Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
Cseneles
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 702
Csatlakozott: 2013.12.18., szer. 14:38
Értékelés: 437
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Cseneles »

szigony írta:
2019.10.21., hétf. 21:20
A költségvetés limitált. Az ár/érték arány nálam fontos szempont. Nyílván másnál is. Azt olvastam én is, hogy nagyjából ez a 3 készülék szokott lenni a befutó. Nálam a rendszer többi elemét és értékét figyelembe véve. A CX-A 5100 vagy 8802A jöhet szóba. Jó lenne mind a kettőt kipróbálni saját rendszerben és akusztikai környezetben. Meglátjuk milyen lehetőségek lesznek.
Lacinál hallottam a Datasat LS10. Azért az nagyon rendben volt. Ott különösen tetszett a családi mozis hangerő szint (70-80dB) produkciója és teljesen egységes hangkép a front és a surround dobozok között.
Az említett alacsonyabb hangerőn valamint a front és a surround egységes megszólalásában az 5100 vagy 8802A teljesít jobban? Van aki össze tudta hasonlítani a két készüléket egymás mellett a fenti szempontok alapján?
Most elég jó áron van Yamaha
https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und ... ord=cx5100

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szigony »

Emotiva írta:
2019.10.21., hétf. 21:06
Vagy ha már Emotiva akkor egy XMC 2.
Próbáltam XMC1-el, de valamiértnem hozta az elvárásokat. Le se merem írni, hogy kifejezetten nem tetszett. Ahogy olvastam volt némi szórás az XMC1 között. Ennek az okát nem tudom. Lehet egy másik XMC1 tökéletes lett volna. A másik kizáró ok, hogy ez XMC2 közel 3x annyiba kerül, mint amennyit erre a történetre szánok.
Egyébként van az angol ebay-en egy XMC2 £2650 ha valakit érdekel.
IMG_0967 (1).jpg
IMG_0967 (1).jpg (231.16 KiB) Megtekintve 2738 alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szigony 2019.10.21., hétf. 21:32-kor.

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szigony »

A költségvetés limitált. Az ár/érték arány nálam fontos szempont. Nyílván másnál is. Azt olvastam én is, hogy nagyjából ez a 3 készülék szokott lenni a befutó. Nálam a rendszer többi elemét és értékét figyelembe véve. A CX-A 5100 vagy 8802A jöhet szóba. Jó lenne mind a kettőt kipróbálni saját rendszerben és akusztikai környezetben. Meglátjuk milyen lehetőségek lesznek.
Lacinál hallottam a Datasat LS10. Azért az nagyon rendben volt. Ott különösen tetszett a családi mozis hangerő szint (70-80dB) produkciója és teljesen egységes hangkép a front és a surround dobozok között.
Az említett alacsonyabb hangerőn valamint a front és a surround egységes megszólalásában az 5100 vagy 8802A teljesít jobban? Van aki össze tudta hasonlítani a két készüléket egymás mellett a fenti szempontok alapján?

Avatar
Emotiva
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 213
Csatlakozott: 2018.02.14., szer. 08:49
Értékelés: 62

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Emotiva »

Vagy ha már Emotiva akkor egy XMC 2.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Fish »

A 8801 nél a 7703,7704 is jobb választás lehet.. azt gondolom a yami is jó lehet,valószínű a 8801 nél biztosan jobb... de ha választanom kell akkor egyértelműen 8802a, vagy 8805, és persze ha van lehetőség avm60,de van még azért innen is feljebb de hát ugyi azok méreg drága cuccok.. :D
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

szigony írta:
2019.10.21., hétf. 19:23
Yamaha CX-A5100 használ valaki Emotiva vegfokkal? Nekem egy Emotiva XPR5 van és gondolkodom a processor cserén.
Marantz AV8801 vs Yamaha CX-A 5100 esetleg Marantz AV8802A összehasonlítást csinált valaki?
Az Emotiva XPR5 melyik lenne a jobb választás?
Köszönöm.
Lehet, hogy lesznek más vélemények, de a Marantz 8802A egyértelműen a legjobb.
Stabil, komolyan megépített proci, igen jó AKM DAC-kal, XLR bemenettel.
Érdemes olyat venni, ami az Auro3D-t tartalmazza.
Ha nem kell atmos és a többiek, akkor is, mert az Auro2D is jobb, mint a többi.

