Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

cat7505 írta:
2019.12.04., szer. 20:05
cables írta:
2019.12.04., szer. 13:37
zajelnyomása.jpg
A kép csak ügyes reklám fogás, illusztráció, vagy valóban történt v.milyen mérés?
Ha igazi várnánk a részleteket is...
Na erre a mérésre én is kíváncsi lennék :D és egyáltalán mit javított a a ps generátor és az entreq után ? Mit javított a hangon stb mit tett hozzá milyen volt a rendszer ?
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
cat7505
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2015.06.28., vas. 11:57
Értékelés: 52
Tartózkodási hely: Sárvár

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cat7505 »

cables írta:
2019.12.04., szer. 13:37
zajelnyomása.jpg
A kép csak ügyes reklám fogás, illusztráció, vagy valóban történt v.milyen mérés?
Ha igazi várnánk a részleteket is...
Intuitív és autodidakta alkotó (DIY-er), középsúlyú pákaforgató,
holisztikus szemléletű gondolkodó, spirituális anyag suttogó…
mellesleg nem vagyok százas, sosem voltam olyan gyenge IQ-ra

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy érdekes visszajelzés VFx témában

Tegnap este járt nálam egy szentesi ügyfél LP Demagért. Teszteltük, nagyon tetszett neki, amit hallott. Odaadtam neki egy VFx eszközt is, elvinni egy barátjának, aki a múlt héten kérte azt. Csodálkozva forgatta és kérdezte, hogy mit csinál a hálózattal. Elmondtam, hogy a hálózat föld potenciálját stabilizálja és javasoltam, hogy mielőtt átadja a barátjának próbálja ki ő is a saját rendszerében. Azt felelte, hogy nála megoldott a hálózati zaj szűrés, mert a legnagyobb PS Audio hálózati generátor hajtja a készülékeit. Emellett Entreq dobozokat is használ. De azért ki fogja próbálni -mondta.
Ma reggel felhívott, hogy kétkedve ugyan, meg féltve a PS Audio készüléket kipróbálta a VFx -et, a tápgenerátor kimenetére csatlakoztatva. Legnagyobb meglepetésére a kis eszköz jól hallhatóan javított a hangon. Kért egyet a saját részére is.

zajelnyomása.jpg
zajelnyomása.jpg (22.18 KiB) Megtekintve 4951 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Az alábbi digit kábel véleményhez hozzátartozik az a levél amiben kérdezett a miértről az ügyfél

DigitGabor2.jpg
DigitGabor2.jpg (42.31 KiB) Megtekintve 4942 alkalommal
Természetesen megbeszéltük vele a dolgot...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Digit IC kábelt kért tőlem az egyik kedves vevőm, akinek pár hete borotva csatis hálózati kábelt csináltam.

DigitIC1Gábor.jpg
DigitIC1Gábor.jpg (67.75 KiB) Megtekintve 5017 alkalommal

Kapott 1 m-es digit ICt tesztelni, most jött meg a válasza

DigitIC2Gábor.jpg
DigitIC2Gábor.jpg (28.29 KiB) Megtekintve 5017 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Sokan megkérdőjelezik a készülék hálózati kábelek szerepét az audio rendszer hangjának javításában. Ehhez egy kis adalék az alábi friss vélemény

tapkabelvelemeny.jpg
tapkabelvelemeny.jpg (47.53 KiB) Megtekintve 5090 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tegnap este voltam egy topiktársnál. Hangfal, IC és 2 hálózati kábelt cseréltünk az enyémekre. Késő este ezt írta

mas_a_hang.jpg
mas_a_hang.jpg (91.49 KiB) Megtekintve 5067 alkalommal

Ami az érdekes a dologban, hogy amikor tettük be a kábeleket a hangfal kábel kivételével nem érzett nagy különbséget. A hangfal kábelnél mondta, hogy "hú ez libabőr". A többinél visszapróbálta azt ami bent volt, de akkor aztán már hallotta, hogy ég és föld. A végén egy érzelmes, nyugodt hang lett. Az addig bent lévő kábelek árban kb. az én áraimhoz hasonló árúak voltak. Szóval nem kell nagy pénzt kábelbe tenni, ahhoz, hogy legyen "libabőr".

