Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DAC-olás

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Robici »

b_t írta:
2019.09.27., pén. 15:24
Szóval csövet tenni egy DAC-ba egyáltalán nem hülyeség. Mondhatnám hogy szerintem, de azt is hozzáteszem, hogy a tapasztalatom is ez. És ez nem azt jelenti, hogy csak a csöves DAC szólna jól.
Megmondom őszintén engem ez az egész csöves világ teljesen hidegen hagy, de igazad van, találtam már az ASR-en is olyan csöves DAC-ot ami egész korrekt eredményeket produkált.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Ma teljesen véletlenül játszottam kicsit: kivettem a passzív TVC előfokot a rendszerből, hogy a DAC hangerőszabályzója milyen. Nagyon gyorsan tettem vissza.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: BLX »

b_t írta:
2019.09.27., pén. 15:24
Csak margóra, mert nem mélyen ide tartozó topic, de az erősítő eszközök közül (FET, tranzisztor, cső) a trióda az eredően leglineárisabb eszköz az átviteli karakterisztikáját illetően - jelen esetben ugye feszültségerősítésről beszélve.

Nyilván lehet színezni a hangját, mint ahogy egy tranzisztornak és FET-nek is, de általánosítani nem érdemes. Mindig a teljes kapcsolást kell nézni, attól hogy valamiben cső van, attól az még nem kell hogy valami mázos/lötyögős hangot jelentsen. Természeten adja magát cső (trióda) esetében a visszacsatolás nélküli egyszerű kapcsolások használata, ami nem megfelelő tervezés esetén vezethet "színezett" hangzáshoz, de ilyen kapcsolás meg pont azért kerülhet egyáltalán szóba, mert a trióda van annyira lineáris, hogy működni fog egyáltalán egy konstrukció. Sok sikert ugyanehhez tranzisztorral és FET-el (lokális erős visszacsatolás áramtükörrel, bipoláris párral, etc.. csak félsiker!).

Szóval csövet tenni egy DAC-ba egyáltalán nem hülyeség. Mondhatnám hogy szerintem, de azt is hozzáteszem, hogy a tapasztalatom is ez. És ez nem azt jelenti, hogy csak a csöves DAC szólna jól.
Érdemes meghallgatni a magyar RIF Audio aktuális DAC-ját. Abban is van egy cső. Ha jól tudom erősítést nem végez, csak "átmegy" rajta a jel.
_RIF_DAC.jpg
_RIF_DAC.jpg (1.09 MiB) Megtekintve 2603 alkalommal

Avatar
b_t
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 453
Csatlakozott: 2006.08.28., hétf. 10:24
Értékelés: 372
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: b_t »

Csak margóra, mert nem mélyen ide tartozó topic, de az erősítő eszközök közül (FET, tranzisztor, cső) a trióda az eredően leglineárisabb eszköz az átviteli karakterisztikáját illetően - jelen esetben ugye feszültségerősítésről beszélve.

Nyilván lehet színezni a hangját, mint ahogy egy tranzisztornak és FET-nek is, de általánosítani nem érdemes. Mindig a teljes kapcsolást kell nézni, attól hogy valamiben cső van, attól az még nem kell hogy valami mázos/lötyögős hangot jelentsen. Természeten adja magát cső (trióda) esetében a visszacsatolás nélküli egyszerű kapcsolások használata, ami nem megfelelő tervezés esetén vezethet "színezett" hangzáshoz, de ilyen kapcsolás meg pont azért kerülhet egyáltalán szóba, mert a trióda van annyira lineáris, hogy működni fog egyáltalán egy konstrukció. Sok sikert ugyanehhez tranzisztorral és FET-el (lokális erős visszacsatolás áramtükörrel, bipoláris párral, etc.. csak félsiker!).

