Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Lemezjátszó

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Ismét egy kezdő kérdés: az Onzow-t lehet valahogy tisztítani? (nem semmi, hogy viszonylag rövid idő - pár hónap - alatt is mi minden ragadt már bele...)
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
hi-fi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2017.07.05., szer. 12:48
Értékelés: 34

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: hi-fi »

frenki485 írta:
2019.10.19., szomb. 20:38
Ha már nagyon unatkozunk:

https://www.youtube.com/watch?v=A1sH1o3T6-Y
;peace;

és a lemez végén "automatikusan" elhagyja a tű a lemezt, így nem koptatja :D

Avatar
Lancer-2015
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2015.08.23., vas. 15:30
Értékelés: 114

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Lancer-2015 »

arzachel írta:
2019.10.14., hétf. 20:42
"Sokan csupán városi legendaként kezelik ezt a tényt, ám a vinyl tényleg sokkal jobb minőségben játssza le a zenéket, mint a CD. Ha vigyáznak a felületére, akkor tíz, húsz, vagy akár harminc év után is."

https://www.dgmlive.com/news/In%20The%2 ... his%20date

50 éve jelent meg az első King Crimson lemez. ;peace;

R-10162036-1495395981-3908.jpeg.jpg


Én is ezen a véleményen vagyok, nekem is jobban bejön a bakelit lemez hangzásvilága, bár nemrég óta foglalkozom vele. A CD-im után megvettem a ugyanazt bakelitben és a különbség ég és föld. Pedig hallgattam xrcd-t is... :tutiok:

Avatar
frenki485
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1810
Csatlakozott: 2014.07.21., hétf. 14:28
Értékelés: 529
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: frenki485 »

Ethosz CDM Transport/Player(TDA1545A), Philips Cd-304 (TDA1540P), Ethosz csöves DAC(TDA1541),  
Ethosz végfok, Moth előfok, Ethosz EAL-04 doboz,
Technics SL 1210 GR/AudioGold plinth,Achromat, Palotás féle ARC phono, Shure M44-7, Shure SC35C
Ethosz, Van Den Hul kábel, Fapaci/Kontaset elosztó.



 

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

az oasis what's the story... albuma volt a sajnálatos áttörés http://dr.loudness-war.info/album/view/75123 1995-ben https://darko.audio/2014/10/oasis-whats ... ing-glory/ aztán folytatódott az idiotizmus

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

antizigün írta:
2019.10.14., hétf. 22:49
azt még nem merem leírni, hogy a CD-k 95 százaléka is azért jelenik meg szétkompresszálva, ordenáré módon túlhangosítva, dinamikát kiiktatva, hogy dupla áron LP-t vegyenek a hallgatók

az újrakiadásúak közt van azért kivétel, pink floydok, david bowiek

az újonnan megjelenő albumok közül ez a kettő jut eszembe, jól is szólnak cd-n

morcheeba - blood like lemonade
jack white - blunderbuss
+
Al DiMeola - Opus
Bob Dylan - Triplicate
....
És pl kb az összes AliaVox, Alpha, Erato, stb kiadvány, ha komolyzene is szóba jöhet.
Legalábbis amiket mistanában vettem.

Az, hogy azért jelennek meg a dinamikakompresszált CD-k, hogy LP-t vegyenek az emberek, összeesküvés-illatú ak és túlzásnak érzem. Az okot inkább abban sejtem, hogy a CD-eladások zömét ma ismét az autókba szerelt cd-lejátszók generálják. Az emberek többsége otthon már nem hallgat CD-t. Autóban pedig a nagy háttérzaj miatt az igazán dinamikus zene halk részletei hallhatatlanná válnak.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
marconi
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2011.03.30., szer. 08:42
Értékelés: 287

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: marconi »

arzachel írta:
2019.10.14., hétf. 20:42
"Sokan csupán városi legendaként kezelik ezt a tényt, ám a vinyl tényleg sokkal jobb minőségben játssza le a zenéket, mint a CD. Ha vigyáznak a felületére, akkor tíz, húsz, vagy akár harminc év után is."

https://www.dgmlive.com/news/In%20The%2 ... his%20date

50 éve jelent meg az első King Crimson lemez. ;peace;

R-10162036-1495395981-3908.jpeg.jpg
Ennek az albumnak a legelső kiadását hamarosan áthozza egy barátom mert meg szeretné hallgatni a rendszeremen. Kiváncsi leszek, akkor már teszünk egy összehasonlítást is egy mai nyomással ami nekem van, meg a digitális kiadásokkal is..
Audiomeca J1,Airtangent2b,SupexSD900SuperII,Krell KSP-7B(Kaisei recap), AudioPC, KarunaUltimateUSB/SPDIF, Philips cd304mkII fullBGrecap, Marantz CDA94 Vfet mod/BG recap), Philips CD100 Demo Vfet mod/BG recap, Townshend Allegri+, Tunerman OTL twin servo, vFET srpp, Lowther Acousta (P6M square)

