Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Autós topik autósoknak

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »

Az iPhone-okat lassítják, az elektromos autók hatótávját csökkentik. Tényleg nem értem: miért nem gyárt az Apple autót? gondolkodik.gif

https://totalcar.hu/magazin/hirek/2019/ ... atotavjat/
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

tamagaba írta:
2019.10.14., hétf. 17:07
Bippu style LS400
el tudná valaki mondani miajóisen ez?
Pontosan az, aminek látszik. Jelen korunk idióta divathulláma. Használhatatlan fostalicska.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

Aszpirin írta:
2019.10.10., csüt. 17:17
...vadonatújan felújított, nyílegyenes, tükörsima úton ott van ("felejtve") a 30-as (!!!) tábla, és 100 méterrel odébb a bokrok mögé megbújva mérnek. I

...ahol a teljesen jogos 80-as korlátozásnál száguldoznak 150-nel a nem feltétlenül magyar renszámtáblás idióták....Ez a szomorú, sajnos.
igen, ilyenekre utaltam.

nehany napja/hete valamelyik alforumon az USA rendörseg jött szóba; ott sokkal inkább lehet a korrektség érzet, nem a - elnézést - basztatás vagy épp pénzbeszedés, hanem csak ha valami van, akkor "akció" (nem csak - sajnos - nem örökös sajat tapasztalat, hanem kint élö ismerösöké is)

engem A-ban is büntettek meg - nem álltam meg stop táblánál, de szerintem igen jól beláttam, full biztonságos volt -, de ott sincs annyira az az érzetem, hogy szívatásra, pénzbeszedésre mennének annyira, mint HU-ban[/size]

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

avl2 írta:
2019.10.10., csüt. 17:06
szerintem "normális" emberek mindannyian egyetértenek a korrekt rendőrségi ellenőrzésekkel, intézkedésekkel.
mint ahogy a korrekt müszaki vizsgával
korrekt - es nem kint felejtett - közlekedési táblákkal
stb.
Attól teljesen agyfrászt kapok, hogy vadonatújan felújított, nyílegyenes, tükörsima úton ott van ("felejtve") a 30-as (!!!) tábla, és 100 méterrel odébb a bokrok mögé megbújva mérnek. Ilyenkor valahogy nagyon nem értem a "Szolgálunk és védünk" szlogent. És van ilyen hely, legalábbis pár napja még volt... sad.gif

Ha tippet adhatnék nekik: ha tényleg szolgálni és védeni akarnak traffipax-szal, akkor álljanak be az M1-es tereléseibe, jól láthatóan, ahol a teljesen jogos 80-as korlátozásnál száguldoznak 150-nel a nem feltétlenül magyar renszámtáblás idióták, és kb heti kétszer dugul be minden, beleértve a teljes környék minden mellékútját, baleset miatt. Mindenki kibírna 13 km-t 80-nal egy terelésben/szűkítésben, és sokkal kisebb lenne a balesetek száma. De rendőrt azon a szakaszon még csak balesetnél láttam. Ellenben a 30-asra korlátozott, frissen felújított nyílegyenes országúton, na oda be tudnak állni. Ez a szomorú, sajnos.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

szerintem "normális" emberek mindannyian egyetértenek a korrekt rendőrségi ellenőrzésekkel, intézkedésekkel.
mint ahogy a korrekt müszaki vizsgával
korrekt - es nem kint felejtett - közlekedési táblákkal
stb.

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Én alapvetően egyetértek a rendőrségi ellenőrzésekkel és azzal hogy a veszélyesen átalakított gépjárművek kikerüljenek a forgalomból hiszen mindannyiunk közös érdeke hogy megfelelő műszaki állapotú autó közlekedjenek az utakon. Ellenben az éremnek most is két oldala van. A műszaki vizsgán olyan autók is sikeresen átmennek amiknek nem volna szabad. Ráadásul olyan szinten nehezítik meg az átalakítás sokkal kapcsolatos engedélyeztetést, hogy sok embernek már az elején elmegy a kedve pedig fontos lenne hogy dokumentált és ellenőrzött átalakítások kerüljenek ki. És tegyük hozzá, hogy ertelmes átalakítás is létezik. Normális fék, futóműupgrade stb. Nem tagadom nálam is volt már és sokkal jobb volt, mint a gyári, igaz az ára is borsos volt.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »

Aszpirin írta:
2019.10.09., szer. 09:16
Mármegint ez a nyelvészkedés :D

A szülőhelyem környékén a lámpa akkor is ég, ha árammal működik, az izzót égőnek nevezik, és a villanyt leoltják a hétköznapi nyelvben.

