Megkérünk mindenkit, hogy a topikokkal kapcsolatos kéréseiteket, mint hirdetés újbóli megnyitása, cím javítás, stb... NE privát üzenet formájában jelezzétek, hanem a jelentés gomb használatával!
Köszi!

(A jelenetéseket minden moderátor és adminisztrátor látja, így a kéréseitek hamarabb teljesítésre kerülnek)

Hálózati audio lejátszók

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1569

Re: Hálózati audio lejátszók

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2019.08.02., pén. 17:13

warsong írta:
2019.08.02., pén. 16:25

Megnéztem ezt a három ajánlott eszközt amit mondtatok, és megnéztem a külföldi véleményeket , illetve kategóriákat is . Ahogy néztem 200k ig bezárólag a bluesound node 2i, és auralic aries Mini a két legjobb eszköz , ezek közül szeretnék dönteni. Először is kiváncsi lennék szerinted mik az erősségeik ,hátrányaik egymással szemben. Igazából 4 dolog a legfontosabb számomra ,és amelyik ezeket jobban kielégíti azt fogom választani a kettő közül. Egyik a hangminoseg nyilván, melyik tudja jobban átvinni a kapott TIDAL és spotify hangminőséget ,melyik dolgozza fel jobban, a chord Mojo ra. A másik hogy ios vagy android al lehessen vezérelni teljes mértékben , és atomstabil legyen az adott applikácio , ne legyen szarakodas , lassulás , fagyás, semmi, és ezek mellett folyamatosan fejlesszék , törődjenek a software részével . Távirányító van gyárilag valamelyikhez,vagy külön beszerezhető a gyártótól ? Illetve lineáris táp van a bluesound ba? Mert néztem az aries Mini hez van külön . De az elszomorít hogy 80k... és elvileg nélküle elég gyenge a produkciója, száraz hűvös ,érdektelen . És ez a hang jellemzes olyan forrásból jött ahol még nem is a belső dac szólt hanem külső volt rákötve , és így is nagyon sokat számított aries-nél a lineáris táp. Igazából ha ez így van ez eldöntötte szinte hogy node 2i lesz, mert 280 at nem adok ki érte az bizisten,ha már gyárilag nem tudták normálisan megcsinalni 190k ért .
Nekem is van Auralicom, igaz nem a Mini, ez (Aries LE) ráadásul csak futómű, nincs benne DAC. Van hozzá lineáris táp is, kétségtelenül jobb vele, de a különbség azért nem annyira eget verő, mint ahogy azt írod. Normálisan meg van az csinálva, de az árában nincs benne egy lineáris táp (pláne egy jóféle), nem is lehet annyiért, Te is tudod, egyik hasonló árfekvésűben sincs. Ha úgy nézzük, persze nem kevés a 190e Ft, de azt tudomásul kell venni, hogy ezek (az enyémet is belevéve, pedig az azért drágább) belépő szintű gépek.
Elég kicsi a valószínűsége (de nem lehetetlen), hogy a Node2i jobb az Auralicnál, mint futómű.
Furutech e-TP60E | Auralic Aries LE + Sbooster PSU | Heed Obelisk DT | Heed Obelisk DA | Heed Obelisk Si3 + X2 | Heed Enigma 5 | SOL Kolibri Tribalstorm állványokon | DIY kábelezés

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 2

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 16:25

-KP- írta:
2019.08.02., pén. 13:59
warsong írta:
2019.08.02., pén. 13:15
Nekem segíts inkább minthogy veszekedtek a semmin :) de utána ezek szívesen , csak mondjatok Hálózati készülékeket 200k-ig (új).
Auralic Aries Mini
Cocktail Audio (személyesen nem ismerem, de abban biztos lehetsz, hogy a Limar nem árul gagyit)
állítólag jó az a Bluesound, nekem annyira nem szimpi, de sose használtam még ilyet.
használtan Linn Sneaky DS

Nekem a Sneaky DS és az Auralic Mini a favoritom 200 ezer alatt/körül. De ez csak egyéni vélemény.

De nálad kissé nagyobb a variációs lehetőség, mivel már van egy Chord Mojo-d. Neked elvileg még opció is lehet egy hálózati futómű, ami nem végez d/a konverziót és akkor ezt rábíznád a Chord-ra. Pl. Sonore Microrendu, Sotm SMS-200 bár ott nem vagyok biztos, hogy működik a Tidal, Spotify pc nélkül, ha egyáltalán működik. Vagy elmozdulsz az audio pc irányba és arról eteted a chord-ot. De 200 ezerből nem tudom milyen audio pc-t lehet venni, mert itt a fórumon elég horror áron mennek.

