Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Csizmárvelemeny2.jpg
Csizmárvelemeny2.jpg (65.74 KiB) Megtekintve 5156 alkalommal

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Én az új VF-et teszteltem a régivel szemben.Nagyon nem mindegy, hova dugjuk, meg kell keresni azokat a dugaljakat, ahol a leghatékonyabbak. A próba hatására a régiek azonnal lecserélésre kerültek, illetve perifériákon még ott vannak.
Az újakkal hallott jellemzők a régivel szemben: jobb tonalitás, kerekebb, határozottabb mélytartomány, hosszabb ki/le/csengések, drámaibb/érzelmek/, zeneibb, hosszan hallgatható hang. Nálam sok egyéb eszköz is jelen van a rendszeremben, mégis megkerülhetetlen a VF. Csak ajánlani tudom annak, akinek nincs még.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

VFxZoltan.jpg
VFxZoltan.jpg (83.29 KiB) Megtekintve 5056 alkalommal
006_77.jpg
006_77.jpg (74.98 KiB) Megtekintve 5056 alkalommal

Avatar
JPS
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2012.01.21., szomb. 07:36
Értékelés: 67

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: JPS »

Az egyik ilyen új fejlesztésű "VFx - virtuális föld" dugót én kaptam meg kipróbálásra. A dugót a készülékeimet tápláló elosztóba bedugva nálam egyértelmű javulást hozott. Nem volt óriási a változás, de a hangzás nálam teltebb és lágyabb lett. Minden apró részlet megmaradt, de a zene mégis sokkal érzelmesebb és élvezetesebb lett.
Köszönöm a lehetőséget, nálam bent marad a rendszerben. Javaslom mindenkinek, érdemes kipróbálni!!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy újdonság, ami szebbé teszi a rendszere hangját!
VFx200.jpg
VFx200.jpg (8.96 KiB) Megtekintve 5175 alkalommal

És miért itt a Vélemények... rovatban? A legjobb vélemény az, ha tesztelik saját rendszerben, hallják a pozitív hatását és megtartják. Eddig 5 rendszerben vált be...


VFx_800xe.jpg
VFx_800xe.jpg (41.95 KiB) Megtekintve 5175 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

TiborYusb.jpg
TiborYusb.jpg (48.9 KiB) Megtekintve 5188 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Kétféle USB kábelt küldtem egy érdeklődőnek, egy normál A-B kábelt és egy Y kivitelt, mert rendelt egy jó lineáris tápot.
Ma tesztelte, de csak az egyiket tudta
Tibor_usb.jpg
Tibor_usb.jpg (76.13 KiB) Megtekintve 5218 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Hátha valakit érdekel...

Béta tesztelőt keresek lehetőleg Budapest belterületén kábelek és egyéb kiegészítők tesztelésése alkalmi vagy rendszeres formában. A segítséget vétel esetén extra árengedménnyel, vagy ingyenes kisérleti példányokkal tudnám viszonozni!

Jelenleg egy új szerkezetű hosszú (2 m-es) USB kábelt kéne tesztelni.
USB 2m.jpg
USB 2m.jpg (143.57 KiB) Megtekintve 5238 alkalommal
Akit érdekel írjon nekem cables@freemail.hu -ra.

(Bétateszt. Egy szoftver vagy hardver kibocsátás előtti tesztelésének utolsó fázisa, a fejlesztőkön kívüli személyek bevonásával, valós működési környezetekben.)

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nem is az ár itt a lényeg, bár az se mellékes, hogy a Power-R USB nagyjából feleannyiba kerül, mint a jónevű gyári kábel, hanem az, hogy sokkal jobb hangú annál a visszajelzések szerint. Ez a lényeg. Egyébként pontosan ugyanez a helyzet a Power-R Live IC és a Power-R Slim hangfal kábelekkel is. A visszajelzések szerint, előrelépést jelentenek sokkal drágább kábelekkel szemben.

LiveesSlim.jpg
LiveesSlim.jpg (84.67 KiB) Megtekintve 5324 alkalommal

Avatar
mike-rame
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016.10.23., vas. 16:01
Értékelés: 598

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: mike-rame »

cables írta:
2019.07.25., csüt. 13:01
Nagyon sokan hallgatnak úgy zenét, hogy USB kábel is van a lejátszó láncban. Én elég sokat kisérleteztem USB kábel készítéssel, legalább 80-100 változatot teszteltem, amíg sikerült a neves gyári kábeleknél jobb hangú USB-ket csinálni.
Múlt szombaton hívott valaki telefonon, hogy a barátja áthozta hozzá a tőlem rendelt USB kábelt és az minden hangzás-jellemzőben jobb volt, mint az ő drágább gyári USB kábele.
Vigyázat/Pozor! Kérdés következik Cables fejlesztésekkel kapcsolatban.