El kell fogadni, hogy az, amit egy adott területen midenki vagy a nagy többség teljes természetességgel használ, az helyes és természetes, még akkor is, ha egy arra tévedő önjelöle "nyelvésznek" bántja a fülét.
Kisfiamnak mondtam a múltkor hogy "tedd le a telefont", erre letette a földre. ;peace; Mégis, hogy hangzik már hogy "nyomd meg a piros pöttyöt az érintőképernyőn" :D De ugyanezt tudja a "tárcsázás", vagy amikor mesét nézünk és "vissza akarjuk tekerni" a filmet...

Kép
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Mármegint ez a nyelvészkedés :D

A szülőhelyem környékén a lámpa akkor is ég, ha árammal működik, az izzót égőnek nevezik, és a villanyt leoltják a hétköznapi nyelvben.

El kell fogadni, hogy az, amit egy adott területen midenki vagy a nagy többség teljes természetességgel használ, az helyes és természetes, még akkor is, ha egy arra tévedő önjelöle "nyelvésznek" bántja a fülét.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Lemmy9 írta:
2019.10.09., szer. 08:15
Ha ég, ki kell hívni a tűzoltókat! :D
Oké jogos :D
De csak azért ég, mert az emberek fele _felgyújtja_ a lámpát! Párom szokta mondani, hogy gyújtsd fel a villanyt, én meg visszakérdezek, hogy nem elég ha felkapcsolom? de már unja szegény :)
- és akkor még nem is beszéltünk arról, hogy a led meg nem izzik :)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

https://www.vezess.hu/vezetunk/2019/10/ ... estenkent/

mi a véleményetek? :)
Engem pl. csak a zaj és az eszetlen száguldozás zavar. Olyan mindegy, hogy ültetett vagy spoilerezett-e.
Viszont megtudtam, hogy a ledes helyzetjelzőim miatt meghurcolhatnak. Pedig az autósok 99%-a sose használ helyzetjelzőt.
(illetve persze 100%-a használ, mert ég a tompított mellett.)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

ezt írta valaki (teljesen kívülálló) egy elözö generacios Jazz-röl:
„A váltó elektronikával van baj, nem áll vissza üresbe. Ez egy automata, gyengébbek kedvéért (én), használtan vettük másfél éve, akkor már kétszázezer volt benne.“

Ez mi lehet ?

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Nem tartott sokáig a BMW új vezető formatervezője...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Hát akkor, szép jó reggelt! És eladó... :smile29:
DE2E9858-804B-46C5-9F02-A54D683327BB.jpeg
DE2E9858-804B-46C5-9F02-A54D683327BB.jpeg (219.8 KiB) Megtekintve 1941 alkalommal
DE8EC16F-080C-4E5F-968E-22853E1DCD8F.jpeg
DE8EC16F-080C-4E5F-968E-22853E1DCD8F.jpeg (127.93 KiB) Megtekintve 1941 alkalommal
65BF6D7C-2184-40AA-8806-9550C93098A7.jpeg
65BF6D7C-2184-40AA-8806-9550C93098A7.jpeg (228.94 KiB) Megtekintve 1941 alkalommal
https://www.ebay.co.uk/itm/RENAULT-5-TU ... noapp=true
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

tamagaba írta:
2019.10.05., szomb. 08:52
Na , kocsik
Telekjárók érdekelnek itt valakit? Feleslegessen ne tornásszak rajta
Egy kis us inglis
https://youtu.be/9Wx2B1lY1QQ
Régen Off Road-oztunk. Sajnos drága sport lett. :(
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Nekem van egy Toyota/Delta mini cruiserem is, régen viszonylag sokat mozogtam tetepen, de egy ideje nem foglalkoztat az offroad.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

tamagaba írta:
2019.10.04., pén. 20:12
Palm írta:
2019.10.04., pén. 19:20
Csak ennyi? Vagy még kell adnom bankszámla számot? Esetleg szerződni kell? Komolyan érdekel a dolog.
Szerintem 100ezer és millió feliratkozó meg nézettség kell - lehet, hogy tetszési index is elő van írva
Aztán jönek a reklámszerződések
Szóval először azon gondolkodj mit osztanál meg, ami ennyire érdekes lenne gondolkodik.gif
... pontosan nem tudom, de sajna megosztani valóm sincs
Az érdekes és értékes relatív dolog. Sajnos.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