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

azt még nem merem leírni, hogy a CD-k 95 százaléka is azért jelenik meg szétkompresszálva, ordenáré módon túlhangosítva, dinamikát kiiktatva, hogy dupla áron LP-t vegyenek a hallgatók

az újrakiadásúak közt van azért kivétel, pink floydok, david bowiek

az újonnan megjelenő albumok közül ez a kettő jut eszembe, jól is szólnak cd-n

morcheeba - blood like lemonade
jack white - blunderbuss

Avatar
kaef2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5873
Csatlakozott: 2008.01.07., hétf. 20:53
Értékelés: 2373

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: kaef2 »

vkz írta:
2019.10.14., hétf. 20:44
Van valami ismertetőjele annak hogy a hanglemez készitése során milyen konverziók történtek?
Gondolok itt arra, hogy a CD-ken ha jól tudom volt/van három betűs jelölés erre.
Fordítva kell inkább megközelíteni:

ha nincs odaírva, hogy milyen egyszerűen készült a lemez, akkor minden elképzelhető módon megprocesszálták.

leborulok.gif

Online
Avatar
vkz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016.05.19., csüt. 19:17
Értékelés: 237
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: vkz »

Van valami ismertetőjele annak hogy a hanglemez készitése során milyen konverziók történtek?
Gondolok itt arra, hogy a CD-ken ha jól tudom volt/van három betűs jelölés erre.

Avatar
arzachel
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2050
Csatlakozott: 2006.02.03., pén. 10:49
Értékelés: 678
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: arzachel »

"Sokan csupán városi legendaként kezelik ezt a tényt, ám a vinyl tényleg sokkal jobb minőségben játssza le a zenéket, mint a CD. Ha vigyáznak a felületére, akkor tíz, húsz, vagy akár harminc év után is."

https://www.dgmlive.com/news/In%20The%2 ... his%20date

50 éve jelent meg az első King Crimson lemez. ;peace;
R-10162036-1495395981-3908.jpeg.jpg
R-10162036-1495395981-3908.jpeg.jpg (108.1 KiB) Megtekintve 2482 alkalommal
Arzachel IC kábel
eladó 2 x 1 m 10.000.-Ft

LP: Lurné J1 - Air Tangent 2B - Kiseki Agaat , MC PHONO: Twin Servo, VÉGFOK: Twin Servo OTL, CD: Philips T34 level III Silver, HANGFAL: Quad ESL57 tube power ,Jim Rogers JR 149,KÁBELEK: VDH MCS 1000,ÁLLVÁNYOK : Söund Org ZO 28

Online
Avatar
galrob
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2015.05.17., vas. 15:33
Értékelés: 31

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: galrob »

vlaca írta:
2019.10.14., hétf. 17:29
Á nem kell költeni a drága lemezekre, meg a rossz media-marktosokra, fel kell venni sajátot:
https://phonocut.com/

Ebbümilesz? :smile29: :napsut: ;peace;
A jövő :D

Avatar
vlaca
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 860
Csatlakozott: 2008.02.19., kedd 16:57
Értékelés: 315
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: vlaca »

Á nem kell költeni a drága lemezekre, meg a rossz media-marktosokra, fel kell venni sajátot:
https://phonocut.com/

Ebbümilesz? :smile29: :napsut: ;peace;
Linn Majik DS/Mimik/Pekin>Linn Majik Kontrol>
-Stax SRM1MK2PRO>SR-404
-Hypex UCD180HG>Magneplanar SMGb

Micromega WM-10>Theta Progeny>Linn Classik Music>Akg K340

"I see the sound waves" Planar Speaker Asylum
http://vlaca.blogspot.com

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

iistván írta:
2019.10.14., hétf. 13:27
Bosszantó és szomorú jelenség.
A profitszerzés érdekében elhitették az emberekkel, hogy a "bakelit" jobb, mint a CD.
Tették ezt azért, mert tudják, hogy otthon nem lehet másolni ezt a formátumot, tehát ki lehet még facsarni pénzt a letöltések rovására.

Két dolgot "elfelejtettek" kommunikáni:

1. hány százezer vagy millió forintos rendszer szükséges ahhoz, hogy jobban szólhasson a vinil, mint a CD (a háztartások többsége TV-re több pénzt szán, mint hifi-re, tehát az eredmény sejthető)
2. a mai, könnyen elérhető kiadványok (ld.: Media Markt) többsége digitálisból készített analógok, tehát gyakorlatilag konvertált CD-t vesz az ember, ami sakk-matt.

