Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Online vásárlás külföldről

Gógyimogyi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2019.11.19., kedd 20:57
Értékelés: 28
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Trinasty

Hozzászólás Szerző: Gógyimogyi »

Nagyon jó ez a topik! Megosztom én is a pozitív tapasztalatomat a https://trinasty.sk/ webshoppal kapcsolatban.
Innen rendeltem egy Klipsch RP-450C-et tavaly júniusban. Azért rendeltem tőlük, mert Magyarországon már nem volt kapható, kifutott. A kisebbik centerből volt még egy, de az használt volt (pedig újként árulták és én is úgy vettem, hogy új legyen), így visszaküldtem és utána találtam rá a trinasty-re, náluk viszont csak a 450C volt, így ezt kellett megvennem, hogy meg legyen a surround cseresznye Klipsch RP hangfalakból. Nagyon segítőkészek voltak, emailben (angolul) megbeszéltük mennyi a szállítás, kértem őket, hogy nézzék meg, hogy tényleg gyári, kifogástalan állapotban van és megnézték nekem. Biztosra akartam menni, mert addigra itthon már 3x kaptam úgy Klipsch hangfalat online rendelés során, hogy nem volt tökéletes állapotban. Volt már minden: karcos, poros külső, rozsdás csavarral, mélynyomó behorpadt membránnal.
Igaz, nem az ár miatt rendeltem tőlük, de még szállítással is olcsóbb lett a vége mint itthonról ingyen szállítással, ha lehetett volna még kapni.

Online
Avatar
andarson
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 473
Csatlakozott: 2011.07.17., vas. 16:04
Értékelés: 523
Tartózkodási hely: Érd

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: andarson »

sandris73 írta:
2019.08.30., pén. 15:57
Sziasztok!
Segítségetek kérném!
Ebay - hangsugárzó vásárlás Angliából, magánszemélytől, elég magas értékben, Paypal fizetés.
Jelenleg kell bármilyen plusz költségre számítani - a vételáron, szállítási díjon felül? (vám, áfa, egyébre gondoltam)
A szállítást a Zsófutárra bízom, úgy néz ki.
Előre is köszönöm a hozzáértők véleményét!
András
Szia,
Anglia, egyelőre még, uniós tag, így vám nem merül fel, ill. ÁFA fizetési kötelezettség sem fog felmerülni Mo-n. Ha kereskedőtől vásárolnál, vagy aki angliában VAT alany akkor ő rárakné a vételárra az angol ÁFA kulcsot.

Brexit után viszont már az előző mondataim nem biztos hogy megállják a helyüket...
Linn Majik DS
Dual 1219 - Sumiko Blue point no.3 Lo
Forté Audio Model 40 - Forté Audio Model 4
JBL 4333

Avatar
sandris73
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2012.03.23., pén. 05:54
Értékelés: 186

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: sandris73 »

Sziasztok!
Segítségetek kérném!
Ebay - hangsugárzó vásárlás Angliából, magánszemélytől, elég magas értékben, Paypal fizetés.
Jelenleg kell bármilyen plusz költségre számítani - a vételáron, szállítási díjon felül? (vám, áfa, egyébre gondoltam)
A szállítást a Zsófutárra bízom, úgy néz ki.
Előre is köszönöm a hozzáértők véleményét!
András

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

pali923 írta:
2019.08.11., vas. 10:32
Aszpirin írta:
2019.08.10., szomb. 12:59
Szóval ha Royal Mail-es a küldeményed, akkor ne csodálkozz... szerintem ahhoz képest a Magyar Posta szolgáltatásai is fényévekre vannak (előre).
Ilyet eddig még soha nem olvastam, és a saját tapasztalataim is ellentmondanak ennek. Gyorsabban ideértek eddig az Angliában feladott csomagok, mintha országon belül jönnének.

Olyanról viszont már ezer helyen olvastam, hogy a magyar királyi posta valamelyik elosztójáig elér a csomag, aztán onnan nyoma veszik. Éppen tegnap írta valaki egy másik fórumon, hogy majd egy hónapja bejött az országba a csomagja valahonnan Kínából (látszik a nyomkövetőben), magyarországi hollétéről viszont nincs semmi információ, vélhetően már nem is lesz. Szóval szerintem sokkal közelebb van az a fekete lyuk, mint gondolnád. Sajnos.
Én nem olvasás alapján írtam ezeket, hanem saját hosszú évek tapasztalaiból. Ha a Te tapasztalatod ezzel nem egyezik, akkor sokkal szerecsésebb vagy, mint én.