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Múlt héten meglátogattam régi BRG-s kollégámat és barátomat. GS az egyik legjobb kezű villamos szakember akit ismerek, elképesztő gyakorlati tapasztalattal, technológiai és alkatrész ismerettel. Évek óta ő javítja a híres terényi magnó múzeum berendezéseit, de millió más területen dolgozott. Még BRG színekben egyik kulcs embere volt a Lego mikromotor fejlesztésnek, majd az ismert magyar gyógylámpa létrehozásában is kulcs szerepet vállalt. Az a fajta ember, aki elé letesznek egy dobozt, azzal, hogy ami benne van elromlott, de nincs hozzá leírás - szétszedi, nézegeti, aztán megcsinálja.

Kb. másfél éve elmentem hozzá a VF-el, hogy mit szól hozzá. Sajnálattal mondta, hogy felszámolta az audió rendszerét, csak egy Sony kompakt mini Hi-Fi-je van a kis műhelyében. Amikor bekapcsolta és meghallgattunk egy CDt azonnal arra gondoltam, hogy ez az egyszerű hang, a fejünk felett elhelyezett műanyag hangszórókkal nem fog érezhetően változni a VF hatására. Igy is történt.

A múlt héten egy VFx-et vittem hozzá és kértem, hogy hallgassuk meg. Elővette ugyanazt a CDt és kipróbáltuk a VFx-et. Ezt most hallom -mondta, kicsit meglepve.

Tegye szebbé rendszere hangját, hallgassa meg nálam, aztán tesztelje saját rendszerében a VFx-et! Érdeklődés: cables@freemail.hu

005_400.jpg
005_400.jpg (20.84 KiB) Megtekintve 5077 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy szokásos megkeresésnek indult...

Érdeklődés.jpg
Érdeklődés.jpg (98.22 KiB) Megtekintve 5108 alkalommal

Felhívtam az érdeklődőt, összetegeződtünk, egy nagyon jót beszélgettünk, aminek a vége az volt, hogy leküldtem tesztre egy Live IC és egy Live hangfal kábelt.

Másnap felhívott László, mert így hívják a Szegeden élő embert, és amit visszafogottan mondott, az minden lelkendező dicséretnél jobban esett nekem. Megint elmesélte, hogy évtizedek alatt mennyi féle kábel járt nála és tulajdonképpen csalódást okozott mindegyik, mert úgy érezte valamennyi belevisz valamit a hangzásba, ami nem része a zenének, ami nem odavaló. Az én kábeleimmel elsőként semmi különlegest nem hallott. Több rendszere van és ahogy végig próbálta ezekben, a legjobbnál érezte meg hogy milyen jók ezek a kábelek, mert nagyon jól adják vissza zenét és semmi olyat nem visznek bele, ami nem része a zenének.

Amiért én nagyon örültem ennek a véleménynek az az, hogy tudom azt, hogy mindaz a jó, amit a Live kábelekről elmondanak, leírnak az nem véletlen kísérletezés, próbálgatás eredménye, hanem hosszú évek alatt végzett kitartó, tudatos, lépésenkénti fejlesztésé.