Ami még opció lehet, ha eladod a készülékeidet és kiváltod őket egy készülékkel. Ilyen lehet pl. ami nekem is van, vagy akár egy Hegel H160 stb. Ezek olyan készülékek / erősítők, amik hálózati lejátszók is egyben. Ezzel megúszod a készülék és a kábel rengeteget és hangilag is igen jók.

Megnéztem ezt a három ajánlott eszközt amit mondtatok, és megnéztem a külföldi véleményeket , illetve kategóriákat is . Ahogy néztem 200k ig bezárólag a bluesound node 2i, és auralic aries Mini a két legjobb eszköz , ezek közül szeretnék dönteni. Először is kiváncsi lennék szerinted mik az erősségeik ,hátrányaik egymással szemben. Igazából 4 dolog a legfontosabb számomra ,és amelyik ezeket jobban kielégíti azt fogom választani a kettő közül. Egyik a hangminoseg nyilván, melyik tudja jobban átvinni a kapott TIDAL és spotify hangminőséget ,melyik dolgozza fel jobban, a chord Mojo ra. A másik hogy ios vagy android al lehessen vezérelni teljes mértékben , és atomstabil legyen az adott applikácio , ne legyen szarakodas , lassulás , fagyás, semmi, és ezek mellett folyamatosan fejlesszék , törődjenek a software részével . Távirányító van gyárilag valamelyikhez,vagy külön beszerezhető a gyártótól ? Illetve lineáris táp van a bluesound ba? Mert néztem az aries Mini hez van külön . De az elszomorít hogy 80k... és elvileg nélküle elég gyenge a produkciója, száraz hűvös ,érdektelen . És ez a hang jellemzes olyan forrásból jött ahol még nem is a belső dac szólt hanem külső volt rákötve , és így is nagyon sokat számított aries-nél a lineáris táp. Igazából ha ez így van ez eldöntötte szinte hogy node 2i lesz, mert 280 at nem adok ki érte az bizisten,ha már gyárilag nem tudták normálisan megcsinalni 190k ért .

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 886
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.08.02., pén. 16:13

robi20064 írta:
2019.08.02., pén. 15:39
Csak ne ird le egy mondatban a Pio-t meg a hosszu tavu software tamogatast mert itt tobben hangosan felszisszennek majd 😉
O.K., nem is tettem ;)
De ez akkor is egy jó ajánlat
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS Sig. | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Audirvana + Wadia 121 —> PrimaLuna ProLogue Premium —> Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K —> Marantz SR6013 —> LG OLED B7 | Zensor7 + Ikon Vokal2Mk2 + Zensor1 + Alteco C1 + BK Electronics DoubleGem

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 207

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 15:39

Aszpirin írta:
2019.08.02., pén. 15:09
warsong írta:
2019.08.02., pén. 14:23
Kicsit leszűkítem a kört, így erre kérek ajánlásokat . Pc teljesen el akarom hagyni zenehallgatásra . Ezért keresek hálózati lejátszót . Mindenképpen lehessen vezérelni iPad rol vagy androidos telefonról . TIDAL és spotify-t is tudjon. Belső dac meg fejhallgato kimenet nem kell egyáltalán ,mert chord Mojo -val lesz Összekötve ugy is, az 1000%,az fogja a hangminoseget szolgálni . Távirányító nem lenne rosz hozza ,de nem feltétel .Nem tudom hogy optika vagy coax-al érdemesebb itt pl összekötni a Mojo-t egy hálózati lejátszóval de ez mellékes. Na ezeket figyelembe véve kérek készülék ajánlatokat , csak újonnan , 200k ig. Itthoni és európai országokból is rendelek ha úgy van hogy csak onnan beszerezhető egy komoly darab.
Pioneer N-50AE 642€-ért esetleg? Ez szerintem eg nagyon-nagy baráti ajánlat bontatlan cuccra: https://www.elektrowelt24.eu/shop/Netzw ... :6084.html

Nem egy rossz cucc. Mindent tud, amit szeretnél, mondjuk van benne DAC és fejhallgató erősítő is, de nem muszáj azokat használnod :D
A bolt küld Magyarországra, legalábbis én pár éve tőlük vettem az SACD-lejátszómat. e-Mailben lehet megérdeklődni, mennyibe fáj a küldés, emlékeim szerinte teljesen normális árat adtak a küldésre (20€ körül ha jól emlékszem, de tényleg rá kell kérdezni...). Ha ez nem is érdekel, azért nézz körül abban a boltban, néha meglepően jó árakat találsz náluk...
Csak ne ird le egy mondatban a Pio-t meg a hosszu tavu software tamogatast mert itt tobben hangosan felszisszennek majd 😉