Az fölöttébb fura, hogy miközben A Deutsche Post-tal minden megjött (értsd: MINDEN, a nem könyveltek, nem nyomonkövethetők is), aközben a Royal Mail-lel volt év, hogy három cuccnak is nyoma veszett (nem nyomonkövethető, persze). De persze ők a nyugatiak, csakis a Magyar Posta lehet a hibás. Egyébként - olvass bele angol fórumokra, ők hogyan vélekednek a Royal Mail-ről.

(megjegyzem, kínából volt hogy nekem sem érkezett meg soha ébayen rendelt cucc, de elég volt csak írnom a kínainak, azonnal küldött egy másikat. Ők valahogy hozzá vannak szokva, hogy néha nem érkeznek meg a cuccaik).
Egy fuvarszervező cégnél dolgozó jóbarátom szerint van egyébként egy "fekete lyuk" valóban a budapesti reptéren, a repülővel érkező csomagok/áruk esetében, még mielőtt a csomag a vámhoz érne vagy a Posta rá tudná tenni a kezét a küldeményre... de amiről beszéltem, azok szárazföldi küldemények voltak mind)

"Gyorsabban ideérnek Angliából, mint országon belül" - ugyan! Hol laksz, ha szabad kérdeznem? Mert nálam az elmúlt év tapasztalata az, hogy MPL-lel (másnéven: postacsomag) még tanyáról tanyára is max. 3 nap. De volt olyan, hogy Székesfehérváron feladott csomag, budapesti csomagautomatába címezve 14 óra alatt érkezett meg. Este fél7-kor adták fel Székesfehérváron és reggel fél9-kor kaptam az üzenetet, hogy kivehető. És ez egy teljesen normál csomag volt. Közben meg olyan részletes csomagkövetést sehol egyetlen nagy speditőrcégnél sem látsz, mint a Magyar Posta honlapján a nyomkövető által adott. Lásd melléelt képenyőfotó. Ennyire "szar" a magyar posta.
És egyébként is: szerinted a Royal Mail-lel feladott cuccot itthon ki kézbesíti neked? Megsügom: a Magyar Posta. Ja, biztos ők látják, hogy Angliában adták fel, akkor sokkal gyorsabbak lesznek hirtelen...
Csatolmányok
63E30EA0-C34B-4A12-B473-F3F2001FCBC1.png
63E30EA0-C34B-4A12-B473-F3F2001FCBC1.png (444.46 KiB) Megtekintve 6893 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Aszpirin írta:
2019.08.10., szomb. 12:59
Szóval ha Royal Mail-es a küldeményed, akkor ne csodálkozz... szerintem ahhoz képest a Magyar Posta szolgáltatásai is fényévekre vannak (előre).
Ilyet eddig még soha nem olvastam, és a saját tapasztalataim is ellentmondanak ennek. Gyorsabban ideértek eddig az Angliában feladott csomagok, mintha országon belül jönnének.

Olyanról viszont már ezer helyen olvastam, hogy a magyar királyi posta valamelyik elosztójáig elér a csomag, aztán onnan nyoma veszik. Éppen tegnap írta valaki egy másik fórumon, hogy majd egy hónapja bejött az országba a csomagja valahonnan Kínából (látszik a nyomkövetőben), magyarországi hollétéről viszont nincs semmi információ, vélhetően már nem is lesz. Szóval szerintem sokkal közelebb van az a fekete lyuk, mint gondolnád. Sajnos.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

greenbio írta:
2019.08.10., szomb. 11:51
sziasztok!

mostanában (mondjuk év elejétől) a Discogs-es rendeléseim nagyon lassan jönnek bárhonnan pl. Hollandiából, UK-ból, de akár Németországból is. volt ami soha nem is érkezett meg. hasonló tapasztala van valakinek? minek köszönhető ez?
köszi üdv
Nem Discogs, hanem általában:
A Royal Mail szerintem kritikán aluli, és nem is csak mostanában. Nekem két küldeményem is soha nem érkezett meg, ami az angol királyi postával lett feladva. Szerencsére nem volt nagy érték, pár fontos darabok voltak (pl. spéci, fi:zi’k nyergekre szerelhető, egy mozdulattal leszedhetó hátsó biciklilámpa). Szóval ha Royal Mail-es a küldeményed, akkor ne csodálkozz... szerintem ahhoz képest a Magyar Posta szolgáltatásai is fényévekre vannak (előre).
Nagyobb darabot utoljára tavaly rendeltem az UK-ból, a kb 30 kilós SUB-om jött onnan DPD-vel, az viszonylag normális volt (kb 5 nap alatt ért haza feladástól számítva). Utána UHD BD-ket rendeltem háromszor is, azokra sokat (heteket) vártam, de nem voltak követhetők, azt sem tudom, mivel küldték (csak megkaptam őket bedobva a kerítésem mögött), és azt sem, hogy kin múlott.
Ha lehet, “intl. signed for” vagy bármilyen követhető opcióval rendeld a cuccot onnan, ne standard shippinggel, vagy legalábbis kérdezz rá, hogy adnak-e használható követőkódot.