Még egy fontos dolog. A Live IC és a Live hangfal kábelek nem rendszer függők, minden rendszerben hozzák a szinvonalat, abszolut elfogadható ár mellett.

kezenfogvaLive.jpg
kezenfogvaLive.jpg (121.94 KiB) Megtekintve 5108 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tegnap érkezett ez a mail

VFxMicrodinamika.jpg
VFxMicrodinamika.jpg (24.28 KiB) Megtekintve 5157 alkalommal

A virtuális föld VFx változata úgy tűnik mindenhol beválik, ahol van a lakásban kiépített föld vezeték. Viszont vannak még olyan házak, lakások, szobák ahol nincs föld vezeték. Erre a helyzetre sikerült kifejleszteni egy újabb változatot ez a VFx noGND, amely az ilyen lakásokban is megoldja a virtuális földelést.
002.jpg
002.jpg (72.98 KiB) Megtekintve 5157 alkalommal


A hét végén tartják a HI-Fi Show jubileumi 20. rendezvényét. Ha valakit érdekelnek a Power-R topikban szereplő kábelek, Demagnetizálók, Virtuális földek, vagy bármi más két Metro állomásnyira a Showtól kézbe veheti, meghallgathatja azokat. Vidékieknek, akik ritkán járnak Pesten ez jó alkalom lehet a Power-R eszközök megismerésére.

Ha valaki érdekel ez a lehetőség írjon nekem a cables@freemail.hu címre és egyeztessünk időpontot!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Ma délután kaptam az alábbi levelet

VFxUSB_kerdes.jpg
VFxUSB_kerdes.jpg (56.7 KiB) Megtekintve 5101 alkalommal


Válaszoltam a levélre, de ide is beírnám a választ. Eddig 3 helyen teszteltük a VFx USB eszközt, mindhárom helyen egyértelmüen javult a hang. Határozottabb, dinamikusabb lett a zene.
Talán a legjellemzöbb az, amit a káposztásmegyeri tesztelésnél mondott a házigazda szintén audió rajongó barátja, amikor megszólalt a zene a VFx USB behelyezése után: Most nagyon meglepődtem! Talán kétszer is elmondta...

USB VFx_600.jpg
USB VFx_600.jpg (28.21 KiB) Megtekintve 5101 alkalommal

Avatar
finu
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2009.07.22., szer. 19:21
Értékelés: 58
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: finu »

cables írta:
2019.10.17., csüt. 10:35
Tegnap Káposztásmegyeren teszteltünk kábeleket és VFx eszközöket. A tulaj, akinél voltam jó értelembe vett barkácsolos ember, készített magának jó hálózati kábeleket, tuningolt hálózati elosztót és ahogy le tudtam mérni nagyon megfontoltan vett készülékeket és kábeleket. Szívesen járok olyanokhoz, akik maguk is tesznek valamit a rendszerük javításáért, nemcsak cserélgetik ész nélkül a készülékeket és a kábeleket és várják a csodát, ami persze nem szokott jönni.

Kicsit visszafogottnak, dinamikátlannak éreztem a rendszer hangját, amikor elkezdtük a tesztelést, hangfal kábelt és IC kábelt cseréltünk az én legujabb kábeleimre ez egyértelmű javulást hozott, vissza se kellett próbálni az addig bent lévő gyári kábeleket. Ezt követően elhelyeztünk egy VFx dugót az egyik szobai fali aljzatba, ez szintén javított a hangon. Végezetül készülék VFx eszközöket próbáltunk, USB VFx-et a hálózati lejátszó üres csatlakozójába és RCA VFx-et a csöves DIY erősítőbe. Mindkettő igen jó hatással volt a hangzásra.

USB VFx.jpg

RCA VFx.jpg
Én köszönöm a lehetőséget és a tapasztalat cserét. Nem bántam megy a kábelek cseréjét, nyugodtabb,részletezőbb, nagyobb színpadkép. Aki teheti próbálja ki az nem kerül semmibe.
Erősítő:ヴィンセントsv-500, Hangfal:チャリオ星座イルカ, Média:S.M.S.L DP5, Hangfal kábelek: Power-R Live, Összekötő: ワイヤーワード Equinox 8 XLR,RCA. Entreq Vibbeater ジャンボマウス.
 