Acme írta:
2019.10.04., pén. 21:58
Aszpirin írta:
2019.10.04., pén. 20:48
Itt elég sok dolog van erről a youtube-pénzszerzésről, ha megy az angol:
https://influencermarketinghub.com/yout ... alculator/

1. vannak feltételei, hogy a videóid “tejeljenek”, ezeket megnézheted, ha lennebb tekersz az oldalon
2. a “tejelő” filmjeid által hozott összes reklámbevétel 55%-át kapod meg.
3. példa: a “tejelő” videók napi 20ezres nézettséggel, ha a reklámok 50%-át is megnézik, évi 10 ezer dollárt tudnak hozni

Nos, a fentiekből tényleg az jön le, hogy ha van olyan érdekes, amit meg akarsz osztani, hogy ekkora mézettséget produkálj, és a nézőközönséged várhatóan nem ugrálja át az összes reklámot, akkor és csak akkor van némi értelme belekezdeni. De az is látszik, hogy a milliós nézettségű anyagok azért elég komoly bevételt tudnak produkálni. Ha pedig kitalálsz egy saját gangnam-style-t (az az egyetlen videó töbmilliárdos nézettséget ért el), akkor akár egyetlen csapásra meggazdagodhatsz úgy, hogy a Google-nek is nagyon sok pénzt hozol :rolleyes:
Azt hiszem, a világ nem jó irányba tart.
Szerintem is nagyon rossz irányba tartunk. Az éhezők viadalra című film jut eszembe egyre inkább a kialakuló félben lévő világról.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »

Aszpirin írta:
2019.10.04., pén. 20:48
Itt elég sok dolog van erről a youtube-pénzszerzésről, ha megy az angol:
https://influencermarketinghub.com/yout ... alculator/

1. vannak feltételei, hogy a videóid “tejeljenek”, ezeket megnézheted, ha lennebb tekersz az oldalon
2. a “tejelő” filmjeid által hozott összes reklámbevétel 55%-át kapod meg.
3. példa: a “tejelő” videók napi 20ezres nézettséggel, ha a reklámok 50%-át is megnézik, évi 10 ezer dollárt tudnak hozni

Nos, a fentiekből tényleg az jön le, hogy ha van olyan érdekes, amit meg akarsz osztani, hogy ekkora mézettséget produkálj, és a nézőközönséged várhatóan nem ugrálja át az összes reklámot, akkor és csak akkor van némi értelme belekezdeni. De az is látszik, hogy a milliós nézettségű anyagok azért elég komoly bevételt tudnak produkálni. Ha pedig kitalálsz egy saját gangnam-style-t (az az egyetlen videó töbmilliárdos nézettséget ért el), akkor akár egyetlen csapásra meggazdagodhatsz úgy, hogy a Google-nek is nagyon sok pénzt hozol :rolleyes:
Azt hiszem, a világ nem jó irányba tart.
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Itt elég sok dolog van erről a youtube-pénzszerzésről, ha megy az angol:
https://influencermarketinghub.com/yout ... alculator/

1. vannak feltételei, hogy a videóid “tejeljenek”, ezeket megnézheted, ha lennebb tekersz az oldalon
2. a “tejelő” filmjeid által hozott összes reklámbevétel 55%-át kapod meg.
3. példa: a “tejelő” videók napi 20ezres nézettséggel, ha a reklámok 50%-át is megnézik, évi 10 ezer dollárt tudnak hozni

Nos, a fentiekből tényleg az jön le, hogy ha van olyan érdekes, amit meg akarsz osztani, hogy ekkora mézettséget produkálj, és a nézőközönséged várhatóan nem ugrálja át az összes reklámot, akkor és csak akkor van némi értelme belekezdeni. De az is látszik, hogy a milliós nézettségű anyagok azért elég komoly bevételt tudnak produkálni. Ha pedig kitalálsz egy saját gangnam-style-t (az az egyetlen videó töbmilliárdos nézettséget ért el), akkor akár egyetlen csapásra meggazdagodhatsz úgy, hogy a Google-nek is nagyon sok pénzt hozol :rolleyes:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

tamagaba írta:
2019.10.04., pén. 19:10
Palm írta:
2019.10.04., pén. 18:35
Őskövület vagyok ezek szerint. Hogy lehet youtube videózásból pénzt csinálni és abból megélni? De most komolyan! gondolkodik.gif
Csinál egy videót - felrakja a Youtube-ra - nézetttségi szám - reklám
És megkapja a pénzét a készítő is
Röviden
Csak ennyi? Vagy még kell adnom bankszámla számot? Esetleg szerződni kell? Komolyan érdekel a dolog.
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