Aszpirin
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 886
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2019.08.02., pén. 15:09

warsong írta:
2019.08.02., pén. 14:23
Kicsit leszűkítem a kört, így erre kérek ajánlásokat . Pc teljesen el akarom hagyni zenehallgatásra . Ezért keresek hálózati lejátszót . Mindenképpen lehessen vezérelni iPad rol vagy androidos telefonról . TIDAL és spotify-t is tudjon. Belső dac meg fejhallgato kimenet nem kell egyáltalán ,mert chord Mojo -val lesz Összekötve ugy is, az 1000%,az fogja a hangminoseget szolgálni . Távirányító nem lenne rosz hozza ,de nem feltétel .Nem tudom hogy optika vagy coax-al érdemesebb itt pl összekötni a Mojo-t egy hálózati lejátszóval de ez mellékes. Na ezeket figyelembe véve kérek készülék ajánlatokat , csak újonnan , 200k ig. Itthoni és európai országokból is rendelek ha úgy van hogy csak onnan beszerezhető egy komoly darab.
Pioneer N-50AE 642€-ért esetleg? Ez szerintem eg nagyon-nagy baráti ajánlat bontatlan cuccra: https://www.elektrowelt24.eu/shop/Netzw ... :6084.html

Nem egy rossz cucc. Mindent tud, amit szeretnél, mondjuk van benne DAC és fejhallgató erősítő is, de nem muszáj azokat használnod :D
A bolt küld Magyarországra, legalábbis én pár éve tőlük vettem az SACD-lejátszómat. e-Mailben lehet megérdeklődni, mennyibe fáj a küldés, emlékeim szerinte teljesen normális árat adtak a küldésre (20€ körül ha jól emlékszem, de tényleg rá kell kérdezni...). Ha ez nem is érdekel, azért nézz körül abban a boltban, néha meglepően jó árakat találsz náluk...
  • Thorens 206 + Goldring 2200 + Pointe Record TS Sig. | Linn Unidisk 1.1 | Mac + Audirvana + Wadia 121 —> PrimaLuna ProLogue Premium —> Audio Physic Classic 10
  • Oppo 203 | AppleTV 4K —> Marantz SR6013 —> LG OLED B7 | Zensor7 + Ikon Vokal2Mk2 + Zensor1 + Alteco C1 + BK Electronics DoubleGem

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 14:23

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 14:09

Esetleg nezd meg a Chord Poly-t is ha mar amugy is van egy Mojo. A Poly pont ahhoz lett tervezve.

https://chordelectronics.co.uk/product/poly/

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 936

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 13:59

warsong írta:
Nekem segíts inkább minthogy veszekedtek a semmin :) de utána ezek szívesen , csak mondjatok Hálózati készülékeket 200k-ig (új).
Auralic Aries Mini
Cocktail Audio (személyesen nem ismerem, de abban biztos lehetsz, hogy a Limar nem árul gagyit)
állítólag jó az a Bluesound, nekem annyira nem szimpi, de sose használtam még ilyet.
használtan Linn Sneaky DS

Nekem a Sneaky DS és az Auralic Mini a favoritom 200 ezer alatt/körül. De ez csak egyéni vélemény.

De nálad kissé nagyobb a variációs lehetőség, mivel már van egy Chord Mojo-d. Neked elvileg még opció is lehet egy hálózati futómű, ami nem végez d/a konverziót és akkor ezt rábíznád a Chord-ra. Pl. Sonore Microrendu, Sotm SMS-200 bár ott nem vagyok biztos, hogy működik a Tidal, Spotify pc nélkül, ha egyáltalán működik. Vagy elmozdulsz az audio pc irányba és arról eteted a chord-ot. De 200 ezerből nem tudom milyen audio pc-t lehet venni, mert itt a fórumon elég horror áron mennek.

Ami még opció lehet, ha eladod a készülékeidet és kiváltod őket egy készülékkel. Ilyen lehet pl. ami nekem is van, vagy akár egy Hegel H160 stb. Ezek olyan készülékek / erősítők, amik hálózati lejátszók is egyben. Ezzel megúszod a készülék és a kábel rengeteget és hangilag is igen jók.
Sztereó: Linn Majik DS-I ; Martin Logan Electromotion ESL
Mozi: Anthem MRX500 - Martin Logan Stage - 2db SVS SB12

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 13:53

warsong írta:
Ha hasznalt is szoba johet akkor Auralic vagy Bluesound-ott nez, utobbi meg ujonnan is van annyiert.

vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 69
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: vlaca » 2019.08.02., pén. 13:34

warsong írta:
Hi!