Rudi bá, ha a szóban forgó AQ Carbon kábel kisker fogyasztói árából levonjuk mindazokat a költségeket, amitől az a világ összes táján kapható, azonos/állandó minőségű sorozatgyártású termék lett, akkor előfordulhat-e, hogy valójában a te kábeled a drágább?
"Áldozat nélkül nincs veszteség"

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nagyon sokan hallgatnak úgy zenét, hogy USB kábel is van a lejátszó láncban. Én elég sokat kisérleteztem USB kábel készítéssel, legalább 80-100 változatot teszteltem, amíg sikerült a neves gyári kábeleknél jobb hangú USB-ket csinálni.
Múlt szombaton hívott valaki telefonon, hogy a barátja áthozta hozzá a tőlem rendelt USB kábelt és az minden hangzás-jellemzőben jobb volt, mint az ő drágább gyári USB kábele. Jobb volt a felbontás, a mélyek és főként a dinamika és teljesen analóg volt a hang...

USBcarbon.jpg
USBcarbon.jpg (31.86 KiB) Megtekintve 5220 alkalommal
USBcarbon2.jpg
USBcarbon2.jpg (27.14 KiB) Megtekintve 5220 alkalommal
JobbCarbonnál.jpg
JobbCarbonnál.jpg (143.95 KiB) Megtekintve 5220 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Long, hosszu, vagy Zsolt, kinek ahogy tetszik, népszerű audiós blogjában egy sorsolásos eseményhez felajánlottam egy USB kábelt. A hét elején jelentkezett érte a nyertes, akit megkértem, hogy írja meg a tapasztalatait a kábelről. Ma érkezett tőle az alábbi mail.

USBjoHA.jpg
USBjoHA.jpg (84.45 KiB) Megtekintve 5324 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tisztelet mindenkinek, aki erre jár, a rendhagyó kábelek világában!

Aki annyi féle kábellel kisérletezik, mint én annál elkerülhetetlenül gyűlnek a kísérleti példányok. Néha hirdetek akciót ezekre, és így még a visszafogott normál árnál is olcsóbban juthatnak igen jó kábelekhez az érdeklődők. Azt talán mondanom sem kell, hogy a tesztre átvett kábelek visszahozhatók, ha valamilyen okból nem válnak be. Erre szerencsére ritkán kerül sor, de előfordul néha.

A legutóbbi akcióból vittek el vidékre egy hangfal és egy IC kábel készletet. A hangfal kábel hangja nagyon tetszett a topiktársnak, de kicsit félt a külső huzalozástól, attól, hogy megsérülhet a kábel takarítás közben. Az IC kábellel kapcsolatban úgy érezte, hogy magasba húz. Kimondottan rövid IC-t kért, olyat adtam neki, amikor visszahozta a kábeleket egy másfél métereset adtam oda, és olyan hangfal kábelt, amelyben nincs külső huzalozás. Elvitte ezeket és pár nap után ezt írta:

IC csere.jpg
IC csere.jpg (181.22 KiB) Megtekintve 5452 alkalommal

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: switch »

Igen, eddig még mindig a tőled kapott USB-n szòlt a zene :)
A Power-R kábelek jòval nagyobb változást hoznak a rendszerbe, mint amit anno a mi kis kábel tesztünk alanyai okoztak.
Jah, a rendszerhez jò ideig nem nyùltam, kvázi zenehallgatás sem volt otthon évekig. (Akkor az autòban volt :) ) most jött el az ideje, h ráfeküdjek ùjra a témara :)
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1362
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1275