De a kiadók jót röhögnek és mennek a bónuszok az egyre növekvő bevételek miatt...
Igen, én is hatalmas átverésnek érzem a dolgot, de sajnos üzletileg működik. A budaörsi Media Markt zenei részlegének "emberével" beszélgettem a tegnap, és ő mondott egy számomra meglepő dolgot: az egész osztályt már csak a hanglemez-eladások tartják fenn, ha nem lennének a hanglemezek, ők már megszüntették volna az osztályt. CD-t már csak autóba vesznek érdemben, és ott nagyon kell tudni, hogy mit érdemes árulni.

Továbbá
A 1. pontoddal teljesen egyetértek.
A 2. ponttal azért vigyázni kell, részben igaz, de az, hogy "gyakorlatilag felkonvertált CD-t vesz az ember", már nem fedi teljesen a valóságot. Egyrészt: Egyes "olcsó" kiadóknál, mint DOL, WaxTime, stb valószínűleg ez a helyzet. De máshol azért árnyaltabb a kép akkor is, ha van digitális feldolgozás a folyamatban, a vágás előtti D-A átalakítás a lemezgyártónál eredményezhet jobb hangot a vinyl lemezen, mint amit az otthoni egy-kétszázezres DAC vagy a CD-lemezjátszókba éopített D-A áramkörök előállítani tudnának. Másrészt: ma már jónéhány kiadó foglalkozik full-analóg kiadványok készítésével, sajnos ezek meglehetősen drágák is. Egyik előző hozzászólásomban pont abbéli meglepetésemet írtam le, hogy ilyen full-analóg kiadványokat azért pl. a budaörsi Media Markt-ban is lehet kapni. Jellemzően 9ezer forint körül indulnak a nem akciósak per szimpla 33rpm-es lemez (a Speakers Corner a legjobb ár-árták arányú a full-analóg kiadók között), de a legdurvább a 25ezer forintos Ben Webster Quintet LP (nem dupla!).
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
iistván
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2013.01.17., csüt. 10:33
Értékelés: 89

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: iistván »

Bosszantó és szomorú jelenség.
A profitszerzés érdekében elhitették az emberekkel, hogy a "bakelit" jobb, mint a CD.
Tették ezt azért, mert tudják, hogy otthon nem lehet másolni ezt a formátumot, tehát ki lehet még facsarni pénzt a letöltések rovására.

Két dolgot "elfelejtettek" kommunikáni:

1. hány százezer vagy millió forintos rendszer szükséges ahhoz, hogy jobban szólhasson a vinil, mint a CD (a háztartások többsége TV-re több pénzt szán, mint hifi-re, tehát az eredmény sejthető)
2. a mai, könnyen elérhető kiadványok (ld.: Media Markt) többsége digitálisból készített analógok, tehát gyakorlatilag konvertált CD-t vesz az ember, ami sakk-matt.

De a kiadók jót röhögnek és mennek a bónuszok az egyre növekvő bevételek miatt...
Digi: DIY Raspberry/Allo Digione signature futómű -> Heed Lagrange-> Heed Grand Enigma MKII
LP: Edwards Audio TT3 (Goldring 1042) -> Heed Quasar -> Heed Lagrange -> Heed Grand Enigma MKII

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Online
Avatar
Smart845
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1197
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 18:43
Értékelés: 177
Tartózkodási hely: A napfény városa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Smart845 »

antizigün írta:
2019.10.13., vas. 17:32
MM téma (úgy is rég volt)

már másodszor fordult elő hogy az áruházi ár a fele volt az online-nak. mindkétszer a pólusban, ahol sajnos bántóan proli a vásárlóközönség 99%-a

ma ezt hoztam el 2500-ért https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_m ... 69488.html egy éve ugyanitt pedig a megadeth - rust in peace-t
Nálunk Szegeden fordítva van.
Online mindig olcsóbb,mint az üzletben.
A három rossz tulajdonságom:precíz vagyok,utálom a rendetlenséget és tisztaság mániám van.