Esetleg Anthem AVM60 lenne még jó választás csak mozira.
:smile32:

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: szigony »

Yamaha CX-A5100 használ valaki Emotiva vegfokkal? Nekem egy Emotiva XPR5 van és gondolkodom a processor cserén.
Marantz AV8801 vs Yamaha CX-A 5100 esetleg Marantz AV8802A összehasonlítást csinált valaki?
Az Emotiva XPR5 melyik lenne a jobb választás?
Köszönöm.

Online
Avatar
junior19
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2011.02.18., pén. 07:40
Értékelés: 28

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: junior19 »

ZolaBA írta:
2019.10.21., hétf. 11:58
Van egy hülye HDMI-CEC problémám, érdekelne ki hogyan csinálja...

Ennek szerintem csak akkor van értelme, s használható, ha egyszerű a rendszer(forrás+megjelenítő együttes kezelése), de ha több eszköz, vagy olyan a felhasználási körülmény, akkor már nem igazán használható. Én is azért nem használom, mert sokszor van, hogy műholdas vételről hallgatnék rádiót, amihez nem kell megjelenítő. S az történik, mint nálad a HDMI-CEC használatával. Én ezért nem használom.
De ha jól tudom az erősítőd távirányítóját lehet parancsprogramok kezelésére tanítani, én azt a funkciót használnám, ha mindenképpen ragaszkodsz a kevés gombos bekapcsolási művelethez.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 700
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Quetz »

traumraise írta:
2019.10.21., hétf. 11:51
Kezdtem egy rendeléssel 8 méter kábelre de közbe eszembe jutott hogy ki kellene probálni ezért nyitás után 1 perccel hívtam őket hogy van e erre lehetőség. Ekkor megkérdezték hogy hogy gondolom hogy egy méretre vágott kábelt kipróbálok aztán visszaküldök. Elmehetek hozzájuk es meghallgathatom...majd ezután eljutottunk a szerelt kábelig hogy az elvihető személyesen de nekem az nem megoldható...erre azt mondták hogy akkor ez a proba nem fog összejönni de azért írjak egy emailt hogy ez lenne a kérésem és majd meglátják (postázva bevállalják e)

Nos ezután nem erőltetem. Sztem alap hogy ezeket hallani kell saját rendszerben.
Megrendeled a webshopban, kiszállítják, 14 napon belül visszaküldöd, ha nem tetszik. Csak postaköltséget kell fizetned. Ez a kölcsönzős dolog csak addig számított kivételesnek, amíg nem jött ki a törvényi szabályozás az elállás lehetőségéről. A legjobb, hogy nem kell 1 méterrel bohóckodnod, hanem rögtön a szükséges méretet kérheted.
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1658
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Van egy hülye HDMI-CEC problémám, érdekelne ki hogyan csinálja...

A rendszer leegyszerűsítve: AVR 2 hdmi kimenettel + Média lejátszó + TV + projektor.
Nappaliban van, a tv elé lehúzható vászonnal, kis székre tett projektorral (nem röhög :smile29: ) szóval vagy a TV-t (főleg) vagy a projektort (néha) nézzük.

Hétvégi vicces: nézzünk végre projektoron filmet, oké. (mióta megvan a 2 hdmi kimenetes avr csak tv-t néztünk). Bekapcsolás, minden elindul, de a tv nem kell. Tv-t kinyomom akkor meg kikapcsol minden :D

Jó hát tudtam mi a gond és kikapcsoltam a cec power on/off érzékelést mindenhol, helyette meg auto standby-t be, de nem tetszik ez így nekem.... Nincs valami értelmes ötlet? más hogyan csinálja?:)

szerintem nem típusfüggő kérdés, de itt a részletes készüléklista, mielőtt megkérdezi valaki:
AVR: Denon AVR-X2400, TV: LG OLED 55C8PLA, MP: Minix Neo u1 (libreelec kodi), proj: Benq i500, audioquest hdmi kábelezés.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: traumraise »

Lemmy9 írta:
2019.10.21., hétf. 11:19
Ezzel a felajánlott próbával mi volt a baj? Ők is kölcsön akarták adni. Vagy nem jól értelmezem?
Kezdtem egy rendeléssel 8 méter kábelre de közbe eszembe jutott hogy ki kellene probálni ezért nyitás után 1 perccel hívtam őket hogy van e erre lehetőség. Ekkor megkérdezték hogy hogy gondolom hogy egy méretre vágott kábelt kipróbálok aztán visszaküldök. Elmehetek hozzájuk es meghallgathatom...majd ezután eljutottunk a szerelt kábelig hogy az elvihető személyesen de nekem az nem megoldható...erre azt mondták hogy akkor ez a proba nem fog összejönni de azért írjak egy emailt hogy ez lenne a kérésem és majd meglátják (postázva bevállalják e)

Nos ezután nem erőltetem. Sztem alap hogy ezeket hallani kell saját rendszerben.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Lemmy9 írta:
2019.10.21., hétf. 11:19
Ezzel a felajánlott próbával mi volt a baj? Ők is kölcsön akarták adni. Vagy nem jól értelmezem?
Írta hogy pécsi, audiomekka kecskeméti cég.