Szóval csövet tenni egy DAC-ba egyáltalán nem hülyeség. Mondhatnám hogy szerintem, de azt is hozzáteszem, hogy a tapasztalatom is ez. És ez nem azt jelenti, hogy csak a csöves DAC szólna jól.
http://carbon4copy.blogspot.com/

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Robici »

robi20064 írta:
2019.09.26., csüt. 20:28
Csovek itt eppen nincsenek, de a trafokrol volt vita pl hogy ha mar ilyen a design akkor miert nem Jensen, mondvan 6k-ba beleferhetne. Ami meg picit vicces is hogy az ASR meresek tobb esetben jobbak a Ted altal favorizalt Stereophile-ban megjelenteknel.
Igen tudom, hogy csövek itt nincsenek, ezt csak úgy általánosságban írtam, mert vannak akik meg csövekkel szeretik "feljavítani" egy DAC hangját.
robi20064 írta:
2019.09.26., csüt. 20:28
A PS fanok persze elbol azzal jonnek hogy Amir lejarato kampanyt folytat a nagy cegek ellen (ez tobb szempontbol is santit, az Uptone es a Schiit sem olyan nagy, elobbinel raadasul Alex elismerte a vegen hogy jok voltak az ASR meresek) es hogy random ember ismeretlen hatterrel (ami megint teves).
Egyszerűbb lenne elismerni, hogy elkérnek egy rakás pénzt műszakilag gyengén teljesítő és/vagy rosszul megtervezett cuccokért. Nem ők az elsők és nem is az utolsók. :-) Azt még mindig elmondhatják, hogy "de jól szól". Abba nem lehet belekötni.

Avatar
Robici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1332
Csatlakozott: 2007.07.24., kedd 08:16
Értékelés: 1137
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Robici »

robi20064 írta:
2019.09.26., csüt. 19:26
Azoknak akik unatkoznak. ASR vs Ted Smith / PS Audio saga:
Ejha, kösz, beleolvasok. :-)
Nem is tűnt fel, pedig mostanában sokat nézegettem az ASR-t. Mondjuk nem lep meg. Amikor kimenőtrafót (meg csöveket) raknak DAC-ba, mégis milyen mérési eredményeket kéne kapnunk? :-)

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: vlaca »

marconi írta:
2019.09.20., pén. 15:10
vlaca írta:
2019.09.20., pén. 13:41
Sziasztok!

Audiobyte Hydra-z-nél működnek párhuzamosan a kimenetek?
Az lenne konkrét szitu hogy szeretnék 2 dac-ot rákötni, egyet az aes/ebu a másikad az spdif kimenetre, aztán az előfokon kapcsolgatnék a 2 dac között. Működhet ez így? gondolkodik.gif
Szerintem igen, a Core audionál pedig biztosan működik. (mellesleg az jobb is mint a Hydra - szerintem) :)
Oks, köszi, meglátjuk :rolleyes:
Igen elhiszem hogy jobb, mindennél találni mindíg jobbat :smile29:
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
marconi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2011.03.30., szer. 08:42
Értékelés: 287

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: marconi »

vlaca írta:
2019.09.20., pén. 13:41
Sziasztok!

Audiobyte Hydra-z-nél működnek párhuzamosan a kimenetek?
Az lenne konkrét szitu hogy szeretnék 2 dac-ot rákötni, egyet az aes/ebu a másikad az spdif kimenetre, aztán az előfokon kapcsolgatnék a 2 dac között. Működhet ez így? gondolkodik.gif
Szerintem igen, a Core audionál pedig biztosan működik. (mellesleg az jobb is mint a Hydra - szerintem) :)
Audiomeca J1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(Kaisei recap), AudioPC, KarunaUltimateUSB/SPDIF, Philips cd304mkII fullBGrecap, Marantz CDA94 Vfet mod/BG recap), Philips CD100 Demo Vfet mod/BG recap, Townshend Allegri+, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Lowther Acousta (P6M square)

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Sziasztok!

Audiobyte Hydra-z-nél működnek párhuzamosan a kimenetek?
Az lenne konkrét szitu hogy szeretnék 2 dac-ot rákötni, egyet az aes/ebu a másikad az spdif kimenetre, aztán az előfokon kapcsolgatnék a 2 dac között. Működhet ez így? gondolkodik.gif
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

BLX írta:
2019.09.14., szomb. 18:37
Kis tanácsot szeretnék kérni:

Mac mellé kellene nekem Tidal-ozni egy nem túl nagy méretű DAC. Ebben kérnék egy kis segítséget.

Mit gondoltok az ifi iDac 2-ről? Kb ilyesmire gondolnék vagy hasonló eszközre.

Erről az ifi készülékről tudna valaki írni személyes pro/kontra tapasztalatot?