Induláshoz itt van pl. az audiostream.com recommended listája:

https://www.audiostream.com/content/gre ... -streamers
TIDAL > SOtM SMS100 > Audiobyte Hydra Z > Theta DS Pro Progeny > Meridian 201 > Hypex UCD180HG > Magneplanar SMGb
TIDAL > Rpi Network Player > Schiit Asgard 2 > Akg K712 PRO

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 639

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.08.02., pén. 13:33

warsong írta:
pl.: http://limar.hu/index.php/proba/digital ... audio-n15d

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 13:15

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 13:12

robi20064 írta:
2019.08.02., pén. 13:04
avl2 írta:
2019.08.02., pén. 12:54
-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:52
....Auralic, Linn, Lumin, Naim ...
vs. Pioneer
Sajnos vagy sem itt sem lehet meguszni hogy az ember ne tajekozodjon vasarlas elott ha szeretne elkerulni az ilyet. Szerencsere akad eleg gyarto aki tobb evig tamogatja a termekeit software oldalon, lasd a felsoroltak. Persze az olcso de szuper hangminoseg es a 10 eves tamogatas nem szokott kez a kezben jarni 😁
Már ne haragudj, de az "olcsó és szuper hangminőség" még támogatás nélkül sem jár kéz a kézben...

robi20064
Fórumlakó
Fórumlakó

Hozzászólás Szerző: robi20064 » 2019.08.02., pén. 13:04

avl2 írta:
2019.08.02., pén. 12:54
-KP- írta:
vs. Pioneer
Sajnos vagy sem itt sem lehet meguszni hogy az ember ne tajekozodjon vasarlas elott ha szeretne elkerulni az ilyet. Szerencsere akad eleg gyarto aki tobb evig tamogatja a termekeit software oldalon, lasd a felsoroltak. Persze az olcso de szuper hangminoseg es a 10 eves tamogatas nem szokott kez a kezben jarni 😁

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 639

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2019.08.02., pén. 12:54

-KP- írta:
vs. Pioneer

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 12:52

Indy írta:
2019.08.02., pén. 12:45
warsong írta:
2019.08.02., pén. 11:58
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve .
Egy céleszköz, mint a hálózati lejátszó, bármikor átkerülhet a "nem támogatott" rekeszbe, mondjuk ha kijön egy újabb Tidal API és a gyártó úgy dönt, ideje lehúzni még egy bőrt a kedves vevő arcáról... Volt már rá példa. :smile33:
Nem értem miért egyből egy ilyen extrém példával kell előjönni... Mikor és hol volt erre példa? Csodálkoznék ha egy Auralic, Linn, Lumin, Naim stb. lejátszóval ez előfordulna. Ennyi erőből riogathatnék, hogy mi van akkor, ha a pc-n elmásznak a beállítások és használhatatlan lesz amíg valaki helyre nem rakja...

Indy
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1088
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Indy » 2019.08.02., pén. 12:45

warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve .
Egy céleszköz, mint a hálózati lejátszó, bármikor átkerülhet a "nem támogatott" rekeszbe, mondjuk ha kijön egy újabb Tidal API és a gyártó úgy dönt, ideje lehúzni még egy bőrt a kedves vevő arcáról... Volt már rá példa. :smile33:
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Értékelés: 1559

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:36

warsong írta:
2019.08.02., pén. 12:33
-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:29
warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve . Spotify ,TIDAL rol hallgatok csak zenét ezért érdekel mit tud egy ilyen hálózati cucc. Van mellette android telefon, és iPad pro 2018 is. Meg egy chord Mojo dac/amp. Így megéri foglalkoznom a témával vagy hagyjam a pics@ba?
Szerintem a legtöbb normálisabb hálózati lejátszóknak van integrált Tidal és spotify felülete. Én például a Linn saját appjából tudom indítani a tidal lejátszást tabletről vagy okostelefonról, a pc-nek nem is kell mennie. Ugyanazt látom mint a pc-s kliensen. Ugyanúgy megvannak a kedvenceim, a playlistjeim.. Spotify-t sose próbáltam, mert nekem a Tidal bőven elég, de elvileg azt is lehet.
Mi az a linn?
Szia,

ott van KP aláírásában: Linn Majik DS
Egy jó minőségű hálózati lejátszó.