 
 
 

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tegnap Káposztásmegyeren teszteltünk kábeleket és VFx eszközöket. A tulaj, akinél voltam jó értelembe vett barkácsolos ember, készített magának jó hálózati kábeleket, tuningolt hálózati elosztót és ahogy le tudtam mérni nagyon megfontoltan vett készülékeket és kábeleket. Szívesen járok olyanokhoz, akik maguk is tesznek valamit a rendszerük javításáért, nemcsak cserélgetik ész nélkül a készülékeket és a kábeleket és várják a csodát, ami persze nem szokott jönni.

Kicsit visszafogottnak, dinamikátlannak éreztem a rendszer hangját, amikor elkezdtük a tesztelést, hangfal kábelt és IC kábelt cseréltünk az én legujabb kábeleimre ez egyértelmű javulást hozott, vissza se kellett próbálni az addig bent lévő gyári kábeleket. Ezt követően elhelyeztünk egy VFx dugót az egyik szobai fali aljzatba, ez szintén javított a hangon. Végezetül készülék VFx eszközöket próbáltunk, USB VFx-et a hálózati lejátszó üres csatlakozójába és RCA VFx-et a csöves DIY erősítőbe. Mindkettő igen jó hatással volt a hangzásra.
USB VFx.jpg
USB VFx.jpg (18.4 KiB) Megtekintve 5020 alkalommal
RCA VFx.jpg
RCA VFx.jpg (27.95 KiB) Megtekintve 5020 alkalommal

Avatar
Zsolti69
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.05.12., csüt. 14:52
Értékelés: 5

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Zsolti69 »

Már egy ideje tesztelem a VFx dugót, és az alábbiakat tapasztaltam:
jó nagy tér, nyugalom, sok részlet jellemzi, nagy lépés a természetesebb, valósághű hangzás felé.
Gondoltam, kipróbálom, mi történik, ha beecsetelem kontakt olajjal, és azt kell mondanom, hogy még inkább felerősödtek a pozitív tulajdonságok.
Csak ajánlani tudom.
Rudolf, köszönöm még egyszer!

Zsolt

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Üdvözlet!

Múlt héten kértek tőlem VFx-et Jákról. Szerdán postáztam, ma rákérdeztem a tapasztalatokra. Most érkezett az alábbi levél

VFxSzuper.jpg
VFxSzuper.jpg (79.13 KiB) Megtekintve 5160 alkalommal
VFx_kétféle_színben.jpg
VFx_kétféle_színben.jpg (36.81 KiB) Megtekintve 5160 alkalommal

Érdeklődés, teszt saját rendszerben cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Csizmárvelemeny2.jpg
Csizmárvelemeny2.jpg (65.74 KiB) Megtekintve 5149 alkalommal

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 981
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 302
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Én az új VF-et teszteltem a régivel szemben.Nagyon nem mindegy, hova dugjuk, meg kell keresni azokat a dugaljakat, ahol a leghatékonyabbak. A próba hatására a régiek azonnal lecserélésre kerültek, illetve perifériákon még ott vannak.
Az újakkal hallott jellemzők a régivel szemben: jobb tonalitás, kerekebb, határozottabb mélytartomány, hosszabb ki/le/csengések, drámaibb/érzelmek/, zeneibb, hosszan hallgatható hang. Nálam sok egyéb eszköz is jelen van a rendszeremben, mégis megkerülhetetlen a VF. Csak ajánlani tudom annak, akinek nincs még.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

VFxZoltan.jpg
VFxZoltan.jpg (83.29 KiB) Megtekintve 5050 alkalommal
006_77.jpg
006_77.jpg (74.98 KiB) Megtekintve 5050 alkalommal

Avatar
JPS
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 587
Csatlakozott: 2012.01.21., szomb. 07:36
Értékelés: 67

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: JPS »