Avatar
traumraise
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2014.08.18., hétf. 21:28
Értékelés: 78

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: traumraise »

Sziasztok.
Kábelt keresek a rendszerembe (első sorban tömör réz típust). A Qed xt40 kábelt akartam kipróbálni. Az audiomekka flegmán lerázott a kábel próbával, azt mondták hogy pécsi létemre személyesen elvihetek egy szerelt kábel és ha nem jo személyesen visszavihetem. Megköszöntem...

Szóval ha valakinek lenne egy elfekvő de jónak mondható (ma is kapható) kábele amit kölcsön tudna adni próbára azt megköszönném. :)

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

Igen, ha nem egy Susanot fogsz venni. :D
Ha jól emlékszem az pont ilyen magas volt. Viszont figyelj majd az oldalsó szellőzésre is, némelyik gépnél az még fontosabb. Minimum 10 centi legyen mindkét irányba. Így próbálj meg állványt választani és lehetőleg hátul is legyen teljesen nyitott. Nem éri meg ezzel rizikózni, még ha elegánsabb is a szűkebb megoldás, mert akár 100 ezres javítást is ki tud váltani.
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
allein
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2018.02.17., szomb. 20:33
Értékelés: 24

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: allein »

TV megy fel a falra-van már konzol hozzá.

Tervben van egy TV állvány beszerzése- Sonorous RX-2140, alsó polcon 28cm hely van, gpondolom ennyi bőven elég az erősítőnek.

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

allein írta:
2019.10.17., csüt. 11:43
Sziasztok, köszönöm szépen a javaslatokat. Valhalla IC kábel beszerzése folyamatban, + még egy IC kábel. Köszönöm Speter fórumtársnak, hogy megosztotta a meglévő IC kábelem pontos típusát :tutiok:

Elvileg hétfőre megkapom a CXR120-at, jövő héten szabin vagyok így lesz időm hallgatózni. Érdemes tesztelgetni házimozin is, nem csak sztereón? Ebben az esetben az erősítőken végezzem el a bemérési folyamatokat(gondolom ajánlott)?
Az egy nagyon jó erősítő. Bár nekem a 200-as volt, gondolom ez is hasonlóan kellemes lesz hangban. Szeretni fogod. :rolleyes:
Az biztos, hogy jól teljesít sztereón, de ha már mozigépet vettél, miért ne használnád ki a tudását? Ha pedig inkább csak zenét hallgatnál, akkor jobb választás egy minőségi sztereó erősítő számodra.

Csak ezt ne zsúfold be oda abba a pici fakkba ahol az Arcam van, mert ez sem szereti a túlmelegedést. Ott viszont nulla a szellőzési lehetősége.
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

A hifisón már elvileg tapizható lesz.

youtu.be/kxvmBGGE6gQ
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Avatar
allein
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2018.02.17., szomb. 20:33
Értékelés: 24

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: allein »

Sziasztok, köszönöm szépen a javaslatokat. Valhalla IC kábel beszerzése folyamatban, + még egy IC kábel. Köszönöm Speter fórumtársnak, hogy megosztotta a meglévő IC kábelem pontos típusát :tutiok:

Elvileg hétfőre megkapom a CXR120-at, jövő héten szabin vagyok így lesz időm hallgatózni. Érdemes tesztelgetni házimozin is, nem csak sztereón? Ebben az esetben az erősítőken végezzem el a bemérési folyamatokat(gondolom ajánlott)?