Üdv,
W
Core Audio, TARALABS, PrimaLuna, STAX, Entreq

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 12:33

-KP- írta:
2019.08.02., pén. 12:29
warsong írta:
Érdekel a hálózati lejátszók előnye , hátránya , pc vel össze mérve . Spotify ,TIDAL rol hallgatok csak zenét ezért érdekel mit tud egy ilyen hálózati cucc. Van mellette android telefon, és iPad pro 2018 is. Meg egy chord Mojo dac/amp. Így megéri foglalkoznom a témával vagy hagyjam a pics@ba?
Szerintem a legtöbb normálisabb hálózati lejátszóknak van integrált Tidal és spotify felülete. Én például a Linn saját appjából tudom indítani a tidal lejátszást tabletről vagy okostelefonról, a pc-nek nem is kell mennie. Ugyanazt látom mint a pc-s kliensen. Ugyanúgy megvannak a kedvenceim, a playlistjeim.. Spotify-t sose próbáltam, mert nekem a Tidal bőven elég, de elvileg azt is lehet.
Mi az a linn?

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 12:30

Elsősorban most egy jobb fajta hálózati lejátszó hangminosege érdekel , milyen egy pc vel összevetve . Mert csak spotify és tidalt hallgatok, és laptopot nem venném mindig elő ha zenét akarok hallgatni , ha jó hangminosege van egy Halozati lejátszónak és tudom vezérelni telefonról vagy Tabletről . Pl valahol olvastam hogy teljesen el voltak ájulva valami bluesound node2 + chord Mojo párostól . És ha ez tényleg jó, az nem lenne rossz mert chord Mojo már van .

-KP-
V.I.P.
V.I.P.

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2019.08.02., pén. 12:29

warsong írta:

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:29

Indy írta:
2019.08.02., pén. 12:20
wittao írta:
2019.08.02., pén. 12:13

ha PC-rol szeretned ezeket a stream alapu szolgaltatasokat igenybevenni, akkor a kovetkezokkel erdemes szamolni:
- Tidal es Spotify nem rendelkezik taviranyito alkalmazassal
PC->Daphile->Tidal->Androidos telefon->Squeezer (natív távirányító, a telefon nem vesz részt a streamelésben).
Igen, bocsanat en csak Win es macOs vonalat neztem.
Lehet egyszer raugrom valamelyik gepunkkel egy ilyen audio Linuxra es megnezzuk mit tudunk kihozni a rendszerbol.
En is koszonom a taviranyitos tippet!

www.coreaudio.eu

Indy
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1088
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Indy » 2019.08.02., pén. 12:20

wittao írta:
2019.08.02., pén. 12:13

ha PC-rol szeretned ezeket a stream alapu szolgaltatasokat igenybevenni, akkor a kovetkezokkel erdemes szamolni:
PC->Daphile->Tidal->Androidos telefon->Squeezer (natív távirányító, a telefon nem vesz részt a streamelésben).
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

wittao
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.08.02., pén. 12:13

warsong írta:
Szia,
(Tidal athidalhato Win alatt Roon-nal, macOS alatt Audirvana-val ... Spotify-rol nem tudok)
- core mode-ban Win Server alatt csak a legujabb AudiphileOptimizerrel mennek, mert az adja a WMD alapot hozza
- en ugy oldottam meg, hogy van egy dual bootos rendszerem:
1. Fajl alapu lejatszas JRiverrel, erre kihegyezve minden (ROON-t nem szeretem, amugy megoldhato lenne a Tidal ahogy fentebb irtam)
2. Win10, AO, Tidal, Spotify zenere, KODI a filmeknek

Szerintem a PC hatranya a taviranyithatosag hianya ha nem a fenti megoldasok egyiket valasztod.
Halozati lejatszok hatranya uj szolgaltatasok bevezetesekor egy ido utan elmulik a tamogatas a gyarto reszerol. Ha nem hosszutavban gondolkozol, akkor ez lehet nem is hatrany.
Elony mindket oldalon sok van. Szerintem lassan audioPC-k kezelese eljut arra a szintre, hogy besorolodnak a halozati lejatszok koze. Es ha megnezunk egy halozati lejatszot, gyakorlatilag celorientalt hardver es szoftver, egy audioPC az alaplap/proci/ram-on kivul elegge ugyanebbe az iranyba tendal. Ugy gondolom par ev, es eltunik ez a hatar. Szigoruan szvsz :)

www.coreaudio.eu

warsong
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: warsong » 2019.08.02., pén. 11:58

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”