Köszönöm! :smile53:
Az iFi iDac2 nagyon jó DAC, az árán messze túl mutat a hangja, nemrég adtam el az enyémet, nem lehet vele nagyon melléfogni.

Avatar
juliush
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2633
Csatlakozott: 2009.04.29., szer. 14:46
Értékelés: 3326

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: juliush »

BLX írta:
2019.09.14., szomb. 18:37
Kis tanácsot szeretnék kérni:

Mac mellé kellene nekem Tidal-ozni egy nem túl nagy méretű DAC. Ebben kérnék egy kis segítséget.

Mit gondoltok az ifi iDac 2-ről? Kb ilyesmire gondolnék vagy hasonló eszközre.

Erről az ifi készülékről tudna valaki írni személyes pro/kontra tapasztalatot?

Köszönöm! :smile53:
Nekem is van az alábbi linken elérhető Herus, őszintén merem ajánlani asztali rendszerbe jack->RCA átalakítóval vagy fejhallgatózásra! És ráadásul ez jó áron is van.
https://www.ebay.de/itm/Resonessence-La ... SwvytcGVBv

Sok sikert!
Gyula 
Hanghordozó -> Kütyük -> Zene
 

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: BLX »

Kis tanácsot szeretnék kérni:

Mac mellé kellene nekem Tidal-ozni egy nem túl nagy méretű DAC. Ebben kérnék egy kis segítséget.

Mit gondoltok az ifi iDac 2-ről? Kb ilyesmire gondolnék vagy hasonló eszközre.

Erről az ifi készülékről tudna valaki írni személyes pro/kontra tapasztalatot?

Köszönöm! :smile53:

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5859
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7195
Tartózkodási hely: Bokod

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Jozef76 írta:
2019.09.10., kedd 21:37


Igen kérdeztem! Sajnos kisebb rca csatlakozoba nem tudja bele rakni.
Szerintem az Aura kábel nem csak a vezető anyagában van a jó hang hanem maga a szigelelésben is rejlik valami ezért olyan vastag! Egy átlagos csatlakozóba ezért nem tudja belerakni!
Ez csak az én véleményem!
Lehet inkább az lehetne a megoldás, ha Ákos nem a kábelen variálna, hanem kihozná Neked a gyári aljzat helyett egy lengőn, akár ugyanolyan anyagú kábellel, mint az összekötő. Persze csak akkor, ha tetszik annyira a hangja a DAC-nak, hogy nem akarod 2 hónap múlva lecserélni.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

robi20064 írta:
2019.09.10., kedd 14:19
Indy írta:
2019.09.10., kedd 12:14
bitrograde írta:
2019.09.10., kedd 10:49
Keresgéld tovább a gombhoz a kabátot.
Én úgy vagyok vele, hogy szeretném bármely kabátra feltenni a gombjaimat. Ebben viszont hátráltat a Chord megoldása: nem elég hogy közel vannak a csatlakozók, még be is vannak süllyesztve a házba. Értem én hogy kompakt, meg minden, de...
Elkepzelheto hogy a Chord-nal nem volt szempont a tervezes soran hogy a DAC aranak felebe kerulo IC kabeleket is maradektalanul hasznalni lehessen a keszulekhez. Peldaul mert annyira nem eletszeru. Rob Watts meg a linearis taplalast is feleslegesnek tartja :)
Az a táp ami van hozzá az arra való hogy épp megszólaljon. Akitől vettem a dacot az épített egy halom lineáris tápot neki és nem volt jobb a hangja csak más. Végül egy számítógépes kapcsoló üzemű tápot épített kicsit át és az lett a legjobb neki. Nekem is tanácsolta hogy inkább valami combos kapcsoló üzemű tápot vegyek hozzá. Azért mikor először a nagyobb tápot kiprobáltam rögtön az ugrott be hogy a gyártó milyen jól félreinformálja az vevőket!
A veterán hifis már nem hisz el mindent, csak a fülének! 😉

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

vlaca írta:
2019.09.10., kedd 15:43
Jozef76 írta:
2019.09.10., kedd 13:57
Most egy AgPt-Rfx ic kábel van bedugva a dacba ami normál méretű Klm rca csatlakozó és ez is feszül benne picit! Azért elég közel sikeredtek egymáshoz!
Hi!
Ákost(Valhalla) kérdezted? Ő sem tud rá megoldást találni?
Igen kérdeztem! Sajnos kisebb rca csatlakozoba nem tudja bele rakni.
Szerintem az Aura kábel nem csak a vezető anyagában van a jó hang hanem maga a szigelelésben is rejlik valami ezért olyan vastag! Egy átlagos csatlakozóba ezért nem tudja belerakni!
Ez csak az én véleményem!

