Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Általában a moziról, házimoziról

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hetvegen megneztem nagynehezen az uj Hellboy-t, piha, hat kell hozza akaratero, hogy azt valaki vegignezze. A foszereplo a Stranger Things-bol a sherif de itt nemtudott nagyot alkotni, meg viccesnek sem nevezheto a film ha valaki komediakent szeretne nezni, szornyu.
Azt olvastam, hogy a rendezo ezzel a filmel meg akarta mutatni a Marvell-nek hogyan kell igazan filmet csinalni, szerintem nem sikerult neki. :rolleyes:
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1325
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 278
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: R.G. »

az eredeti kérdéstől kicsit eltérő lett a megoldás :)
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

kpykpy írta:
2019.10.28., hétf. 00:26
Köszi mindenkinek a segítséget :) leborulok.gif

Pár nap és a 710et felváltja egy avm60 proci plusz egy apollon végfok. Remélem nekik se lesz gond h rövid ideig 4 és 8 ohmos dobozkákat kell hajtaniuk :)
Ez most valami rossz vicc akar lenni? Röhögve fogja vinni a 4 Ohm-ot. Típustól függően még 2 Ohm-on is stabil.

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Köszi mindenkinek a segítséget :) leborulok.gif

Pár nap és a 710et felváltja egy avm60 proci plusz egy apollon végfok. Remélem nekik se lesz gond h rövid ideig 4 és 8 ohmos dobozkákat kell hajtaniuk :)
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 734

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

KP-nél a pont,mehet keverten 4-8 ohm.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Anthem 710-re nyugodt szívvel köthetsz bármit 4 ohmot vagy 8 ohmot. Lehet keverni is.

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

phyton71 írta:
2019.10.26., szomb. 23:59
Az LCR megoldás adná a legtökéletesebb hangzást,de legalább paraméterekben legyen hasonló,nagyon eltérő karaktert nehéz párosítani,főleg szerencsétlen kalibrációs rendszer szanaszéjjel matekolja magát,na ilyenkor keletkeznek érdekes mérési eredmények.Nem egyszerű na,főleg ha kevert a hangsugárzó szetted.
Igen, ezt tapasztaltam. Az frontok és a center teljesen azonos méretű hangszórókkal és váltókkal rendelkeznek. A hátsók is ilyen technológiával készültek (szalagsugárzó) csak más márka. Az erősítő leírásában csak annyit találtam h max 8ohm-os hangfalakat tud kezelni, de arról semmit sem, hogy mi van akkor ha egyszerre használok eltérő ellenállású hangfalakat.

(amúgy várhatóan napokon belül sikerül egységesítenem az összes hangafalat ugyanabból a márkából és típusból)
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Avatar
phyton71
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1678
Csatlakozott: 2013.12.06., pén. 19:18
Értékelés: 734

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: phyton71 »

Az LCR megoldás adná a legtökéletesebb hangzást,de legalább paraméterekben legyen hasonló,nagyon eltérő karaktert nehéz párosítani,főleg szerencsétlen kalibrációs rendszer szanaszéjjel matekolja magát,na ilyenkor keletkeznek érdekes mérési eredmények.Nem egyszerű na,főleg ha kevert a hangsugárzó szetted.
"A zene magasabb rendű minden tudománynál és filozófiánál." Ludwig van Beethoven

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Quetz »

kpykpy írta:
2019.10.26., szomb. 21:10
Azt gondoltam, de a kérdésem csak arra irányult, h ha más márkájú de 4 ohm-os hangfalat tennék a 8ohm-osok helyére, javulna-e a helyzet vagy sem? De a sorok közt azt olvasom ki, h nem.
Akkor rosszul olvasod. Számos paraméter határozza meg a hangfal hangját az Impedancia mellett, tehát simán lehet, hogy a kiszemelt 4ohm-os hangfalak a világ legjobb minőségét adják neked... meg az ellenkezője is bekövetkezhet. Próbáld ki, aztán meghallod...
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Red75 írta:
2019.10.26., szomb. 20:55
kpykpy írta:
2019.10.26., szomb. 20:41
Sziasztok!

Származhat-e bármi baj (akár technikai akár hangzásbeli), ha egyszerre 4 és 8 ohm-os hangfalakat használok? (frontok és center 4 ohm-os, oldalsó és hátsók 8 ohm)
Nem.

Ha egységesíteném azonosra, származna belőle hangzásbeli előny? vagy ugyanolyan maradna a hang?
Mármint ugyan olyan márka/tipus? Akkor természetesen egységesebb volna a hangkép.

Köszi!!


Azt gondoltam, de a kérdésem csak arra irányult, h ha más márkájú de 4 ohm-os hangfalat tennék a 8ohm-osok helyére, javulna-e a helyzet vagy sem? De a sorok közt azt olvasom ki, h nem.
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1791
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 809
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Red75 »

kpykpy írta:
2019.10.26., szomb. 20:41
Sziasztok!

Származhat-e bármi baj (akár technikai akár hangzásbeli), ha egyszerre 4 és 8 ohm-os hangfalakat használok? (frontok és center 4 ohm-os, oldalsó és hátsók 8 ohm)
Nem.