Németországból nekem egyelőre minden időben megjött (szinte kizárólag Deutsche Post/DHL, 3-4 nap a feladástól).

Aztán, hogy a Discogs-szal mi a helyzet, nem tudom sajnos, de ez nem a Discogs-on múlik szvsz.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: greenbio »

sziasztok!

mostanában (mondjuk év elejétől) a Discogs-es rendeléseim nagyon lassan jönnek bárhonnan pl. Hollandiából, UK-ból, de akár Németországból is. volt ami soha nem is érkezett meg. hasonló tapasztala van valakinek? minek köszönhető ez?
köszi üdv

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »

Honnan jössz Ati, mekkora járművel? Hátha befér :cheers1:

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »

bordor írta:
2019.07.23., kedd 07:34
Angliában személyes átvételben tudna valaki segíteni? Köszönöm.
Természetesen nem ingyen.

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »

Angliában személyes átvételben tudna valaki segíteni? Köszönöm.

Online
Avatar
vazze
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1664
Csatlakozott: 2013.08.01., csüt. 20:57
Értékelés: 1287

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: vazze »

bitrograde írta:
2019.05.02., csüt. 12:04
Akad fórumtársunk Svédországban, aki egy vásárlásban segítségemre tudna lenni?
Köszönettel: btrgrd
Meglehet ;)
viewtopic.php?f=103&t=131959
 Munkaidőben vagyok, ráérek :-]

Avatar
Speedy Gonzales
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 744
Csatlakozott: 2007.06.21., csüt. 20:49
Értékelés: 207
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Speedy Gonzales »

Az itt hirdetett Audio Note DAC-omat szeretném feltenni ebay-re (angolra). Ha valaki jártas benne, jól jönne a segítsége. Itthon csak elkótyavetyélni lehet(ne), hátha ott nagyobb sikerrel járnék. gondolkodik.gif
Philips Cd950 - Audio Note C - TMP Ant DAC SE - 47Lab Stratos - Audion Silver Night KT90 SE - Kondo - Contrast Audio Model One AS-3 Reference

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Akad fórumtársunk Svédországban, aki egy vásárlásban segítségemre tudna lenni?
Köszönettel: btrgrd
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: scaurus »

d.janos írta:
2019.04.04., csüt. 18:56
Német ebayről vennék terméket, de az eladó nem igazán hajlandó külföldre küldeni, így egy német címre kérném. Van egy weboldal, amit most nem találok, amelyen keresztül egy németországi címre küldheti az eladó a terméket és a cég onnan küldi az itthoni címre (több eu-s ország esetén is megadható az adott országban lévő raktárcím).
Tudnátok segíteni, melyik oldal ez ? Köszönöm.
Nem tudom, hogy Te mire/melyikre gondolsz.
DE
A "package forwarding"+"Germany" kifejezésekre keresve vannak találatok ilyen szolgáltatásokra.
(Azért nem írok konkrétat, mert németországit egyet nem ismerek, úgyhogy csak saját felelősségre.)
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Online
Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: d.janos »

Német ebayről vennék terméket, de az eladó nem igazán hajlandó külföldre küldeni, így egy német címre kérném. Van egy weboldal, amit most nem találok, amelyen keresztül egy németországi címre küldheti az eladó a terméket és a cég onnan küldi az itthoni címre (több eu-s ország esetén is megadható az adott országban lévő raktárcím).
Tudnátok segíteni, melyik oldal ez ? Köszönöm.
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 09:09
tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 09:06
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 09:04


Igen van, mar benne is volt a kosarba de a vegen kiirta, hogy ezt nem tudom megvenni, vagy valasszak mas cimet vagy vegyem ki a kosarbol.
Sajna ez előfordul-bízzunk benne hogy változtat az állásponton.
Addig is koszonom es remelem valtoztat rajta. :)
Jó hírek!Ezt a választ kaptam:
Képernyőfelvétel (23)_LI.jpg
Képernyőfelvétel (23)_LI.jpg (222.36 KiB) Megtekintve 7307 alkalommal
Tehát azt mondja rendben.Rákérdezek hogyan megy a dolog.Mi az Amazonos felhasználóneved?Küldd át priviben és megadom neki a továbbiakhoz.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 09:06
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 09:04
tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 09:00


Hali
Nincs mit, nem nagy dolog-kíváncsi vagyok a válaszra.Egyébként van Amazonos reg-ed?Tehát ha postázza Szlovákiába akkor meg tudod venni tőle közvetlenül?
Igen van, mar benne is volt a kosarba de a vegen kiirta, hogy ezt nem tudom megvenni, vagy valasszak mas cimet vagy vegyem ki a kosarbol.
Sajna ez előfordul-bízzunk benne hogy változtat az állásponton.
Addig is koszonom es remelem valtoztat rajta. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 09:04
tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 09:00
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:46