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

Mondanám, hogy vegyél Pio vsx-93x gépek valamelyikét, de én elfogult vagyok. Mindenesetre annyiért nagyon jól szól, telefonról vezérelhető és stabil is. :rolleyes:
[/quote]

Elhiszem, hogy elfogult vagy, hiszen szerethetők a Pio-k. :rolleyes:
De a Susano és az LX83 után már hiányérzetem lenne ezzel. Bár ezt az újabb sorozatot még nem próbáltam, lehet oda az is bőven elég lenne...
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

Uhh, köszi srácok az infót. Nem gondoltam volna, hogy ilyen lavinát indít el. :D
Mindenesetre köszönöm szépen mindenkinek az ajánlást és a jótanácsokat.
Azért nem akarok sokat költeni rá, mert a nappaliban ott van az Anthem 510 a végfokokkal és a Paradigm szettel, 125" vászonnal. Ide a hálóba inkább a téli időszakban menekülök néha be, mert itt melegebb van és a francia ágyból nézhető, ami hangulatosabb is. :smile30:

Szóval ha ütős mozira vágyom, ott van a nappalis. Ide egy viszonylag low-end egérmozit szeretnék fent tartani csak. Sorozat és lightosabb filmekhez. Igazából meglepően jól szól itt a szerencsés akusztika miatt az a HK130 is az RTi szettel. Csak fejlesztenék kicsit és hangban is keresem a jobbat. Na meg jó lenne a HD hang és az osd menü is.

A Denon 3313 és a NAD 747 amiket találtam tegnap este. E két alternatíváról mit gondoltok?
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

Online
Avatar
Speter
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1043
Csatlakozott: 2013.05.29., szer. 13:36
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Speter »

Ennek a Bicon Silver IC a hivatalos neve, ismerem a készítőt, de ez azért elég vékonyka hangban, inkább csöveshez való.
Ennek van pro változata, az már vállalható, de ott 3x 4x-es a vastagság.
Csakis próba után derülhet ki mi tetszik.
Anthem D2V; Musician Audio Pegasus R2R; HTPC-Intel-Nvidia; AudioSquare-SB Acoustics-DIY MZ/X-Kalmi aktív 5.0; Rythmik Audio F15SE-MZ/X mod; Samsung 77" S90C OLED; ValhallA kábelezés; AudioQuest HDMI; Isotek Aquarius; Isotek Polaris; Hivox Alces; Synergistic Research; MZ/X-USB kártya

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

DARTHdick írta:
2019.10.16., szer. 13:31
A képen kévő kábel nem olyan rossz ám.... Nem ismered, nekem volt. Csövrs analog rendszerhez használtam...
Ismerem, nekem is volt.
Vmi nagyon vékony ezüst szál van benne. gondolkodik.gif
Nem rossz valóban, de Valhalla más kategóriás kábeleket készít.

darthdick

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: darthdick »

DeLorean írta:
2019.10.16., szer. 12:47
allein írta:
2019.10.16., szer. 12:00
...
Tápkábelek: Valhalla ...
...
Első sorban milyen IC kábelt ajánlotok amivel érdemes lenne tesztelgetni? Képen látható IC kábelem van jelenleg.
Ha a tápkábeled Valhalla, megpróbálhatnál Valhalla IC kábelt vásárolni.
A képen látható kábelnél biztosan bármelyik jobb, de a pénztárcádtól függően - sokfélét készít Valhalla SZVSZ.
:smile32:
A képen kévő kábel nem olyan rossz ám.... Nem ismered, nekem volt. Csövrs analog rendszerhez használtam...

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

fcsfelix írta:
2019.10.15., kedd 20:27
Üdv srácok!

A hálószobai mini moziban szeretném lecserélni az erősítőmet. Egy 17 éve vásárolt HK 130-as van odabent Polk Audio RTi polcsugárzó szettel. Jól elvannak, de szeretnék helyette egy osd menüs, HD képes példányt, mivel a HK távján a gombok már eléggé nehézkesen reagálnak.
Mit ajánlanátok 100e-ig használtan? Extrák nem fontosak, inkább a kapott hang a lényeges. A szoba 4x4es.
Pioneer LX70 talán a favoritom ebben a kategóriában és a kis kedvencem, a CA 650R is belecsúszott már ide.
Én ezt a kettőt tudom ajánlani. ;)
:smile32:

Online
Avatar
DeLorean
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3032
Csatlakozott: 2019.02.28., csüt. 15:45
Értékelés: 1526

Re: Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: DeLorean »

allein írta:
2019.10.16., szer. 12:00
...
Tápkábelek: Valhalla ...
...
Első sorban milyen IC kábelt ajánlotok amivel érdemes lenne tesztelgetni? Képen látható IC kábelem van jelenleg.
Ha a tápkábeled Valhalla, megpróbálhatnál Valhalla IC kábelt vásárolni.
A képen látható kábelnél biztosan bármelyik jobb, de a pénztárcádtól függően - sokfélét készít Valhalla SZVSZ.
:smile32:

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”