Acme írta:
2019.10.04., pén. 11:11
Vinkler írta:
2019.10.03., csüt. 21:12
tamagaba írta:
2019.10.03., csüt. 20:40
Srác videóit láttátok? Elég jól nyomja. Szép az angolja (mert angol :)
Kissé sablonos, de jó felvételek
https://www.youtube.com/watch?v=9gWOjCAQ658
Hát ettől a beszédhibás nyálgép shmee gyerektől feláll a szőr a hátamon! :ohnoohnoohno:
Már annyi ilyen jútúber van, hogy követni se lehet. Én a Doug Demuro-t bírom: olyanok a teszjei, mintha közvetlenül egy Ford Focusból ülne át egy supersportautóba. (Amúgy már vett magának egy Ford GT-t a videjózásból :rolleyes: )

https://www.youtube.com/watch?v=dd6n5CN29NQ
Őskövület vagyok ezek szerint. Hogy lehet youtube videózásból pénzt csinálni és abból megélni? De most komolyan! gondolkodik.gif
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: avl2 »

tamagaba írta:
2019.10.04., pén. 11:28
Ha valakinek van ötlete ebben a nagy médiatrutyiban mit érdemes nézni, ne tartsa vissza
ez könnyü: egyiket sem érdemes nézni

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »

tamagaba írta:
2019.10.04., pén. 11:28
Acme írta:
2019.10.04., pén. 11:11
Már annyi ilyen jútúber van, hogy követni se lehet. Én a Doug Demuro-t bírom: olyanok a teszjei, mintha közvetlenül egy Ford Focusból ülne át egy supersportautóba. (Amúgy már vett magának egy Ford GT-t a videjózásból :rolleyes: )
Érdekes, hogy mindegyik ugyanazzal kezdi

Őket kedvelem:
https://www.youtube.com/channel/UCgyJPi ... ut3E9K99KA

Ha valakinek van ötlete ebben a nagy médiatrutyiban mit érdemes nézni, ne tartsa vissza
Azért a Petrolicious nem csak egy srác egy kamerával :ohnoohnoohno:

Nekem ők az örök kedvenceim a műfajban:

https://www.youtube.com/user/TaxTheRich100

Talán ez a legjobb videó mind közül, de nehéz választani!

https://www.youtube.com/watch?v=o7ZPeF6faG8

Sajnos rég nem csinálnak újakat.
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Acme
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2285
Csatlakozott: 2005.12.05., hétf. 12:23
Értékelés: 500

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Acme »

Vinkler írta:
2019.10.03., csüt. 21:12
tamagaba írta:
2019.10.03., csüt. 20:40
Srác videóit láttátok? Elég jól nyomja. Szép az angolja (mert angol :)
Kissé sablonos, de jó felvételek
https://www.youtube.com/watch?v=9gWOjCAQ658
Hát ettől a beszédhibás nyálgép shmee gyerektől feláll a szőr a hátamon! :ohnoohnoohno:
Már annyi ilyen jútúber van, hogy követni se lehet. Én a Doug Demuro-t bírom: olyanok a teszjei, mintha közvetlenül egy Ford Focusból ülne át egy supersportautóba. (Amúgy már vett magának egy Ford GT-t a videjózásból :rolleyes: )

https://www.youtube.com/watch?v=dd6n5CN29NQ
Kép: RX470 - SR6003 - HW55ES/UE40JU7000 Hang: Xonar Essence ST/XB 930QS - Octave - Unico - GX200 Csend: Canamp - HD600
 
"Az a baj az interneten talált idézetekkel, hogy sosem lehetsz biztos a forrásban." - Abraham Lincoln

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: Autós topik autósoknak

Hozzászólás Szerző: Palm »

Vinkler írta:
2019.09.24., kedd 14:05
Mercedes AMG GT black 2020 36_3_1.gif

BEE08ED8-4F27-413A-8921-4A585FB500CA.jpeg9072E437-4DB7-41D4-8FCE-44711C8882A5.jpeg
Múltkor Stuttgart-ban láttam a Mercedes márkakereskedésben jópárat. Nagyon bejön! Bár inkább a 4 ajtós lenne számomra jó választás (azt is láttam jópárat) . ;peace;

Kép

Kép
leborulok.gif
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”