Ha egységesíteném azonosra, származna belőle hangzásbeli előny? vagy ugyanolyan maradna a hang?
Mármint ugyan olyan márka/tipus? Akkor természetesen egységesebb volna a hangkép.

Köszi!!
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Sziasztok!

Származhat-e bármi baj (akár technikai akár hangzásbeli), ha egyszerre 4 és 8 ohm-os hangfalakat használok? (frontok és center 4 ohm-os, oldalsó és hátsók 8 ohm)

Ha egységesíteném azonosra, származna belőle hangzásbeli előny? vagy ugyanolyan maradna a hang?

Köszi!!
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

Hasznos infó volt amit leírtál Fapaci, de egyben ijesztő is, hogy hová tart a világ... jaj.gif
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

-KP- írta:
2019.10.15., kedd 22:03
... az utóbbi években valami siralmas lett a mozi. Totál halkak a filmek...
Nem csak a filmek, hanem a rendezvények, koncertek is erősen be lettek fenyítve, hála néhány érzékeny lelkű/fülű, de annál öntudatosabb nézőnek. Régebben a gépész Pista oda állította a hangerőt, ahova akarta, de most mindent mérnek, dokumentálnak, jelentenek. A Sziget fesztiválon pár hete olyan hangerővel dolgoztunk, hogy a nézőtér közepén simán lehetett beszélgetni koncert közben. Kicsit túl lett szabályozva a téma.

Az említett pécsi Uránia mozi is kapott egy pert a nyakába pár éve, mert egy néző film közben rosszul lett a hangerőtől.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

nemtomm írta:
2019.10.15., kedd 21:30
Hiccusz írta:
2019.10.15., kedd 19:38
Ettől olyan diverz ez a hobbi, hogy mindenki másképp, máshogyan, más jelzőkkel fogalmazza meg azokat az igényeket, paramétereket, amelyeket a mozival szemben támaszt. Legyen az házi vagy kereskedelmi. Hang vagy kép. Ami engem illet, az IMAX hangzása nekem tetszik. Legutóbb a Jokert láttam, magyar szinkronnal ráadásul, s tetszett. Nemtomm-mal ellentétben, én otthon sem érzem azt, hogy a rendszerem jobb lenne, mint egy kereskedelmi mozi. De szerintem ez abból fakad, hogy másképp értelmezzük a "fátyolost", a "dinamikát" vagy a "pontosságot".
Bocsi félreértedtedted amit írtam, mert ez nem az én véleményem volt mármint a fátyol stb...De semmi gond :D nem mai bejegyzés volt ....
Dehogy értettem. Csak egyben reagáltam 2 posztra.

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

-KP- írta:
2019.10.15., kedd 22:09
Folytatva előző hozzászólásom, mert nem a pécsi plázába kellene moziba menned, hanem a pécsi Urániába. Sokkal nagyobb és a jobb a kép, és jobb a hang is. Hangerővel se spóroltak eddig, mikor ott voltam. Egyetlen egy bajom van vele, lent egyforma magasak a sorok. Úgyhogy ha beül elém egy 190 centis melák, akkor rácsesztem. Ezt úgy szoktam megoldani, hogy előre veszek jegyet a 6-7. sor körülre. Nesze neked képméret meg betekintési szög :kapdelm:
Sok jót hallottam az Urániáról, már ami a technikát illeti. De a nézőtér kialakítása miatt nem mertem még bevállalni.
Az emeleti első sor jó lehet? Vagy az nagyon kilóg a surround térből?

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

dhcodoki írta:
2019.10.15., kedd 19:45
Cutler írta:
2019.10.15., kedd 12:54

Nekem pl. az Imax-et leszámítva...
Az új rendszered még nem hallottam, de az előtte lévő ML azért részletesebb, pontosabb hangzást nyújtott, mint az általam látogatott CinemaCity. A különbség nem kicsi. Ha tévedek, rossz moziba járok.
Folytatva előző hozzászólásom, mert nem a pécsi plázába kellene moziba menned, hanem a pécsi Urániába. Sokkal nagyobb és a jobb a kép, és jobb a hang is. Hangerővel se spóroltak eddig, mikor ott voltam. Egyetlen egy bajom van vele, lent egyforma magasak a sorok. Úgyhogy ha beül elém egy 190 centis melák, akkor rácsesztem. Ezt úgy szoktam megoldani, hogy előre veszek jegyet a 6-7. sor körülre. Nesze neked képméret meg betekintési szög :kapdelm:

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Én ha moziba megyek, megvárom mire lemegy az első tömeg. Sose volt gondom még a nachos, meg egyéb nyalánkságokkal. Ellenben Cutlerrel meg Hiccusszal részben egyetértek. De: valahogy úgy érzem a mozik régen jobban tolták a hangerőt, mint manapság. Emlékszem a 2000-es évek elején, mikor néztem a pécsi plázában a cinema city egyik nagytermében a Gyűrűk ura két toronyt. A film vége fele jött a Názgul és visított és repkedett jobbra balra meg az emberek felett. Na ott meg volt küldve rendesen a rendszeren, nem csak hangos volt, hanem valamennyire hihető is. Gondoltam magamban, igen, kb. így ordítana egy názgul ha létezne ilyen. Házimoziban azóta se hallottam ezt úgy vissza még. Soha sehol senkinél. Ellenben az utóbbi években valami siralmas lett a mozi. Totál halkak a filmek, és ami igen szembetűnő, hogy sokszor a film előtti trailerek sokkal hangosabbak, és sokkal de sokkal jobban szólnak, mint maga a mozifilm, amire jegyet vettem. Aztán mikor elindul a film, varázsütés szerűen hirtelen halkul az egész. De még az se ritka, hogy egy surround hangszóró rezeg. Hogy mechanikai rezgés, mert a felfüggesztés rezonál valahol, vagy a hangszóró lett tönkrehajtva nem tudom. De többször felfigyeltem rá és nem csak egy teremben. Persze az átlag user még ezt se veszi észre. A másik, hogy a 3d-s filmek iszonyat fényerő hiányosak, korábban ez se volt jellemző. Úgyhogy nem voltam már Cinema City-be pécsen évek óta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára -KP- 2019.10.15., kedd 22:16-kor.

Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

Hiccusz írta:
2019.10.15., kedd 19:38
Nemtomm-mal ellentétben, én otthon sem érzem azt, hogy a rendszerem jobb lenne, mint egy kereskedelmi mozi. De szerintem ez abból fakad, hogy másképp értelmezzük a "fátyolost", a "dinamikát" vagy a "pontosságot".
Az enyém sokkal jobb, moziszoba nélkül, nappaliban!
Nagyon ritkán járok moziba és amikor a múltkor voltam már az elején elment a kedvem a filmtől - mindenki giga-nachos és szuper-giga pattogatott kukoricát hozott, 10 liter kólával.
Ami pedig utána következett - iszonyat!!!!

"Próbálj ki valami újat, vagy maradj a bevált pattogatott kukoricánál! Nem számít, hogy a nagy, vagy a páros ajánlatot választod, a lényeg az, hogy hallgass arra a bizonyos belső hangra. Ínycsiklandozó igazi mozis popcornra, nachos-ra, vagy éppen egy ropogós Crispers-re vágysz? Ha szomjas vagy, kérj hozzá hideg üdítőt, helyezkedj el kényelmesen a moziszékben, és indítjuk is a filmet."

Könyörgöm, csak filmet szeretnék nézni nyugodtan!!!!
sad.gif

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Hiccusz írta:
2019.10.15., kedd 19:38
Ettől olyan diverz ez a hobbi, hogy mindenki másképp, máshogyan, más jelzőkkel fogalmazza meg azokat az igényeket, paramétereket, amelyeket a mozival szemben támaszt. Legyen az házi vagy kereskedelmi. Hang vagy kép. Ami engem illet, az IMAX hangzása nekem tetszik. Legutóbb a Jokert láttam, magyar szinkronnal ráadásul, s tetszett. Nemtomm-mal ellentétben, én otthon sem érzem azt, hogy a rendszerem jobb lenne, mint egy kereskedelmi mozi. De szerintem ez abból fakad, hogy másképp értelmezzük a "fátyolost", a "dinamikát" vagy a "pontosságot".
Bocsi félreértedtedted amit írtam, mert ez nem az én véleményem volt mármint a fátyol stb...De semmi gond :D nem mai bejegyzés volt ....
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Érdekes cikk a hobbinkról :D

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

Cutler írta:
2019.10.15., kedd 12:54

Nekem pl. az Imax-et leszámítva...
Az új rendszered még nem hallottam, de az előtte lévő ML azért részletesebb, pontosabb hangzást nyújtott, mint az általam látogatott CinemaCity. A különbség nem kicsi. Ha tévedek, rossz moziba járok.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Ettől olyan diverz ez a hobbi, hogy mindenki másképp, máshogyan, más jelzőkkel fogalmazza meg azokat az igényeket, paramétereket, amelyeket a mozival szemben támaszt. Legyen az házi vagy kereskedelmi. Hang vagy kép. Ami engem illet, az IMAX hangzása nekem tetszik. Legutóbb a Jokert láttam, magyar szinkronnal ráadásul, s tetszett. Nemtomm-mal ellentétben, én otthon sem érzem azt, hogy a rendszerem jobb lenne, mint egy kereskedelmi mozi. De szerintem ez abból fakad, hogy másképp értelmezzük a "fátyolost", a "dinamikát" vagy a "pontosságot".

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

Már nem vagyok olyan "mélybuzi", mint pár évvel ezelőtt, de nekem is leginkább a pontos, dinamikus mély hangok hiányoznak leginkább a moziban. :smile29:
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Általában a moziról, házimoziról

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Hmm érdekes amit írsz régebben mindenki azt írta, hogy ha elmegy a moziba akkor a hangra mintha fátyol ereszkedne, nem olyan tiszta mint otthon gondolkodik.gif
Nekem az otthoni hm sokkal jobb mint amikor elmegyek egy moziba legyen az akár Imex de ez a saját véleményem :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”