Az egyik ilyen új fejlesztésű "VFx - virtuális föld" dugót én kaptam meg kipróbálásra. A dugót a készülékeimet tápláló elosztóba bedugva nálam egyértelmű javulást hozott. Nem volt óriási a változás, de a hangzás nálam teltebb és lágyabb lett. Minden apró részlet megmaradt, de a zene mégis sokkal érzelmesebb és élvezetesebb lett.
Köszönöm a lehetőséget, nálam bent marad a rendszerben. Javaslom mindenkinek, érdemes kipróbálni!!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy újdonság, ami szebbé teszi a rendszere hangját!
VFx200.jpg
VFx200.jpg (8.96 KiB) Megtekintve 5167 alkalommal

És miért itt a Vélemények... rovatban? A legjobb vélemény az, ha tesztelik saját rendszerben, hallják a pozitív hatását és megtartják. Eddig 5 rendszerben vált be...


VFx_800xe.jpg
VFx_800xe.jpg (41.95 KiB) Megtekintve 5167 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

TiborYusb.jpg
TiborYusb.jpg (48.9 KiB) Megtekintve 5180 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Kétféle USB kábelt küldtem egy érdeklődőnek, egy normál A-B kábelt és egy Y kivitelt, mert rendelt egy jó lineáris tápot.
Ma tesztelte, de csak az egyiket tudta
Tibor_usb.jpg
Tibor_usb.jpg (76.13 KiB) Megtekintve 5210 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Hátha valakit érdekel...

Béta tesztelőt keresek lehetőleg Budapest belterületén kábelek és egyéb kiegészítők tesztelésése alkalmi vagy rendszeres formában. A segítséget vétel esetén extra árengedménnyel, vagy ingyenes kisérleti példányokkal tudnám viszonozni!

Jelenleg egy új szerkezetű hosszú (2 m-es) USB kábelt kéne tesztelni.
USB 2m.jpg
USB 2m.jpg (143.57 KiB) Megtekintve 5229 alkalommal
Akit érdekel írjon nekem cables@freemail.hu -ra.

(Bétateszt. Egy szoftver vagy hardver kibocsátás előtti tesztelésének utolsó fázisa, a fejlesztőkön kívüli személyek bevonásával, valós működési környezetekben.)

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nem is az ár itt a lényeg, bár az se mellékes, hogy a Power-R USB nagyjából feleannyiba kerül, mint a jónevű gyári kábel, hanem az, hogy sokkal jobb hangú annál a visszajelzések szerint. Ez a lényeg. Egyébként pontosan ugyanez a helyzet a Power-R Live IC és a Power-R Slim hangfal kábelekkel is. A visszajelzések szerint, előrelépést jelentenek sokkal drágább kábelekkel szemben.

LiveesSlim.jpg
LiveesSlim.jpg (84.67 KiB) Megtekintve 5302 alkalommal

Avatar
mike-rame
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016.10.23., vas. 16:01
Értékelés: 598

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: mike-rame »

cables írta:
2019.07.25., csüt. 13:01
Nagyon sokan hallgatnak úgy zenét, hogy USB kábel is van a lejátszó láncban. Én elég sokat kisérleteztem USB kábel készítéssel, legalább 80-100 változatot teszteltem, amíg sikerült a neves gyári kábeleknél jobb hangú USB-ket csinálni.
Múlt szombaton hívott valaki telefonon, hogy a barátja áthozta hozzá a tőlem rendelt USB kábelt és az minden hangzás-jellemzőben jobb volt, mint az ő drágább gyári USB kábele.
Vigyázat/Pozor! Kérdés következik Cables fejlesztésekkel kapcsolatban.

Rudi bá, ha a szóban forgó AQ Carbon kábel kisker fogyasztói árából levonjuk mindazokat a költségeket, amitől az a világ összes táján kapható, azonos/állandó minőségű sorozatgyártású termék lett, akkor előfordulhat-e, hogy valójában a te kábeled a drágább?
"Áldozat nélkül nincs veszteség"

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”