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: kupecke »

switch írta:
2019.06.03., hétf. 22:47
Pár napja nálam muzsikál az új USB kábel. Eddig egy noname 3m-es USB kábellel kötöttem össze a notebookomat a DAC-al, így a Power-R USB kábel igen jelentős változást hozott a rendszerbe. Nem nagyon akartam hinni a fülemnek, hogy egy sima kábel, amin 'csak' egyesek és nullák rohangálnak hogy szólhat ennyire másként. Ismét nem nagyon kellett hegyeznem a fülemet, hogy a nyilván való változásokat észrevegyem: első hangra a tér komoly növekedése tűnt fel. Nagyobb lett a hangszerek teste, az előadás atmoszférája jóval gazdagabb lett, az énekesek nagysága a körülöttük szóló hang térben is megnőtt. A zengő-csengő-bongó hangszerek profitáltak a legjobban az új kábelből: gitár, zongora, dob, vibrafon. Az egész hang még hihetőbb, természetesebb, egységesebb lett általa. ...
Érdekes módon a hangerő is megnövekedett, most ugyanazon zenei élményhez elég kisebb hangerő állás is.
Szia Roli!
Érdeklődéssel olvasom soraid! Jó ideig nem nyúltál a rendszerhez, legalábbis a fórumon ez jött le, és már évek óta nem taliztunk. Gondolom ebből az usb-d a szürke Belkin volt, amit leváltottál a póverre. Talán tíz éve is van, amikor hasonlóan lelkesedtünk az új excalibur ic-ért :rolleyes: . Remélem hasonlóan vélekedsz majd az új kábeleidről évek múltán is!
( ez a hangerő növekedés nekem gyanús, szigorúan szvsz, én inkább azt szeretem ha nem növekszik)

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: switch »

Pár napja nálam muzsikál az új USB kábel. Eddig egy noname 3m-es USB kábellel kötöttem össze a notebookomat a DAC-al, így a Power-R USB kábel igen jelentős változást hozott a rendszerbe. Nem nagyon akartam hinni a fülemnek, hogy egy sima kábel, amin 'csak' egyesek és nullák rohangálnak hogy szólhat ennyire másként. Ismét nem nagyon kellett hegyeznem a fülemet, hogy a nyilván való változásokat észrevegyem: első hangra a tér komoly növekedése tűnt fel. Nagyobb lett a hangszerek teste, az előadás atmoszférája jóval gazdagabb lett, az énekesek nagysága a körülöttük szóló hang térben is megnőtt. A zengő-csengő-bongó hangszerek profitáltak a legjobban az új kábelből: gitár, zongora, dob, vibrafon. Az egész hang még hihetőbb, természetesebb, egységesebb lett általa. Hogy pár példával is szolgáljak: Sade Jezebel https://tidal.com/track/33735096 című számában a szaxofon-gitár nagyon érzéki, Sade hangja szárnyal a szobában, szinte teljesen kitölti a két hangfal közti teret. Camiel Follow her https://tidal.com/track/9175681 című számában megjelent az énekes hangjának bariton összetevője (remélem jól fogalmazok) A Cymande Dove https://tidal.com/track/18694917 című számában a gitár részletgazdag, fénylő és átható lett, egy élmény hallgatni. Kevin Morby Harlem Riverjének https://tidal.com/track/23544730 elején a sóhajtás és az első szavak megszólalása kb kétszer akkora térből hallatszódik. Nem értek a kábelekhez, itt valószínűleg az lehet, hogy a 'sima' usb kábelek nem tudják azokat a nüansznyi infokat átengedni, amik a RAdnay kábelen átjutnak. Mert egyértelmű, hogy olyan plusz infókat kaptam általa, amik eddig biztos hogy nem szólaltak meg. Szóval nem az van, amit szoktak mondani, hogy az eddig is ott volt, csak az új kábel máshová helyezi a hangsúlyokat és azért tűnik fel ez vagy az...
Érdekes módon a hangerő is megnövekedett, most ugyanazon zenei élményhez elég kisebb hangerő állás is.
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

switch írta:
2019.05.29., szer. 19:23
Változatlanul 1.5m a leghosszabb USB kábel, amit készítesz?
Neked készült a hét végén egy 2 m-es

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: switch »

Változatlanul 1.5m a leghosszabb USB kábel, amit készítesz?
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Lenovo ThinkPad W520, Windows 10, Foobar
bkercso Headflow
HEGEL HD2
AKG K501

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

cables írta:
2019.05.23., csüt. 23:46
Készült 3 különböző hosszúságú USB kábel az eddigi kábeleimtől eltérő és egy kis Hegel DAC-al tesztelve úgy tűnik jobb hangot adó szerkezettel. A leghosszabb 1,5 m. Ha valaki más gym. DAC-al tesztelné megköszönném. Csak Bp.-en és csak a hét végén érdekelne. Akit érdekel írjon a cables@freemail.hu címre és a DAC típusát írja meg.
Kedves Cables!
Lehet tudni, hogy milyen DAC-ot és PC-s frontendet használsz az USB-kábeleid fejlesztéséhez?
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egyre jobban terjed a PCs zenehallgatás. Az erről szóló topik csak úgy pezseg, azt hiszem jelenleg az AVX legjobban látogatottabb része. Mindenről esik szó ott, szoftverekről, kártyákról, lineáris tápokról, egy valamiről nem: a témával összefüggő kábelezésről. Pedig nem ártana azzal is foglalkozni.