Aztaaaa, ez hihetetlen milyen gyorsan ment. :) Slovakia es Somorja (Šamorín, 931 01) nevu varos ha elkuldi akkor elkuldom neked privatban a pontos cimet. Koszi igen rendes vagy es gyors. :)
Hali
Nincs mit, nem nagy dolog-kíváncsi vagyok a válaszra.Egyébként van Amazonos reg-ed?Tehát ha postázza Szlovákiába akkor meg tudod venni tőle közvetlenül?
Igen van, mar benne is volt a kosarba de a vegen kiirta, hogy ezt nem tudom megvenni, vagy valasszak mas cimet vagy vegyem ki a kosarbol.
Sajna ez előfordul-bízzunk benne hogy változtat az állásponton.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 09:00
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:46
tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 08:42


Rákérdeztem.Pontosan hová is kellene postázni? Nekem Szlovákia remlik.
Aztaaaa, ez hihetetlen milyen gyorsan ment. :) Slovakia es Somorja (Šamorín, 931 01) nevu varos ha elkuldi akkor elkuldom neked privatban a pontos cimet. Koszi igen rendes vagy es gyors. :)
Hali
Nincs mit, nem nagy dolog-kíváncsi vagyok a válaszra.Egyébként van Amazonos reg-ed?Tehát ha postázza Szlovákiába akkor meg tudod venni tőle közvetlenül?
Igen van, mar benne is volt a kosarba de a vegen kiirta, hogy ezt nem tudom megvenni, vagy valasszak mas cimet vagy vegyem ki a kosarbol.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:46
tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 08:42
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:30
Hi valaki tudna abban segiteni, hogy az illetovel megbeszelni, hogy megis kuldjon kulfoldre termeket es ne csak angliaba? Vagy ha esetleg valaki aki angliaban el es a cimere elkudeni es o nekem postazna? Persze az anyagiakat en alnam mind. Errol a termekrol lenne szo: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00 ... GLYF&psc=1
Rákérdeztem.Pontosan hová is kellene postázni? Nekem Szlovákia remlik.
Aztaaaa, ez hihetetlen milyen gyorsan ment. :) Slovakia es Somorja (Šamorín, 931 01) nevu varos ha elkuldi akkor elkuldom neked privatban a pontos cimet. Koszi igen rendes vagy es gyors. :)
Hali
Nincs mit, nem nagy dolog-kíváncsi vagyok a válaszra.Egyébként van Amazonos reg-ed?Tehát ha postázza Szlovákiába akkor meg tudod venni tőle közvetlenül?
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

tonee73 írta:
2019.03.14., csüt. 08:42
tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:30
Hi valaki tudna abban segiteni, hogy az illetovel megbeszelni, hogy megis kuldjon kulfoldre termeket es ne csak angliaba? Vagy ha esetleg valaki aki angliaban el es a cimere elkudeni es o nekem postazna? Persze az anyagiakat en alnam mind. Errol a termekrol lenne szo: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00 ... GLYF&psc=1
Rákérdeztem.Pontosan hová is kellene postázni? Nekem Szlovákia remlik.
Aztaaaa, ez hihetetlen milyen gyorsan ment. :) Slovakia es Somorja (Šamorín, 931 01) nevu varos ha elkuldi akkor elkuldom neked privatban a pontos cimet. Koszi igen rendes vagy es gyors. :)
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

tottyi írta:
2019.03.14., csüt. 08:30
Hi valaki tudna abban segiteni, hogy az illetovel megbeszelni, hogy megis kuldjon kulfoldre termeket es ne csak angliaba? Vagy ha esetleg valaki aki angliaban el es a cimere elkudeni es o nekem postazna? Persze az anyagiakat en alnam mind. Errol a termekrol lenne szo: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00 ... GLYF&psc=1
Rákérdeztem.Pontosan hová is kellene postázni? Nekem Szlovákia remlik.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Online
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hi valaki tudna abban segiteni, hogy az illetovel megbeszelni, hogy megis kuldjon kulfoldre termeket es ne csak angliaba? Vagy ha esetleg valaki aki angliaban el es a cimere elkudeni es o nekem postazna? Persze az anyagiakat en alnam mind. Errol a termekrol lenne szo: https://www.amazon.co.uk/gp/product/B00 ... GLYF&psc=1
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Online
Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Hátha.

Kedves Fórumtársak, tudna esetleg valaki segíteni "local pick-up"-ban Németországban; Jénában, vagy Ringgau-ban.

Nem postáz, nem csomagol, futárt sem fogad egyik sem, hiába könyörgök... :smile51: gondolkodik.gif

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”