LS, meg az S Merci és XJ Jaguar is átlagautó), azok a tucatáruk (Golf, Astra) közüli kiemelkedésre jók. De ami eredetileg a Luxusautó fogalma lehetett, az a Rolls Royce, Bentley, és satöbbi körül lehet. Szerintem. De ez olyan nehéz, hogy leírni is alig lehet.

Nem hiszem, hogy komolyan lebénázta volna azokat a kocsikat.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
D-O-M-I
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1415
Csatlakozott: 2004.10.01., pén. 21:33
Értékelés: 137
Tartózkodási hely: Budapest

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: D-O-M-I »


Több képet nem rakok fel mer azon béna Bently meg Aston M meg BMW meg Ferrari meg Viper RR vannak csupa béna gép
Ezt most komolyan mondod? Csak mert épp most akartam beírni, hogy a Galéria/Saját készítésű képek - van élet a hifin túl is topicba tettem fel pár képet, az 5 hetes Londoni utazásom képeiből.
Gondoltam ha a luxus fogalmát keresitek (ami persze marha szubjektív), akkor ott van pár kép, ami szerintem kimeríti a tárgykört. Azok szerintem az IGAZI luxusautók (és van pár sportautó is). Az átlagautók luxusváltozatai (és azokhoz képest a Lexus LS, meg az S Merci és XJ Jaguar is átlagautó), azok a tucatáruk (Golf, Astra) közüli kiemelkedésre jók. De ami eredetileg a Luxusautó fogalma lehetett, az a Rolls Royce, Bentley, és satöbbi körül lehet. Szerintem. De ez olyan nehéz, hogy leírni is alig lehet.
AV: Onkyo TX-RZ1100 / AQ NRG2; TV: Samsung UE75RU7102 / AQ Chocolate; Front: Focal Chorus 826 V / AQ Rocket33; Center: Focal Chorus CC800 V / AQ Rocket88; Surround: Focal Chorus 806 V; Sub: Dali SUB E-12F / AQ NRG-X3 / AQ Boxer; CD: Denon DCD-635 / AQ Tower; HTPC / AQ Cinnamon

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Több képet nem rakok fel mer azon béna Bently meg Aston M meg BMW meg Ferrari meg Viper RR vannak csupa béna gép
 
Na a lényeg: nekem nagyon bejött mégha nem is sok vele egy kategóriás gépet vezettem.
 
Ja nekem is feltűnt: már prospektusokat írhatnkék róla de nekem ilyen és pont.
 
Jut eszembe egy Spataki ismerősömnek pont van egy ilyen gépe. Aki ismerős arra tudja kire gondolok mer nem sok LS szaladgál ottan. Mondjuk még arra is lehet esély ha arra jársz megbeszélünk vele egy kört hátha szakít rá pár percet. Bár pár perc tapasztalattól nem biztos hogy hívő leszel mint én neked venni kell egyet!
 
ÁÁ mennem kell már megint..........

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Ez se a személyzeti parkoló...
:taps:
 
Látod, a Merci sem hivalkodóbb a Lexusnál vagy fordítva. Szerintem a hivalkodást mindenki maga "intézi" a saját kocsiján.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ez se a személyzeti parkoló...


Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Várjá ne mozdulj mingyá feldobok most készült képet de megyek ebédelni mostan.....
Maradok, maradok. Jóétvágyat!
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »

Várjá ne mozdulj mingyá feldobok most készült képet de megyek ebédelni mostan.....

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Ezt valami prospektusból nézted? Mert nagyon nem vélemény, inkább reklám szaga van.
Hát nem minden nap járok LS 430-al ha erre vagy kíváncsi!

Há' mér'? Pedig hitelre is biztos megvehető. :taps:
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »


Ezt valami prospektusból nézted? Mert nagyon nem vélemény, inkább reklám szaga van.
Hát nem minden nap járok LS 430-al ha erre vagy kíváncsi!

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Aszondjátok nincs stílusa unalmas szerintem meg funkcionálisan tökéletes. Letisztult nem hivalkodó formaterv kis légellenállással nem kel neki több azt tükrözi amilyen... Ja és amit fent írtam az is egy stílus sőtt szeretni is lehet.
Amúgy tizen-huszon-harminc milláért azért már ne csak funkcionális legyen... Persze hivalkodó semmiképp sem, de azzal szeretném ezt lezárni, hogy egy Lexus és az azt vezető ember is tud ám hivalkodónak látszani.
 
Azt elárulnád, mi a Lexus stílusa? Mert szerintem semmi, és többek között emiatt áll nagyon rosszul a márka a tradíciókra és stílusra valóban fogékony Európában.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Egy LS-ben nem az autóra figyelsz szinte már az útra sem annyira a kezed alá dolgozik, diszkréten teszi a dolgát. Baromi kényelmes... az úton lelkiekben felkészülsz a következő üzleti tárgyalásra... nézed a tájat... nincs kedved káromkodni nyomulni mint barom szinte megnyugtat amikor hajtod ez is adhatja valakinek a luxus érzetet nem kell hozzá még csicsás vagy gicses belső de még futurisztikus formaterv sem. .
Ezt valami prospektusból nézted? Mert nagyon nem vélemény, inkább reklám szaga van.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Avatar
Sysco
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: 2004.02.19., csüt. 10:02
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Sysco »

Egy LS-ben nem az autóra figyelsz szinte már az útra sem annyira a kezed alá dolgozik, diszkréten teszi a dolgát. Baromi kényelmes... az úton lelkiekben felkészülsz a következő üzleti tárgyalásra... nézed a tájat... nincs kedved káromkodni nyomulni mint barom szinte megnyugtat amikor hajtod ez is adhatja valakinek a luxus érzetet nem kell hozzá még csicsás vagy gicses belső de még futurisztikus formaterv sem. . Mondjuk mellé jól jöhet valami veszett élményautó hétvégére de a mindennapokra ez a tuti egy millás menedzsernek, üzletembernek... Aszondjátok nincs stílusa unalmas szerintem meg funkcionálisan tökéletes. Letisztult nem hivalkodó formaterv kis légellenállással nem kel neki több azt tükrözi amilyen... Ja és amit fent írtam az is egy stílus sőtt szeretni is lehet.

Avatar
Daemiaen
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1030
Csatlakozott: 2005.01.26., szer. 10:12
Értékelés: 0

Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Daemiaen »


Az LS egy kiváló kocsi, mellesleg hivatalosan a legcsendesebb autó a világon, de kívül-belül olyan unalmas, hogy még. Luxus autót stílus nélkül viszont nem lehet eladni, legalább is Európában nem. 
Ezen kívül a Lexust ( és általában a japán kocsikat ) nem lehet olyan kifinomúltan személyre szabni, mint egy BMW-t vagy Mercedest, amelyekhez 8-10 oldalas extralistát ad a gyártó.

Van aki hivalkodni akar az autójával és van akinek erre már nincs szüksége az utóbbiak veszik a Lexust. Szerintem az LS vásárlókörének nem kell extra légterelő hátra felárért :taps: elég a ML hifi Mócártal...
Ha lesz időm kifejtem mire gondolok de sajna menneemkeeeel........

Most már a Mercivel, Audival, BMW-vel sem lehet nagyon hivalkodni, annyi van belőlök.
 
Mondjuk hivalkodásból kocsit venni... Én szeretetből teszem.
"When I was doing The Bridges of Madison County, I said to myself, this romantic stuff is really tough. I can't wait to get back to shooting and killing."

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”