Hétfőn küldtem el az új USB kábel család első példányát vidékre, az elmondás alapján nagyon komoly csöves rendszerben tesztelték. Nagyon sokat kisérleteztem régebben USB kábelekkel és sokan dícsérték az eddig elkészülteket, de ez most egy lényegesen jobb hangú kábel, ennek ellenére izgultam, hogy miként teljesít, ugyanis a DAC-ok némelyike elég válogatós, nem könnyű olyan spec kábelt csinálni, amely nagyon jó hangú és mindegyikkel jól szól. Már tegnap este visszajelzett az érdeklődő. A véleményét azzal adnám közre, hogy vannak teszt példányok, akit érdekel egy nagyon nem-szokványos USB kábel az keressen meg a cables@freemail.hu címre írott levéllel.

USBkabel.jpg
USBkabel.jpg (36.61 KiB) Megtekintve 4982 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5087
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Üdvözlet mindenkinek!

Készült 3 különböző hosszúságú USB kábel az eddigi kábeleimtől eltérő és egy kis Hegel DAC-al tesztelve úgy tűnik jobb hangot adó szerkezettel. A leghosszabb 1,5 m. Ha valaki más gym. DAC-al tesztelné megköszönném. Csak Bp.-en és csak a hét végén érdekelne. Akit érdekel írjon a cables@freemail.hu címre és a DAC típusát írja meg.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: earforce »

Nem állunk ugyanúgy mindannyian ugyanahhoz a témához, ez teljesen természetes. Bár lehet ezt teljesen kulturáltan előadva is csinálni. Itt erre kis hazánkban és az avx-en a magyar kisipari underground audiofil kábelkészítők közül felettébb kevesen, talán csak ValhallA™ képes.
A fing reszelése viszont mindig jól felkavarja az állóvizet. Ettől jó ez a topik, néha beleolvasok. :smile28:
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5904
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7237
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

cables írta:
2019.05.21., kedd 17:26
Na, ha már így szépen összegyűltünk én, meg azok akik nem ismerik a legújabb kábeleimet. Most ment el egy vidéki érdeklődő tőlem. Még nem találkoztunk ilyenkor általában megkérdezem, hogy honnét ismer, persze az AVX-ről és mindig olvassa a topikomat. Megkérdeztem, hogy mit szól a beszólásokhoz. Legyintett egyet, átsiklok ezeken, abszolút nem érdekelnek-mondta. A hang amit hallott nálam az viszont módfelett tetszett neki. Azt mondta, hogy alig várja, hogy meghallgassa otthon a kábeleimet, majd megírja a véleményét.

Örömmel várom, mert ebben a topikban az ő és az alább olvasható, személyes véleményeket író emberek, mint mizso, holloházi, switch meglátásai fontosak.
Rudi bácsi, megtagadod a tavalyi meg az előtti kábeleid, vagy mi? Ez a legújabb, jövőre pont olyan lesz.
Mi is beszélgetünk sokakkal, ők meg a Te dolgaidra legyintenek. Na és? Felnőtt ember eldönti, mi érdekli, min siklik át.
Számodra inkább annak kéne érdekesnek lenni, amit az esetleges kritikusaid fogalmaznak meg, mert ki tudja, lehet abban is van valami és nem a nettó rosszindulat van ám mind mögött. ;)
Az új érdeklődőd vidékről nem most fog megismerni, hanem amikor majd merészeli esetleg eladni a kábeleid és emailt kap Tőled. :rolleyes:
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
switch
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2007.07.01., vas. 16:32
Értékelés: 28

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: switch »

mgus írta:
2019.05.21., kedd 10:01
írta: A másik megoldás ha már bi hangfalat vesztek vegyetek hozzá bi kábelt is. :smile52:
Jogos! Sajnos ez az első ilyen hangfalam, és totál kiment a fejemből ez a lehetőség :-(
EA057 alapú Audiosphere EL34 PP monoblokkok by Kalmi, Yamaha CD-X 1060 CD + Audiolab M Dac+ , Triangle Antal ES. Power-R RCA, digit IC és hangfalkábel.

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”