Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
https://avxforum.hu/forum/viewtopic.php?f=100&t=199327
---
Felhívjuk minden kedves hirdető fórumtársunk figyelmét, hogy a fórumszabályzat adásvételi alfórumáról szóló fejezete kiegészült az 5.8.15-ös ponttal, amelynek értelmében a meghirdetett áruk előélete visszakövethetőségének érdekében szabályosan feladott eladási hirdetéseket ill. hirdetési topikokat 2024.04.20-ától kezdve nem törlünk, az ezirányú kéréseket a moderátorok nem teljesítik.
Továbbá a 4. fejezet kiegészült a támogató tag fogalmával, valamint az új, 4.9-4.11-es pontok által szabályozott fizetett szolgáltatás fogalom definíciójával.
A szabályzat verziószáma egyúttal 3.1-re változott. A fórumszabályzat változásáról mindenkit külön-külön is értesítettünk.

Yellowtec Puc2 Dac transzport

Lezárt
Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: Yellowtec Puc2 Dac transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Még mindig keresem :rolleyes:

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: Yellowtec Puc2 Dac transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Még mindig kerestetik. Lepjen valaki meg vele :)

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: Yellowtec PUC2 DAC transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Akkor plusz még egy érv a PUC2 mellett. Kár, hogy előzőleg már eladtad. De csak akad egy számomra is.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Yellowtec PUC2 DAC transzport

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

PZoli írta:
2019.04.27., szomb. 17:41
...hogy Bladelius USB-DAC-ot is lelépte, ez új.
Saját tapasztalat, én azt cseréltem a PUC2-re. Külső lineáris táppal vagy anélkül, a PUC2 jobb volt.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: Yellowtec PUC2 DAC transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Azt tudom, hogy egy kiváló transzport, plusz nekem A/D-nak is kellene, de hogy Bladelius USB-DAC-ot is lelépte, ez új. A Lite sajna ezeket mind egyben nem tudja teljesíteni, így az kiesett. Már megint tűt keresek szénakazalban...
bitrograde írta:
2019.04.27., szomb. 17:09
Belgiumban láttam legközelebb, de ez a Lite-változat. Nekem is volt, az enyém Romániába kelt el, mert a kutya nem ismerte (és így nem kereste) ezt a kiváló készüléket, miközben a Bladelius USB-DAC-okat, amiket simán lelépett, úgy vitték, mint a cukrot.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Yellowtec PUC2 DAC transzport

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Belgiumban láttam legközelebb, de ez a Lite-változat. Nekem is volt, az enyém Romániába kelt el, mert a kutya nem ismerte (és így nem kereste) ezt a kiváló készüléket, miközben a Bladelius USB-DAC-okat, amiket simán lelépett, úgy vitték, mint a cukrot.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: Yellowtec PUC2 DAC transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Még mindig kerestetik egy Yellowtec PUC2 DAC / transzport.

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Yellowtec Puc2 Dac transzport

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Keresek Yellowtec PUC2 DAC / transzportot. Ha valakinél lenne egy eladó példány, kérem jelezze. Köszönöm.

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek (keres)”