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

annak örülök hogy ebből még nem lett köpködős sláger Duke Ellington & John Coltrane - In a Sentimental Mood

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

:smile32: kötelező olvasmány minden zeneszerető számára....biggest-selling jazz single ever....személyszerint Brubeck nekem nem a kedvencem,nem fekszik a zongorajátéka,kockás,akadémikus,de nem zavar ha valahol megszólal,nem vagyok agyvérzés határán mint pl Friday Night at San Francisco,vagy Children of Sanchez-nél ;peace;
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

dixie-chicken írta:
2019.10.13., vas. 20:00
antizigün írta:
2019.10.13., vas. 19:43
láthatóan nem te vagy az egyetlen, akinek bejön https://forum.polkaudio.com/discussion/ ... s-time-out
31_1_21.gif
:smile29:
Na igen, de nem tehetek róla, nekem tetszik :D Valószínűleg Neked is, csak már nagy divat lett cikizni :D
(egyébként lemaradt a Led Zeppelin - Stairway to Heaven, a Smokie - Alice és a Deep Purple - Smoke on the Water).
Láttam hangszerboltot Kanadában, ahol ki volt írva: No Stairway to Heaven PLEASE!!! :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
dixie-chicken
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4472
Csatlakozott: 2007.03.16., pén. 20:56
Értékelés: 2172
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: dixie-chicken »

antizigün írta:
2019.10.13., vas. 19:43
láthatóan nem te vagy az egyetlen, akinek bejön https://forum.polkaudio.com/discussion/ ... s-time-out
31_1_21.gif
Csatolmányok
high end zene.jpg
high end zene.jpg (49.15 KiB) Megtekintve 2430 alkalommal
 Thorens/SME 3009/Shure,Marantz,Tannoy
...az igazán jó zene,az Sokol rádión is jó.... :)

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

láthatóan nem te vagy az egyetlen, akinek bejön https://forum.polkaudio.com/discussion/ ... s-time-out

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

antizigün írta:
2019.10.13., vas. 17:32
MM téma (úgy is rég volt)

már másodszor fordult elő hogy az áruházi ár a fele volt az online-nak. mindkétszer a pólusban, ahol sajnos bántóan proli a vásárlóközönség 99%-a

ma ezt hoztam el 2500-ért https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_m ... 69488.html egy éve ugyanitt pedig a megadeth - rust in peace-t
A MediaMarkt online üzletágát egy külön cég viszi egyfajta MediaMarkt franchise-lánc elemeként (nézd meg a számlát, amit a MediaMarkt.hu-n vásárolt cuccokról kapsz... nem MediaMarkt szerepel rajta cégnévként), de a különböző MM áruházak árazása is eltér(het) egymástól, az árukészlet pedig nagy átfedést mutat, de nem feltétlenül azonos. Ha valami nincs online készleten, attól még lehet valamelyik áruházban, és erről az online felület nem feltétlenül ad korrekt tájékoztatást.

A budaörsi MediaMarkt lemezkínálatában olyan lemezek is szerepelnek, amelyek nincsenek az online felületen, olyan reissue kiadóktól, hogy egészen meglepődsz: Speakers Corner, Friday Music, Analogue Productions, Mobile Fidelity, a Blue Note saját, Tone Poet nevű audiofil reissue sorozata... eddig egyetlen más MM áruházban sem találkoztam ezekkel. Ha ezekből akcióznak (nem egyszer történt már meg), akkor a piaci árnál jóval olcsóbban juthatsz nagyon minőségi full-analóg reprintekhez. Ezért nekem már szokásommá vált, hogy rendszeresen betérek a budaörsi MM-be. Ma is voltam, és a Take Five 2x45rpm LP-s Analogue Productions - kiadásával jöttem el - igaz ez nem volt akciós, és nem is volt olcsó, de a 45-ös LP-k nagy híve vagyok, így nem tudtam otthagyni egy ilyen ikonikus album 45-ös kiadását...)

Viszont ma is belefutottam két nyomáshibás lemezbe (nem is olcsókba), amelyeket nagy sajnálatomra kibontás után ott kellett hagynom a helyszínen, és vissza kellett kérnem az árukat... de erről majd a megfelelő topikban.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
antizigün
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2017.02.23., csüt. 21:05
Értékelés: 23

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: antizigün »

MM téma (úgy is rég volt)

már másodszor fordult elő hogy az áruházi ár a fele volt az online-nak. mindkétszer a pólusban, ahol sajnos bántóan proli a vásárlóközönség 99%-a

ma ezt hoztam el 2500-ért https://www.mediamarkt.hu/hu/product/_m ... 69488.html egy éve ugyanitt pedig a megadeth - rust in peace-t

Avatar
Mathias
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2005.02.02., szer. 10:07
Értékelés: 271

Re: Lemezjátszó

Hozzászólás Szerző: Mathias »

akvapark írta:
2019.10.09., szer. 18:10
Mathias írta:
2019.10.09., szer. 18:05
Van esetleg valakinek tapasztalata az Árwill-es lemeztisztításról?
https://www.arwill.hu/termekek/elektroa ... as-757989/
Azzal nincs, a Newport-ban jól mosnak lemezeket. leborulok.gif
Igen, arról hallottam, csak ez közelebb lenne és a nyitvatartása is jobban feküdne.

Válasz küldése

Vissza: “Hifi”