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Jozef76 írta:
2019.09.10., kedd 13:57
Most egy AgPt-Rfx ic kábel van bedugva a dacba ami normál méretű Klm rca csatlakozó és ez is feszül benne picit! Azért elég közel sikeredtek egymáshoz!
Hi!
Ákost(Valhalla) kérdezted? Ő sem tud rá megoldást találni?
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

Most egy AgPt-Rfx ic kábel van bedugva a dacba ami normál méretű Klm rca csatlakozó és ez is feszül benne picit! Azért elég közel sikeredtek egymáshoz!

Avatar
Indy
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3054
Csatlakozott: 2011.08.30., kedd 11:06
Értékelés: 1597
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Indy »

bitrograde írta:
2019.09.10., kedd 10:49
Keresgéld tovább a gombhoz a kabátot.
Én úgy vagyok vele, hogy szeretném bármely kabátra feltenni a gombjaimat. Ebben viszont hátráltat a Chord megoldása: nem elég hogy közel vannak a csatlakozók, még be is vannak süllyesztve a házba. Értem én hogy kompakt, meg minden, de...
Indulj el egy úton, én is egy másikon...

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Jozef76 írta:
2019.09.10., kedd 10:29
bitrograde írta:
2019.09.10., kedd 10:11
Jozef76 írta:
2019.09.09., hétf. 20:19
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!
Qutest, ha tetszett a 2qute hangja.
Ahogy nézem egyáltalán nem biztos a dolog!
Valhalla Aura 2V2 digi kábel van és olyat tett ez a kábel az 0-1 bitekkel hogy egy Aura ic kábel is akarok venni, de nagy méretű a csatlakozó amibe belefér a kábel!
Keresgéld tovább a gombhoz a kabátot.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

bitrograde írta:
2019.09.10., kedd 10:11
Jozef76 írta:
2019.09.09., hétf. 20:19
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!
Qutest, ha tetszett a 2qute hangja.
Ahogy nézem egyáltalán nem biztos a dolog!
Valhalla Aura 2V2 digi kábel van és olyat tett ez a kábel az 0-1 bitekkel hogy egy Aura ic kábel is akarok venni, de nagy méretű a csatlakozó amibe belefér a kábel!

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

fülelek írta:
2019.09.10., kedd 00:19
Jozef76 írta:
2019.09.09., hétf. 20:19
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!
Nem kell abnormális rca dugókat használni, ez nem bráner, hogy minél vastagabb, annál jobb:D
ennél jobb rca dugót meg úgysem találsz! https://www.vhaudio.com/bullet-plugs.html
Az az igazság hogy ezt megnézném hogy egy Valhalla Aura 2V2 kábelra hogy menne rá!
Szerintem sehogy! Ez itt a baj!

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Jozef76 írta:
2019.09.09., hétf. 20:19
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!
Qutest, ha tetszett a 2qute hangja.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
fülelek
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2005.08.08., hétf. 20:44
Értékelés: 4669
Tartózkodási hely: Csobánka

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: fülelek »

Jozef76 írta:
2019.09.09., hétf. 20:19
Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!
Nem kell abnormális rca dugókat használni, ez nem bráner, hogy minél vastagabb, annál jobb:D
ennél jobb rca dugót meg úgysem találsz! https://www.vhaudio.com/bullet-plugs.html

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4223
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1575
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Voyager »

Van esetleg itt valaki akinek van UD-505 DAC-ja? Érdekelne a bluetooth működése..

Köszönöm!

Avatar
Jozef76
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2012.12.19., szer. 09:33
Értékelés: 231
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: DAC-olás

Hozzászólás Szerző: Jozef76 »

Lenne egy kérdésem hozzátok!
Adót egy Chord 2qute dac amit le szeretnék cserélni majd. Mi lenne hasonló jó dac aminek ilyen jól zenél, de az rca csatlakozó nincs ennyire közel egymáshoz!
Köszönöm!

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”